Ο αντρας μου θέλει να "ανοίξουμε" τη σχέση μας - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    εσυ εισαι ολοι μερα και βγαζεις τα κομπλεξ σου σε ολους! και δεν κανεις τιποτα αλλο για να διορθωσεις το προβλημα σου
    Εσύ το πας τέλεια ; Σεξουαλική ζωή σούπερ ;;

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Εγώ σκέφτηκα και το άλλο. Πες ότι το κάνετε τελικά. Και στους δύο αρέσει στην αρχή και όλα καλά. Και εσύ μετά από κάνα δυο περιπέτειες βαρεθεις και θέλεις να γυρίσεις πάλι πισω στην ωραία μονογαμικη και τρυφερή σχέση που έχετε. Και εκείνος όμως εθιστεί, και το υιοθετήσει ως τρόπο ζωής και δεν μαζεύεται. Εσύ τι θα κάνεις; θα του σφίξεις πάλι τα λουριά να τον γυρίσεις πίσω στο "κλουβι";
    Θέλω να πω ότι όταν κάποιος συναινεί στην απιστία, μέχρι ποτε αυτό μπορεί να γίνεται; και σε ποια πλαίσια;

    και αφού αρχικα θα εισαι άνετη και χαλαρή και τον αφήνεις να πήγαινει από εδώ και από εκεί μετά δεν θα είναι παράλογο να θες πάλι να τον οριοθετήσεις;

    Εννοώ μήπως δεν υπάρχει επιστροφή μετά αν κάποιος το μετανιώσει.
    Δεν ξέρω, δεν έχω εμπειρίες από τέτοια πράγματα. Σκέψου το και κανε ότι νιώθεις. Αλλά μη το σκεφτείς και πολύ και το κάψεις δεν χρειάζεται
    Ενδιαφερον ο προβληματισμός σου honorata, τον σκεφτομουνα.
    Κανεις δεν είναι σε κλουβί τώρα. Βγαίνω μόνη μου, βγαίνει μόνς του με τους δικούς μας φίλους, έχουμε ταξιδέψει και οι δύο μόνοι και κάνει διακοπές, γενικά δεν θέλω στη σχέση μου να σκέφτομαι συνέχεια τι κάνει ο άλλος, μήπως με κερατώνει, μήπως το να μήπως τ άλλο. Με την πρώτη μου σχέση χώρισα γιατί μου παιζε παιχνιδια να με δοκιμάσει (?). Δεν τα θέλω αυτά τα άγχη στο κεφάλι μου και μέχρι να έχω αποδείξεις γιά το αντίθετο πιστεύω ό,τι μου λένε σ αυτό το θέμα χωρίς να την πολυψάχνω. Επίσης νομίζω ότι αν κάποιος μου κάνει στραβή που δεν σηκώνει ο οργανισμός μου θα φύγω, δε θα μείνω να το ζαλίζω. Λέω πάντα νομίζω βέβαια γιατί δεν έχω δοκομαστεί σ αυτό.

    Αν ανοίξουμε τη σχέση μας και αύτος συνεχίσει να είναι όπως είναι τώρα μαζί μου, να μου δίνει προτεραιότητα, να είναι γλυκός και να μη με παραγκωνίζει, σκέφτομαι ότι δε θα με πειράζει να συνεχίσουμε έτσι. Ίσως αυτό μας φέρει πιό κοντά. Επίσης κι εγώ θα έχω ελευθερία. Αυτά που σκέφτομαι σε πρώτο επίπεδο είναι ότι μπορεί να μας βγει ζήλια. Επίσης απ αυτά που διαβάσα να ενημερωθώ, εγώ μάλλον δεν είμαι πολυγαμική αλλα ίσως πολυσυντροφική. Μπορώ πιό εύκολα να φανταστώ να έχω σχέση και με άλλον παρα να βγαίνω και να πηδιέμαι. Το τελευταίο με αγχώνει και δεν θέλω να το κάνω ψυχαναγκαστικά γιά να λέω ότι το κάνω. Κ αυτός μου είπε ότι προτιμάει παράλληλη σχέση παρά το απο δω κι από κει. Αν δουλέψει μπορεί να είναι τέλεια. Αν όχι πολύ επώδυνο. Επίσης με προβληματίζει και το τριτο άτομο. θα δεχτεί να παίξει αυτο το ρόλο? Δεν θα θέλει αποκλειστικότιτα? Πολλά θέματα. Σ αυτη τη φάση σκέφτομαι να πω ναι και μετά να κάτσουμε να βάλουμε κανόνες. Απ την άλλη και μόνο που σκέφτομαι τα διαδικαστικά κυράζομαι. Εχω μπει και σ ένα φόρουμ πολυσυντροφικότιτας να ρωτήσω και άτομα που το κάνυν και δουλεύει γι αυτούς. Παράλληλα κάνει κι αυτός την έρευνα του. Τέλος να πω ότι δε μένουμε Ελλάδα. Μένουμε και δουλεύουμε σε μεγάλη πόλη στην Αμερική τα τελευταία 3 χρόνια. (Αυτός ειναί μισός Αμερικάνος). Ο κόσμος εδώ είναι πιό ανοικτός, αν είμασταν ακόμη στην Ελλάδα, δεν θα το σκεφτόμασταν καν. Μεγάλο μπέρδεμα.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    5
    Εννοείται Casper. Βασικά αυτός μου το ζήτησε, υποθέτω γιατί τον τρώει άλλα και γιατί δεν θέλαι ούτε για μένα να εχω ζήσει όλη μου τη ζωή έχοντας μόνο δύο εμπειρίες. Μπορεί να ακούγεται χειριστκό αλλά τον πιστεύω ότι το κίνητρο του δεν είναι καθαρά εγωιστικό. Εδώ που είμαστε γνωρίζουμε συνέχεια πολύ ωραία άτομα, μέσα κι έξω και οι πειρασμοί και γιά τους δυό μας είναι σε φάσεις πολύ δυνατοί.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσύ το πας τέλεια ; Σεξουαλική ζωή σούπερ ;;
    από την δικιά σου καλύτερα!

    πως γίνεται με τόσες αναφορές να μην σε διώχνουν ακόμα απορώ
    βγες λίγο έξω να ξελαμπικαρεις και βγάλε ότι αρνητικό σε απασχολεί μπας και ηρεμήσουμε και εσύ και εμείς

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Anatoli View Post
    Εννοείται Casper. Βασικά αυτός μου το ζήτησε, υποθέτω γιατί τον τρώει άλλα και γιατί δεν θέλαι ούτε για μένα να εχω ζήσει όλη μου τη ζωή έχοντας μόνο δύο εμπειρίες. Μπορεί να ακούγεται χειριστκό αλλά τον πιστεύω ότι το κίνητρο του δεν είναι καθαρά εγωιστικό. Εδώ που είμαστε γνωρίζουμε συνέχεια πολύ ωραία άτομα, μέσα κι έξω και οι πειρασμοί και γιά τους δυό μας είναι σε φάσεις πολύ δυνατοί.
    οταν εισαι μια ζωη με καποιον οπως εσεις, συνηθως ξερεις ποια μπορει να ειναι τα σεξουαλικα του απωθημενα. δεν το παιζει 15 χρονια μονογαμικος και μαλιστα πιστος για να σου πει το 16ο οτι σκεφτηκε να κανετε σχεσεις εκτος της δικης σας.
    εισαι σιγουρη οτι δεν θελει να χωρισετε και στο φερνει με τροπο μεχρι να βρει μια μεγαλη ελξη κι οχι απλες ξεπετες, ή οτι θελει να ειστε μαζι σαν συγκατοικοι, αλλα σε βαρεθηκε και θελει να ειναι με αλλην/ες, δινοντας σου και σενα την ευχερεια να εισαι με αλλους;
    εγω θα τον πιστευα στην αρχη της γνωριμιας, αλλα μετα 16- 17 χρονια ποσα ειπες, κατι αλλο συμβαινει..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    από την δικιά σου καλύτερα!
    Μας το αναλύεις λίγο αυτό ; Έχει σίγουρα ενδιαφέρον .

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Εμένα στεναχώρια Με έπιασε Με το που διάβασα το θέμα...
    Πώς γίνεται μία μονογαμική σχέση νά γίνει μετά πολυγαμικη; Δεν θά παραμείνει η σχέση το ίδιο θά αλλάξει. Κάποιος μπορεί νά ερωτευτεί αλλού... Όταν δύο άνθρωποι τό κάνουν-αναπτυσσεται χημεία μεταξύ τούς..

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μας το αναλύεις λίγο αυτό ; Έχει σίγουρα ενδιαφέρον .

    δεν θα στο αναλύσω, γιατί δεν σε αφορά
    και αντε γεια τώρα, μπαίνεις και σχολιάζεις άσχετα μόνο και μόνο για να χαλάσεις το θέμα και να βγάλεις την κακία
    ωριμασε πχια!

  9. #39
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Anatoli View Post
    Ενδιαφερον ο προβληματισμός σου honorata, τον σκεφτομουνα.
    Κανεις δεν είναι σε κλουβί τώρα. Βγαίνω μόνη μου, βγαίνει μόνς του με τους δικούς μας φίλους, έχουμε ταξιδέψει και οι δύο μόνοι και κάνει διακοπές, γενικά δεν θέλω στη σχέση μου να σκέφτομαι συνέχεια τι κάνει ο άλλος, μήπως με κερατώνει, μήπως το να μήπως τ άλλο. Με την πρώτη μου σχέση χώρισα γιατί μου παιζε παιχνιδια να με δοκιμάσει (?). Δεν τα θέλω αυτά τα άγχη στο κεφάλι μου και μέχρι να έχω αποδείξεις γιά το αντίθετο πιστεύω ό,τι μου λένε σ αυτό το θέμα χωρίς να την πολυψάχνω. Επίσης νομίζω ότι αν κάποιος μου κάνει στραβή που δεν σηκώνει ο οργανισμός μου θα φύγω, δε θα μείνω να το ζαλίζω. Λέω πάντα νομίζω βέβαια γιατί δεν έχω δοκομαστεί σ αυτό.

    Αν ανοίξουμε τη σχέση μας και αύτος συνεχίσει να είναι όπως είναι τώρα μαζί μου, να μου δίνει προτεραιότητα, να είναι γλυκός και να μη με παραγκωνίζει, σκέφτομαι ότι δε θα με πειράζει να συνεχίσουμε έτσι. Ίσως αυτό μας φέρει πιό κοντά. Επίσης κι εγώ θα έχω ελευθερία. Αυτά που σκέφτομαι σε πρώτο επίπεδο είναι ότι μπορεί να μας βγει ζήλια. Επίσης απ αυτά που διαβάσα να ενημερωθώ, εγώ μάλλον δεν είμαι πολυγαμική αλλα ίσως πολυσυντροφική. Μπορώ πιό εύκολα να φανταστώ να έχω σχέση και με άλλον παρα να βγαίνω και να πηδιέμαι. Το τελευταίο με αγχώνει και δεν θέλω να το κάνω ψυχαναγκαστικά γιά να λέω ότι το κάνω. Κ αυτός μου είπε ότι προτιμάει παράλληλη σχέση παρά το απο δω κι από κει. Αν δουλέψει μπορεί να είναι τέλεια. Αν όχι πολύ επώδυνο. Επίσης με προβληματίζει και το τριτο άτομο. θα δεχτεί να παίξει αυτο το ρόλο? Δεν θα θέλει αποκλειστικότιτα? Πολλά θέματα. Σ αυτη τη φάση σκέφτομαι να πω ναι και μετά να κάτσουμε να βάλουμε κανόνες. Απ την άλλη και μόνο που σκέφτομαι τα διαδικαστικά κυράζομαι. Εχω μπει και σ ένα φόρουμ πολυσυντροφικότιτας να ρωτήσω και άτομα που το κάνυν και δουλεύει γι αυτούς. Παράλληλα κάνει κι αυτός την έρευνα του. Τέλος να πω ότι δε μένουμε Ελλάδα. Μένουμε και δουλεύουμε σε μεγάλη πόλη στην Αμερική τα τελευταία 3 χρόνια. (Αυτός ειναί μισός Αμερικάνος). Ο κόσμος εδώ είναι πιό ανοικτός, αν είμασταν ακόμη στην Ελλάδα, δεν θα το σκεφτόμασταν καν. Μεγάλο μπέρδεμα.
    Ε καλά από αυτήν την άποψη όλοι πολυσυντροφικοι είμαστε! Ταιριάζουμε με περισσότερους από έναν ανθρώπους για σχέση.
    Όμως εμένα τώρα έτσι όπως μας τα είπες κάτι με προβληματισε.
    Σου είπε να ανοίξετε τη σχέση σας για να αποκτήσετε μια παράλληλη σχέση με ένα σταθερό άτομο ο καθένας; οχι να πειραματιστείτε ΜΟΝΟ στο σεξ με άλλους παρτενέρ, πολλούς και διάφορους χωρίς να συναπτεται συναισθηματικές σχέσεις ; αλλα αντίθετα να μπλεξετε ΚΑΙ συναισθηματικά με άλλους;

    Εμένα πραγματικά κάτι δεν μου αρέσει σε όλο αυτό. Κάποιο καμπανακι φαίνεται να χτυπάει για τη σχέση σας. Φαίνεται ότι ούτε και εσύ ούτε και ο άντρας σου είστε οι άνθρωποι που θα έκαναν σεξ χωρίς συναίσθημα και άρα έφοσον έχουν υπάρξει τέτοιες ανάγκες μάλλον η γενικότερη συναισθηματική και ερωτική σχέση σας έχει χαλάσει.οχι μόνο η σεξουαλική.

    Πολύ φοβάμαι μην έχει βρει ήδη την άλλη και προσπαθεί να στο σερβίρει έτσι πιο διακριτικά. Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλα όλα αυτά ακούγονται ύποπτα.
    Και κάτι δεν κολλάει στην όλη υπόθεση. Ή μάλλον εσύ κάτι δεν έχεις καταλάβει καλα ή κάτι σου έχει διαφύγει. Στην αρχή μας περιγράφεις την ιδανική σχέση, καλη επικοινωνία, τρυφερότητα , χημεία καλό σεξ , πως γίνεται εφόσον υπάρχουν ολα αυτά τα ωραία και είναι αμοιβαία να έρχεται ξαφνικά ο άντρας σου και να σου λέει ότι θέλει να συνάψει συναισθηματική και σεξουαλική σχέση με άλλη;

  10. #40
    Honorata
    Guest
    Quote Originally Posted by Anatoli View Post
    Ενδιαφερον ο προβληματισμός σου honorata, τον σκεφτομουνα.
    Κανεις δεν είναι σε κλουβί τώρα. Βγαίνω μόνη μου, βγαίνει μόνς του με τους δικούς μας φίλους, έχουμε ταξιδέψει και οι δύο μόνοι και κάνει διακοπές, γενικά δεν θέλω στη σχέση μου να σκέφτομαι συνέχεια τι κάνει ο άλλος, μήπως με κερατώνει, μήπως το να μήπως τ άλλο. Με την πρώτη μου σχέση χώρισα γιατί μου παιζε παιχνιδια να με δοκιμάσει (?). Δεν τα θέλω αυτά τα άγχη στο κεφάλι μου και μέχρι να έχω αποδείξεις γιά το αντίθετο πιστεύω ό,τι μου λένε σ αυτό το θέμα χωρίς να την πολυψάχνω. Επίσης νομίζω ότι αν κάποιος μου κάνει στραβή που δεν σηκώνει ο οργανισμός μου θα φύγω, δε θα μείνω να το ζαλίζω. Λέω πάντα νομίζω βέβαια γιατί δεν έχω δοκομαστεί σ αυτό.

    Αν ανοίξουμε τη σχέση μας και αύτος συνεχίσει να είναι όπως είναι τώρα μαζί μου, να μου δίνει προτεραιότητα, να είναι γλυκός και να μη με παραγκωνίζει, σκέφτομαι ότι δε θα με πειράζει να συνεχίσουμε έτσι. Ίσως αυτό μας φέρει πιό κοντά. Επίσης κι εγώ θα έχω ελευθερία. Αυτά που σκέφτομαι σε πρώτο επίπεδο είναι ότι μπορεί να μας βγει ζήλια. Επίσης απ αυτά που διαβάσα να ενημερωθώ, εγώ μάλλον δεν είμαι πολυγαμική αλλα ίσως πολυσυντροφική. Μπορώ πιό εύκολα να φανταστώ να έχω σχέση και με άλλον παρα να βγαίνω και να πηδιέμαι. Το τελευταίο με αγχώνει και δεν θέλω να το κάνω ψυχαναγκαστικά γιά να λέω ότι το κάνω. Κ αυτός μου είπε ότι προτιμάει παράλληλη σχέση παρά το απο δω κι από κει. Αν δουλέψει μπορεί να είναι τέλεια. Αν όχι πολύ επώδυνο. Επίσης με προβληματίζει και το τριτο άτομο. θα δεχτεί να παίξει αυτο το ρόλο? Δεν θα θέλει αποκλειστικότιτα? Πολλά θέματα. Σ αυτη τη φάση σκέφτομαι να πω ναι και μετά να κάτσουμε να βάλουμε κανόνες. Απ την άλλη και μόνο που σκέφτομαι τα διαδικαστικά κυράζομαι. Εχω μπει και σ ένα φόρουμ πολυσυντροφικότιτας να ρωτήσω και άτομα που το κάνυν και δουλεύει γι αυτούς. Παράλληλα κάνει κι αυτός την έρευνα του. Τέλος να πω ότι δε μένουμε Ελλάδα. Μένουμε και δουλεύουμε σε μεγάλη πόλη στην Αμερική τα τελευταία 3 χρόνια. (Αυτός ειναί μισός Αμερικάνος). Ο κόσμος εδώ είναι πιό ανοικτός, αν είμασταν ακόμη στην Ελλάδα, δεν θα το σκεφτόμασταν καν. Μεγάλο μπέρδεμα.
    Μα αν αυτός κάνει σχέση παράλληλη με άλλη η οποία σχέση θα έχει τα όλα της, κανένας δεν μπορεί να σου εγγυηθεί ότι αυτός θα εξακολουθει να περνάει πολύ χρόνο μαζί σου, κανένας δεν σου εγγυάται ότι θα εξακολουθείς να είσαι εσύ η προτεραιότητα του ούτε ότι η σχέση σας θα μείνει όπως ήταν. Γιατί απλούστατα μπορεί να περνάει καλύτερα με την άλλη από ότι μαζί σου! Εσύ πως θα οριοθετήσεις δηλαδή τις ανάγκες σου και τα "πρέπει" της σχέσης σας; ώστε να μην διαταραχτουν τα "συμφέροντα" σας;; οπου λέω συμφέροντα εννοώ δέσμευση, αγάπη, ποιοτικός χρόνος μαζί. Τι θα κάνεις; θα τον βάλεις να υπογράψει συμβόλαιο ότι εσύ θα είσαι η προτεραιότητα του και αν δεν το τηρήσει θα έχει ποινές;

    Εγώ όλα αυτά πρώτη φορά τα ακούω δεν ξέρω αν δουλεύουν και ποιος τα έχει σκεφτεί, και λογικό αν αυτα γίνονται στο Αμέρικα δεν με αγγίζουν. Ντάξει όλα καλά, άμα όποιος το έχει σκεφτεί αυτό νομίζει ότι υπάρχει ισορροπία και ότι δεν θα υπάρχουν μπερδέματα σε αυτές τις καταστάσεις πάω πάσο

  11. #41
    Honorata
    Guest
    Βασικά αυτό υπάρχει και στην Ελλάδα μην νομίζεις ότι είμαστε πίσω. Χαχα
    Αυτό εδώ μεταφράζεται ως το ότι έχω μια "καλή" μακροχρονια σχέση (το σιγουρακι μου) αλλα παράλληλα θέλω να ζήσω τη ζωή μου με άλλο άτομο και συναισθηματικά και σεξουαλικά χωρίς όμως να χάσω τη σιγουριά μου. Απλά εδώ στην Ελλάδα ο καθένας θα το έκανε αυτό συνάπτοντας κρυφή παράνομη σχέση. Ενώ στην Αμερική οι άντρες είναι πιο προχω και σου δίνουν τη δυνατότητα να τα φτιάξεις και εσύ με αλλον. Ενώ εδώ οι άντρες μπλέκουν κρυφά με άλλη αγαπητικια επειδή την "νομιμη" την θέλουν όλη δική τους και να μη τολμήσει να κοιτάξει άλλον στα μάτια

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Απλά εδώ στην Ελλάδα ο καθένας θα το έκανε αυτό συνάπτοντας κρυφή παράνομη σχέση. Ενώ στην Αμερική οι άντρες είναι πιο προχω και σου δίνουν τη δυνατότητα να τα φτιάξεις και εσύ με αλλον. Ενώ εδώ οι άντρες μπλέκουν κρυφά με άλλη αγαπητικια επειδή την "νομιμη" την θέλουν όλη δική τους και να μη τολμήσει να κοιτάξει άλλον στα μάτια
    Ναι , οι παντρεμένοι στην Ελλάδα, έχουν τις γυναίκες τους μόνο για τον εαυτό τους, πιστές και αποκλειστικά δικές τους και αυτοί τα φτιάχνουν με άλλες.
    Οι άλλες, δεν είναι παντρεμένες με κάποιους κερατάδες που νομίζουν ότι οι γυναίκες τους είναι πιστές . Όχι !
    Είναι εξωγήινες, που έρχονται από το Άλφα του Κενταύρου, τον Αστερισμό της Ανδρομέδας , τον Πλανήτη Βούλκαν , από τον οποίο κατάγεται ο γνωστός σε όλους Σποκ και τέλος από τον πλανήτη των Κλίνγκον.

    Ωραία που 'ναι η νύφη μας, ωραία τα προικιά της και η βλάμισα χορεύει όμορφο καρσιλαμά.

    Λες και οι γυναίκες είναι τριπλάσιες από τους άνδρες, οπότε υπάρχουν αρκετές πιστές παντρεμένες , που δεν πάνε με άλλον πλην του συζύγου, άλλες μπορούχες ανέραστες και άλλες ... που πάνε με παντρεμένους για να ξεχαρμανιάζουν !

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    5
    Τους ακουω τυς προβληματισμους σας παιδια. Να χωρισουμε δε νομιζω να θελει, θα ζημιωθει χοντρα. Χωρις να μπω σε λεπτομαιριες, μολις ανοιξαμε κοινα οικονομικα/επαγκελματικα κεφαλαια. Κατα τα άλλα σήμερα θα γίνει η μεγάλη συζήτηση και θα δούμε πως θα πάει. Πάω με ανοικτό μυαλο και αρκετές επιφυλλάξεις. Θα σας ενημερώσω γιά τις αποφάσεις. Ευχαριστώ σ αυτούς που πήραν χρόνο να μου δώσουν τη γνώμη τους.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. Η "ΚΟΛΛΗΤΗ" ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ
    By elena_maria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 04-03-2011, 18:39
  3. Άντρας/γυναίκα στην "άλλη"τους πλευρά
    By RainAndWind in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 16-01-2010, 15:04
  4. Replies: 4
    Last Post: 18-05-2007, 13:19
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •