Παιδιά, SOS
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512

    Παιδιά, SOS

    Εδώ δεν έχουμε ένα από τα φυσιολογικά προβλήματα, ο φίλος μου θέλει να παχύνει. Και είναι ήδη χοντρός. Ήτανε 102 κιλά, έχασε μέσα σε ένα χρόνο και κάτι 20 κιλά, και ξαφνικά κάτι τον έπιασε, και θέλει να παχύνει. Θέλει να φτάσει τα 120 κιλά, τώρα λέει 130! Μέσα σε 4 μέρες πήρε 10 κιλά, με αποτέλεσμα τώρα να χει φτάσει από 82 96. Παίρνει χάπια μεταβολισμού για να παχύνει, δεν είναι δηλαδή ότι του αρέσει το φαί και θέλει μόνο να τρώει, έλεγε θέλει να πάρει κορτιζόνη. Μέσα σε μια μέρα τρώει τον αγλαίορα και όλη την ώρα λέει ότι πεινάει. Βοηθήστε με, τι διαταραχή είναι αυτή; Δεν είναι το αγόρι μου, απλώς ο κολλητός μου. Μήπως έχει καμμία ψύχωση; Κανένας ειδικός;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν νομιζω να μπορει να σου απαντησει κανενας ειδικος αν δεν πει ο ιδιος γιατι το κανει κατα καποιο τροπο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αλλο παλι και τουτο!
    τι να πω?μηπως θεωρει οτι ειναι πιο sexy με παραπανισια κιλα??

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Εχουμε διαβάσει και πιο περίεργα άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.Καλά δεν τον ενοχλούν τα κιλά στην καθημερινή του ζωή;Ημαρτον Παναγία μου.Τι άλλο θα ακούσουμε;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    giota τωρα που σε βρηκα

    ασχετο αλλα δεν ξερω τι εχει παθει

    δεν μπορω να στειλω u2u

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    δεν τον ρωτησες για ποιο λογο θελει να παχυνει?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τι 8ελε να γινει ελεφαντας?ελεος.λολ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by libpa
    Εδώ δεν έχουμε ένα από τα φυσιολογικά προβλήματα, ο φίλος μου θέλει να παχύνει. Και είναι ήδη χοντρός. Ήτανε 102 κιλά, έχασε μέσα σε ένα χρόνο και κάτι 20 κιλά, και ξαφνικά κάτι τον έπιασε, και θέλει να παχύνει. Θέλει να φτάσει τα 120 κιλά, τώρα λέει 130! Μέσα σε 4 μέρες πήρε 10 κιλά, με αποτέλεσμα τώρα να χει φτάσει από 82 96. Παίρνει χάπια μεταβολισμού για να παχύνει, δεν είναι δηλαδή ότι του αρέσει το φαί και θέλει μόνο να τρώει, έλεγε θέλει να πάρει κορτιζόνη. Μέσα σε μια μέρα τρώει τον αγλαίορα και όλη την ώρα λέει ότι πεινάει. Βοηθήστε με, τι διαταραχή είναι αυτή; Δεν είναι το αγόρι μου, απλώς ο κολλητός μου. Μήπως έχει καμμία ψύχωση; Κανένας ειδικός;;
    \'Εγραψες \"λέει ότι πεινάει\". \'Aμα πεινάει βουλιμία είναι, δεν θέλει να παχύνει, δεν μπορεί να συγκρατηθεί και τρώει πολύ, άρα είναι βουλιμικός. \'Εχεις σκεφτεί μήπως σου λέει ψεμματάκι ότι θέλει να παχύνει για να καλύψει τη βουλιμία του ; Είναι ένα σενάριο από κάποιον που δεν είναι γιατρός.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Παιδιά,όχι,δεν είναι βουλιμικός,παίρνει χάπια για να παχύνει. Θέλει να φτάσει όσο δυνατόν γρηγορότερα τα 120 κιλά,να δει πως είναι.Καλά,σε αυτό το site,έχετε πολύ γέλιο.Και του λέω,ότι το να θέλει να παχύνει όχι για το φαί,αλλά γενικά,είναι χειρότερο από το να του αρέσει το φαι,αυτό είναι αποδεκτό.Οπότε δεν έχει λόγο να κρυφτεί.Εγώ πιστεύω πως σίγουρα πρέπει να τον δει ένας ειδικός..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Είναι άλλο κόλλημα κι αυτό.Σίγουρα κάτι δεν πάει καλά κι αυτός στον ειδικό να δω τι άλλο θα ακούσουμε.Αυτό το κάνουν οι αθλητές του σούμο.Θέλει να δει πως είναι; έτοιμος για πασαρέλα θα σκάσει και θα δω πως θα τα χάσει μετά

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Auto tou lew ki egw oti pws tha ta xasei meta.mou leei tha paw 120 kai meta 70 ma kala,toso eukolo einai?ama htan,tha to kaname oloi.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    τον ρωτησες ποτε, ποιος ο λογος για να θελει να παχυνει?θαυμαζει τα παχυσαρκα σωματα?για ποιο λογο θελει κατι τετοιο???

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ναι,είπα ότι θέλει να παχύνει,να δει πως είναι.Έκανε δίαιτες τόσα χρόνια,και του τη βάρεσε ξαφνικά και θέλει να παχύνει.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Λίγο αντιφατικό δεν ακούγεται;Εκανε δίαιτες και τώρα προσπαθεί να γίνει χειρότερα απ\' ότι ήταν την στιγμή που ξέρει ότι δεν είναι εύκολο να χάσεις κιλά.Κάποια διαταραχή έχει δεν γίνονται αυτά έχει χαμηλή αυτοεκτίμηση ή προσπαθεί να τραβήξει την προσοχή ορισμένων ανθρώπων;Πάντως φυσιολογικό δεν είναι και στερείται λογικής η απάντηση που δίνει.Μήπως βαρέθηκε τις δίαιτες και άφησε τον εαυτό του ελεύθερο να τρώει ότι θέλει γνωρίζοντας ότι θα φτάσει αυτά τα κιλά

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ε ναι,αυτό έγινε,κουράστηκε με τις δίαιτες και είπε να το αλλάξει.Σίγουρα θέλει να τραβάει την προσοχή,τώρα για χαμηλή αυτοεκτίμηση,μου έλεγε ότι ήταν χάλια ψυχολογικά που ήταν χοντρός,τώρα όμως θέλει να γίνει.Και μ\'αρέσει που με έβριζε παλιά,με έλεγε χοντρή,του έλεγα δεν αντέχω τις δίαιτες και μου έλεγε πάνω απ\'όλα το αδυνάτισμα.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •