Άνθρωπος που δεν κουράζεται να επιστρέφει στη ζωή μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 106
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μα ολόκληρο το θέμα δισταγμούς στο να βρεθείτε από κοντά φανερώνει ουσιαστικά. Λες ότι δεν σε νοιάζει ιδιαίτερα ο τύπος πλέον αλλά θα ήθελες κάτι το σεξουαλικό και μετά λες μην τον κάνω να νοιώσει άβολα κι έτσι και γιουβέτσι. Σκασίλα σου αν νοιώσει άβολα, με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα. Αν θέλει να σε συναντήσει θα έρθει, αν δεν θέλει, δεν θα έρθει. Για το αν θα νοιώσεις εσύ άβολα αν τον δείς από κοντά, μπορεί, θα δεις όμως τελικά πως θα πάει κι αν ξεπεραστεί η αμηχανία ή όχι ή αν είναι όπως τον περίμενες ή οτιδήποτε. Αν εννοείς ότι φοβάσαι μήπως επιδιώξεις συνάντηση και φας άκυρο και νοιώσεις εσύ άβολα, ε, μέσα στη ζωή είναι κι αυτά, αν δεν ρισκάρεις πάντα θα μένεις στο ντεμί ή στο τίποτα. Άλλωστε τόσο καιρό έστω και με τρόπο κι εσύ άκυρα δεν του ρίχνεις;

  2. #32
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μα ολόκληρο το θέμα δισταγμούς στο να βρεθείτε από κοντά φανερώνει ουσιαστικά. Λες ότι δεν σε νοιάζει ιδιαίτερα ο τύπος πλέον αλλά θα ήθελες κάτι το σεξουαλικό και μετά λες μην τον κάνω να νοιώσει άβολα κι έτσι και γιουβέτσι. Σκασίλα σου αν νοιώσει άβολα, με το ζόρι δεν γίνεται τίποτα. Αν θέλει να σε συναντήσει θα έρθει, αν δεν θέλει, δεν θα έρθει. Για το αν θα νοιώσεις εσύ άβολα αν τον δείς από κοντά, μπορεί, θα δεις όμως τελικά πως θα πάει κι αν ξεπεραστεί η αμηχανία ή όχι ή αν είναι όπως τον περίμενες ή οτιδήποτε. Αν εννοείς ότι φοβάσαι μήπως επιδιώξεις συνάντηση και φας άκυρο και νοιώσεις εσύ άβολα, ε, μέσα στη ζωή είναι κι αυτά, αν δεν ρισκάρεις πάντα θα μένεις στο ντεμί ή στο τίποτα. Άλλωστε τόσο καιρό έστω και με τρόπο κι εσύ άκυρα δεν του ρίχνεις;
    Έχεις δίκαιο ε εντάξει ένας μικρός φόβος απόρριψης πάντα υπάρχει. Ότι ρε παιδί μου θα πει μπα δεν έρχομαι χαχαχα
    Αλλά και πάλι. Έχω ολόκληρο ιβεντ εκεί πέρα και δεν παίζει να στεναχωρηθω. Τώρα μπορεί να το σκέφτομαι σαν κακή εμπειρία αλλά όπως λες όλα μέσα στη ζωή είναι. Οπότε εντάξει. Θα του πω να έρθει οκει;;

    Εγώ ναι ...η αλήθεια είναι του έριξα αρκετά άκυρα. Αλλά νομίζω πως αυτός με χτύπησε εκεί που πονούσα πιο πολύ.
    Δεν πειράζει περασμένα ξεχασμένα μάλλον
    Όλα αυτά τα σκέφτηκα και νομίζω πως δε θα επιδιώκω τίποτα ιντερνετικά πριν γνωρίσω κάποιον από κοντά

  3. #33
    kopela93
    Guest
    ................
    Last edited by kopela93; 10-06-2022 at 18:15.

  4. #34
    Honorata
    Guest
    Μα φαίνεται ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν σου αρέσουν πάνω του και η κατάσταση δεν προχωράει ομαλα. Αντί να κάθεσαι να ψάχνεσαι μαζί του και να χαλιέσαι γιατί δεν βγαίνεις να γνωρίσεις κανέναν άλλον που δεν θα σου βγάζει το λάδι και θα κυλήσει ποιο αβίαστα το όλο πράγμα;
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λες. Άμα δεν τον ήθελα καθόλου δε θα ασχολουμουν
    Με μπερδεψες τώρα βρε χαχα

  5. #35
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Μα φαίνεται ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν σου αρέσουν πάνω του και η κατάσταση δεν προχωράει ομαλα. Αντί να κάθεσαι να ψάχνεσαι μαζί του και να χαλιέσαι γιατί δεν βγαίνεις να γνωρίσεις κανέναν άλλον που δεν θα σου βγάζει το λάδι και θα κυλήσει ποιο αβίαστα το όλο πράγμα;
    Δεν ξέρω. Ίσως νομίζω ότι δε θα βρω.

  6. #36
    kopela93
    Guest
    Αυτό το άτομο το έκανα μπλοκ στις 12 Αυγούστου ξανά μετά από μια περίοδο επανασύνδεσης από τις 4/6.
    Λοιπόν...στις 14/8 πάλι έκανε διαγραφή μηνυμάτων για να με εκνευρίσει.
    Από χθες όμως το μεσημέρι το έχει ξεφτιλίσει. Από τις 15:30 ως τις 20:00 συνέχεια ειδοποιήσεις. "Διέγραψε ένα μήνυμα"
    Ενώ τον έχω μπλοκ.
    Σήμερα το πρωί πάλι. Εκατοντάδες μηνύματα διαγραμμενα σε μορφή ειδοποιήσεων.
    Απορώ πότε θα σταματήσει αυτό. Φυσικά και το αγνοω και δεν πέφτω στην ίδια παγίδα όπως πολλάκις έχει συμβεί
    Αλλά νομίζω δε θα σταματήσει ποτέ αυτό...........και δεν ξέρω το γιατί. Σκέφτηκα να κάνω αναφορά ελπίζοντας ότι θα αλλάξει κάτι. Ξέρετε αν στο βαιμπερ κάνω αναφορά μήπως δεν έρχονται αυτές οι ειδοποιήσεις;
    Να διευκρινίσω ότι οι ειδοποιήσεις αυτές είναι επειδή κρατάει τη συνομιλία μας από πέρσι και κάθεται και σβήνει μηνύματα και πάντα αυτό κάνει όταν τον κάνω μπλοκ.
    Οπότε λοιπόν είναι μια τακτική που περιμένει να δουλέψει ξανά. Αυτή τη φορά δε θα το επιτρέψω.
    Στο μεταξύ δεν έχει καμία λογική να τα διαγράφει τα μηνύματά του διότι εγώ δεν έχω κρατήσει συνομιλία δική μας. Σα να σβήνει ένα φάντασμα. Μηνύματα που μόνο αυτός βλέπει.. αλλά γιατί να τα σβήνει; Εφόσον ούτε αυτά που είπε μπορεί να τα πάρει πίσω, ούτε εγώ μπορώ να πάρω τα μηνύματα του και ξέρω γω να τον "απειλησω" εφόσον δεν έχω κρατήσει μηνύματα

  7. #37
    kopela93
    Guest
    Να διευκρινίσω ότι βρεθήκαμε από κοντά στις 15/7 αν και δεν έχει καμία σημασία αυτό. Απλά για το στορι κι αν εσείς από πάνω έχετε απορία

  8. #38
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Να διευκρινίσω ότι βρεθήκαμε από κοντά στις 15/7 αν και δεν έχει καμία σημασία αυτό. Απλά για το στορι κι αν εσείς από πάνω έχετε απορία
    Τι είχαμε καμία εξέλιξη και εσβησες τα μηνύματα πιο πανω?

  9. #39
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι είχαμε καμία εξέλιξη και εσβησες τα μηνύματα πιο πανω?
    Τα αρχικά μηνύματα τέρμα πάνω λες; Όχι είναι εκείνα που τα ξέρεις. Που έλεγα ότι έκανε επανασύνδεση μετά από 9 μήνες, στις 4/6.
    Και απλά έβγαζα τον καημό μου νομίζω. Δε θυμάμαι τι άλλο έγραφα.
    Πάντως δε με αφήνει σε ησυχία. Είδες τι καλά είχα ηρεμήσει. Στις 14/8 οκ λέω δύο μέρες μετά το μπλοκ δικαιολογείται να με σκέφτεται
    Αλλα στις 26-27 πέρασαν τόσες μέρες ρε πουστη μου κι αυτός ακόμα εκεί κολλημένος στη συνομιλία να διαβάζει τι λέγαμε και να τα σβήνει γνωρίζοντας ότι σβήνοντας τα με ενοχλεί γιατί έρχονται ειδοποιησεις.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Τα αρχικά μηνύματα τέρμα πάνω λες; Όχι είναι εκείνα που τα ξέρεις. Που έλεγα ότι έκανε επανασύνδεση μετά από 9 μήνες, στις 4/6.
    Και απλά έβγαζα τον καημό μου νομίζω. Δε θυμάμαι τι άλλο έγραφα.
    Πάντως δε με αφήνει σε ησυχία. Είδες τι καλά είχα ηρεμήσει. Στις 14/8 οκ λέω δύο μέρες μετά το μπλοκ δικαιολογείται να με σκέφτεται
    Αλλα στις 26-27 πέρασαν τόσες μέρες ρε πουστη μου κι αυτός ακόμα εκεί κολλημένος στη συνομιλία να διαβάζει τι λέγαμε και να τα σβήνει γνωρίζοντας ότι σβήνοντας τα με ενοχλεί γιατί έρχονται ειδοποιησεις.
    Δεν ειχα ιδεα πως αν σβήσει καποιος τα μηνυματα του παει ειδοποιηση στον αλλον! Ακομα και αν τον εχει μπλοκ !

  11. #41
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by little View Post
    Δεν ειχα ιδεα πως αν σβήσει καποιος τα μηνυματα του παει ειδοποιηση στον αλλον! Ακομα και αν τον εχει μπλοκ !
    Ναι για δοκίμασε το και θα δεις. Έτσι γίνεται στο βαιμπερ. Θλιβερό!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ναι για δοκίμασε το και θα δεις. Έτσι γίνεται στο βαιμπερ. Θλιβερό!
    παλι καλα που μου το πες δεν το ξερα (μαλλον κανεις δεν εχει διαγραψει μηνύματα που μου εστειλε)

  13. #43
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by little View Post
    παλι καλα που μου το πες δεν το ξερα (μαλλον κανεις δεν εχει διαγραψει μηνύματα που μου εστειλε)
    Ε ποιος κακομοίρης να ασχοληθεί με κάτι τέτοιο;;;; Μη σού τύχει!! ειδικά από άτομο που είναι τοξικό και το μπλοκάρεις συνέχεια. Τεσπά!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ε ποιος κακομοίρης να ασχοληθεί με κάτι τέτοιο;;;; Μη σού τύχει!! ειδικά από άτομο που είναι τοξικό και το μπλοκάρεις συνέχεια. Τεσπά!
    πόσο χρονών ειναι αυτος; Πολύ ανώριμος ειναι!

  15. #45
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ε ποιος κακομοίρης να ασχοληθεί με κάτι τέτοιο;;;; Μη σού τύχει!! ειδικά από άτομο που είναι τοξικό και το μπλοκάρεις συνέχεια. Τεσπά!
    Ούτε εγώ το ήξερα ότι έρχεται ειδοποίηση όταν σβήνει κάποιος μήνυμα. Δηλαδή στο βαιμπερ αν σβησει κάποιος όλη την συνομιλια έρχεται μήνυμα?και δεν καταλαβαίνω γιατί τα σβηνει ενά ενα και δεν σβήνει όλη την συνομιλια.

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δύσπνοια και η αρρωστοφοβία επιστρέφει..
    By agxwdhs in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2021, 19:10
  2. Λεμφαδενας και ο φοβος επιστρέφει
    By turbo in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 52
    Last Post: 09-09-2019, 11:37
  3. Οταν ο πρωην επιστρεφει...
    By triantafyllo in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 30-09-2016, 15:09
  4. Ο εφιάλτης επιστρέφει...
    By VassilisM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-12-2013, 20:26
  5. Η καταθλιψη επιστρεφει ...
    By Paraxeni Kopela in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 27-04-2013, 01:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •