Μετά το sex εξαφανίστηκε - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 137 of 137
  1. #136
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    Ντροπη...Λυπαμαι ειλικρινα ...Πουθενα δε μπορεις να μιλησεις ,να σ ακουσουν και να σε καταλαβουν.Παντου ανθρωποι πουθενα ανθρωπια.Ολοι κοιταμε με τους καθρευτες και οχι με τα ματια της ψυχης.Ντροπη.


    Ρεμεντυ..Γελαω πισω απο την οθονη μου με τον απροσκοπτο ζηλο σου να πεισεις οτι ειμαι αντρας ενω ξερω την ταυτοτητα μου.Μηπως θες βρε να με δεις και επιμενεςι τοσο?Εσυ ακαθεκτος να παρακινησεις τους ανθρωπου του θεματος να πιστεψουν αυτο που επλασες στο μυαλο σου επειδη εχεις τα δικα σου ψυχολογικα...Χαιρομαι που σου δινω τροφη ν ασχοληθεις με κατι στη ζωη σου.

    ΝΤΡΟΠΗ...
    Οι αντιδράσεις σου είναι απαραδεκτες πάντως. Εγώ είπα ότι και να είσαι συμπασχω μαζί σου. Τι ντροπη μου λες?δεν πάμε καλά εδώ μέσα νομίζω. Προσεξε την συμπεριφορά σου μήπως τελικά αυτή είναι η αιτία που δεν μπορει να σε αγαπησει κάνεις όπως λες.
    Άμα εσύ μου έλεγες εμένα λες ψέματα και δεν έχεις ούτε σχέση ούτε παντρεμενο και δεν είσαι παρθενα νομιζες θα με ενοιαζε?.στα παπαρια μου ποιος θα με πίστευε αν εγώ τραβαγα το ζόρι μου.
    Και σου ξανά είπα αν έχεις θέμα σοβαρό στειλε μου μηνυμα να τα πούμε οι δύο μας αφού οι άλλοι δεν σε πιστεύουν. Δεν το εκανες όμως. Να εισαι καλά!

  2. #137
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Οι αντιδράσεις σου είναι απαραδεκτες πάντως. Εγώ είπα ότι και να είσαι συμπασχω μαζί σου. Τι ντροπη μου λες?δεν πάμε καλά εδώ μέσα νομίζω. Προσεξε την συμπεριφορά σου μήπως τελικά αυτή είναι η αιτία που δεν μπορει να σε αγαπησει κάνεις όπως λες.
    Άμα εσύ μου έλεγες εμένα λες ψέματα και δεν έχεις ούτε σχέση ούτε παντρεμενο και δεν είσαι παρθενα νομιζες θα με ενοιαζε?.στα παπαρια μου ποιος θα με πίστευε αν εγώ τραβαγα το ζόρι μου.
    Και σου ξανά είπα αν έχεις θέμα σοβαρό στειλε μου μηνυμα να τα πούμε οι δύο μας αφού οι άλλοι δεν σε πιστεύουν. Δεν το εκανες όμως. Να εισαι καλά!
    Είμαι καινούριο μέλος δεν μπορώ να στείλω. Επίσης όπως καλά λες και εσύ μου είναι αδιάφορο για το ποιος θα με πιστέψει εγώ ξέρω πραγματικά τι σόι άνθρωπος είμαι και τι σταυρό αβάσταχτο σηκώνω.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Similar Threads

  1. Κρισεις πανικου μετά από χρόνια, μισο μήνα μετά τον εμβολιασμο.
    By dead_can_dance in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 4
    Last Post: 04-09-2021, 00:20
  2. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 04-12-2018, 21:23
  3. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 47
    Last Post: 26-11-2018, 22:28
  4. Γιατί εξαφανίστηκε;
    By annapap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 04-06-2016, 13:11
  5. Εξαφανιστηκε θεμα?
    By keep_walking in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 14-01-2008, 03:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •