Ο άντρας μου έχει φετίχ με τα μεγάλα βυζιά - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το στηθος στις γυναικες ειναι πολυ περισσοτερο ανεπτυγμενο απο ολα τα αλλα πρωτευοντα λογω φυσικης επιλογης απο τους αντρες δηλαδη.
    εχει μεγαλυτρο ογκο απο το ΛΙΠΟΣ που εχει, ο αδενας φυσικα ειναι ιδιος.
    εαν προσεξεις πρωτευοντα οπως χιμπατζηδες γοριλες μαιμουδες κτλ κτλ δεν εχουν καθολου λιπος στο στηθος ειναι σκετος ο αδενας ο οποιος φυσικα κανει μια χαρα την δουλεια του
    κι αλλες ασυναρτησιες...
    οχι, ο αδενας δεν ειναι ιδιος σε μεγεθος σε ενα μεγαλο στηθος και σε ενα ανυπαρκτο.
    αλλα κανει την ιδια δουλεια. φυσικα κι ενα μικρο στηθος εχει σωστη λειτουργια , που δεν εχει να κανει με το μεγεθος του, αλλα με την υγεια του..

    ειναι σαν να μας λες οτι ενα μεγαλο πεος ειναι μεγαλο λογω λιπους, ενω και το ανυπαρκτο κανει την ιδια δουλεια στην αναπαραγωγη, μονο που δεν αρεσει στις γυναικες..
    μισογυνικο παραληρημα σε ο,τι κι αν πεις. σε βαρεθηκα, ειλικρινα...

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι αλλες ασυναρτησιες...
    οχι, ο αδενας δεν ειναι ιδιος σε μεγεθος σε ενα μεγαλο στηθος και σε ενα ανυπαρκτο.
    αλλα κανει την ιδια δουλεια. φυσικα κι ενα μικρο στηθος εχει σωστη λειτουργια , που δεν εχει να κανει με το μεγεθος του, αλλα με την υγεια του..

    ειναι σαν να μας λες οτι ενα μεγαλο πεος ειναι μεγαλο λογω λιπους, ενω και το ανυπαρκτο κανει την ιδια δουλεια στην αναπαραγωγη, μονο που δεν αρεσει στις γυναικες..
    μισογυνικο παραληρημα σε ο,τι κι αν πεις. σε βαρεθηκα, ειλικρινα...
    πρεπει να εχεις χτυπησει μπιελες

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Αυτο δεν ισχυει, εχω φιλη με στηθος "σπυρακι" που εβγαζε γαλα πολυ, για 1.5 χρονο
    δεν εχει σχεση με το γαλα αλλα με την καλοπεραση. μια ας πουμε χοντρη με μεγαλο στηθος σιγουρα στατιστικα τρεφετε καλλιτερα απο μια λεπτη χωρις στηθος κτλ κτλ.το ιδιο και ενας ψηλος μυωδης αντρας κτλ αυτα ειναι πραματα που τα καταλαβαινουμε ασυνειδητα ολοι μας.
    δηλαδη καταλαβαινουμε οτι στατιστηκα παντα, τα βγαζουν περα μονοι τους κτλ

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Φυσική επιλογή σημαίνει το ένστικτο της αναπαραγωγής. Όπως τα θηλυκά θέλουν το πιο ισχυρό αρσενικό για να "ζευγαρώσουν" (για να βγουν πιο δυνατά τα παιδιά), έτσι και τα αρσενικά προτιμούν ενστικτωδώς το πιο γόνιμο (νεαρότερο) θηλυκό και με τα πιο μεγάλα βυζιά για να είναι πιθανότερο να επιβιώσουν οι απόγονοι (με το μεγάλο στήθος μπορείς να ταΐζεις καλύτερα τα παιδιά).

    αυτά που λες μου θυμίζουν απαρχαιομενες αντιλήψεις αιώνων

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    αυτά που λες μου θυμίζουν απαρχαιομενες αντιλήψεις αιώνων
    συμφορουμιτη τον Δαρβινο ακομα δεν τον εχει αμφισβητησει κανεις αν και θα ηθελε να μπορουσε να το κανει κυριως η αριστερα

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    συμφορουμιτη τον Δαρβινο ακομα δεν τον εχει αμφισβητησει κανεις αν και θα ηθελε να μπορουσε να το κανει κυριως η αριστερα
    Τι ψάχνεις ; Μπορεί ο καρχαρίας να αποφασίσει να τρέφεται με πλαγκτόν ; ή τα γίδια με σάρκες ; ή οι λύκοι με γρασίδι ; Δεν αλλάζουν αυτά. Κάποια αστέρια όμως στον πολιτισμένο κόσμο,αποφάσισαν να γίνουν ... χορτοφάγοι .

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό
    By PennyVas in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 77
    Last Post: 24-07-2021, 00:57
  2. Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
    By Φαντασία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 06-09-2019, 12:10
  3. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 22:19
  4. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 20-10-2012, 00:56
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •