Ελληνίδες γυναίκες που έχουν κάνει σεξ με γυναίκες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Elenia781
    Guest
    Εγω αλλου εντοπιζω παθογενειες και δεν παιζει ρολο το φυλο στην τελική. Αλλη προσβαλλει την νοημοσύνη μας, αλλη μας εχει αρρωστησει απο τις φαντασιωσεις της αλλος δεν εχει βγαλει ακομα παιδικό και κανει κατάχρηση του φορουμ. Παλιότερα υπηρχε καλή ατμοσφαιρα με τα μελη θεωρώ, και κυριως ακουγε ο ενας τον αλλο,συμπληρωνε με αλλο πρισμα ,μια αποψη. Ειναι μαστιγα αυτη η συμπεριφορα στο ιντερνετ και δεν μου αρεσει.

  2. #17
    xaka10
    Guest
    και λογω αυτης της συμπεριφορας εχουν μπαναριστει ποσα αλλα μελη που ηταν πιο ευγενικα στις συζητησεις.δεν υπαρχει ασπρο μαυρο υπαρχουν και μισογυνιδες αλλα δεν σημαινει οτι ειναι ομοφυλοφιλοι απλα μπορει να εχουν απωθημενα γιατι δεν τους δινουν σημασια οι γυναικες και οσον αφορα την κοινωνικοτητα αλλοι γεννιουνται με ασπεργκερ που τους κανει πιο κοινωνικα αφελεις και ετσι απωθειται το αντιθετο φυλο αλλοι ειναι κλειστοι χαρακτηρες δεν σημαινει οτι ολοι αυτοι ειναι μυσογυνιδες ή ομοφυλοφιλοι.ειναι σαν να λεμε αντιστοιχα οτι ολοι οι ουκρανοι ειναι ναζι γιατι υπαρχει το ταγμα αζοφ που ειναι ναζιστικο ή να λεμε την αλλη πλευρα οτι ολοι οι ρωσοι ειναι ναζι και εγκληματιες γιατι αποφασισε να εισβαλει ο πουτιν.και να παιρνουμε ειτε το μερος των ουκρανων ειτε των ρωσων.οι γενικοτητες δεν κανουν καλο και γω που φετος φτανω τα 32 το καλοκαιρι εμαθα να μην γενικευω τους ανθρωπους και τις καταστασεις και προφανως να μην κρινω τον αλλον μονο ο Θεος εχει δικαιωμα να μας κρινει.ποιος ειμαι εγω που θα κρινω τον αλλον ακομα και ο εγκληματιας μπορει να εχει καποια ελφρυντικα αν μεγαλωσε σε δυσκολο και βιαιο περιβαλλον δεν ξερουμε πως εχει ζησει ο καθενας για να το καταδικασουμε

    οπως ειπε ο Χριστος ο πρωτος αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο για την μοιχαλιδα.κανεις δεν ειναι Αγιος στην γη ολοι εχουμε και τον κακο εαυτο και οσον αφορα τους μισογυνιδες αν εχουν βιωσει μια ζωη απορριψη απο τις γυναικες μπορει να τους εχουν δημιουργηθει καποια κομπλεξ και ξεσπανε με τα λογια.αυτο το δεχομαι αλλα καλο ειναι να πεις μισογυνιδες αυτους που ξεσπανε με πραξεις ξυλοδαρμους και βιασμους και οχι τι χαζομαρες λενε πανω στο θυμο τους και στα νευρα οπως εκανε και ο αλλος προπερσι στο big brother ο κρητικος για επιδειξη οτι ειχε κανει αυτοφωρο και δεν ειχε κανει τιποτα απο αυτα αλλα ηθελε να δειξει εναν αγριο χαρακτηρα οπως λεει και η φραση σκυλι που γαβγιζει δεν δαγκωνει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    και λογω αυτης της συμπεριφορας εχουν μπαναριστει ποσα αλλα μελη που ηταν πιο ευγενικα στις συζητησεις.δεν υπαρχει ασπρο μαυρο υπαρχουν και μισογυνιδες αλλα δεν σημαινει οτι ειναι ομοφυλοφιλοι απλα μπορει να εχουν απωθημενα γιατι δεν τους δινουν σημασια οι γυναικες και οσον αφορα την κοινωνικοτητα αλλοι γεννιουνται με ασπεργκερ που τους κανει πιο κοινωνικα αφελεις και ετσι απωθειται το αντιθετο φυλο αλλοι ειναι κλειστοι χαρακτηρες δεν σημαινει οτι ολοι αυτοι ειναι μυσογυνιδες ή ομοφυλοφιλοι.ειναι σαν να λεμε αντιστοιχα οτι ολοι οι ουκρανοι ειναι ναζι γιατι υπαρχει το ταγμα αζοφ που ειναι ναζιστικο ή να λεμε την αλλη πλευρα οτι ολοι οι ρωσοι ειναι ναζι και εγκληματιες γιατι αποφασισε να εισβαλει ο πουτιν.και να παιρνουμε ειτε το μερος των ουκρανων ειτε των ρωσων.οι γενικοτητες δεν κανουν καλο και γω που φετος φτανω τα 32 το καλοκαιρι εμαθα να μην γενικευω τους ανθρωπους και τις καταστασεις και προφανως να μην κρινω τον αλλον μονο ο Θεος εχει δικαιωμα να μας κρινει.ποιος ειμαι εγω που θα κρινω τον αλλον ακομα και ο εγκληματιας μπορει να εχει καποια ελφρυντικα αν μεγαλωσε σε δυσκολο και βιαιο περιβαλλον δεν ξερουμε πως εχει ζησει ο καθενας για να το καταδικασουμε

    οπως ειπε ο Χριστος ο πρωτος αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο για την μοιχαλιδα.κανεις δεν ειναι Αγιος στην γη ολοι εχουμε και τον κακο εαυτο και οσον αφορα τους μισογυνιδες αν εχουν βιωσει μια ζωη απορριψη απο τις γυναικες μπορει να τους εχουν δημιουργηθει καποια κομπλεξ και ξεσπανε με τα λογια.αυτο το δεχομαι αλλα καλο ειναι να πεις μισογυνιδες αυτους που ξεσπανε με πραξεις ξυλοδαρμους και βιασμους και οχι τι χαζομαρες λενε πανω στο θυμο τους και στα νευρα οπως εκανε και ο αλλος προπερσι στο big brother ο κρητικος για επιδειξη οτι ειχε κανει αυτοφωρο και δεν ειχε κανει τιποτα απο αυτα αλλα ηθελε να δειξει εναν αγριο χαρακτηρα οπως λεει και η φραση σκυλι που γαβγιζει δεν δαγκωνει
    για πες μας μερικα καλα κι ευγενικα μελη που εχουν μπαναριστει παρα την καλωσυνη και την ευγενεια τους. περιεργη ειμαι....

    συμφωνω στα πρωτα υπογραμμισμενα. μονο που εγω μιλαω για τους γυναικοδιωκτες που οντως ειναι μισογυνηδες (αλλα ΚΑΙ δεν τους δινουν σημασια οι γυναικες) και ΑΥΤΟ ειναι το προβλημα και το αποδεικνυουν καθε φορα που ανοιγουν το στομα τους και οχι για τους αλλους που εχουν αλλα προβληματα, γιατι με μερικους τετοιους συνομιλουμε παρα πολυ συχνα εδω μεσα και η απαντηση μου ηταν σε εναν τετοιον, ενω πασχιζε να με τρολαρει...

    επισης συμφωνω οτι δεν ειναι ολοι οι μισογυνηδες, ομοφυλοφιλοι. μερικοι μονο ειναι κρυφοι ομοφυλοφιλοι. οι δηλωμενοι ομοφυλοφιλοι δεν μισουν τις γυναικες..

    στο τελευταιο, εχεις απολυτως αδικο.
    ο μισογυνισμος με πραξεις, ξεκιναει απο τον μισογυνισμο στα λογια....
    οπως και ο φασισμος και ολες οι αντικοινωνικες συμπεριφορες.
    οι μπαμπηδες αυτου του κοσμου, ξεκινησαν με θεωριες μισογυνισμου , πριν κανουν τον φονο..
    Last edited by Remedy; 19-04-2022 at 11:53.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οι μπαμπηδες αυτου του κοσμου, ξεκινησαν με θεωριες μισογυνισμου , πριν κανουν τον φονο..
    προσεξα πολυ πολυ ευκολα εβγαλες συμπερασμα οτι ο μπαμπης ειναι μισογυνης.
    για πες μας και για την πισπιριγκου ειναι και αυτη μισογυνης και τα εφαγε;

    την αλλην που σκοτωσε τον αντρα της που την κατατασεις; στις μισανδρες;

    αλλα εχει πλακα τον καθε φονο καθε γυναικας να τον κατατασεις στους μισογυνικους...
    λαιμε τορα.....

    εχεις πολυ απλοικο σκεπτικο αφελες θα ελεγα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    προσεξα πολυ πολυ ευκολα εβγαλες συμπερασμα οτι ο μπαμπης ειναι μισογυνης.
    για πες μας και για την πισπιριγκου ειναι και αυτη μισογυνης και τα εφαγε;

    την αλλην που σκοτωσε τον αντρα της που την κατατασεις; στις μισανδρες;

    αλλα εχει πλακα τον καθε φονο καθε γυναικας να τον κατατασεις στους μισογυνικους...
    λαιμε τορα.....

    εχεις πολυ απλοικο σκεπτικο αφελες θα ελεγα.
    ο μπαμπης σκοτωσε την γυναικα του, οχι το παιδι του.
    οπως και πολλοι πολλοι αλλοι που βιασαν, ή σκοτωσαν, ή βιασαν και σκοτωσαν γυναικες, γιατι θεωρουσαν οτι εχουν δικαιωμα και εξουσια πανω στην ζωη τους. και ΑΥΤΟ, ξεκιναει απο τον μισογυνισμο του καθε καφρου. δεν γεννιεται απο το πουθενα.
    η πισπιριγκου, δεν εχει καμια θεωρια πισω της.
    ειναι διαταραγμενη και επικινδυνη.

    δεν ξερω σε ποια που σκοτωσε τον ανδρα της αναφερεσαι. τον ορο "γυναικοκτονια" τον νομιμοποιει ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ η απιστευτα μεγαλη δυσαναλογια φονων/βιας ανδρων προς γυναικες, απ οτι γυναικων προς ανδρες.
    δεν ειναι δικο μου σκεπτικο. ανοιξε κανενα βιβλιο αντι να πετας μισογυνικες καφριλες.

    μην με πας σε τετοια κουτη συζητηση δημοτικου.
    Last edited by Remedy; 19-04-2022 at 17:53.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Έρχεται η άλλη με την υπεργαξιακή κωλάρα και με ρωτάει τι κάνεις, βρε γ@μησε με εμένα, εσύ τι κάνεις ; θεωρείτε Ελληνίδα?
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    δεν καταλαβα την συνδεση της ελληνικοτητας με την κωλαρα... αν θες, φωτισε μας.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά τροχονόμοι στο αιδοίο της κάθε Ελληνίδας θα γίνετε; Με όποιον και όποια θέλει θα πάει και όσες φορές θέλει, αυτό έλειπε να μας δώσει και λογαριασμό τι θα κάνει ή δεν θα κάνει η κάθε γυναίκα στη ζωή της. Αν θέλει δεν πάει και με κανέναν άνδρα δικαίωμα της είναι δεν θα μας δώσει λογαριασμό!

  9. #24
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    για πες μας μερικα καλα κι ευγενικα μελη που εχουν μπαναριστει παρα την καλωσυνη και την ευγενεια τους. περιεργη ειμαι....

    συμφωνω στα πρωτα υπογραμμισμενα. μονο που εγω μιλαω για τους γυναικοδιωκτες που οντως ειναι μισογυνηδες (αλλα ΚΑΙ δεν τους δινουν σημασια οι γυναικες) και ΑΥΤΟ ειναι το προβλημα και το αποδεικνυουν καθε φορα που ανοιγουν το στομα τους και οχι για τους αλλους που εχουν αλλα προβληματα, γιατι με μερικους τετοιους συνομιλουμε παρα πολυ συχνα εδω μεσα και η απαντηση μου ηταν σε εναν τετοιον, ενω πασχιζε να με τρολαρει...

    επισης συμφωνω οτι δεν ειναι ολοι οι μισογυνηδες, ομοφυλοφιλοι. μερικοι μονο ειναι κρυφοι ομοφυλοφιλοι. οι δηλωμενοι ομοφυλοφιλοι δεν μισουν τις γυναικες..

    στο τελευταιο, εχεις απολυτως αδικο.
    ο μισογυνισμος με πραξεις, ξεκιναει απο τον μισογυνισμο στα λογια....
    οπως και ο φασισμος και ολες οι αντικοινωνικες συμπεριφορες.
    οι μπαμπηδες αυτου του κοσμου, ξεκινησαν με θεωριες μισογυνισμου , πριν κανουν τον φονο..
    δεν συμφωνω και εγω εχω πει οτι θα κανω το ταδε και το ταδε σε αυτον που με στεναχωρησε αλλα δεν το εχω κανει στην πραγματικοτητα απεχουν τα λογια πολυ απο τις πραξεις.ας πουμε ενα παραδειγμα για την υποθεση της ρουλας πισπιριγκου δεχτηκαν τοσοι μαρτυρες απειλες για την ζωη τους οπως και ο νονος του παιδιου παει να πει οτι θα γινει πραγματικοτητα δεν λεω ειναι ποινικο αδικημα οι απειλες για την ζωη καποιου αλλα δεν σημαινει οτι θα γινει και πραγματικοτητα.αλλο τα λογια αλλο οι πραξεις.οσον αφορα τον μπαμπη δεν σκοτωσε μονο την γυναικα του αλλα και το σκυλι του που σημαινει οτι δεν ειχε καθολου συναισθηματα και συμφωνα με τον ψυχιατρο σουρρα ηταν κτηνανθρωπος θα μπορουσε να σκοτωσει και εναν ανδρα αμα τυχαινε καποια περιπτωση.οποιος εχει αντικοινωνικη διαταραχη προσωπικοτητας σκοτωνει τον οποιοδηποτε συμφωνα με την περιπτωση.

    και εχω διαμαρτυρηθει πολλες φορες που στο παρελθον δεν ειχα καθολου σχεσεις για μεγαλο χρονικο διαστημα και τα εβαζα με τις γυναικες για τις λαθος επιλογες τους αλλα χερι σε γυναικα δεν εχω σηκωσει ποτε παρολο που εκανα σχεσεις τα τελευταια χρονια και με καποιες χωρισα ασχημα οποτε δεν ισχυει αυτο που λες.οταν βλεπεις κακοποιους και γενικα εγκληματιες να εχουν τις ομορφοτερες γυναικες διπλα τους σε πιανει ενα παραπονο οταν εγω που εχω λευκο ποινικο μητρωο παρα μοναχα νοσηλειες σε ψυχιατρικη κλινικη να μην εχω μια κοπελα της προκοπης.
    Last edited by xaka10; 19-04-2022 at 21:42.

  10. #25
    xaka10
    Guest
    και ολοι εχουν δικαιωμα στην αγαπη ειτε εχεις ψυχολογικα ειτε εισαι τυφλος ειτε σωματικα αναπηρος.δεν σημαινει οτι επειδη αρρωστησα ψυχικα πρεπει να μεινω στο περιθωριο πριν προλαβει να με κατακρινει καποιος οτι επειδη εχω ψυχολογικο προβλημα πρεπει να μεινω μονος μου την καρδια κοιταμε σε εναν ανθρωπο και οχι τι προβλημα υγειας εχει καποιος

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ELEOS......
    Εχει δίκιο, όταν πηγαίνεις χθες το βράδυ στο mall και βλέπεις γυναίκες που είναι σαν τα κρύα τα νερά είτε να βολτάρουν μόνες τους είτε να είναι γυναικοπαρέα, δεν φταίει ρε φίλε εκείνη που επέλεξε να είναι μόνη της, κάποιοι λόγοι την οδήγησαν σε αυτό και αποκλείεται τις συγκεκριμένες να τις οδήγησε η απόρριψη των ανδρων... Δεν γουστάρουν τους άνδρες, έχουν βαρεθεί να τρώνε μαλάκες στην μαπα οι γυναίκες και προτιμούν να είναι μόνες τους..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εχει δίκιο, όταν πηγαίνεις χθες το βράδυ στο mall και βλέπεις γυναίκες που είναι σαν τα κρύα τα νερά είτε να βολτάρουν μόνες τους είτε να είναι γυναικοπαρέα, δεν φταίει ρε φίλε εκείνη που επέλεξε να είναι μόνη της, κάποιοι λόγοι την οδήγησαν σε αυτό και αποκλείεται τις συγκεκριμένες να τις οδήγησε η απόρριψη των ανδρων... Δεν γουστάρουν τους άνδρες, έχουν βαρεθεί να τρώνε μαλάκες στην μαπα οι γυναίκες και προτιμούν να είναι μόνες τους..
    συμφορουμιτη κανεις εχεφρων δεν κανει μια βαρετη βολτα με γυναικα στο μαλλ.
    αυτοι που βλεπεις να ακολουθουν τις γυναικες τους, γκομενες τους, σχεσεις κτλ στις βιτρινες ειναι εντελως παλαβιασμενοι και οι λιγοτεροι

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν καταλαβα την συνδεση της ελληνικοτητας με την κωλαρα... αν θες, φωτισε μας.
    Αν θεωρείται Ελληνίδα επειδή είναι από υπεργαλαξία..
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    συμφορουμιτη κανεις εχεφρων δεν κανει μια βαρετη βολτα με γυναικα στο μαλλ.
    αυτοι που βλεπεις να ακολουθουν τις γυναικες τους, γκομενες τους, σχεσεις κτλ στις βιτρινες ειναι εντελως παλαβιασμενοι και οι λιγοτεροι
    Ποιοι κάνουν σεξάκι είπαμε; Α ναι οι παλαβιασμένοι και οι λιγότεροι...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ποιοι κάνουν σεξάκι είπαμε; Α ναι οι παλαβιασμένοι και οι λιγότεροι...
    ενδιαφερον συμπερασμα

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Για τις γυναικες
    By iwannaaa in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 24
    Last Post: 24-04-2018, 21:39
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 20:56
  3. Γυναικες και ΔΠΤ
    By lessing_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 16-12-2010, 17:17
  4. Γυναίκες
    By igeorgak in forum Κακοποίηση
    Replies: 32
    Last Post: 02-03-2010, 15:03
  5. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 02:14

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •