Ανυπομονησία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134

    Ανυπομονησία

    Δεν έχω την υπομονή να περιμένω μέχρι να βρω κοπέλα και μένω και σε μικρή πόλη ,οι φίλοι είναι και αυτοί μπακουρια θέλω κάποια έξυπνη συμβουλή, ευτυχώς πάω σε ψυχολόγο και κάνω φοβερή δουλειά

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Η έξυπνη συμβουλή ποια είναι; δεν περιμένουμε κυρίως από τους φίλους για γνωριμια και τα σχετικά.. Αλλά από την δική μας προσπάθεια. Το μικρό μέρος σίγουρα σε περιορίζει στο να αρκεστείς σε αυτές που υπάρχουν, αλλά θα πρέπει να διεκδικήσεις κάποια και μάλιστα μόνος σου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αν δεν πεις ηλικία, δουλειά κτλ δεν έχουμε στοιχεία ! Αν έχει φοιτητές κοντά, τι άλλα μέρη παίζουν κτλ . Πορνεία έχετε κοντά ;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αν δεν πεις ηλικία, δουλειά κτλ δεν έχουμε στοιχεία ! Αν έχει φοιτητές κοντά, τι άλλα μέρη παίζουν κτλ . Πορνεία έχετε κοντά ;
    Είμαι 21 χρονών ειμαι φοιτητής σε ΙΕΚ και σε πόλη των 10.000 κατοίκων η πόλη μου έχει μόνο ένα ΤΕΙ και ένα ιεκ τίποτα άλλο ,οίκους ανοχής δεν έχει και ο πιο κοντινός είναι 200 χιλιόμετρα μακριά

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Από το ΙΕΚ,δεν είσαι ερωτευμένος με καμμία?...Η τουλαχιστον κάποιο crush δεν έχεις?...Καφετέριες/υχτερινά μαγαζιά έχει στην πόλη?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    350
    Σε ποια πόλη είσαι αν επιτρέπεται? Καθαρή περιέργεια

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Iwsif95 View Post
    Σε ποια πόλη είσαι αν επιτρέπεται? Καθαρή περιέργεια
    Δεν επιτρέπεται

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Η έξυπνη συμβουλή είναι να σταματήσετε να γράφετε κουλαμάρες. Τι θες να σου πούμε από ένα φόρουμ δηλαδή, α, ναι,έχω την ξαδέρφη μου την Χαϊδουλα που ψάχνεται, θα στη φέρω να τη γνωρίσεις και σίγουρα θα ταιριάξετε;

    Βγες εκεί έξω και κάνε γνωριμίες και όσο πιο πολύ κόσμο γνωρίζεις τόσο αυξάνονται οι ευκαιρίες να γνωρίσεις και κάποια που μπορεί να υπάρχει αμοιβαία έλξη. Τι άλλη συμβουλή περιμένεις να ακούσεις; Τώρα αν θες να μπεις και σε εφαρμογές γνωριμιών κτλ, γούστο σου και καπέλο σου. Αλλά να βρεις μία κοπέλα που μένει 10 ώρες μακριά μέσα από εκεί, δεν νομίζω να ταιριάζει στη φάση σου. Αν είσαι σε μικρό μέρος, όσες είναι στην εφαρμογή είναι κι εκεί γύρω σου.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Η έξυπνη συμβουλή είναι να σταματήσετε να γράφετε κουλαμάρες. Τι θες να σου πούμε από ένα φόρουμ δηλαδή, α, ναι,έχω την ξαδέρφη μου την Χαϊδουλα που ψάχνεται, θα στη φέρω να τη γνωρίσεις και σίγουρα θα ταιριάξετε;

    Βγες εκεί έξω και κάνε γνωριμίες και όσο πιο πολύ κόσμο γνωρίζεις τόσο αυξάνονται οι ευκαιρίες να γνωρίσεις και κάποια που μπορεί να υπάρχει αμοιβαία έλξη. Τι άλλη συμβουλή περιμένεις να ακούσεις; Τώρα αν θες να μπεις και σε εφαρμογές γνωριμιών κτλ, γούστο σου και καπέλο σου. Αλλά να βρεις μία κοπέλα που μένει 10 ώρες μακριά μέσα από εκεί, δεν νομίζω να ταιριάζει στη φάση σου. Αν είσαι σε μικρό μέρος, όσες είναι στην εφαρμογή είναι κι εκεί γύρω σου.
    Αν κατεβάσω εφαρμογή γνωριμιών θα μείνω με το πουλί στο χέρι αφού όλες που θα μου βγάζει θα είναι τουλάχιστον 200 χιλιόμετρα μακριά και άσε που πρέπει να βάλω και λεφτά γιατί αλλιώς δεν θα γνωρίσω καμία οπότε ουστ, απλά γνωρίζω κόσμο και βγαίνω σε κλαμπ της περιοχής και είμαι όσο το δυνατόν άνετος και να χορεύω και κ.τ.λ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Ωωω θεές μου τι cringe που είναι η ζωή ααααααα

Similar Threads

  1. Περιμένω με ανυπομονησία να τελειώσουν οι διακοπες
    By Meli-meli in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 15-08-2021, 02:09
  2. Ακαθισία, ανυπομονησία
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 23
    Last Post: 04-11-2009, 12:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •