pc και εγκεφαλικο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 48
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    pc και εγκεφαλικο

    Δεν ξερω πως μου εχει καρφωθει αυτη η ιδεα,αλλα φοβαμαι τελευταια οτι επειδη καθομαι βροστα στον υπολογιστη αρκετες ωρες ,θα παθω εγκεφαλικο.Υσχιει κατι τετιο?Δλδ οσοι δουλεουν 8ωρα σε υπολογιστη σε δουλεια γραφειου ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Ελα βρε πανικούλα τι είναι καινούργιο αυτό;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    πανικουλα με το συμπαθιο κιολας,αλλα υπαρχουν ατομα που καθονται και 12 ωρες σε pc και ακομα περισσοτερες....Δεν ξερω να επαθε κανενας εγκεφαλικο..Ειναι εντελως ακυρο αυτο βρε

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Απλα θα ηθελατην γνωμη σας.με πιανουν κρησεις πανικου οταν καθομαι πολυ ωρα στον υ/η ,γιατι νομιζω θα παθω εγκεφαλικο.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ποσες ωρες καθεστε στον υπολογηστη βρε παιδια?δεν νιωθετε καποια ενοχληση?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    αχ αχ πειτε μου.ειστε κακα παιδακια.θα με πιασει παλυ κρηση και ειναι η ωρα μου.τετιες ωρες με πιανει.λολ.

  7. #7
    Βρε συ δεν υπάρχει περίπτωση εγκεφαλικού απλά δεν είναι και το καλύτερο για τα μάτια να κάθεσαι 8ώρο σε μια παλιά crt μπροστά ή μια φτηνή tft.Αυτό έχει ως αποτέλεσμα κόπωση και πονοκεφάλους και δυσφορία αλλά εγκεφαλικό αποκλείεται

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να σας πω κατι γγια μενα?η διαταραχη πανικου που εχω ειναι οξειας φασης με συνοδο καταθλιψη.δεν περναει ευκολα και πι8ανον να την εχω μια ζωη.ειναι η χειροτερη μορφη διαταραχης πανικου.το διαβασα στο νετ και μ το παν και γιατροι.γιαυτο κανετε υπομονη μαζι μουθα σαν πριζω συνεχεια.

  9. #9
    Όταν λες οξεία φάση τι εννοείς?Παθαίνεις κρίσεις πανικού όλη την ώρα??Καλά κρίσεις πανικού και λίγο πολύ όλοι μας έχουμε και λίγη κατάθλιψη από την στεναχώρια μαςςςςςς...λες και όλοι οι άλλοι είναι καλά νομίζετε...απλά εμάς μας τυρανάει ποιό πολύ γιατί μας περιορίζει και πολλές φορές μας χαλάει και την όρεξη για πράγματα...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    οξεια φαση ενοω κρησεις πανικου με τρομακτικη ενταση.πυστεψεμαι.χανω τον μπουσουλα μου οταν με πιανουν,αλλου παταω και αλλου παω και οι παλμοι μ ανεβενουν στους 190.επισης ολαγυρωμου γυριζουνε.και την συνοδευει για μερες αν δεν με ξαναπιασει τις επομενες εντονη καταθλυψη.οταν δεν επερνα φαρμακα διαρκουσαν και μεχρι 3 μερονυκτα κ επειταγια κανενα 15ημερο ειχα καταθλιψη και εντονη κουραση.

  11. #11
    Τώρα είσαι καλύτερα όμως έτσι?Και δουλειά πας κιόλας...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεμ δουλευω να κουραζομαι και να ξεχνεμαι να βγαζω και κανενα φραγκο.αυτο ειναι το βασικο προβλημα μου.τελος τοου μηνα παιζει να πιασω δουλεια μακαρι δλδ μπαςκ συνελθω.συνηθως τα βραδια με πιανουν κρησεις.αν ειμαι κουρασμενη θα κοιμαμαι χωρις προβληματα φανταζομαι.

  13. #13
    Ρε γαμώτο το Red bull μου και τους καφέδες που έπαθα την υποτροπή,είμουν αρκετά καλά ποιο πριν...τώρα είμαι πάλι απο την αρχήηηηη,αλλά το πολεμαω αλλίως τώρα,απλά θέλω να ξεκολήσω και να πάω κάπου μακρυά ξανά αυτό με τρώει...παώ ταξίδια αλλά σε προορισμούς γνωστούς...να φανταστείτε είμουν Αγγλία 2 χρόνια και τώρα άμα με βάλεις σε αεροπλάνο θα το σκέφτομαι όλη την μέρα πριν μπω...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    α εγω δεν εχω τετια προβληματα ευτυχως.απλα εμενα ειναι οι κρησεις π με τρελλενουν.ειναι εντονες οι ατιμες.και ωρα νιωθω οτι ο εγκεφαλος μ θα κανει ξαφνικα τσουφκαι θα σκασει.εγω ειμαι καλα μονο οταν εχω γυρωμου κοσμο.τα βραδια π ολοι κοιμουντε κ μενω μομη φοβαμαι κ παθενω οτι παθενω.αα μειωσε τους καφεδες γιατι δεν βοηθανε καθολου στο προβλλημα μας.

  15. #15
    Τους έχω κοψει,decaf μόνο πλέον αρκετούς ήπια

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •