Ποδολαγνεία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    18

    Ποδολαγνεία

    Γεια σας Μιχάλης ονομάζομαι και είμαι 20 ετών . Για να μη τα πολυλογω είμαι ποδολάγνος και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό σε φάση που κοιτάω πρώτα τις πατούσες των γυναικών και μετά όλα τα άλλα. Γενικώς μαρεσει πάρα πολύ να γλειφω,να μυρίζω και να φυλάω τις πατούσες των γυναικών... Αυτό που με απασχολεί λοιπόν στην όλη φάση είναι σχετικά με το τι πρέπει να κάνω ,πώς να το πλασαρω δηλαδή ώστε η κοπέλα να με αφήσει να το κάνω,πώς πρέπει να της το φέρω. Επίσης κάτι που επίσης θέλω να ρωτήσω τις κοπέλες εδώ μέσα είναι το πώς σας φαίνεται η ιδέα ο σύντροφός σας να θέλει να κάνει διάφορα παιχνίδια ( γλυψιμο κλπ) με τα πόδια σας . Το ρωτάω γιατί συχνά ακούω κάποιες να λένε ότι δε θέλουν τους ποδολάγνους. Παρακαλώ μην αρχίσετε να λέτε μην είσαι ποδολάγνος και τέτοια . Αυτό το πράγμα δε γίνεται,εφόσον έλκονται κυρίως από τα πόδια και είμαι ικανός μέχρι και να ξενερώσω εντελώς αν μια δε με αφήσει να το κάνω. Τώρα όσο αναφορά αν το έχω δοκιμασει ναι το έχω δοκιμάσει μια φορά σε μια κοπέλα και ευτυχώς με άφησε να γλείψω τις πατούσες της. Και λέω ευτυχώς γιατί από έναν φίλο μου είχα ακούσει ότι τον κλώτσησε στο πρόσωπο μια που πήγαινε να της το κάνει ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Τα δάκτυλα των ποδιών των κοριτσιών είναι πανέμορφα.

    Όσο περνάει ο καιρός ασκημίζουν
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    τυπε στις γυναικες δεν αρεσουν αυτα γιατι θελουν τον αντρα κυριαρχο και το ΄πολυ γλυψιμο παραπεπεμπει σε υποτακτικο με αποτελεσμα να ξενερωνουν.

    ομως εαν εχεις κανα μαστιγιο ριχνεις και καμμια σφαλιαρα με προσοχη παντα να μην προκαλεσεις μονιμες βλαβες πιστευω οι περισσοτερες θα σε ανεχτουν

  4. #4
    kopela93
    Guest
    Ο Νίκος τα είπε σωστά

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ο Νίκος τα είπε σωστά
    ευχαριστω,
    καλοσυνη σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Σε νιώθω άκου να δεις τι θα κανεις θα πηγαίνεις σε fetish parties και θα βρεις εκεί κάποια να βγάλεις τα φετίχ σου. Είναι open minded εκεί οι γυναίκες θα σε αφήσουν αν σε γουστάρουν, αλλά το νου σου μην κολλήσεις γιατί δεν είναι να κολλάς με αυτές θα αρρωστήσεις. Οτι κάνεις θα είναι ενα βράδυ και τέλος... Διαφορετικά δύσκολα να σε αφήσει γυναίκα, θα πρέπει να το κάνεις με τέτοιο τρόπο που να ικανοποιήσεις το φετίχ σου χωρίς όμως να μπει εκείνη στην διαδικασία να σκεφτεί πως έχεις φετίχ... Αυτό για να το πετύχεις μεγάλε θέλεις πολλά χρόνια εμπειρία είσαι πιτσρικάς δεν την έχεις την εμπειρία και κατά 99% θα φας κλωτσιά στη μούρη. Θέλει τρόπο για να το κάνεις αυτό. Και πρέπει να έχεις λίγο αρρενοπωτητα, δηλαδή να έχεις ρε παιδί μου πως να σου το πω αντρικό γυμνασμένο σώμα, για να παίξεις με το μυαλό της και να είναι στην αμφιβολία, μόνο έτσι θα το πετύχεις με βανίλλα γυναίκες αλλιώς είναι δύσκολο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mikethebeast2002 View Post
    Γεια σας Μιχάλης ονομάζομαι και είμαι 20 ετών . Για να μη τα πολυλογω είμαι ποδολάγνος και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό σε φάση που κοιτάω πρώτα τις πατούσες των γυναικών και μετά όλα τα άλλα. Γενικώς μαρεσει πάρα πολύ να γλειφω,να μυρίζω και να φυλάω τις πατούσες των γυναικών... Αυτό που με απασχολεί λοιπόν στην όλη φάση είναι σχετικά με το τι πρέπει να κάνω ,πώς να το πλασαρω δηλαδή ώστε η κοπέλα να με αφήσει να το κάνω,πώς πρέπει να της το φέρω. Επίσης κάτι που επίσης θέλω να ρωτήσω τις κοπέλες εδώ μέσα είναι το πώς σας φαίνεται η ιδέα ο σύντροφός σας να θέλει να κάνει διάφορα παιχνίδια ( γλυψιμο κλπ) με τα πόδια σας . Το ρωτάω γιατί συχνά ακούω κάποιες να λένε ότι δε θέλουν τους ποδολάγνους. Παρακαλώ μην αρχίσετε να λέτε μην είσαι ποδολάγνος και τέτοια . Αυτό το πράγμα δε γίνεται,εφόσον έλκονται κυρίως από τα πόδια και είμαι ικανός μέχρι και να ξενερώσω εντελώς αν μια δε με αφήσει να το κάνω. Τώρα όσο αναφορά αν το έχω δοκιμασει ναι το έχω δοκιμάσει μια φορά σε μια κοπέλα και ευτυχώς με άφησε να γλείψω τις πατούσες της. Και λέω ευτυχώς γιατί από έναν φίλο μου είχα ακούσει ότι τον κλώτσησε στο πρόσωπο μια που πήγαινε να της το κάνει ...
    τρικυμια εν κρανιω....
    τι θα πει "να το πλασαρεις" για να σε αφησει;;;;
    τιποτε να μην "πλασαρεις".
    το σεξ αφορα συναινουντες ενηλικους. δεν ξεγελας καποια για να κανεις σεξ μαζι της.
    μονο αν θελετε τα ιδια πραγματα κανετε σεξ.

    αλλιως, καλα θα σε κανει να σε κλωτσησει. ακου να το "πλασαρει"...
    φυσικα και ειναι δικαιωμα σου να σου α ρεσει ο,τι θες στο σεξ. και δικαιωμα και της αλλης να της αρεσει ή να μην της αρεσει..
    γιατι να σου πουμε να μην εισαι ποδολαγνος; ο,τι θες να εισαι, με οσους σε θελουν ομως. οχι εξαπατωντας ανθρωπους.

    δενε χει νοημα να σου πει καθεμια τι βλεπει και πως το βλεπει.
    γουστα ειναι αυτα. σημασια εχει πως το βλεπει καποια που θα κανει σεξ μαζι σου, οχι καποια ασχετη...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μονο αν θελετε τα ιδια πραγματα κανετε σεξ.
    Συχνά οι άνδρες θέλουν σεξ και οι γυναίκες λεφτά, σπίτι , suv, χιονοδρομικά, μύκονο σαντορίνη και λευκές σαμπανιέρες , οπότε γίνεται ανταλλαγή.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Συχνά οι άνδρες θέλουν σεξ και οι γυναίκες λεφτά, σπίτι , suv, χιονοδρομικά, μύκονο σαντορίνη και λευκές σαμπανιέρες , οπότε γίνεται ανταλλαγή.
    αυτες που τα θελουν, ας πανε να τα βρουνε.
    ο καθενας θελει ο,τι του κατεβει στο κεφαλι.
    υπαρχουν και ανδρες που θελουν σεξ και δινουν λεφτα, σπιιτια, χιονοδρομικα και σαντορινη, για να περιφερουν τις γυναικες που λες σαν τροπαια.
    αυτοι οι παραπανω, ταιριαζουν νομιζω. ας κανουν ο,τι θελουν.

    αν θες γυναικες που κανουν σεξ επειδη θελουν λεφτα, τοτε πρεπει να εχεις λεφτα. αλλιως δεν θα σε προτιμησουν.

    υπαρχουν και γυναικες που κανουν σεξ, επειδη θελουν σεξ και επικοινωνια/ αισθηματα κλπ.
    αλλα και ανδρες που θελουν τα ιδια, κι αυτοι τα βρισκουν μεταξυ τους.

    ολα στην ζωη, επιλογες ειναι.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Τί απόψεις είναι αυτές;[emoji849][emoji2962]
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Συχνά οι άνδρες θέλουν σεξ και οι γυναίκες λεφτά, σπίτι , suv, χιονοδρομικά, μύκονο σαντορίνη και λευκές σαμπανιέρες , οπότε γίνεται ανταλλαγή.
    Έκανες κάποια προσωπική έρευνα καί βρήκες αυτά τά αποτελέσματα;;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    υπαρχουν και γυναικες που κανουν σεξ, επειδη θελουν σεξ και επικοινωνια/ αισθηματα κλπ.
    αλλα και ανδρες που θελουν τα ιδια, κι αυτοι τα βρισκουν μεταξυ τους.

    ολα στην ζωη, επιλογες ειναι.
    Οι επιλογές που κάνει ο καθένας, είναι από αυτές που του προσφέρει το περιβάλλον του. Πχ ένας λάτρης του σκι, μπορεί να επιλέξει όποια πλαγιά θέλει για να κάνει σκι .
    Μεταξύ ενός λάτρη του σκι , που είναι βεδουίνος στο Αλ Φαγιούμ της αιγύπτου και ενός άλλου που είναι ελβετός και ζει στο Ζερμάτ ή στο Σαιντ Μόριτς,
    ο δεύτερος έχει ... αρκετά περισσότερες επιλογές για χιονισμένες πλαγιές για σκι. Ο πρώτος, μάλλον θα πάρει από τα τρία ....
    Ο άγγλος που ζει οπουδήποτε στην αγγλία και πάει παρασκευή απόγευμα για μπύρες, θα έχει πολλές επιλογές για σεξ , με γυναίκες του ίδιου κοινωνικού και οικονομικού λέβελ.
    Ο έλληνας αντίστοιχα , είναι ο βεδουίνος που ψάχνει για χιονισμένη πλαγιά για σκι , στο Αλ Φαγιούμ ... αύγουστο ....

    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Τί απόψεις είναι αυτές;[emoji849][emoji2962]Έκανες κάποια προσωπική έρευνα καί βρήκες αυτά τά αποτελέσματα;;
    Ναι . Έζησα στην ελλάδα όλη μου τη ζωή και 3 χρόνια εκτός και κάνω τη σύγκριση . Αν δεν έχεις πάει πιο βόρεια από το καϊμακτσαλάν , δεν μπορείς να καταλάβεις.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Ναι αλλά δεν γνώρισες όλες τίς γυναίκες του πλανήτη. Εγώ καί όσες ξέρω δεν θέλουν αυτά που αναφέρεις. Καλύτερα μη γενικευεις. Καί εμείς επειδή έχουμε γνωρίσει 10μαλακες δεν σημαίνει ότι είναι όλοι μαλακες.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Ναι αλλά δεν γνώρισες όλες τίς γυναίκες του πλανήτη. Εγώ καί όσες ξέρω δεν θέλουν αυτά που αναφέρεις. Καλύτερα μη γενικευεις. Καί εμείς επειδή έχουμε γνωρίσει 10μαλακες δεν σημαίνει ότι είναι όλοι μαλακες.
    Αν δεις πόσες ... παρθένες άνω των 20 , 25 και ... 30 ... υπάρχουν , με δεδομένο ότι η αναλογία είναι περίπου 1:1 , καταλαβαίνεις ότι κάθε ... παρθένα , δημιουργεί τουλάχιστον έναν μαλάκα ! Οπότε είναι πολλοί ! Αυτό το αναγνωρίζει η πολιτεία στην ελλάδα και επιτρέπει την πορνεία, που στον περισσότερο κόσμο απαγορεύεται .

  14. #14
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by mikethebeast2002 View Post
    Γεια σας Μιχάλης ονομάζομαι και είμαι 20 ετών . Για να μη τα πολυλογω είμαι ποδολάγνος και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό σε φάση που κοιτάω πρώτα τις πατούσες των γυναικών και μετά όλα τα άλλα. Γενικώς μαρεσει πάρα πολύ να γλειφω,να μυρίζω και να φυλάω τις πατούσες των γυναικών... Αυτό που με απασχολεί λοιπόν στην όλη φάση είναι σχετικά με το τι πρέπει να κάνω ,πώς να το πλασαρω δηλαδή ώστε η κοπέλα να με αφήσει να το κάνω,πώς πρέπει να της το φέρω. Επίσης κάτι που επίσης θέλω να ρωτήσω τις κοπέλες εδώ μέσα είναι το πώς σας φαίνεται η ιδέα ο σύντροφός σας να θέλει να κάνει διάφορα παιχνίδια ( γλυψιμο κλπ) με τα πόδια σας . Το ρωτάω γιατί συχνά ακούω κάποιες να λένε ότι δε θέλουν τους ποδολάγνους. Παρακαλώ μην αρχίσετε να λέτε μην είσαι ποδολάγνος και τέτοια . Αυτό το πράγμα δε γίνεται,εφόσον έλκονται κυρίως από τα πόδια και είμαι ικανός μέχρι και να ξενερώσω εντελώς αν μια δε με αφήσει να το κάνω. Τώρα όσο αναφορά αν το έχω δοκιμασει ναι το έχω δοκιμάσει μια φορά σε μια κοπέλα και ευτυχώς με άφησε να γλείψω τις πατούσες της. Και λέω ευτυχώς γιατί από έναν φίλο μου είχα ακούσει ότι τον κλώτσησε στο πρόσωπο μια που πήγαινε να της το κάνει ...
    Σχετικά με το πλασάρισμα που αναφέρεις, θεωρώ πως καλό είναι να είσαι ειλικρινής. Μπορείς να μοιραστείς τις σκέψεις σου με την εκάστοτε κοπέλα, όπως έκανες και με εμάς.

    Έχε υπόψη σου, όμως, ότι σε καμία περίπτωση δεν μπορείς και δεν πρέπει να προσπαθήσεις να πείσεις μια κοπέλα να σε αφήσει να ασχοληθείς με τις πατούσες της (ή οτιδήποτε άλλο). Να εκφράσεις την επιθυμία σου αλλά μέχρι εκεί. Μόνο αν συναινέσει κι εκείνη, χωρίς πίεση, μπορεί να προχωρήσει όλο αυτό. Είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει η αμοιβαία συναίνεση.

    Αν διστάζεις να εκφράσεις την επιθυμία σου επειδή δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσει η άλλη πλευρά, μπες σε sites με ανάλογη θεματολογία και δοκίμασε να προσεγγίσεις εκεί κάποια κοπέλα. Εκεί όπου θα ξέρεις ότι δε θα αναφερθεί κάποια με περιπαικτικό τρόπο στην ιδιαιτερότητά σου αυτή. Διότι, δυστυχώς, υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Συχνά οι άνδρες θέλουν σεξ και οι γυναίκες λεφτά, σπίτι , suv, χιονοδρομικά, μύκονο σαντορίνη και λευκές σαμπανιέρες , οπότε γίνεται ανταλλαγή.
    σωστα τα γραφεις συμφορουμιτη ασε τες ολες να χτυπιουνται.
    εχουμε και λεμε λοιπον με τον Ασκητη...



    Ο Θάνος Ασκητής αναλύει το σεξ, απ' το Α ως το Ω

    Χ όπως Χρήμα

    "Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό. Φυσικά και δεν είναι το απόλυτο μέγεθος και κριτήριο για μια σχέση, αλλά παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Δε σημαίνει ότι αν παρκάρει μια Πόρσε κάπου, όλες οι γυναίκες θα θέλουν να μπουν μέσα. Αναμφίβολα όμως, το χρήμα, το σπίτι, οι καλύτερες διακοπές ή η πιο άνετη ζωή μετράνε μεταξύ των γυναικών. Μεταξύ των αντρών, όχι και τόσο".

    https://www.huffingtonpost.gr/2015/1...n_8242912.html


    κοριτσια...........
    του φορουμ ολα αυτα που λεει ο επιστημονας ο Ασκητης τα ξερει καθε αντρας εμπειρικα απο το δημοτικο.
    σοβαρευτητε λοιπον και μην γραφετε λαλακιες γινοσαστε αστειες.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 39
    Last Post: 30-07-2011, 15:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •