Θα έπρεπε να νιώθω ενθουσιασμό; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 84
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Τελικά ο τυπάς το πήγε στο σεξουαλικό ( και μάλιστα έχει και κάποια ανωμαλία ) οπότε δεν ξανααπαντησα.
    Ζώα , δεν μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι πάνω από πέντε μέρες. Καλά που δεν βγήκα, να χάσω τον χρόνο μου.

    Και μετά μου λένε οι φίλες μου γιατί βγαίνω με τον άλλον που τόσο καιρό δεν κάνει κίνηση και είναι κοτα και το ένα και το άλλο... Ε μόνο με αυτόν περνάω καλά σαν άνθρωπος, βαρέθηκα με το καλημέρα σας ο άλλος να έχει το μυαλό του στο πουλί του

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Με τόσες παρθένες και παρθένους, άνω των 25 , που υπάρχουν , δεν θα έπρεπε να κάνετε ένα κίνημα και οργάνωση και σύστημα γνωριμίας μεταξύ σας ;
    Να βγαίνετε για ... καφέδες ! Χωρίς να σκέφτεστε ανωμαλίες, όπως οι υπόλοιποι (των σύνολο των οποίων ονομάζεται και ανθρωπότητα ή φυσιολογικοί ενήλικες) ,
    δηλαδή να ... κάνετε σεξ μεταξύ σας. Για να μην ταλαιπωρείστε και ταλαιπωρείτε και κόσμο !
    Ήδη πολλοί άνδρες, που έχουν σιχαθεί τις απαιτήσεις της κάθε λούμπεν άφραγκης που θέλει χιονοδρομικά , σαμπάνιες , σουίτες και πεντάστερα , έχουν κάνει κίνημα
    το mgtow (men going their own way) και δεν ασχολούνται καθόλου με γυναίκες μη πόρνες. Έτσι κι εσείς, θα βρείτε την ησυχία σας.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τελικά ο τυπάς το πήγε στο σεξουαλικό ( και μάλιστα έχει και κάποια ανωμαλία ) οπότε δεν ξανααπαντησα.
    Ζώα , δεν μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι πάνω από πέντε μέρες. Καλά που δεν βγήκα, να χάσω τον χρόνο μου.

    Και μετά μου λένε οι φίλες μου γιατί βγαίνω με τον άλλον που τόσο καιρό δεν κάνει κίνηση και είναι κοτα και το ένα και το άλλο... Ε μόνο με αυτόν περνάω καλά σαν άνθρωπος, βαρέθηκα με το καλημέρα σας ο άλλος να έχει το μυαλό του στο πουλί του
    εσυ τι τυπο αντρα θα ηθελες?

  4. #34
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τελικά ο τυπάς το πήγε στο σεξουαλικό ( και μάλιστα έχει και κάποια ανωμαλία ) οπότε δεν ξανααπαντησα.
    Ζώα , δεν μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι πάνω από πέντε μέρες. Καλά που δεν βγήκα, να χάσω τον χρόνο μου.

    Και μετά μου λένε οι φίλες μου γιατί βγαίνω με τον άλλον που τόσο καιρό δεν κάνει κίνηση και είναι κοτα και το ένα και το άλλο... Ε μόνο με αυτόν περνάω καλά σαν άνθρωπος, βαρέθηκα με το καλημέρα σας ο άλλος να έχει το μυαλό του στο πουλί του
    Κάτσε ρε συ λεμον. Τι σου είπε δηλαδή;
    Γιατί δεν είναι μόνο οι προθέσεις του άλλου, αλλά παίζει ρόλο και ο τρόπος που σου λέει κάποιος αυτό που θέλει.

    Τι σου είπε; πως σου το έφερε;
    Κοίτα όλες οι γνωριμίες που γίνονται σε ένα ερωτικό πλαίσιο αργά ή γρήγορα θα καταλήξουν στο σεξ. Δεν είναι παράλογο που έκανε κίνηση, απλά το θέμα είναι με τι τρόπο σου το έφερε;;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Αν έκανε κουβέντα περί σεξ , ό,τι κι αν είπε, είναι βλάκας ο άνθρωπος. Όσο ... ποιητικά και φιλολογικά και αν την έκανε . Δεν είναι ανεκτή κουβέντα περί σεξ στις γυναίκες. Όταν δεν το έχουν ξανακάνει με κάποιον (αν είναι πολλοστή φορά, είναι τελείως διαφορετικό). Οπότε όποιος θέλει σεξ ακόμη και αν είναι θετικό το κλίμα, πρέπει να οδηγήσει την άλλη σε τέτοιο mood με έργα. Τα λόγια είναι ξενέρα και ακούγονται άκομψα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Τελικά ο τυπάς το πήγε στο σεξουαλικό ( και μάλιστα έχει και κάποια ανωμαλία ) οπότε δεν ξανααπαντησα.
    Ζώα , δεν μπορούν να μιλήσουν σαν άνθρωποι πάνω από πέντε μέρες. Καλά που δεν βγήκα, να χάσω τον χρόνο μου.

    Και μετά μου λένε οι φίλες μου γιατί βγαίνω με τον άλλον που τόσο καιρό δεν κάνει κίνηση και είναι κοτα και το ένα και το άλλο... Ε μόνο με αυτόν περνάω καλά σαν άνθρωπος, βαρέθηκα με το καλημέρα σας ο άλλος να έχει το μυαλό του στο πουλί του
    για ποιον μιλας τωρα; αυτον που ειδες στο μαγαζι κι αρχισατε να μιλατε φμ;
    τι ειδους ανωμαλια εχει; για πες..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Και τι ηλικια εχει αυτος δεν μας ειπες !

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αν έκανε κουβέντα περί σεξ , ό,τι κι αν είπε, είναι βλάκας ο άνθρωπος. Όσο ... ποιητικά και φιλολογικά και αν την έκανε . Δεν είναι ανεκτή κουβέντα περί σεξ στις γυναίκες. Όταν δεν το έχουν ξανακάνει με κάποιον (αν είναι πολλοστή φορά, είναι τελείως διαφορετικό). Οπότε όποιος θέλει σεξ ακόμη και αν είναι θετικό το κλίμα, πρέπει να οδηγήσει την άλλη σε τέτοιο mood με έργα. Τα λόγια είναι ξενέρα και ακούγονται άκομψα.
    Βλακας ενας αντρας να μιλα με μια γυναικα τοσο χρονον για σεξ ?
    Θα τρελαθουμε τελειως τωρα ?

    Και τι βαινουν τοτε ,να παιζουν τις κουμπαρες ?
    Ενταξει να βγεις ενα δυο αντε τρια ραντεβου μετα θα προχωρησεις και εκει ..Αν δεν θες το κοβεις δεν παιζεις με τον αλλον γιατι εσυ εχεις τα θεματκια σου ..

    δεν μιλαμε για 17 χρονα ...
    και καταρχην ας δουμε οτι πιο ομορφο και οτι πιο φυσιολογικο μπορει να συμβει αναμεσα σε εναν αντρα και μια γυναικα που τωρα γνωριζονται ..

    Ερωτας ...δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα ..
    Κανεις ερωτα για να ερωτευθεις ακομα περισσοτερο εναν ανθρωπο που σου εκανε κατι αρχικα γι αυτο και βγαινεις μαζι του ..Για να τον γνωρισεις ακομα καλυτερα και σε αυτο το κομματι .
    Να δεις αν εχετε χημεια ,αν σου βγαζει το απολυτο ...αυτο που θα σε κανει να νιωσεις αυτο που αναζητας ..

    Εδω τοσο καιρο το ψαχνουμε αυτο ΜΟΝΟ με τα λογια τι συζηταμε τωρα ..

    Δεν ειναι οι ανθρωποι πραγματακια να τους χρησημοποιουμε για να δουμε ΑΝ και εφοσον μας αρεσουν οι αντρες και ΑΝ και εφοσον παιξει κατι για να δουμε αν ειμαστε ή οχι ανοργασμικες ..

    Κριμα στους αντρες αυτο λεω και ξαναλεω που πεφτουν στα χερια τους ..Μπορει και να του αρεσει η κοπελα ,να βγαινουν και να την θελει, να αισθανεται πραγματα και να του βγαινει να κανουν σεξ ..Και αυτο κακο θα το βγαλουμε ?
    Μην τρελαθουμε τελειως εδω μεσα...
    Φτασαμε τον ερωτα και το σεξ να το ενοχοποιουμε γιατι απλα εμεις εχουμε τα θεματα μας..

    Στο κατω κατω κανεις δεν υποχρεώνεται να βγει με κανεναν ..Μονοι μας μπαινουμε σε αυτη την διαδικασια οποτε να ειμαστε ετοιμοι να προχωραμε ..αλλιως αποχωρουμε εγκαιρα,δεν παιζουμε με τους αλλους ουτε τους χρησιμοποιουμε ειτε αυτος λεγεται αντρας ειτε γυναικα ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κοριτσαρε παρε με πετα με σκισε με στον τοιχο εσενανε θελω μονο

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοριτσαρε παρε με πετα με σκισε με στον τοιχο εσενανε θελω μονο
    Βρε ελις χαχαχαχα
    Να σαι καλα κοντεψε να μου βγει ο καφες απο την μυτη χαχαχα!

    Σ αγαπω απλα δεν υπαρχεις ωρες ωρες
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Λέω για αυτόν που γνώρισα πρόσφατα, όχι για αυτόν που βγαίνω.
    Η ανωμαλία αφορούσε δεσιματα.
    Δηλαδή εσείς το θεωρείτε νορμάλ να μιλάει ο άλλος με το καλημέρα σας για σεξ χωρίς καλά καλά να έχετε βγει ;;
    Συγγνώμη αλλά εγώ δεν το βρίσκω φυσιολογικό. Η διαφορά μας από τα ζώα νομίζω είναι ότι έχουμε μυαλό και μια κάποια αυτοσυγκράτηση στις ανάγκες μας (όχι όλοι από όσο φαίνεται)

    Από τη στιγμή που βγήκα με άντρες που δεν έκαναν σαν λιμασμενοι , όπως ένας πρώην που είχαμε βγει μερικά ραντεβού μέχρι να κάνουμε κάποια προκαταρκτικά και περίμενε ποτε θα θέλω εγώ και ρωτούσε αν κάτι με πείραζε κτλ και αν κρίνω κι από το παιδί που βγαίνω τώρα που δίνει χρόνο στο να γνωριστούμε και δεν σκέφτεται μόνο το πουλί του, ε όχι δεν θα συμβιβαστώ με κάποιον που δεν με βλέπει ως προσωπικότητα αλλά ως μία τρύπα

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Δεν με ευχαριστεί ιδιαίτερα, αλλά ... πρέπει να συμφωνήσω με τη Λέμον . Ούτε κομψός , ούτε κύριος , ούτε σοβαρός είναι κάποιος που σε πρώτες συναντήσεις ... αρχίζει αναλύσεις περί σεξ και λέει ότι γουστάρει ... δέσιμο . Γελοίος είναι . Σχετικά με όσα λέει η Marilou, δεν καταδικάζω το να θέλει κάποιος να κάνει σεξ . Φυσιολογικό και αναμενόμενο είναι .
    Απλά δεν θέλει λόγια . Το δείχνει με πράξεις. Έρχεται κοντά στην άλλη, περνάει το χέρι του γύρω από τη μέση της , έρχονται κοντά, της σκάει κανά φιλί ... εφόσον δεν δείχνει αρνητική. Αν δείχνει , απλά αποχαιρετά. Αν όχι , έρχεται το σεξ μόνο του. Αν της πει "πάμε να ... κουτουπωθούμε" (ή τίποτε πιο χυδαίο) παριστάνει πρωταγωνιστή τσόντας ή είναι γελοίος.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Λέω για αυτόν που γνώρισα πρόσφατα, όχι για αυτόν που βγαίνω.
    Η ανωμαλία αφορούσε δεσιματα.
    Δηλαδή εσείς το θεωρείτε νορμάλ να μιλάει ο άλλος με το καλημέρα σας για σεξ χωρίς καλά καλά να έχετε βγει ;;
    Συγγνώμη αλλά εγώ δεν το βρίσκω φυσιολογικό.
    Η διαφορά μας από τα ζώα νομίζω είναι ότι έχουμε μυαλό και μια κάποια αυτοσυγκράτηση στις ανάγκες μας (όχι όλοι από όσο φαίνεται)

    Από τη στιγμή που βγήκα με άντρες που δεν έκαναν σαν λιμασμενοι , όπως ένας πρώην που είχαμε βγει μερικά ραντεβού μέχρι να κάνουμε κάποια προκαταρκτικά και περίμενε ποτε θα θέλω εγώ και ρωτούσε αν κάτι με πείραζε κτλ και αν κρίνω κι από το παιδί που βγαίνω τώρα που δίνει χρόνο στο να γνωριστούμε και δεν σκέφτεται μόνο το πουλί του, ε όχι δεν θα συμβιβαστώ με κάποιον που δεν με βλέπει ως προσωπικότητα αλλά ως μία τρύπα
    αυτος που περιγραφεις δεν ηθελε εσενα.
    ηθελε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ηταν διατεθιμενη να του κανει το βιτσιο του, ασχετα πως ειναι και τι ειναι αυτη.

    τοσο απλο ειναι.
    και καλα εκανε και στο ειπε εξω απο τα δοντια, να μην χανεις τον χρονο σου, ή να μην βρεθεις προ της δυσαρεστης εκπληξεως να σε στριμωξει πουθενα και να σε δεσει....

    επομενως: για καποιον που δεν ψαχνει παρεα, σχεση, γνωριμιες, αλλα θελει μονο να κανει τα βιτσια του, μια χαρα νορμαλ ηταν και πολυ πιο ενταξει απο αυτον που θα σε στριμωξει καπου χωρις να γουσταρεις,.
    αν ρωτας, αν θα του καθομουνα, εννοειται πως οχι...

    περα απο αυτον και τους ομοιους του, ομως.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ στην ηλικια σου να φασωνεσαι να λες σε καποιον ποσο γουσταρεις και να μην κανεις σεξ, για πολυ.
    η πρεπει να πεσεις σε ανικανο, η σε γκει που βγαινει μαζι σου για ξεκαρφωμα, για να τραβηξει πολυ μια γνωριμια χωρις σεξ.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Λεμον μη ριχνεισ το επιπεδο μαριλου κι εγω σε αγαπαω αλλα το εχω μυστικο
    Αυτα που περιγραφεται ειναι θεμα βιβλιων θεσ να δωθεια αλλα με τουσ ορουσ σου κ δε σ καθεται καλα η φαση

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δεν με ευχαριστεί ιδιαίτερα, αλλά ... πρέπει να συμφωνήσω με τη Λέμον . Ούτε κομψός , ούτε κύριος , ούτε σοβαρός είναι κάποιος που σε πρώτες συναντήσεις ... αρχίζει αναλύσεις περί σεξ και λέει ότι γουστάρει ... δέσιμο . Γελοίος είναι . Σχετικά με όσα λέει η Marilou, δεν καταδικάζω το να θέλει κάποιος να κάνει σεξ . Φυσιολογικό και αναμενόμενο είναι .
    Απλά δεν θέλει λόγια . Το δείχνει με πράξεις. Έρχεται κοντά στην άλλη, περνάει το χέρι του γύρω από τη μέση της , έρχονται κοντά, της σκάει κανά φιλί ... εφόσον δεν δείχνει αρνητική. Αν δείχνει , απλά αποχαιρετά. Αν όχι , έρχεται το σεξ μόνο του. Αν της πει "πάμε να ... κουτουπωθούμε" (ή τίποτε πιο χυδαίο) παριστάνει πρωταγωνιστή τσόντας ή είναι γελοίος.
    Καθόλου δεν συμφωνώ..
    Ο τύπος ήταν ξεκάθαρος, έχει βίτσιο και μάλλον δεν έχει και όρεξη να ασχολείστε με τυπισες που δεν θα είναι διαθέσιμες..

    Όλοι οι άντρες δεν ψάχνουν σχέσεις, ψάχνουν απλά γυναίκες έτοιμες να συμμετέχουν σε αυτό που θέλουν αυτοί..

    Κανένα κακό ούτε φυσικά μπορούμε να τον χαρακτηρισουμε γιατι ποκυ απλά ψάχνει να καλύψει την δική του ανάγκη..

    Και η Λέμον την δική της ανάγκη ψάχνει να καλύψει, επειδή δεν λέγεται βίτσιο δηλαδή την κάνει μη κατακριτέα?


    Τώρα το σεξ θέλει και λόγια τα οποία θα οδηγήσουν ακι στις πράξεις..
    Πρώτα εγκεφαλικά γίνεται το όλο παιχνίδι και μετά προχωρεί στην πράξη..
    Χωρίς το εγκεφαλικό παιχνίδι το σεξ δεν έχει κανέναν απολύτως νόημα.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Έπρεπε να δοκιμάσω ;
    By Melina75 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 40
    Last Post: 22-01-2021, 13:13
  2. Από ενθουσιασμό πώς πάμε;
    By psy me in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 23-11-2015, 03:46
  3. Θα έπρεπε να νιώθω θυμό ή όχι?
    By Christina82 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 10-06-2012, 00:16
  4. Τι έφαγα σήμερα που δεν έπρεπε
    By lbp_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 49
    Last Post: 26-03-2011, 19:31
  5. Η ζωή όπως θα έπρεπε να είναι.
    By knoulp in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 28-07-2010, 13:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •