Άνθρωπος που δεν κουράζεται να επιστρέφει στη ζωή μου - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 76 to 90 of 106
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ρώτα καλύτερα γιατί ασχολείται αυτός. Μπλοκ τον έχω δεν έκανα καμία κίνηση για να τον προσεγγίσω.
    μα δεν ειπα οτι τον προσσεγγισες. αν τον κανεις ντιλιτ, δεν θα βλεπεις τις κινησεις του. αυτος εχει τον λογο του που τις κανει. ακομα κι αν ειναι η ηλιθιοτητα. εσυ που ξερεις οτι στην δινει και δεν θελεις να τον βλεπεις, τι τον κρατας στην ατζεντα σου; σβηστον απο παντου.

  2. #77
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα δεν ειπα οτι τον προσσεγγισες. αν τον κανεις ντιλιτ, δεν θα βλεπεις τις κινησεις του. αυτος εχει τον λογο του που τις κανει. ακομα κι αν ειναι η ηλιθιοτητα. εσυ που ξερεις οτι στην δινει και δεν θελεις να τον βλεπεις, τι τον κρατας στην ατζεντα σου; σβηστον απο παντου.
    Είναι σβησμενος από παντού και μπλοκ. Το είχα εξηγήσει και πιο πάνω το πώς λειτουργεί όλο αυτό.
    Όπως και ναχει...λογικά δε θα το ξανακάνει. Βέβαια αυτό λέω εδώ και ενάμιση χρόνο. Αλλά πάντα υπάρχει ελπίδα στη βλακεία !

  3. #78
    kopela93
    Guest
    3η μέρα. Παράνοια

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    3η μέρα. Παράνοια
    ρε συ, αν σβησεις μονη σου την συνολικη συνομιλια σας και για τους δυο σας. ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ. ΟΛΑ! τι θα εχει να σβηνει;

  5. #80
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ρε συ, αν σβησεις μονη σου την συνολικη συνομιλια σας και για τους δυο σας. ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ. ΟΛΑ! τι θα εχει να σβηνει;
    Έχει τη συνομιλία αυτός και σβήνει από εκεί ένα ένα.
    Δεν έχω ρε αγάπη μου συνομιλία. Δεν έχω κρατήσει τίποτα.

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    3η μέρα. Παράνοια
    Μια μικρή παράνοια την έχεις κι εσύ πάντως που το αναλύεις και το ψάχνεις..
    Τι σε νοιάζει μωρέ για το βλαμμένο τι κάνει?
    Τα τεχνικά που λές για το viber δεν τα καταλαβαίνω, δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, σβήστον από επαφή κι από συνομιλία και δεν θα εμφανίζεται τίποτα και τέλος.
    Τι ψάχνεσαι, δε βαριέσαι? Πολύ ανάλυση για τη κάψα του αλλουνού, ασχολήσου με κανέναν real άνθρωπο!

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Έχει τη συνομιλία αυτός και σβήνει από εκεί ένα ένα.
    Δεν έχω ρε αγάπη μου συνομιλία. Δεν έχω κρατήσει τίποτα.
    μα ποσα μπορει να ειναι αυτα τα μηνυματα βρε κοπελα, που σβηνει επι τοσους μηνες καθε μερα και δεν τελειωνουν;;; δεν γινεται αυτο!

  8. #83
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα ποσα μπορει να ειναι αυτα τα μηνυματα βρε κοπελα, που σβηνει επι τοσους μηνες καθε μερα και δεν τελειωνουν;;; δεν γινεται αυτο!
    Θα έστελνα και βίντεο για να δεις αλλά δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.....τεσπά δεν πειράζει. Ευχαριστώ!

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Θα έστελνα και βίντεο για να δεις αλλά δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.....τεσπά δεν πειράζει. Ευχαριστώ!
    εκτος απο τις διαγραφες και το μπλοκαρισμα, υπαρχει μια επιλογη στο βαιμπερ που λεγεται "ΣΙΓΑΣΗ", για ξεχωριστες επαφες. αν τον βαλεις "σιγαση για παντα", δεν θα σου ερχονται ενημερωσεις για το τι κανει.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εκτος απο τις διαγραφες και το μπλοκαρισμα, υπαρχει μια επιλογη στο βαιμπερ που λεγεται "ΣΙΓΑΣΗ", για ξεχωριστες επαφες. αν τον βαλεις "σιγαση για παντα", δεν θα σου ερχονται ενημερωσεις για το τι κανει.
    Ο τυπος θελει σιγουρα επισκεψη σε ειδικο με τοσα δειγματα εμμονικης διαταραχης.

  11. #86
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Thessalonian View Post
    Ο τυπος θελει σιγουρα επισκεψη σε ειδικο με τοσα δειγματα εμμονικης διαταραχης.
    Ναι!!!! Και ειδικά για γκόμενα που ΔΕ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙ. Κανείς δεν μπόρεσε να ψυχολογησει την πουστικη συμπεριφορά του
    Θυμάμαι μού λέγε "εγώ έχω μάθει στη ζωή μου να κρατάω τα καλά"
    Αλλά εγώ αναρωτήθηκα ...ποιος ναναι τόσο χαζός για να ασχολείται με μαλακίες περασμένων χρόνων; Δηλ αυτό παραπέμπει σε άτομο που συνέχεια σκέφτεται τα περασμένα. Πολύ ψυχοφθόρο κακό κάνει στον εαυτό του
    Άποψή μου ο,τι έγινε έγινε !!! Προχωράς και βρίσκεις άλλη. Δεν πρήζεις αρχίδια προηγούμενης

  12. #87
    Bubble36
    Guest
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  13. #88
    kopela93
    Guest
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by kopela93; 21-02-2023 at 11:35.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Το κανονικό της προφίλ; Ποιο εννοείς; Με τόσα που έχει έχουμε χάσει τον λογαριασμό

  15. #90
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Το κανονικό της προφίλ; Ποιο εννοείς; Με τόσα που έχει έχουμε χάσει τον λογαριασμό
    Το δεύτερό της είναι αυτό. Διέγραψε το άλλο και νομίζει δεν την καταλάβαμε
    Σκουπίδι αγνό. Χαχααχχαχα

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Similar Threads

  1. Λεμφαδενας και ο φοβος επιστρέφει
    By turbo in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 54
    Last Post: 08-04-2024, 17:52
  2. Δύσπνοια και η αρρωστοφοβία επιστρέφει..
    By agxwdhs in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2021, 18:10
  3. Οταν ο πρωην επιστρεφει...
    By triantafyllo in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 30-09-2016, 14:09
  4. Ο εφιάλτης επιστρέφει...
    By VassilisM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-12-2013, 19:26
  5. Η καταθλιψη επιστρεφει ...
    By Paraxeni Kopela in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 27-04-2013, 00:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •