Ποδολαγνεία - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτοι που σου ειπαν οτι εισαι υποτακτικος, εννοουν υποτακτικος στο σεξ, οχι στον μπακαλη.
    εκτος αν κανεις σεξ με τον μπακαλη, οποτε αλλαζει...
    και βεβαια, εχουν δικιο.
    ολοι οι πατουσολαβερς, ειναι υποτακτικοι.
    αλλα που να το ξερεις εσυ;
    ενα απλο τρολ εισαι.

    πραγματικα, δεν ειναι ακτι ιδιαιτερο να γλειψεις μια πατουσα. καμια κοινωνια δεν το κανει μεγαλο θεμα. ανενημερωτος εισαι.
    απλα, δεν μπορεις να επιβαλεις σε κανεναν σεξουαλικο παρτενερ αυτο που θελεις να κανεις εσυ, οσο απλο κι αν ειναι. πρεπει να το θελει.
    κι αν δεν το θελει, καλα θα κανει να σε αποριψει.
    δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να υποστει τα "απλα" που εχεις εσυ στο κεφαλι σου, αν τον απωθουν.
    το καταλαβες καλυτερα τωρα;
    Οκ υποτακτικός στο σεξ είμαι, δηλαδή εκτός από αυτό με τις πατούσες μαρεσει πολύ και η κοπέλα να μου ρίχνει καμία σφαλιάρα που και που κατά το σεξ και διάφορα άλλα τέτοια αλλά αυτό τι κακό έχει ?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by mikethebeast2002 View Post
    Οκ υποτακτικός στο σεξ είμαι, δηλαδή εκτός από αυτό με τις πατούσες μαρεσει πολύ και η κοπέλα να μου ρίχνει καμία σφαλιάρα που και που κατά το σεξ και διάφορα άλλα τέτοια αλλά αυτό τι κακό έχει ?
    ποιος ειπε οτι ειναι κακο;
    κανεις εδω δεν σου ειπε οτι ειναι κακο.

    δεν διαβασες τι σου ειπαμε;
    κακο ειναι που σκεφτεσαι τροπους να το επιβαλεις με το ετσι θελω.
    ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ
    ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΕΕΕΕΣ;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Εγώ πάντως δεν θα άφηνα κάποιον να μου το κάνει, μου έρχεται αναγούλα και μόνο στην σκέψη. Και για να είμαι ειληρινής δεν ξέρω και κάποια που να της αρέσει.
    Βέβαια ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και με άλλα γούστα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by Remedy View Post


    κακο ειναι που σκεφτεσαι τροπους να το επιβαλεις με το ετσι θελω.
    ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ
    ΚΑΤΑΛΑΒΕΕΕΕΕΕΣ;
    ασφαλως και θα την πεισει για ολα του τα γουστα, και αμα τον αγαπα θα του κανει ολα του τα κεφια

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ασφαλως και θα την πεισει για ολα του τα γουστα, και αμα τον αγαπα θα του κανει ολα του τα κεφια
    Υποθέτω πως αν βρεις κάποια γυναίκα που την αγαπήσεις επειδή θα την αγαπάς αν θελήσει να σε στραπονάρει δεν θα πεις όχι αλλά θα κάτσεις στα τέσσερα έτσι δεν είναι; Δεν πιστεύω να της το αρνηθείς σου αρέσει, δεν σου αρέσει έτσι δεν είναι ή σε εσένα αλλάζουν τα δεδομένα;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    αν θελήσει να σε στραπονάρει
    δεν υπαρχει τετοια γυναικα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν υπαρχει τετοια γυναικα.
    Καλά μην βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά για αυτό μην καείς καμια μέρα...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Εγώ πάντως δεν θα άφηνα κάποιον να μου το κάνει, μου έρχεται αναγούλα και μόνο στην σκέψη. Και για να είμαι ειληρινής δεν ξέρω και κάποια που να της αρέσει.
    Για να είμαστε ... σαφείς και ξεκάθαροι ... σου προκαλεί αναγούλα η σκέψη να σου γλείφει τα πόδια άνδρας. Έτσι ; Και δεν ξέρεις κάποια γυναίκα που να της αρέσει , να της γλείφει τα πόδια άνδρας, έτσι ;;; Τα τονίζω για χάρη της σαφήνειας.
    Last edited by Al_Bundy; 30-04-2022 at 19:30.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Για να είμαστε ... σαφείς και ξεκάθαροι ... σου προκαλεί αναγούλα η σκέψη να σου γλείφει τα πόδια άνδρας. Έτσι ; Και δεν ξέρεις κάποια γυναίκα που να της αρέσει , να της γλείφει τα πόδια άνδρας, έτσι ;;; Τα τονίζω για χάρη της σαφήνειας.
    Ναι αυτά που είπες εννοώ. Πως σε εμένα όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά μου προκαλεί αποστροφή κ μόνο η σκέψη
    Και επίσης, επειδή έχουμε κάνει κουβέντα με όλες μου τις φίλες και για αυτό, σε καμία δεν θα άρεσε. Μάλιστα μια, είχε ένα αγόρι που προσπαθούσε να της το κάνει και την έφερνε σε τρομερά δύσκολη θέση
    Δεν σημαίνει όμως πως δεν θα υπάρχουν και γυναίκες που το θέλουν

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Ναι αυτά που είπες εννοώ. Πως σε εμένα όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά μου προκαλεί αποστροφή κ μόνο η σκέψη
    Και επίσης, επειδή έχουμε κάνει κουβέντα με όλες μου τις φίλες και για αυτό, σε καμία δεν θα άρεσε.
    Σωστά κατάλαβα λοιπόν. Χωρίς να έχω κάποια γνώση , αυτό ακριβώς φανταζόμουν . Ότι πολλές γυναίκες δεν θα ανέχονταν κάτι τέτοιο ΑΠΟ ΑΝΔΡΕΣ. Ωστόσο , αυτό που έχω δει , άπειρες φορές, οπότε δεν αποτελεί προσωπική μου εκτίμηση , αλλά διαπίστωση και γνώση , είναι ότι έχω δει , άπειρες φορές, να γλείφουν πόδια γυναικών σκύλοι , χωρίς να τους εμποδίζουν . Σε δημόσιους χώρους, πάρκα, ακόμη και χώρους εστίασης ή καφετέριες. Και όταν λέω πόδια, όχι μόνο πατούσες με ανοιχτά παπούτσια κτλ , αλλά και πιο πάνω, γάμπες, μηρούς κτλ . Όπως και να τις γλείφουν , σκύλοι πάντα, στο πρόσωπο. Συχνότατο θέαμα . Από άνδρες λοιπόν δεν είναι ανεκτό , αλλά με τους σκύλους, κανένα πρόβλημα. Εμένα βέβαια μου προκαλεί εμετό . Συχνά πυκνά, το θέαμα αποθανατίζεται και σε φωτογραφίες στα ... σόσιαλ , αφού αποτελεί πρόοδο και επίτευγμα.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Σωστά κατάλαβα λοιπόν. Χωρίς να έχω κάποια γνώση , αυτό ακριβώς φανταζόμουν . Ότι πολλές γυναίκες δεν θα ανέχονταν κάτι τέτοιο ΑΠΟ ΑΝΔΡΕΣ. Ωστόσο , αυτό που έχω δει , άπειρες φορές, οπότε δεν αποτελεί προσωπική μου εκτίμηση , αλλά διαπίστωση και γνώση , είναι ότι έχω δει , άπειρες φορές, να γλείφουν πόδια γυναικών σκύλοι , χωρίς να τους εμποδίζουν . Σε δημόσιους χώρους, πάρκα, ακόμη και χώρους εστίασης ή καφετέριες. Και όταν λέω πόδια, όχι μόνο πατούσες με ανοιχτά παπούτσια κτλ , αλλά και πιο πάνω, γάμπες, μηρούς κτλ . Όπως και να τις γλείφουν , σκύλοι πάντα, στο πρόσωπο. Συχνότατο θέαμα . Από άνδρες λοιπόν δεν είναι ανεκτό , αλλά με τους σκύλους, κανένα πρόβλημα. Εμένα βέβαια μου προκαλεί εμετό . Συχνά πυκνά, το θέαμα αποθανατίζεται και σε φωτογραφίες στα ... σόσιαλ , αφού αποτελεί πρόοδο και επίτευγμα.
    Είναι εντελώς διαφορετικό. Ο σκύλος σου γλείφει πρόσωπο, χέρια, πόδια γιατί έτσι σου εκφράζει οτι σε συμπαθεί και σε εμπιστεύεται. Επειδή είναι ζώο και αυτός είναι ο τρόπος έκφρασης του. Δεν το κάνει γιατί τον ανάβει
    Ξαναλέω οτι δεν το κατακρίνω, αλλά δεν θέλουν όλοι οι άνθρωποι τα ίδια στην σεξουαλική τους ζωή. Ο καθένας έχει τα γούστα του

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Είναι εντελώς διαφορετικό. Ο σκύλος σου γλείφει πρόσωπο, χέρια, πόδια γιατί έτσι σου εκφράζει οτι σε συμπαθεί και σε εμπιστεύεται. Επειδή είναι ζώο και αυτός είναι ο τρόπος έκφρασης του. Δεν το κάνει γιατί τον ανάβει
    Ξαναλέω οτι δεν το κατακρίνω, αλλά δεν θέλουν όλοι οι άνθρωποι τα ίδια στην σεξουαλική τους ζωή. Ο καθένας έχει τα γούστα του
    Δεν κατάλαβα και γω πως το γλυψιμο από σκύλο δε σας αναγουλιαζει ενώ αν το κάνουμε εμείς ναι ? Και επίσης πως γίνεται να αφήνετε τους άντρες να σας γλείφουν το αιδοίο ή εσείς να τους κάνετε στοματικό χωρίς εκεί να αναγουλιαζετε καν και όταν πρόκειται για γλυψιμο της πατουσας αναγουλιαζετε? Τι δηλαδή τα άλλα σημεία είναι πιο καθαρά? Επίσης και το γλυψιμο από μας φυσικά και αποτελεί πράξη σεβασμού και εμπιστοσύνης προς τη κοπέλα. Εγώ προσωπικά δε θα το έκανα σε μία που δεν θα εμοιστευομουν. Γιατί όσο να ναι ρίχνεις πολύ χαμηλά τον εγωισμό σου για να κάνεις κάτι τέτοιο. Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι είναι γενικά ένα φετίχ πολύ γλυκό

  13. #43
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Είναι εντελώς διαφορετικό. Ο σκύλος σου γλείφει πρόσωπο, χέρια, πόδια γιατί έτσι σου εκφράζει οτι σε συμπαθεί και σε εμπιστεύεται. Επειδή είναι ζώο και αυτός είναι ο τρόπος έκφρασης του. Δεν το κάνει γιατί τον ανάβει
    Ξαναλέω οτι δεν το κατακρίνω, αλλά δεν θέλουν όλοι οι άνθρωποι τα ίδια στην σεξουαλική τους ζωή. Ο καθένας έχει τα γούστα του
    εμενα με εμαθε μια πιτσιρικα αλλοδαπη στην ποδολαγνεια ηταν βεβαια bisexual ποδομαλακια και ουτω καθ εξης ηθελε και να με παρει με στραπον αλλα εκει αρνηθηκα.υπαρχουν τετοιες κοπελες απλα ειναι σπανιες....ειδικα στην Ελλαδα που ειναι ολες συντηρητικούρες στο εξωτερικο ειναι πιο open mind.για παραδειγμα για να κανει καποιος παιδια στην Ελλαδα πρεπει να ειναι παντρεμενος και πολυ λιγα παιδια ειναι εκτος γαμου ενω στην υπολοιπη Ευρωπη τα μισα παιδια ειναι εκτος γαμου.και βεβαια ειναι πιο ανοιχτες και σε γνωριμιες

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by xaka10 View Post
    εμενα με εμαθε μια πιτσιρικα αλλοδαπη στην ποδολαγνεια ηταν βεβαια bisexual ποδομαλακια και ουτω καθ εξης ηθελε και να με παρει με στραπον αλλα εκει αρνηθηκα.υπαρχουν τετοιες κοπελες απλα ειναι σπανιες....ειδικα στην Ελλαδα που ειναι ολες συντηρητικούρες στο εξωτερικο ειναι πιο open mind.για παραδειγμα για να κανει καποιος παιδια στην Ελλαδα πρεπει να ειναι παντρεμενος και πολυ λιγα παιδια ειναι εκτος γαμου ενω στην υπολοιπη Ευρωπη τα μισα παιδια ειναι εκτος γαμου.και βεβαια ειναι πιο ανοιχτες και σε γνωριμιες
    δεν είναι όλες συντηρητικές, δεν ακούς για πάρτι ανταλλαγής συντρόφων και για όργια που κάνουν

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δεν είναι όλες συντηρητικές, δεν ακούς για πάρτι ανταλλαγής συντρόφων και για όργια που κάνουν
    Βέβαια. Για αυτό όλες οι άνδρες στην ελλάδα, είναι χορτάτοι σεξουαλικά και δεν χρειάζεται η ελληνική κοινωνία πορνεία. Ούτε υπάρχουν ενήλικες άνδρες παρθένοι . Έτσι δεν είναι ;

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 39
    Last Post: 30-07-2011, 15:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •