Αισιως 35 ετων,δεν εχω κανει ακομα σχεση.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ποιος τους δικαιολογησε και που;
    Εσύ τους δικαιολογείς ρίχνοντας το φταίξιμο στις γυναίκες για μια ακόμα φορά... Μεγαλύτερος παραλογισμός δεν γίνεται, το τερμάτισες! Με κάλυψε κι ο Nikolaus σε μεγάλο βαθμό... Πάλι καλά που υπάρχουν κι άντρες με κοινή λογική...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εαν πας στην θεσσαλονικη σε μια πλατεια και φωναξεις γ@μιεται ο ΠΑΟΚ ειναι βεβαιο οτι πολλοι θα σε κανουν μαυρη στο ξυλο.
    Μην το γελάς. Ήμασταν σε γνωστό πολυσινεμά στην αθήνα, στο ρέντη , δίπλα στο γήπεδο που κάνεις προπονήσεις ο ολυμπιακός. Είχε μάλιστα κάποιο event και είχε ... φιλάθλους. Και είχαμε πάει με γνωστούς. Και σκάει γνωστή της γυναίκας μου , με ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ. Όταν της είπα "τι κάνεις κοπέλα μου ; Θες να πάμε άκλαφτοι όλοι ; Βάλε κάτι από πάνω κανά μπουφάν ή βγάλτη αν μπορείς" , άρχισε να μου τη λέει , περί δικαιωμάτων και ελευθεριών κτλ κτλ κτλ ....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    419
    Βγηκατε εκτος θεματος αρκετα.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Βγηκατε εκτος θεματος αρκετα.
    συγγνωμη το εσβησα

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    43
    κατι τελευταιο γιατι χαλασαμε το θεμα το θεματοθετη οπως λες οτι δεν γουσταρουν εναν θρησκοληπτο γιατι απλα πιστευει καπου ετσι να κρινουν σωστα καποιον που θα επιλεξουν για σχεση.οταν καποια θε ξεκινησει σχεση θα κοιταξει καλα το ποιον του πριν την κανει και οχι με βαση την ομορφια του ή την γοητεια του.εχω παρατηρησει οπως και στον θεματοθετη αν και δεν τον γνωριζω απο κοντα οτι πολλοι που μενουν μια ζωη μονοι τους ειναι καλοι και ευαισθητοι ανθρωποι.οσον αφορα τον θεματοθετη να μπουμε και στο θεμα να ξεκινησει αν ντρεπεται να ανοιχτει στο αλλο φυλο να κανει ομαδικες ψυχοθεραπειες που μπορει να γνωρισει και αλλες κοπελες που μπορει να εχουν και αυτες τις ευαισθησιες τους και να τον δεχτουν και σαν σχεση η αν δεν θελεις θεματοθετη να βρεις καμια κοπελα που να χει καποιο ψυχολογικο προβλημα γραψου σε μια σχολη λατιν χορου και θε δεις ποσες θα γνωρισεις απο κοντα ηξερα απο σχολη ατομο που ηταν κλειστος και εσωστρεφης και με τη βοηθεια ψυχιατρου αγωγης γραφτηκε σε μια σχολη χορου και γνωρισε πολλες κοπελες και μεγεθυνε το περιβαλλον του
    Last edited by Aeon; 03-05-2022 at 13:18.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    panos19 εσύ πότε κλείνεις τα 35 ;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,345
    Quote Originally Posted by anonymous person View Post
    κατι τελευταιο γιατι χαλασαμε το θεμα το θεματοθετη οπως λες οτι δεν γουσταρουν εναν θρησκοληπτο γιατι απλα πιστευει καπου ετσι να κρινουν σωστα καποιον που θα επιλεξουν για σχεση.οταν καποια θε ξεκινησει σχεση θα κοιταξει καλα το ποιον του πριν την κανει και οχι με βαση την ομορφια του ή την γοητεια του.εχω παρατηρησει οπως και στον θεματοθετη αν και δεν τον γνωριζω απο κοντα οτι πολλοι που μενουν μια ζωη μονοι τους ειναι καλοι και ευαισθητοι ανθρωποι.οσον αφορα τον θεματοθετη να μπουμε και στο θεμα να ξεκινησει αν ντρεπεται να ανοιχτει στο αλλο φυλο να κανει ομαδικες ψυχοθεραπειες που μπορει να γνωρισει και αλλες κοπελες που μπορει να εχουν και αυτες τις ευαισθησιες τους και να τον δεχτουν και σαν σχεση η αν δεν θελεις θεματοθετη να βρεις καμια κοπελα που να χει καποιο ψυχολογικο προβλημα γραψου σε μια σχολη λατιν χορου και θε δεις ποσες θα γνωρισεις απο κοντα ηξερα απο σχολη ατομο που ηταν κλειστος και εσωστρεφης και με τη βοηθεια ψυχιατρου αγωγης γραφτηκε σε μια σχολη χορου και γνωρισε πολλες κοπελες και μεγεθυνε το περιβαλλον του
    Φαντάζομαι πιο πολλά θα στοιχίζει μια ομαδική ψυχοθεραπεία από μια ατομική;

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Φαντάζομαι πιο πολλά θα στοιχίζει μια ομαδική ψυχοθεραπεία από μια ατομική;
    δεν ξερω δεν εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει απο αλλους οτι πηγαιναν και μαλιστα γνωριζω για μια κοπελα που πηγαινε στις ομαδικες ψυχοθεραπειες γνωρισε απο κει μεσα εναν ανδρα και τον παντρευτηκε εν τελει που ειχε και αυτος καποια ψυχολογικα θεματα οχι ψυχωσεις ή διπολικη αλλα τα συνηθησμενα οπως αγχωδεις εκδηλωσεις καταθλιψη.αυτα δεν ρωτησα ποτε ποσο κοστιζουν για να σε διαφωτισω
    Last edited by anonymous person; 07-05-2022 at 04:28.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    43
    τα μυνηματα γιατι διαγραφηκαν;;;παραβιασαν καποιο κανονα;;;γνωμες λεει ο καθενας με διαλογο και επιχειρηματα δεν προσβαλαμε καποιον οπως και να χει δεκτο

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. 34 ετών χωρίς σχέση/σεξουαλική εμπειρία - Υπάχει ελπίδα?
    By Aggelos87 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 49
    Last Post: 23-01-2021, 23:05
  2. είμαι 29 ετών και δεν έχω κάνει ποτέ σχέση
    By agnostos1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 30-10-2017, 09:36
  3. Σχεση 2 ετων και παραλληλη σχεση 6 μηνων
    By vicky.a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 132
    Last Post: 14-10-2017, 21:28
  4. Δεν έχουμε κάνει ακόμα Σεξ
    By mparampakos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 02-02-2014, 10:26
  5. Ειμαι 20 ετων και ακομα δεν εχω κανει σχεση
    By iberis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-07-2010, 04:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •