Εμπερίες από νάρκωση - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 77 of 77
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Γεια σου Μαριλού. Πέρυσι είχα την βρογχοσκόπηση (που τελικά δεν έκανα γιατί θεωρώ ότι διαλευκάνθηκε το θέμα των αιμοπτύσεων με τα τελευταία ευρήματα του ΩΡΛ πέρυσι αν και κανείς δεν μου έδωσε ξεκάθαρη απάντηση) φέτος αυτό. Φοβάμαι λιγότερο μετά από τόσες αναβολές, απλά τώρα σκέφτομαι γενικά την ταλαιπωρία καλοκαιριάτικα.

Κάποιες φορές μπορεί να σκεφτώ ότι έχω ίσως καρκίνο που έχει κάνει μετάσταση ήδη, αλλά γενικά το αντιμετωπίζω ψύχραιμα κυρίως επειδή δεν έχει αλλάξει κάτι στη φυσική μου κατάσταση, ίσα ίσα θα έλεγα ότι εχω βελτιωθεί. Δεν ξέρω βέβαια, τα πάντα είναι πιθανά.
    Κρατα αυτα και πραγματικα αν ειχες εστω το παραμικρο απο περσυ τωρα θα ησουν σε αλλη φαση ..

Και βαση πιθανοτητων να το παμε ΤΙΠΟΤΑ δεν εχεις αλλιως τωρα θα ειχε εξελιχθει οποτε βγαλτω απο τιο μυαλο σου ..

Δυο οι λυσεις πλεον .
    ή πας αυτη την εβδομαδα και το κανεις και τελειωνεις ,οτι δουλεια και να εχεις ή το αναβαλεις επ αόριστο και το βγαζεις τελειως απο το μυαλο σου .

Ενα θα σου πω ,εσυ απο το αγχος σου και τους φοβους στο τελος θα προκαλεσεις απο μονο σου κατι στον οργανισμο σου
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Senior Member
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κρατα αυτα και πραγματικα αν ειχες εστω το παραμικρο απο περσυ τωρα θα ησουν σε αλλη φαση ..

Και βαση πιθανοτητων να το παμε ΤΙΠΟΤΑ δεν εχεις αλλιως τωρα θα ειχε εξελιχθει οποτε βγαλτω απο τιο μυαλο σου ..

Δυο οι λυσεις πλεον .
    ή πας αυτη την εβδομαδα και το κανεις και τελειωνεις ,οτι δουλεια και να εχεις ή το αναβαλεις επ αόριστο και το βγαζεις τελειως απο το μυαλο σου .

Ενα θα σου πω ,εσυ απο το αγχος σου και τους φοβους στο τελος θα προκαλεσεις απο μονο σου κατι στον οργανισμο σου
    Αυτή τη βδομαδα δεν ξέρω, θα δώσω διορία στον εαυτό μου μέχρι τέλος Ιουνίου γιατί τώρα χρειάστηκε να ξεκινησω αντιβιωση για πεντε μέρες και δεν θέλω να παιρνω αλλα χαπια που θα μπορουσαν να επηρεασουν τον οργανισμό μου με τη ναρκωση ή ό,τι άλλο μου βάλουν.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456