χωματερή συναισθημάτων-μεταναρκωτικό στρεςς - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Member
    Join Date
    May 2022
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    1 κάνε άσκηση!
    2 κάνε πνευματική εξάσκηση
    3 βγες για περπάτημα
    4 γράψε σε ημερολόγιο
    5 Επικεντρώσου στις θετικές πλευρές της ζωής σου!
    6 δες μια κωμωδία η ένα αστείο βίντεο.

    Μην αφήνεις το μυαλό σου να σε πείσει ότι όλα είναι μαύρα, κάνε αλλαγές και θα έρθουν καινούρια πράγματα στη ζωή σου σαν μαγνήτης.
    θενξ για τις συμβουλές.. μερικα από τα παραπανω τα κάνω συστηματικά.. προφανώς δεν έχουν επιφέρει κάποιο αποτέλεσμα για να αφηνω θρεντς απελπισίας εδω

  2. #17
    Member
    Join Date
    May 2022
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αδερφε τα νρκωτικα δεν ειναι το προβλημα εγω καπνιζω τσιγαρο απλο 20 χρονια γενικα κατα καιρουσ εχω καπνισει οτι καπνιζετε κι επινα μπυρεσ σου λειπουν βασικεσ γνωσεισ τι ειναι οι αντρεσ τι ειναι οι γυναικεσ αποστασεισ τι ειναι αγαπη εγω ασ πουμε εχω το συστημα να παραδιδω τισ κοπελεσ στον επομενο οσο πιο υγιεισ γινεται προσπαθω να προσεχω τι λεω κ σεξ 1 φορα τη βδομαδα για ολη τη βδομαδα οχι καθε τρεισ κ λιγο 5 λεπτα
    αδερφε κάπου σε εχασα.. επίσης για να είσαι σε τέτοιο φόρουμ δεν νομίζω ότι σε λες και πρότυπο προς μίμηση.. και κάνεις μας εδώ δλδ.. ούτε εξειδικευμενοι θεραπευτές είμαστε.. όλοι έχουμε τα θέματά μας

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    378
    Αγαπητή θεματοθέτρια,

    όλα αυτά που περιγράφεις, ίσως να μην είναι η πραγματικότητα ή αυτό που πραγματικά είσαι παρόλο που το βιώνεις έτσι, αλλά είναι τα συμπτώματα από ένα θέμα ψυχικής υγείας που αντιμετωπίζεις.
    Ο επίμονος αρνητισμός, οι μαύρες σκέψεις, η θλίψη ή η ανηδονία παρατεταμένα δεν αντανακλούν την πραγματικότητα αλλά μια δική σου εσωτερική κατάσταση, ένας φαύλος κύκλος που έχεις μπει και είναι σημαντικό να επισκεφθείς έναν ψυχοθεραπευτή.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τα ναρκωτικα δεν ειναι αθωα, ουτε το απλο τσιγαριλικι. Σιγουρα μερικοι πινουν και χασκογελανε και ειναι μες την τρελλη χαρα, αλλα αυτο δεν συμβαινει με ολους. Ειναι σχεδον μαζοχιστικο μαλιστα οταν βλεπεις οτι κατι εχει αρνητικες επιδρασεις πανω σου να το συνεχιζεις, ειμαστε ενα κομματι υλης και βαζεις μια ουσια μεσα σου που εχει διαφορετικες επιπτωσεις στον καθενα. Εδω ο απλος καφες και αλλοι πινουν δεκα την ημερα και καποιος δεν αντεχει ενα φλυτζανι ελληνικο, τον κανει να αισθανεται ασχημα.
    Οχι, ουτε για την παρεα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΧΩΜΑΤΕΡΉ ΣΥΝΑΣΘΗΜΤΩΝ
    By 24601_prisoner in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 0
    Last Post: 07-05-2022, 22:03
  2. Ειναι το φορουμ ναρκωτικο?
    By betelgeuse in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 76
    Last Post: 24-09-2014, 13:25
  3. Replies: 24
    Last Post: 27-11-2011, 15:56
  4. Το internet ενα μικρό ναρκωτικό...
    By athwos in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-2008, 17:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •