Μετά το sex εξαφανίστηκε - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 137
  1. #31
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Βέβαια ό,τι κι αν έχει κάνει η θεματοθέτρια, αν και δεν φαίνεται κάτι από όσα γράφει , ο τύπος που μόλις κάναν σεξ , εξαφανίστηκε, είναι γελοίος και απαράδεκτος. Δεν είναι συμπεριφορά αυτή . Αίσχος. Απλά δεν μας λέει πολλά για το τι άτομο ήταν ο συγκεκριμένος. Μήπως ήταν κάποιος λεμούριος, από τον οποίο δεν έπρεπε να περιμένει κάτι άλλο και δεν έπρεπε ούτε να έχει απαντήσει καν στο πρώτο του μήνυμα. Αν της έστειλε πρώτος μήνυμα, στο άσχετο , χωρίς να έχει κάποια πρόφαση ... έχει αυξημένες πιθανότητες να είναι λεμούριος. Και μπορεί να στέλνει μηνύματα κατά χιλιάδες σε παντελώς άγνωστες.
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δεν μπορείς να δεις μάλλον αυτό που σου λέμε. Στο έγραψα στο πρώτο μου μήνυμα.
    Επίσης, ακόμα και λάθος εκτίμηση να έκανα, δες ότι ο άνθρωπος όσο πωρωμενος κι αν ήταν, απλά του πέρασε. Θλιβερό αλλά αληθινό. Πρέπει να το αποδεχτείς και να πας παρακάτω
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Εντάξει. Σκέψου ότι τόσα μπορούσε να δώσει. Καταλαβαίνω για ποιο λόγο νιώθεις έτσι, αλλά όσο τυραννιεσαι μέσα σου δε θα μπορέσεις να αλλάξεις το σενάριο της ζωής σου. έτσι θα πηγαίνει και με τους επόμενους. Και ξέρεις κάτι; Ποιος τους χέζει τους επόμενους; Σου έχω πει πρέπει να νιώσεις εσύ καλά για σένα. Μόνο αυτό μετράει. Αλήθεια τώρα. Όποιος και να περάσει από τη ζωή σου, ακόμη και να αξίζει τη θέση που θα του δώσεις, ακόμα και να σε κάνει ευτυχισμένη όντως και να σπάσει τους κανόνες , πάλι εσύ πρέπει να είσαι πιο πάνω για τον εαυτό σου. Πάλι εσύ πρέπει να βάζεις εσένα ως προτεραιότητα. Ακόμη και αν ο τρόπος θα είναι χαζός δεν έχει σημασία. Κάνε τα πάντα για να σε αγαπήσεις. Δε θα έρθει αυτό που θέλεις αν δεν κάνεις αυτό πρώτα....
    Σ ευχαριστω αληθεια για ολο αυτο το χρονο μου ξοδευειες για να στειλεις ολα αυτα τα μακροσκελη κειμενα γεματα ορθοτηττα.Εχεις δικιο.Ημουν απο μικρη πολυ σκληρη με τον εαυτο μου και αυτοτιμωρουμουν για να δινω πιο σκληρη και πειθαρχημενη.Οταν τελειωσα το σχολειο προσπαθησα να χαλαρωσω αλλα κατεληξα να γινω ευαισθητη ,ευκολη λεια και στην ουσια διαπιστωνω πως δεν αγαπαω καθολου τον εαυτο μου.Τον αφησα εκτεθειμενο και απροστατευτω σε τερατα ενω θα επρεπε να με σωσω.Θα ημουν αλλος ανθρωπος.Δε ξερω τι να κανω και πως.Ξερω ομως οτι πρεπει να το παρω απο πολυ πολυ βαθεια και παλια..Αν επιτρεπεται γνωριζεις καποιον στην Αθηνα που πραγματικα θα μπορουσε να με βοηθησει χωρις να νιωσω οτι πεταω τα λεφτα μου και με κανει να νιωσω αθλιοτερα απο οτι νιωθω?

  2. #32
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Συγγνώμη ασχολήθηκες με έναν άνθρωπο που σου έστειλε εσένα ως άσχετη από ψεύτικο προφίλ και νομίζες ότι ήταν ο πρίγκιπας; σου έλεγε βλακείες με τους κωδικούς του που δήθεν τους ξεχνάει και η πρώην στη μέση και κολοκύθια τούμπανα.

    Δηλαδή μιλάς με έναν άνθρωπο που δεν τον ξέρεις καν, τον γνωρίζεις από το ίντερνετ. Πρέπει να είσαι πονηρεμενη ειδικά μέσα από το ίντερνετ που ο καθένας κρύβεται πίσω από μια οθόνη,και δεν ξέρεις τι κρύβει. Ενα αυτό.
    Δεύτερον, όχι μόνο σε πλησιάζει από το ίντερνετ, αλλα σου μιλάει και από ψεύτικο λογαριασμό (δεύτερο φάουλ) και σου λέει και πράγματα που πρέπει να σε βάζουν σε υποψίες ,ότι τάχα ξεχνάει τους κωδικούς του και ότι υπάρχει μια πρώην, μια κατάσταση δηλαδή οχι νορμάλ.

    Στην αρχή σου φαίνεται για τρολ, τόσο χαζή προσέγγιση και μετά ξαφνικά εσύ σκέφτεσαι ωραία, να ο άντρας της ζωής μου που είναι φερεγγυος και θα παντρευτούμε και θα κάνουμε οικογένεια. Ωραία σκέψη.

    Δεν μπορείς να κόψεις τον άλλον ;;δεν σε πονηρεψε ο τρόπος που γνωριστήκατε;

    Και πάλι τυχερή ήσουν που απλά κάνατε σεξ και έφυγε. Θα μπορούσε από πίσω να κρύβεται κανας ηλιθιος , εκτός από τρολ θα μπορούσε στη χειρότερη να είναι δολοφόνος, βιαστής! .....

    Και τι πάει να πει ότι σου έλεγε ότι δεν μιλάει με άλλη ότι είναι πιστος και ότι αν θέλει σεξ το λέει κτλ κτλ ...απο μόνος του τα έλεγε;;;;; χωρίς να τον ρωτήσεις;;;
    Τρίτο φάουλ. Όταν ένας άντρας παίρνει φορα και λέει τέτοιες κουβέντες από μόνος του χωρίς να έχει ερωτηθεί ή να έχετε ανοίξει συζήτηση σχετική τότε πρόκειται για ψέματα καραμπινάτα.

    Επίσης όλοι αυτά λένε.

    Θα σου πω εγώ, ο τύπος απλά μπορεί να ήταν δεσμευμένος που ήθελε να ξενο.......
    Για αυτό και το ψεύτικο προφίλ. Ε, περάσατε καλά μετά γύρισε στη δικιά του.
    Μ εχεις σοκαρει..Αρχικα μου εστειλε αντ ,τον δεχτηκα απο λοαθος και υστερα που εστειλε τι κανεις κι εγω τον πηρα στη πλακα και τον κοροιδευα.ΔΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΟΣΙΑΛ.ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΥΤΕ ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΤΡΑ .Ξερω οτι δεν ειναι σοβαροι και δεν προσπαθω..Ισα ισα τα τελευταια χρονια ημουν παρα πολυ προσεκτικη και μονη γιατι δεν ηθελα να με ξανακουμπησει κανεις που νοιαζεται μονο για το σωμα μου και οχι για μενα.Να μη νιωσω ποτε ξανα ενα κομματι κρεας.Αυτος μου μιλησε ειπε για χαβαλε να περασει η ωρα μετα ομως μου εξηγησε ποιος ειναι και τι κανει και γι αυτο μου ειπε οτι καποτε ειχε ενα λογαριασμο κτλ.Δεν πιστεψα οτι ειναι ο αντρας της ζωης μου απο την αρχη ουτε τωρα.Μετα απο τη η-η μερα και υστερα απο ολοκληρα 24ωρα συζητησεων αρχισαν ανα νιωθω οτι ησουν ταιριαζουνε τα χνωτα μας,οτι ησουν ειναι καλο παιδι.Σου ειπα δυστυχως ειμαι αποτι φαινεται ακομη πολυ αφελης,αθωα και ευκολοπιστη στις ερωτικες σχεσεις ενω αλλου ειμαι χασαπης μιλανε για το κοφτερο μυαλο μου και εδω πιαστηκα σα χανος,σα χαλβας στη παγιδα... δεν ξερω τι γινεται με μενα.Τον ρωταγα και μου τα ελεγε και μου εξηγουσε για να μη πιστεψω οτι με καυλαντιζει.Οταν μου ειπε οτι ειναι ψευτικο του ειπα οτι αν μιλασοβαρα και δε κοροιδευει να μου στειλει απο το κανονικο αργησε λιγα λεπτα και μετα μου εστειλε ετσι αρχισαμε να μιλαμε απο εκει.Δεν νομιζω οτι ειχε γκομενα γιατι μιλαγε ολη την ωρα μαζι μου και φαινοταν ελευθερος.Ισως να εκανα και εκει λαθος..Παντως μ εσβησε και απο τους δυο λογαριασμος κι αυτο ενα σημαινε.Καμια επαφη.Μιαν εξηγηση ομως την αξιζα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,633
    Quote Originally Posted by nefeligeretis View Post
    Ομολογώ πως ακριβώς το ίδιο πράγμα σκέφτηκα κι εγώ ως τελικό συμπέρασμα και σε συνδυασμό με το άλλο θέμα που άνοιξε το ίδιο μέλος...
    μην μου πεις οτι δεν στα 'πα...

  4. #34
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by katran View Post
    1μιση βδομαδα γνωριμιας μεσω φβ και και πιστεψες σε συζητησεις για γαμους και παιδια?! Γιατι δεν παραδεχεσαι απλα πως ηθελες να κανεις σ.ξ κι εσυ? Τον ειδες σ αρεσε και το προχωρησες, τα υπολοιπα ειναι για να κατευνασεις τυχον ενοχες σου που προχωρησες γρηγορα.
    Εμφανισιακα δεν μου αρεσε.Δεν ειναι το γουστο μου.Μου αρεσε ομως ο χαρακτηρας που εδειχνε.Αυτο με τραβαει οχι η εμφανιση.Δεν ηθελα σεξ και πιστεψε με οταν αρχισαμε να μιλαμε πιο "συναισθηματικα"αγχωνομο υν γιατι δεν ηθελα να μ ακυμπησει ξανα αλλος χωρις να νιωθει κατι για μενα.Ημουν τρομαγμενη σε αυτο το κομματι.Αρχισαμε να μιλαμε για γαμο και παιδια επειδη καναμε σοβαρες συζητησεις και ειχα πει οτι θελω να κανω οικογενεια και παιδια κι εγω κι αυτος με αφορμη οτι του ελεγα συνεχεια οτι θα μεινω στο ραφι γιατι δε βρισκω εναν σωστο,γιατι ειμαι επιλεκτικη,,θα γινω γεροντοκορη κλπ-εγω τα εννοουσα- αλλα ετσι οπως τα εγραφα νομιζε οτι τρολλαρω και ετσι ξεκινησε η κουβεντα περι γαμου.Μεχρι ενα σημειο της βραδιας απλα μιλαγαμε και μου ειχε κρατησει το χερι μετα αρχισε να καυλωνει λεει και να τριβεται πανω μου.

  5. #35
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην μου πεις οτι δεν στα 'πα...
    Φιλε μου αντρας σιγουρα δεν ειμαι γιατι ενας αντρας δε θα μιλαγε ετσι και ουτε μαλλον θα το ανελυε εδω μεσα..Πλακα 1000% δε κανω γιατι αληθεια υποφερω και δεν εχω πουθενα να μιλησω και παω να τρελαθω.αρα δε καταλαβαινω για ποιο λογο ασχολεισαι και λες οσα λες οταν απλα μπορεις να προσπερασεις.Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες.Αν εχεις να μου προτεινεις κατι που πραγματικα μπορει να με βοηθηγσει και δε το εχω σκεφτει ,καλοδεχουμενη.Αν τωρα απλα θελεις να εκαπολυσεις αυτο που θες να υπομονευσεις παλι δικαιωμα σου.Ευχαριστω.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,633
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    Φιλε μου αντρας σιγουρα δεν ειμαι γιατι ενας αντρας δε θα μιλαγε ετσι και ουτε μαλλον θα το ανελυε εδω μεσα..Πλακα 1000% δε κανω γιατι αληθεια υποφερω και δεν εχω πουθενα να μιλησω και παω να τρελαθω.αρα δε καταλαβαινω για ποιο λογο ασχολεισαι και λες οσα λες οταν απλα μπορεις να προσπερασεις.Ολες οι γνωμες καλοδεχουμενες.Αν εχεις να μου προτεινεις κατι που πραγματικα μπορει να με βοηθηγσει και δε το εχω σκεφτει ,καλοδεχουμενη.Αν τωρα απλα θελεις να εκαπολυσεις αυτο που θες να υπομονευσεις παλι δικαιωμα σου.Ευχαριστω.
    ετσι ακριβως θα μιλουσε ενας ανδρας που θα προσπαθουσε να παραστησει την γυναικα.
    το οτι υποφερεις το ξερω.
    ειναι φανερο.
    απλα, εισαι αλλος απο αυτους που κατα καιρους παριστανεις και υποφερεις για αλλους λογους απο αυτους που κατα καιρους λες...
    πας να τρελαθεις, επειδη αυτος που μιλουσατε μια βδομαδα στο ιντερνετ και κανατε μια ξεπετα, τελικα εξαφανιστηκε;;;;;
    σοβαρα τωρα; πολυ ευκολα τρελαινεσαι....

    το πιστευω οτι πας να τρελαθεις γιατι δενε χεις που να μιλησεις, αλλα αλλοι ειναι οι λογοι που πας να τρελαθεις. οχι αυτοι που παρουσιαζεις...

  7. #37
    TheShadow
    Guest
    Δε ξερω πως μιλανε οι ανδρες.Ξερω πως εκφραζομαι εγω.Ο εαυτος μου ειμαι σε καθε ανθρωπο που παω να γνωρισω δεν υποκρινομαι γιατι θελω να μαθει εμενα.Ομως και συγκεκριμενα εχω καποια χαρακτηριστικα που εντοπιζω ως αρνητικα μου ειναι τα εξης:Εχω πολυ ωμο και σαρκαστικο ,καυστικο χιουμορ και δε κολλαω γι αυτο και βριζω πολυ.Ισως απο εκει να βγαζεις το συμπερασμα περι αρσενικοτητας?Παω να τρελαθω γιατι εχω μαζεψει τοσα πολλα μεσα μου που με πονανε και σε συνδιασμο με τη πικρα που πηρα απο τη δουλεια μου εγινε αυτο με τον τυπο και ξεχειλησε το ποτηρι.Δεν μπορω αλλο.Δε ξερω τι καταλαβαινεις αλλα σιγουρα οχι αυτα που ισχυουν και εξηγω.Γι αυτο αλλωστε ειπα οπως ανεφερες το ποστ μου."ποιος ειναι ανθρωπος να καταλαβει".Θελω να βρω γαληνη σιχαθηκα τους ανθρωπους .Απλα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Εφόσον δεν έπαθες κάποια ζημιά ... κάτι ανεπανόρθωτο ... δεν μπορείς απλά να το ξεχάσεις και να πας παραπέρα ; Να κοιτάξεις τη ζωή μπροστά. Το παρελθόν δεν αλλάζει .

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,633
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    Δε ξερω πως μιλανε οι ανδρες.Ξερω πως εκφραζομαι εγω.Ο εαυτος μου ειμαι σε καθε ανθρωπο που παω να γνωρισω δεν υποκρινομαι γιατι θελω να μαθει εμενα.Ομως και συγκεκριμενα εχω καποια χαρακτηριστικα που εντοπιζω ως αρνητικα μου ειναι τα εξης:Εχω πολυ ωμο και σαρκαστικο ,καυστικο χιουμορ και δε κολλαω γι αυτο και βριζω πολυ.Ισως απο εκει να βγαζεις το συμπερασμα περι αρσενικοτητας?Παω να τρελαθω γιατι εχω μαζεψει τοσα πολλα μεσα μου που με πονανε και σε συνδιασμο με τη πικρα που πηρα απο τη δουλεια μου εγινε αυτο με τον τυπο και ξεχειλησε το ποτηρι.Δεν μπορω αλλο.Δε ξερω τι καταλαβαινεις αλλα σιγουρα οχι αυτα που ισχυουν και εξηγω.Γι αυτο αλλωστε ειπα οπως ανεφερες το ποστ μου."ποιος ειναι ανθρωπος να καταλαβει".Θελω να βρω γαληνη σιχαθηκα τους ανθρωπους .Απλα
    οχι. ουτε καυστικο χιουμορ εχεις, ουτε βριζεις πολυ.
    ΕΧΕΙΣ ΑΝΔΡΙΚΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ.
    προθυμα θα συζητουσα τα πραγματικα σου προβληματα, αν καθε λιγο και λιγακι δεν παριστανες καποιον η καποια αλλη λεγοντας αρες μαρες κουκουναρες εδω μεσα.
    δεν προκειται να γινω το παιχνιδακι κανενος τρολ. οταν γινεις ειλικρινης, θα συζητησουμε.

  10. #40
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εφόσον δεν έπαθες κάποια ζημιά ... κάτι ανεπανόρθωτο ... δεν μπορείς απλά να το ξεχάσεις και να πας παραπέρα ; Να κοιτάξεις τη ζωή μπροστά. Το παρελθόν δεν αλλάζει .
    Αυτο θελω να κανω και το εχω αποδεχτει απλα δε μπορω να το πιστεψω οτι ολο αυτο ηταν θεατρο και δε μου εδωσε εστω μιαν απαντηση.Να ξερω την αληθεια και ειναι σκληρη.Να μη μ αφησει αναπαντητα ερωτηματα...Δεν ενδιαφερθηκε για μενα.Με χρησιμοποιησε ενω του εδειξα ποια ειμαι,δε το σεβαστηκε και προχωρησε.Δε ντραπηκε.Απλα με ποναει που για ακομη μια φορα ημουν αφελης και το επετρεψα.Με τον εαυτο μου θωμωνω που δεν εμαθα μετα απο τοσους μαλακες μετα απο τοσα χρονια παλι φερθηκα σα παιδακι στα χερια του...Παλι θα εχω να θυμαμαι αλλον εναν που δεν ψυχολογισα σωστα και με γελασε.

  11. #41
    TheShadow
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι. ουτε καυστικο χιουμορ εχεις, ουτε βριζεις πολυ.
    ΕΧΕΙΣ ΑΝΔΡΙΚΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ.
    προθυμα θα συζητουσα τα πραγματικα σου προβληματα, αν καθε λιγο και λιγακι δεν παριστανες καποιον η καποια αλλη λεγοντας αρες μαρες κουκουναρες εδω μεσα.
    δεν προκειται να γινω το παιχνιδακι κανενος τρολ. οταν γινεις ειλικρινης, θα συζητησουμε.
    φιλε μου??????τι φαση?Ειναι ενα ανωνυμο φορουμ οπου ο αλλος μπορει να νιωσει ελευθερος και να μιλησει ειλικρινα γι αυτα που τον βασανιζουν χωρις να ντραπει η να τον αναγνωρισει κανεις και να λαβει σεβαστες συμβουλες,γνωμες,καθοδηγησ εις και οπτικες γωνιες που δε θα σκεφτοταν.Αυτο τουλαχιστον εχω καταλαβει μεχρι στιγμης στο φορουμ.Δε με ξερεις καθολου για να ξερεις πως ειμαι σαν ανθρωπος.Τι ακυρα μου λες?Οταν μιλαω για κατι που με ποναει και σ ενα φορουμ που διεπει η ευγενεια και ο σεβασμος που κολλαει ν αρχισω να βριζω?Αν πιστευεις οτι καθομαι και ξοδευω το χρονο μου για ουτοπικες ιστοριες και ειδικα να απασχοληθω με σενα που δε σε ξερω καν,μαλλον και δε σου στεκει.Απλα αγνοησε με.

  12. #42
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by TheShadow View Post
    Σ ευχαριστω αληθεια για ολο αυτο το χρονο μου ξοδευειες για να στειλεις ολα αυτα τα μακροσκελη κειμενα γεματα ορθοτηττα.Εχεις δικιο.Ημουν απο μικρη πολυ σκληρη με τον εαυτο μου και αυτοτιμωρουμουν για να δινω πιο σκληρη και πειθαρχημενη.Οταν τελειωσα το σχολειο προσπαθησα να χαλαρωσω αλλα κατεληξα να γινω ευαισθητη ,ευκολη λεια και στην ουσια διαπιστωνω πως δεν αγαπαω καθολου τον εαυτο μου.Τον αφησα εκτεθειμενο και απροστατευτω σε τερατα ενω θα επρεπε να με σωσω.Θα ημουν αλλος ανθρωπος.Δε ξερω τι να κανω και πως.Ξερω ομως οτι πρεπει να το παρω απο πολυ πολυ βαθεια και παλια..Αν επιτρεπεται γνωριζεις καποιον στην Αθηνα που πραγματικα θα μπορουσε να με βοηθησει χωρις να νιωσω οτι πεταω τα λεφτα μου και με κανει να νιωσω αθλιοτερα απο οτι νιωθω?
    Θα πρέπει να δουλέψεις πάνω σε αυτό. Στην αυτοπεποίθηση
    Όχι δε γνωρίζω για το τελευταίο που λες..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Συγνωμη τωρα εσυ εισαι αντρασ σε παρατησε γυναικα μετα το σεξ κ πασ να τρελαθεισ μηπωσ εισαι λιγο μαλακασ αυτο ειναι η ευχη καθε αντρα να τη μαμησεισ κ να εξαφανιστει κι εσυ ψαχνεισ μηπωσ σε εκμεταλευτηκε δεν πασ καλα συζητα με τισ αλλεσ λεγε κι εσυ οτι σε ειδε σαν μεζεδακι παει χαζεψαν ολοι

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Σε ειδε σαν ενα κομματι λουκανικο τρυγισε τουσ χυμουσ σου σε τσιμπησε σαν μεζεδακι συγνωμη κυριε μηπωσ ειστε λιγο μαλακασ

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ειμαστε ισοι παρε το χαμπαρι οτι νιωθεισ εσυ νιωθουνε κι οι γυναικεσ

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κρισεις πανικου μετά από χρόνια, μισο μήνα μετά τον εμβολιασμο.
    By dead_can_dance in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 4
    Last Post: 03-09-2021, 23:20
  2. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 04-12-2018, 20:23
  3. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 47
    Last Post: 26-11-2018, 21:28
  4. Γιατί εξαφανίστηκε;
    By annapap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 04-06-2016, 12:11
  5. Εξαφανιστηκε θεμα?
    By keep_walking in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 14-01-2008, 02:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •