Φιλικά θέματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Οχι θα κάτσω ντε και καλά να πηδηχτω με το φίλο μου (που δεν ειναι αγόρι μου) για να σου φύγει εσένα το απωθημένο και η εμμονή ότι ολες οι ελληνίδες είναι αγαμητες.

    Πώς της έχεις δει την συμμετοχή σου στο φόρουμ; κοινωνικό λειτουργημα που προτρέπεις κάθε ελληνίδα να κάνει σεξ ακόμα και με τα αγγούρια μπας και γίνει καλύτερος ο πλανήτης και βρουν να γαμησουν οι απελπισμένοι Έλληνες;

    Εμμονικός, κολλημένος και εκτός τόπου και χρόνου μη σχολιάζεις σε ποστ μου το περιεχόμενο σου είναι ενοχλητικό και άνευ ουσίας
    Οι άλλοι είναι εμμονικοί και κολλημένοι ;;; Φίλος σου ;;; Γνωρίζεστε από μικροί ;;;; Μεγαλώσατε μαζί ;;;;; Τότε θα ήσασταν φίλοι .
    Δεν μας λες κάτι τέτοιο. Βγαίνετε , από πλήξη. Ούτε εσύ έχεις προσωπική και ερωτική ζωή, ούτε αυτός. Για αυτό βγαίνετε.
    Επειδή δεν έχετε κάτι καλύτερο ... ή μάλλον κάτι καλό να κάνετε ... Και φυσικά η σαπίλα και η πλήξη αυτών των εξόδων σας χαλάει και τους δύο .
    Και ψάχνεις τις φταίει .... Και αν κάποιος έλεγε κάτι αλλιώτικα ... ή πασαλιμανιώτικα ... αν θα άλλαζε κάτι ... τίποτε δεν θα άλλαζε.
    Οι κοινοί έξοδοί σας , είναι λύσεις ανάγκης , πλήξης και έλλειψης πραγματικά συναρπαστικών και ενδιαφέροντων στιγμών .

    Η ιστορία είναι διδακτική για περαστικούς αναγνώστες της ! Δείχνει ... καταστάσεις και πρότυπα προς αποφυγή. Και πουμπορεί να φτάσει κάποιος ... λόγω μπακουρίασης !

  2. #17
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι άλλοι είναι εμμονικοί και κολλημένοι ;;; Φίλος σου ;;; Γνωρίζεστε από μικροί ;;;; Μεγαλώσατε μαζί ;;;;; Τότε θα ήσασταν φίλοι .
    Δεν μας λες κάτι τέτοιο. Βγαίνετε , από πλήξη. Ούτε εσύ έχεις προσωπική και ερωτική ζωή, ούτε αυτός. Για αυτό βγαίνετε.
    Επειδή δεν έχετε κάτι καλύτερο ... ή μάλλον κάτι καλό να κάνετε ... Και φυσικά η σαπίλα και η πλήξη αυτών των εξόδων σας χαλάει και τους δύο .
    Και ψάχνεις τις φταίει .... Και αν κάποιος έλεγε κάτι αλλιώτικα ... ή πασαλιμανιώτικα ... αν θα άλλαζε κάτι ... τίποτε δεν θα άλλαζε.
    Οι κοινοί έξοδοί σας , είναι λύσεις ανάγκης , πλήξης και έλλειψης πραγματικά συναρπαστικών και ενδιαφέροντων στιγμών .

    Η ιστορία είναι διδακτική για περαστικούς αναγνώστες της ! Δείχνει ... καταστάσεις και πρότυπα προς αποφυγή. Και πουμπορεί να φτάσει κάποιος ... λόγω μπακουρίασης !
    Δεν χρειάζεται να έχεις φίλους που μεγαλώσατε μαζί για να κάνεις παρέα. Επίσης πολλα πράγματα έχω να κάνω μεσα στη μέρα μου,και αυτές οι ώρες τις ημέρας δεν μου φτάνουν για να κάνω αυτα που θέλω και πρέπει να κάνω. Πολλές φορές δεν προλαβαίνω , όχι να εχω και περίσσευμα χρονου.

    Κολλημένο λέω εσένα που σε άκυρα θέματα πετάς πάντα το σεξουαλικό και κραζεις τις γυναίκες ή και τους άντρες ότι δεν κάνουν σεξ και η λύση που προτείνεις πάντα είναι να κάνουν σεξ λες και θα λυθούν όλα τα θέματα τους. (μάλλον το δικό σου θεμα θα λυθεί)

    Το φόρουμ αν θες να βοηθήσεις πρέπει να συμβουλεύεις με βάση το θέμα που διαβάζεις και να προσαρμόζεσαι στη κάθε θεματολογία οχι να "φτυνεις" παντού το δικό σου πρόβλημα με ειρωνείες , θυμους και εμμονές προς αλλα μέλη.

    Αν η ριζα των δικών σου προβλημάτων είναι αποκλειστικά η έλλειψη του σεξ βγες να το διεκδικησεις, κανένας δεν σε σταματά μια χαρά υπάρχουν άνθρωποι γύρω σου που κάνουν σεξ. Όμως πρέπει να καταλάβεις κάποια στιγμή ποτε γίνεσαι γραφικός και ενοχλητικός. Την άποψη σου πολλές φορές την έχεις πει.
    Δύο σχόλια σου να διαβάσει κάνεις σε διαφορετικά θέματα καταλαβαίνει και τι σκέφτεσαι και τι έχεις να προτείνεις.

    Το φόρουμ είναι για να βοηθάς εσύ το χρησιμοποιείς για να βγάζεις απωθημένα. Ούτε εσένα βοηθάει αυτό ούτε κανέναν άλλο.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Πέραν των προσωπικών επιθέσεων και χαρακτηρισμών , δεν αμφισβητείς κάτι από όσα λέω. Ισχύουν όλα. Το να μην έχει κάποιος στα 30 ή 35 καμία ερωτική ζωή
    και να γνωρίζει μέσω τρίτων άτομα του άλλου φύλου και να ... ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ξαφνικά ... ε δεν είναι πολύ νορμάλ .
    Το πιθανότερο είναι ότι έχουν πρόβλημα και οι δύο . Ωστόσο είναι πολύ πιθανό , επίσης, να μην έχουν συναίσθηση του προβλήματός τους ! Ναι . Αυτό συμβαίνει.
    Και να ψάχνουν αλλού για προβλήματα . Αυτό ισχύει μάλλον στην συγκεκριμένη περίπτωση. Και για τους δύο . Το ότι είναι κοινό το πρόβλημα , δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι πρόβλημα. Στη Σπιναλόγκα πχ , ήταν όλοι λεπροί . Αυτό δεν έπαυε τη λέπρα, από το να ... χαρακτηρίζεται ασθένεια ! Το ίδιο και σε στέκια πρεζάκηδων . Όλοι μπορεί να είναι μαστούρια. Αυτό δεν σημαίνει ότι το να είσαι πρεζάκιας, παύει να είναι ΤΡΑΓΩΔΙΑ.

    Πετάς έπειτα τη μπάλα στην εξέδρα ... με τη φιλοσοφημένη ατάκη ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ , ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ
    ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...

    Την αντιστρέφω. ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ, ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ , ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΥΛΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ... ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕΔΕΣ ... ΤΡΑΒΑ ΒΡΕΣ ΤΟΥΣ ... ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ 5-6 ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ... ΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ... ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΚΤΛ ...

    τι έγινε ; Δεν βρίσκεις ;;;

  4. #19
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Πέραν των προσωπικών επιθέσεων και χαρακτηρισμών , δεν αμφισβητείς κάτι από όσα λέω. Ισχύουν όλα. Το να μην έχει κάποιος στα 30 ή 35 καμία ερωτική ζωή
    και να γνωρίζει μέσω τρίτων άτομα του άλλου φύλου και να ... ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ξαφνικά ... ε δεν είναι πολύ νορμάλ .
    Το πιθανότερο είναι ότι έχουν πρόβλημα και οι δύο . Ωστόσο είναι πολύ πιθανό , επίσης, να μην έχουν συναίσθηση του προβλήματός τους ! Ναι . Αυτό συμβαίνει.
    Και να ψάχνουν αλλού για προβλήματα . Αυτό ισχύει μάλλον στην συγκεκριμένη περίπτωση. Και για τους δύο . Το ότι είναι κοινό το πρόβλημα , δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι πρόβλημα. Στη Σπιναλόγκα πχ , ήταν όλοι λεπροί . Αυτό δεν έπαυε τη λέπρα, από το να ... χαρακτηρίζεται ασθένεια ! Το ίδιο και σε στέκια πρεζάκηδων . Όλοι μπορεί να είναι μαστούρια. Αυτό δεν σημαίνει ότι το να είσαι πρεζάκιας, παύει να είναι ΤΡΑΓΩΔΙΑ.

    Πετάς έπειτα τη μπάλα στην εξέδρα ... με τη φιλοσοφημένη ατάκη ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ , ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ
    ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...

    Την αντιστρέφω. ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ, ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ , ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΥΛΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ... ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕΔΕΣ ... ΤΡΑΒΑ ΒΡΕΣ ΤΟΥΣ ... ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ 5-6 ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ... ΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ... ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΚΤΛ ...

    τι έγινε ; Δεν βρίσκεις ;;;
    Ντάξει καμία συνεννόηση, καμία επικοινωνία, λες αρες μαρες κουκουναρες και έχεις βγει εκτός θέματος.
    Τραβα αλλού καλύτερα

  5. #20
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Πέραν των προσωπικών επιθέσεων και χαρακτηρισμών , δεν αμφισβητείς κάτι από όσα λέω. Ισχύουν όλα. Το να μην έχει κάποιος στα 30 ή 35 καμία ερωτική ζωή
    και να γνωρίζει μέσω τρίτων άτομα του άλλου φύλου και να ... ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ξαφνικά ... ε δεν είναι πολύ νορμάλ .
    Το πιθανότερο είναι ότι έχουν πρόβλημα και οι δύο . Ωστόσο είναι πολύ πιθανό , επίσης, να μην έχουν συναίσθηση του προβλήματός τους ! Ναι . Αυτό συμβαίνει.
    Και να ψάχνουν αλλού για προβλήματα . Αυτό ισχύει μάλλον στην συγκεκριμένη περίπτωση. Και για τους δύο . Το ότι είναι κοινό το πρόβλημα , δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι πρόβλημα. Στη Σπιναλόγκα πχ , ήταν όλοι λεπροί . Αυτό δεν έπαυε τη λέπρα, από το να ... χαρακτηρίζεται ασθένεια ! Το ίδιο και σε στέκια πρεζάκηδων . Όλοι μπορεί να είναι μαστούρια. Αυτό δεν σημαίνει ότι το να είσαι πρεζάκιας, παύει να είναι ΤΡΑΓΩΔΙΑ.

    Πετάς έπειτα τη μπάλα στην εξέδρα ... με τη φιλοσοφημένη ατάκη ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ , ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ
    ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...

    Την αντιστρέφω. ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ, ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΩ , ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΦΥΛΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ... ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕΔΕΣ ... ΤΡΑΒΑ ΒΡΕΣ ΤΟΥΣ ... ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΤΕ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ 5-6 ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ... ΜΕ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ... ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΚΤΛ ...

    τι έγινε ; Δεν βρίσκεις ;;;
    Αμφισβητώ όλα όσα λες χαρακτηριζοντας σε εκτός τόπου και χρόνου. Έχεις και θέμα αντίληψης; Σε παρακαλώ τράβα αλλού να πεις τα προβλήματα και τις απόψεις σου. Και μη χαλάς το θέμα μου.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Ντάξει καμία συνεννόηση, καμία επικοινωνία
    Κοίτα, για να έχεις δυσκολίες στην ... πόση καφέδων ... στο φιλικό , σίγουρα δεν είσαι σε θέση για επικοινωνία και συνεννόηση , όντως. Οι περισσότεροι , έχουν δεκάδες ή εκατοντάδες άτομα παρέα , γνωστούς, φίλους κτλ ... για να ... πίνουν καφέδες και να συζητάνε σαχλαμάρες. Και συνήθως, δεν προκύπτουν και προβλήματα, κατά τον ... καφέ σε καφενεία ! Είναι διαδικασία που κυλά απροβλημάτιστα. Αν δεν τα καταφέρνεις σε αυτό , υπάρχει θέμα.

  7. #22
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by nefeligeretis View Post
    Το πρώτο πράγμα το οποίο σκέφθηκα διαβάζοντας το θέμα, ήταν αυτό που ανέφερε και η remedy περί πιθανότητας να υπάρχει κάτι ερωτικό, ίσως κατ'εμέ σε λανθάνουσα κατάσταση.
    Από την άλλη όμως φαίνεται πως ο φίλος μας μάλλον έχει γενικότερα θέματα που πρέπει να επιλύσει, οπότε μπερδεύει το πράγμα

    Στο τέλος, θα συμφωνήσω εξ'ολοκλήρου με art phil.
    Ενώ έχω πολλούς φίλους, όλοι με τα αρνητικά και με τα θετικά τους , τον συγκεκριμένο δεν τον πιανω. Είναι γενικά γκρινιάρης, γενικά έχει ιδιοτροπίες. Δεν είναι μόνο με μένα έτσι γιατί και για τους άλλους φίλους του κατι θα έχει να πει και να παραπονεθεί.

    Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ.

  8. #23
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αντε θα σασ πω εισαι μικροτερη του εισαι ομορφη κ κλαιει για την ηλικια του απο την αλλη εχει λεφτα κ δεν πινει καφε με τον οποιονδηποτε τελοσ εχει κ μια διαγνωση απο γιατρο κοινωνικη φοβια κι αγχωνεται με το παραμικρο
    Χαχαχα μια χαρά εξήγηση έδωσες. Μαζί σου!!! Όχι μικροτερη του δεν είμαι. Συνομηλικοι είμαστε :)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,600
    ποιος ειναι ο λογος που τον κανεις παρεα; απο συμπονια;

  10. #25
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποιος ειναι ο λογος που τον κανεις παρεα; απο συμπονια;
    Προφανώς και οχι. Στην αρχή όταν γνωριστήκαμε δεν ήταν έτσι.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,600
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Προφανώς και οχι. Στην αρχή όταν γνωριστήκαμε δεν ήταν έτσι.
    πως ηταν; τι ειχε προκυψει οταν ειδες αλλαγες στην συμπεριφορα του;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    όλοι με τα αρνητικά και με τα θετικά τους , τον συγκεκριμένο δεν τον πιανω. Είναι γενικά γκρινιάρης, γενικά έχει ιδιοτροπίες. Δεν είναι μόνο με μένα έτσι γιατί και για τους άλλους φίλους του κατι θα έχει να πει και να παραπονεθεί.
    Τυπική εικόνα ανδρός, που έφτασε τα 30,35,40,45 και η μόνη του σεξουαλική ζωή , είναι ο αυνανισμός. Το ότι γνωρίζει γυναίκες και βγαίνουν φιλικά για καφέ, επαληθεύει την κατάσταση αυτή. Παρθενιά σε τέτοιες ηλικίες, είναι ένοχο μυστικό . Για τους παθόντες, προέχει να μην αποκαλυφθεί το μυστικό τους, παρά να ξεφύγουν από αυτό το τέλμα. Οπότε γίνεται ακατόρθωτο να ξεφύγουν και βουλιάζουν πιο πολύ. Και πάνε από το κακό στο χειρότερο . Η γκρίνια, είναι φυσική και λογική αντίδραση στη δυσάρεστη κατάσταση που βιώνουν. Κατανοητό απόλυτα. Το ότι δεν θέλουν να αποκαλυφθεί ότι είναι παρθένοι στα 30,35,40,45 ... έχει λογική και είναι κατανοητό , αφού από πολλούς θα γίνει αντικείμενο χλευασμού κάτι τέτοιο και θα τους κάνει το βίο αβίωτο . Αλλά το ότι η παρθενιά τους, τους εμποδίζει να προβούν σε βήματα να ξεφύγουν και να πάνε μπροστά, καθιστά το πρόβλημα άλυτο και αξεπέραστο .

    Έχω δει πολλές τέτοιες περιπτώσεις στη ζωή μου.

  13. #28
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πως ηταν; τι ειχε προκυψει οταν ειδες αλλαγες στην συμπεριφορα του;
    Πριν 4 χρόνια που γνωριστήκαμε περίπου και αυτος ήταν 18 χρόνων ήταν πιο κουλ. Τώρα αυτός είναι 22 ... άσχετο

    Τότε ειχε βγει από μια σχέση που είχε για 2 χρόνια, και μου γκρίνιαζε συνέχεια για τη πρώην του. Το τι παρηγοριά του έχω κάνει και πόσο τον έχω βοηθήσει να εκφράσει το θυμό που είχε για την πρώην του δεν λέγεται. Εγώ δεν τον βλέπω ερωτικά τον συγκεκριμένο και ούτε πρόκειται, να το ξεκαθαρίσω αυτό

    Πάντα βέβαια είχε τη γκρίνια και το παράπονο σαν στοιχείο αλλα δεν έδινα σημασία γιατί συνήθως στόχευε στο να έχει προβλήματα με άλλους φίλους του και όχι μαζί μου. Τώρα απλά έχει και μαζί μου. Και έχει τη συμπεριφορά που περιέγραψα παραπάνω. Δεν ξέρω αν με βλέπει αλλιώς, δεν μου έχει πει κάτι τέτοιο αλλα μιας που το λες δεν ξέρω τι να υποθέσω. Απλά με έχει κουράσει αυτή η κατάσταση.και πλέον ή δεν θα του δίνω σημασία για να μη χαλάει η ζαχαρένια μου. Ή θα του λέω ότι έχει σε όλα δίκιο μπας και ησυχάσει λίγο.

  14. #29
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πως ηταν; τι ειχε προκυψει οταν ειδες αλλαγες στην συμπεριφορα του;
    Βέβαια όσο κάνουμε παρέα μαζί ξέρω για κάποιες κοπέλες που του άρεσαν και που έβγαινε μαζί τους. Για αυτό δεν πήγαινει το μυαλό μου στο ερωτικό μαζί μου, βέβαια είμαι εμφανισημη και θεωρώ ότι θα ήμουν του στυλ του. Όμως αυτή η σχέση πάντα φιλική ήταν και έτσι θέλω να παραμείνει καθώς εγώ θέλω αλλον και μαζί του το βλέπω ξεκάθαρα φιλικά

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Θεματα
    By stellagla89 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 03-01-2020, 07:50
  2. θεματα...ζηλειας???
    By yanna90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 09-07-2011, 17:46
  3. Με βλέπει φιλικά - Χρειαζομαι βοήθεια!
    By zaad in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2010, 20:13
  4. Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-02-2008, 00:02
  5. Σε βλέπω φιλικά
    By Jesus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 82
    Last Post: 01-09-2007, 14:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •