Φιλικά θέματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Honorata
    Guest

    Φιλικά θέματα

    Διαγραφή θέματος
    Last edited by Honorata; 27-05-2022 at 10:37.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Του λεσ μαλακιεσ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,498
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Γεια σας . Έχω έναν φίλο εδώ και 4 χρόνια περίπου με τον οποίο υπάρχουν θέματα και πραγματικά θα ήθελα τη γνώμη σας μήπως πιάσω μια αλήθεια του γιατί τον συγκεκριμένο δεν μπορώ να τον πιασω από πουθενά. Κυριως μιλάμε από μηνύματα, τον παίρνω μια φορά τηλέφωνο να δω τι κανει και βγάζει όλα τα νεύρα του μιλώντας μου άσχημα με ασχετες αφορμες χωρίς να υπάρχει διάθεση εχθρική από μέρους μου. Δεν τον ξανακαλω τηλ γιατί με ενοχλεί αυτή η στάση και γιατι δεν μπορώ τη γκρίνια. Μετά από καιρό όταν βγαίνουμε για καφέ, κατεβάζει μια μούρη μέχρι το πάτωμα και γκρινιάζει γιατί δεν τον πήρα τηλέφωνο να δω τι κανει τόσο καιρό και ότι ειμαι αδιάφορη και εγωίστρια χαλωντας μου την έξοδο και καθε καλη διάθεση να τον δω και να πουμε τα νέα μας. Επιστρέφοντας σπίτι με ενόχληση.
    Ό,τι και να πω θα τον πειράξει, ό,τι και να κάνω θα τον πειράξει. Ανεβάζει στάτους στα σοσιαλ μίντια του στυλ βαριέμαι να μου λένε ψέματα ενω ξέρω την αλήθεια και να δίνουν συμβουλές και να κρίνουν ενώ οι ίδιοι αποτυγχάνουν. Και τον ρωτάω ποιος το έκανε αυτό και μου απαντάει εσύ. Τον ρωτάω γιατί τι έγινε και δεν απαντάει. Αυτες οι συμπεριφορές του δεν μου αρέσουν και απομακρύνομαι και δεν θέλω πολλά-πολλά ή κρατάω τα επιφανειακά και βασικά της παρέας μαζί του. Μετά ξανα ανεβάζει στάτους ότι πχ τον γράφουν και ότι κοιτάνε τη πάρτη τους και τέτοια. Όταν βγαίνουμε παρέα με μια άλλη φίλη του που μας γνώρισε είναι κουλ και ευδιάθετος, όταν βγαίνει μαζί μου είναι βαρύς και μουντρουχος. Όλο κάτι θα τον ενοχλεί. Στην έξοδο μας πολλές φορές κοιτάει το σώμα μου, κυρίως στα χέρια που έχω παχύνει τελευταία και γελάει επίτηδες. Παίζει να το έχει κάνει πάνω από 10 φορες.δεν δίνω σημασία, αφήνω να πέσει κάτω γιατί λέω δεν θα ασχοληθώ με τέτοιες μαλακιες ας γελάει ας κάνει ότι θέλει.

    Τη μια μου λέει ότι θέλει να έχει τα τυπικά μαζί μου και να μην μιλαμε για προσωπικα θέματα επειδή δεν του έχω σταθεί σαν φίλη μιας και δεν τον έπαιρνα τηλέφωνο να μιλάμε. (Μιλώντας μονο από μηνύματα). Συμφωνώ και λέω οκει δεν θα μιλάμε για ερωτικά μόνο για βασικά θέματα, παρέας και ίσως για κάποια θέματα δουλειάς κτλ . Προσπαθώ να κρατήσω μια επαφή του στυλ απλώς κάνουμε παρέα και συζητάμε θέματα ανώδυνα και λίγο πιο προσωπικά οχι ερωτικά όμως. Για να μην υπάρχει γκρίνια. Και ενώ γίνεται αυτό πάλι κάτι θα τον πειράξει και βγάζει γκρίνια, θυμό και θέλει ξεκαθάρισμα λογαριασμών. Που αυτή η σχέση που έχουμε είναι ένα συνεχές ξεκαθάρισμα λογαριασμών καθώς πάντα μου λέει τι τον ενοχλεί.

    Δεν τη παλεύω άλλο. Το ξέρω ότι αυτή η σχέση που έχουμε δεν είναι καλή.και έχει θέματα αλλα δεν ξέρω από που πηγάζει αυτή του η συμπεριφορά. Μήπως εσείς που είστε απ έξω καταλαβαίνετε για ποιους λόγους τσιναει έτσι; και τι νιώθει;
    καλησπερα.
    θα σου πω οσα βλεπω, απο τα λιγα που λες.
    το πιο πιθανο που σκεφτομαι, ειναι οτι σε βλεπει ερωτικα, εσυ δεν το εχεις καταλαβει, ή ακομα χειροτερα του τοε χεις ξεκοψει το ερωτικο, και θελοντας να ειναι κοντα σου, τρωγεται με τα ρουχα του και σε πρηζει κι εσενα.

    η αλλη περιπτωση ειναι να σε εχει επιλεξει σαν δεκτικη για να ζησει το δραμα του.
    drama queen, δηλαδη.
    ετσι εξηγειται το οτι αυτα τα κανει μονο σε σενα, ενω με κοινους φιλους ειναι μια χαρα.

    εσενα, σου εχει περασει απο το μυαλο οτι εκεινος σε βλεπει ερωτικα;;;;

  4. #4
    καλησπεραθελω ν σου απαντησω γιατι σε εναν βαθμο η συμπεριφορα του παιδιου θυμηζει λιγο εμενα σε μια φαση. και εγω δεν ειμαι τοσο περηφανις για αυτο ιομως προερχωμουν απο μια φαση δικια μου, και θεωρω πως και με το παιδι ισως παιζεται κατι παρωμοιο... οπως και ναχει μπορεις να επιλεξεις τι σταση θα κρατησεις απεναντη του και πως θα του ξηγηθεις. π.χ. αν θες να του απαντησεις με ενα πολ υαπλο υφακι οπως θακανε πιστευω ο καθενας που λεμε θα ηταν να τους πεις κοιτα αγορινα και την σχεση σου εκανα και την φιλη σου εκανα αλλα νομιζω οτι εσυ δεν θες ουτε σχεση ουτε φιλο, θες ψυχολογο να σε ηρεμησει... αλλα αυτο θα ακουστει λιγο αποτομο ομως αν θες μπορεις να τον παρεις και πιο απλα π.χ. πες του εγω ηθελα οπως βλεπεις ναμει διπλα σου οσο μπορω και πολες φορες περισωτεριο αποσο μπορουσα και τα σχετικα καταλαβες... τωρα τι θα κανεις εσυ το ξες... παντος επιτρεψτε μου να εκφρασω και εγω εναν καιμο μου... μου θημησες τωρα οταν και εγω ημουν σκατα, θυμαμαι ηθελα καποιον διπλα μου αλλα δεν ειχα κανεναν, ενοω αγορι φιλο. βασικα μετα απο αρκετοι καιρο οταν περασαν οι πιο δυαντοι βοριαδες να το πω ετσι βρικα 1-2 καλα παιδια που για μενα τουλαχιστον εκρυβε χρυσαφι η καρδια τους,,, τεσπα μετα απο εκει αρχισα να ανοικοδομω τον εαυτο μου κσαι παλι με τα χρονια σιγα σιγα... παντος δεν υπυρχε περηπτωση ναχα και κοριτσι και ποσο παλλον σχεση τοτε χαχαχαχ... δεν θα πω αν τοθελα και ποσο ειναι περητο καταλαβενετε, οποτε πιστευω ο μαν, ισως εχει καποια καλα γυρο του που οπως ολλοι συχνα τεινουμε να ξεχναμε τι εχουμε και να βλεπουμε μονο τι θελουμε, ευχωμαι να βρει τον εαυτο του και ηρεμησει,,, και να μπορεσει να σου πει τι και γιατι ολλο αυτο... το οτι υπαρχει κατι σαν αγκαθι μεσα του φενεται, το τι ειναι δεν ξερουμε, αυτα που λες νομιχω οτι μπορω να δω εγω που ειμαι στην απεξω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,498
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Του λεσ μαλακιεσ
    εκεινος τις λεει τις μλκιες...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Ρεμ θα σου πω εγω πινω καφε σε καφετερια τα παιδια ειναι μικρα κ φαινεται οτι λεω μαλακιεσ αλλα δεν λεω γτ δεν εχουμε κανενα κοινο σημειο κ δεν ξερουν τι ειναι προλογοσ οταν παρουσιαζεσε σε ενα αλλο ατομο εσυ του λεσ την αληθεια σου κατευθειαν εδω μεσα εσυ που γραφεισ δεν εχει απειρα θεματα που αλλο ειναι το προβλημα κι αλλο λενε κ το ξερουμε μονο εσυ κι εγω αυτο ειναι προλογοσ

  7. #7
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλησπερα.
    θα σου πω οσα βλεπω, απο τα λιγα που λες.
    το πιο πιθανο που σκεφτομαι, ειναι οτι σε βλεπει ερωτικα, εσυ δεν το εχεις καταλαβει, ή ακομα χειροτερα του τοε χεις ξεκοψει το ερωτικο, και θελοντας να ειναι κοντα σου, τρωγεται με τα ρουχα του και σε πρηζει κι εσενα.

    η αλλη περιπτωση ειναι να σε εχει επιλεξει σαν δεκτικη για να ζησει το δραμα του.
    drama queen, δηλαδη.
    ετσι εξηγειται το οτι αυτα τα κανει μονο σε σενα, ενω με κοινους φιλους ειναι μια χαρα.

    εσενα, σου εχει περασει απο το μυαλο οτι εκεινος σε βλεπει ερωτικα;;;;
    Όχι δεν έχει γίνει κάποια κουβέντα για ερωτικό θέμα. Αλλά μιας που το λες μου περνάει και αυτό πια από το μυαλό.

    Drama queen είναι πολύ σαν χαρακτήρας.ειναι δύστροπος γκρινιάζει συνέχεια, εχει θέματα σίγουρα με τον εαυτό του. Εγώ όμως δεν μπορώ και δεν πρόκειται να ασχοληθώ να του τα λύσω!
    Και για τους άλλους φίλους του γκρινιάζει. Ότι είναι απόμακροι ότι δεν ενδιαφέρονται ότι θέλει να κάνει ξεκαθάρισμα, εντωμεταξύ οι φίλοι του αυτοί είναι παλιοί από το σχολείο και είναι όλοι τους σε φάση (μεγαλώσαμε, κάναμε άλλες παρέες, είμαστε αλλού, έχουμε τις σχέσεις μας, ποιος τον χεζει τώρα τον παλιό μας φιλο από το σχολείο πριν 10 χρόνια) και φυσιολογικό ειναι κάτι τέτοιο. Οι άνθρωποι αλλάζουμε , δεν μπορούμε να ταιριάζουμε με αυτούς που ταιριάζαμε πριν δέκα χρόνια. Εξαλλου με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα.Η ρουτίνα αλλάζει. Αυτός δεν λέει να το καταλάβει, ανάμασαει συνέχεια τα ίδια,χρονια τώρα.

    Τα πάει καλά με τη φίλη που μας γνώρισε επειδή από ότι έχω καταλάβει εκείνη πάει με τα νερά του , του λέει ότι έχει δίκιο σε όλα (δεν θέλει να του πάνε κόντρα κάτι που εγώ έχω κάνει λέγοντάς τη γνώμη μου για θέματα του, μιας και δεν έχουμε κοινη άποψη για πολλά θέματα) και γενικά ίσως με αυτή συμβαδίζει σε απόψεις.

    Δεν ξέρω αν φώτισα τη κατάσταση για να βρεθούμε πιο κοντά στην αλήθεια ή εαν υπάρχει κάποια άλλη ερμηνεία.

  8. #8
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by iasonas44 View Post
    καλησπεραθελω ν σου απαντησω γιατι σε εναν βαθμο η συμπεριφορα του παιδιου θυμηζει λιγο εμενα σε μια φαση. και εγω δεν ειμαι τοσο περηφανις για αυτο ιομως προερχωμουν απο μια φαση δικια μου, και θεωρω πως και με το παιδι ισως παιζεται κατι παρωμοιο... οπως και ναχει μπορεις να επιλεξεις τι σταση θα κρατησεις απεναντη του και πως θα του ξηγηθεις. π.χ. αν θες να του απαντησεις με ενα πολ υαπλο υφακι οπως θακανε πιστευω ο καθενας που λεμε θα ηταν να τους πεις κοιτα αγορινα και την σχεση σου εκανα και την φιλη σου εκανα αλλα νομιζω οτι εσυ δεν θες ουτε σχεση ουτε φιλο, θες ψυχολογο να σε ηρεμησει... αλλα αυτο θα ακουστει λιγο αποτομο ομως αν θες μπορεις να τον παρεις και πιο απλα π.χ. πες του εγω ηθελα οπως βλεπεις ναμει διπλα σου οσο μπορω και πολες φορες περισωτεριο αποσο μπορουσα και τα σχετικα καταλαβες... τωρα τι θα κανεις εσυ το ξες... παντος επιτρεψτε μου να εκφρασω και εγω εναν καιμο μου... μου θημησες τωρα οταν και εγω ημουν σκατα, θυμαμαι ηθελα καποιον διπλα μου αλλα δεν ειχα κανεναν, ενοω αγορι φιλο. βασικα μετα απο αρκετοι καιρο οταν περασαν οι πιο δυαντοι βοριαδες να το πω ετσι βρικα 1-2 καλα παιδια που για μενα τουλαχιστον εκρυβε χρυσαφι η καρδια τους,,, τεσπα μετα απο εκει αρχισα να ανοικοδομω τον εαυτο μου κσαι παλι με τα χρονια σιγα σιγα... παντος δεν υπυρχε περηπτωση ναχα και κοριτσι και ποσο παλλον σχεση τοτε χαχαχαχ... δεν θα πω αν τοθελα και ποσο ειναι περητο καταλαβενετε, οποτε πιστευω ο μαν, ισως εχει καποια καλα γυρο του που οπως ολλοι συχνα τεινουμε να ξεχναμε τι εχουμε και να βλεπουμε μονο τι θελουμε, ευχωμαι να βρει τον εαυτο του και ηρεμησει,,, και να μπορεσει να σου πει τι και γιατι ολλο αυτο... το οτι υπαρχει κατι σαν αγκαθι μεσα του φενεται, το τι ειναι δεν ξερουμε, αυτα που λες νομιχω οτι μπορω να δω εγω που ειμαι στην απεξω
    Φυσιολογικό είναι να "αδειάζουμε"συναισθηματι κά κάποια στιγμή όμως καθένας πρέπει να φροντίσει μόνος του τον εαυτό του και να προσπαθήσει να διεκδικήσει αυτό που θέλει γενικότερα οχι μα σπάει τα νεύρα άλλων.
    Ωστόσο αυτός δεν είναι τελείως μόνος.έχει τους γονείς και την οικογένεια του, επίσης έχει αυτούς τους γνωστούς-φίλους για τους οποίους γκρινιάζει συνέχεια. Και έχει και την φίλη του πολλά χρόνια που έχουν μια πιο κοντινή σχέση.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    373
    Εμένα μου κάνει εντύπωση για ποιο λόγο συνεχίζεις να κάνεις παρέα μαζί του εφόσον δεν βλέπω και κάτι θετικό σε όλη αυτή την κατάσταση.
    Αυτός σε προσβάλλει έμμεσα (ανεβάζοντας αυτά τα στάτους) υπονοώντας ότι κοιτάς την πάρτη σου ή ότι λες ψέμματα και εσένα ποια είναι η στάση σου σε όλα αυτά;
    Είναι οκ να σου μιλάει άσχημα και να σε μειώνει;
    Προφανώς ο τύπος έχει άλυτα θέματα μέσα του και τέτοιοι τύποι υπάρχουν πολλοί. Ένας άνθρωπος χωρίς αυτεπίγνωση, χωρίς να κατανοεί τις συνέπειες των πράξεών του και της συμπεριφοράς του, δεν μπορεί να αλλάξει, ούτε μπορείς να έρθεις κοντά του, γιατί πάντα θα φταίνε οι άλλοι.
    Όπως και να έχει την επόμενη φορά που θα σου μιλήσει άσχημα στο τηλ πες του το άμεσα. Τον ξέρεις 4 χρόνια και δεν του οφείλεις τίποτα. Αμα σε μειώνει πες του το εκείνη τη στιγμή τι κάνει και πώς νιώθεις για αυτό. Εάν το καταλάβει καλώς. Εαν όχι, απλά δεν ταιριάζεται και μην το ζορίζεις άλλο.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2022
    Posts
    9
    Το πρώτο πράγμα το οποίο σκέφθηκα διαβάζοντας το θέμα, ήταν αυτό που ανέφερε και η remedy περί πιθανότητας να υπάρχει κάτι ερωτικό, ίσως κατ'εμέ σε λανθάνουσα κατάσταση.
    Από την άλλη όμως φαίνεται πως ο φίλος μας μάλλον έχει γενικότερα θέματα που πρέπει να επιλύσει, οπότε μπερδεύει το πράγμα

    Στο τέλος, θα συμφωνήσω εξ'ολοκλήρου με art phil.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Αντε θα σασ πω εισαι μικροτερη του εισαι ομορφη κ κλαιει για την ηλικια του απο την αλλη εχει λεφτα κ δεν πινει καφε με τον οποιονδηποτε τελοσ εχει κ μια διαγνωση απο γιατρο κοινωνικη φοβια κι αγχωνεται με το παραμικρο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Συμβουλη οι στριμμενοι κ ιδιοτροποι ανω των 40 ειναι συνηθωσ πολυ καλοι στη δουλεια τουσ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Άνδρας αυτός ... γυναίκα εσύ ... ενήλικες στα χαρτιά ... σας γνώρισε κοινή γνωστή ... και βγαίνετε για καφέ ;;;
    Γιατί ;;Επειδή κανείς δεν έχει ζωή ;;
    Σεξ κάνει κανείς ; Σχέσεις, ερωτική ζωή ;; Είστε μικροί ακόμη ;;;
    Τα κουνιάδια μου είναι 41 και 39 ... μένουν στα παιδικά τους δωμάτια ... οι δικοί τους λένε ότι είναι μωρά παιδιά ... δεν κάνει να μπλέξουν με γυναίκες ...
    μπορεί και να τους φάνε λεφτά ... άσε που υπάρχουν και τα αφροδίσια ... οπότε για να μείνουν εκτός νόσου ... εκτονώνονται μοναχοί τους ....
    Κάτι αντίστοιχο κάνετε κι εσύ με το ... "φίλο" σου;; Και ρωτάς γιατί ... έχει μούτρα ;;;

    Αν δεν είχε και βγαίνατε για καφεδάκι ... φιλαράκια ... και λέγατε για τα ριάλιτι ... θα ήταν όλα μια χαρά ;;; Αν είχατε ειδικά και τελευταίο μοντέλο σμαρτ ...
    να δείτε κανένα ζόρικο βιντεάκι στο τικ τοκ ...

  14. #14
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Εμένα μου κάνει εντύπωση για ποιο λόγο συνεχίζεις να κάνεις παρέα μαζί του εφόσον δεν βλέπω και κάτι θετικό σε όλη αυτή την κατάσταση.
    Αυτός σε προσβάλλει έμμεσα (ανεβάζοντας αυτά τα στάτους) υπονοώντας ότι κοιτάς την πάρτη σου ή ότι λες ψέμματα και εσένα ποια είναι η στάση σου σε όλα αυτά;
    Είναι οκ να σου μιλάει άσχημα και να σε μειώνει;
    Προφανώς ο τύπος έχει άλυτα θέματα μέσα του και τέτοιοι τύποι υπάρχουν πολλοί. Ένας άνθρωπος χωρίς αυτεπίγνωση, χωρίς να κατανοεί τις συνέπειες των πράξεών του και της συμπεριφοράς του, δεν μπορεί να αλλάξει, ούτε μπορείς να έρθεις κοντά του, γιατί πάντα θα φταίνε οι άλλοι.
    Όπως και να έχει την επόμενη φορά που θα σου μιλήσει άσχημα στο τηλ πες του το άμεσα. Τον ξέρεις 4 χρόνια και δεν του οφείλεις τίποτα. Αμα σε μειώνει πες του το εκείνη τη στιγμή τι κάνει και πώς νιώθεις για αυτό. Εάν το καταλάβει καλώς. Εαν όχι, απλά δεν ταιριάζεται και μην το ζορίζεις άλλο.
    Ναι έχεις δίκιο! Σε ευχαριστώ

  15. #15
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Άνδρας αυτός ... γυναίκα εσύ ... ενήλικες στα χαρτιά ... σας γνώρισε κοινή γνωστή ... και βγαίνετε για καφέ ;;;
    Γιατί ;;Επειδή κανείς δεν έχει ζωή ;;
    Σεξ κάνει κανείς ; Σχέσεις, ερωτική ζωή ;; Είστε μικροί ακόμη ;;;
    Τα κουνιάδια μου είναι 41 και 39 ... μένουν στα παιδικά τους δωμάτια ... οι δικοί τους λένε ότι είναι μωρά παιδιά ... δεν κάνει να μπλέξουν με γυναίκες ...
    μπορεί και να τους φάνε λεφτά ... άσε που υπάρχουν και τα αφροδίσια ... οπότε για να μείνουν εκτός νόσου ... εκτονώνονται μοναχοί τους ....
    Κάτι αντίστοιχο κάνετε κι εσύ με το ... "φίλο" σου;; Και ρωτάς γιατί ... έχει μούτρα ;;;

    Αν δεν είχε και βγαίνατε για καφεδάκι ... φιλαράκια ... και λέγατε για τα ριάλιτι ... θα ήταν όλα μια χαρά ;;; Αν είχατε ειδικά και τελευταίο μοντέλο σμαρτ ...
    να δείτε κανένα ζόρικο βιντεάκι στο τικ τοκ ...
    Οχι θα κάτσω ντε και καλά να πηδηχτω με το φίλο μου (που δεν ειναι αγόρι μου) για να σου φύγει εσένα το απωθημένο και η εμμονή ότι ολες οι ελληνίδες είναι αγαμητες.

    Πώς της έχεις δει την συμμετοχή σου στο φόρουμ; κοινωνικό λειτουργημα που προτρέπεις κάθε ελληνίδα να κάνει σεξ ακόμα και με τα αγγούρια μπας και γίνει καλύτερος ο πλανήτης και βρουν να γαμησουν οι απελπισμένοι Έλληνες;

    Εμμονικός, κολλημένος και εκτός τόπου και χρόνου μη σχολιάζεις σε ποστ μου το περιεχόμενο σου είναι ενοχλητικό και άνευ ουσίας

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Θεματα
    By stellagla89 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 03-01-2020, 08:50
  2. θεματα...ζηλειας???
    By yanna90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 09-07-2011, 18:46
  3. Με βλέπει φιλικά - Χρειαζομαι βοήθεια!
    By zaad in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2010, 21:13
  4. Με βλέπει φιλικά?Αν ναι,τι γίνεται τότε?
    By kostthes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 06-02-2008, 01:02
  5. Σε βλέπω φιλικά
    By Jesus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 82
    Last Post: 01-09-2007, 15:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •