πλησίασμα γυναίκας - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 77 of 77
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    108
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Σκεφτόμουν κι εγώ, μιας που ανοίγει ο καιρός, να άρχιζα το κηνύγι, μήπως και μου χαμογελάσει λίγο η τύχη, αλλά δεν είμαι καθόλου σε ψυχολογία να το κάνω. Την τελευταία φορά, το Νοέμβριο, είχα φάει μεγάλο στραπάτσο το οποίο δεν μπορώ να ξεχάσω. Ειδικά, όταν βγαίνεις μόνος σου χωρίς παρέα, σε λοξοκοιτάζουν με μισό μάτι. Δεν ξέρω και κανένα μαγαζί με συνθήκες που να ενθαρρύνουν την επαφή. Αν έχει μόνο τραπεζάκια ή δε σε αφήνουν να καθίσεις στην μπάρα, αφοπλίζεσαι.

    Συμφωνω απολυτα, ειναι δυσκολο να βγεις μονος... πολυ σπαστικο

  2. #77
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    12
    θα σου πω προσωπικη εμπειρια.ηταν ενα αγορι 1η λυκειου και ενα κοριτσι 3η λυκειου.το αγορι ηθελε παρα πολυ την κοπελα και μια μερα της το ειπε,εφαγε χυλοπιτα λογω ηλικιας.και τι εγινε?ουτε γατα,ουτε ζημια!σκεψου λιγο,σε ενα σχολειο ειναι πολυ δυσκολοτερα τα πραγματα,τα παιδια ειναι πιο σκληρα.αν την πλησιασεις και τολμησεις, το χειροτερο που μπορει να γινει ειναι να σε αποεειψει,που κι αυτο ειναι απιθανο αν της ζητησεις να βγειτε...μην αγχωνεσαι!πηγαινε και ζητα της να βγειτε,περαστε καλα και θα ερθει απο μονο του το πραγμα!τελειως αδικα ανησυχεις!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •