Σφαλιαρα σε ξενο παιδι. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 353
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν θα πεσω στο επιπεδο σου.μαλλον εισαι μια ασχημη γεροντοκορη χωρις παιδια και ζηλευεις .

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ασε να απαντηση καμια μανα οκ?το θεμα δεν το ανοιξα γιαγεροντοκορες που ξινινται βραδιατικο να προσβαλουν μανουλες π αγαπανε απλα τα παιδια τους.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by panikoula
    ασε να απαντηση καμια μανα οκ?το θεμα δεν το ανοιξα γιαγεροντοκορες που ξινινται βραδιατικο να προσβαλουν μανουλες π αγαπανε απλα τα παιδια τους.
    ποιος σου ειπε οτι δεν εχω παιδι?
    οσο για ασχημιες κλπ, οταν θα κανουμε καλλιστεια, το ξανασυζηταμε...
    ψαχνεις δικαιολογια για την αχαρακτηριστη συμπεριφορα σου και την βρηκες θεωρωντας τον εαυτο σου \"μια μανουλα που αγαπαει τα παιδια της\"?
    κι οι αλλες μανουλες ιναι που χτυπησες τα παιδια τους κι εισαι τυχερη που δεν ειδαν τις υστεριες σου....
    ελπιζω την επομενη φορα να σε δουν για να γλυτωσουν τα παιδια τους απ τα χερια σου...

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    οτι και να πω λιγο θα ειναι.ανφιβαλω αν εισαι μανα,και αν γινεις και ποτε σου.
    και ναι ειναι αδικαιολογιτη η συμποεριφορα μ απεναντι στα αλλα παιδια οχι αδικα και οσο για το δικο μου παιδι πυστευω οτι κανω το σωστο π το προστατευω και αυτο θα κανω μια ζωη.δεν πα να χτυπας το πωπωσου δεν μετραει η γνωμη σου για μενα.τελος.οι υπευθινοι ας διαγραφουν ατομα εριστικα και αμυαλα σαν την κυρια απο πανω γιατι μονο βοηθεια δεν προσφερουνε.ντρεπομαι για λογαριασμο σου....

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    και ναι ειμαι μια μανουλα παγαπαει το παιδι της ,και που το δικο σου εχει την ατυχια να εχει ενα βλημα για μανα σαν εσενα.λολ.παω να κοιμηθω γλικα με το μωρακι μου αγκαλια.τοδικο σου (αν εχεις) το εχεις παρει αγκαλιτσα ποτε?η μονο αποενα μετρο αποσταση του μιλαςσαν να ειναι ξενο?το λυπαμαι το \"ατυχο\"

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by panikoula
    οτι και να πω λιγο θα ειναι.ανφιβαλω αν εισαι μανα,και αν γινεις και ποτε σου.
    και ναι ειναι αδικαιολογιτη η συμποεριφορα μ απεναντι στα αλλα παιδια οχι αδικα και οσο για το δικο μου παιδι πυστευω οτι κανω το σωστο π το προστατευω και αυτο θα κανω μια ζωη.δεν πα να χτυπας το πωπωσου δεν μετραει η γνωμη σου για μενα.τελος.οι υπευθινοι ας διαγραφουν ατομα εριστικα και αμυαλα σαν την κυρια απο πανω γιατι μονο βοηθεια δεν προσφερουνε.ντρεπομαι για λογαριασμο σου....
    δεν με ενδιαφερει για ποια πραγματα αμφιβαλεις σε σχεση με μενα, πανικουλα.
    λες αδικαιολογητη την συμπεριφορα σου, ενω εχεις πει ηδη τοσες φορες οτι και το εχεις ξανακανει αλλα και θα το ξανακανεις....
    καλυτερα αντι να αμφιβαλεις για μενα που δεν αφορω την πραγματικη σου ζωη, να αμφιβαλλεις για τα παραδειγματα αντιφατικης και υστερικης συμπεριφορας που δειχνεις στο καημενο το παιδι σου....
    προστασια ειναι να μεγαλωνει ενα παιδι σε υγειες κι ασφαλες περιβαλλον , οχι να βλεπει εν εξαλλω τη μανα του να χτυπαει μικρα παιδακια..
    ευχομαι να καταφερει να ξεφυγει μονο του απο τα παραδειγματα αυτα και να γινει υγειες κι ευτυχισμενο ..

    οσο για την βοηθεια , δυστυχως δεν ειμαι ειδικη για να στην προσφερω. ενας ψυχοθεραπευτης ισως να μπορει.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ειναι και υγειες και ευτυχησμενο παρολα τα βασανα που περασα και που αν περναγες εσυ θα ειχες βαλει την ουρα στα σκελια.και μεγαλονει σε ασφαλες περιβαλον οσο δεν φανταζεσαι.καλυτερα να ανυσιχης για το δικο σου παιδακι αν εχεις πμε μια τετια κρια μανα θα εχει ενα σωρο ψυχολογικα αργοτερα.κανενα παιδακι δεν επαθε κατι απο την πολυ αγαπη.τοαντιθετο μαλιστα.φιλακια.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν χριαζεται να κατσω να σου δικαιολογουμε.εσυ παςνα με βγαλεις σκαρτη μανα.εγω ξερω τι ειμαι ,απο εκει και περα γραμμενη εχω την γνωμη σου.για αλλο θεμα ζητησα γνωμηαλλα σαν σκατοψυχη γεροντοκορη π εισαι βρικες να πατησεις και να με κατηγορισειςοτι ειμαισκαρτη μανα χωρις να με ξερεις καν.καλυνηκτα και το πρωι μην ξεχασεις να πεις καλημερα μετριφερο φιλακι στο παιδι π δεν εχεις.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    βαφτιζεις πολλη αγαπη τις υστεριες σου και μια μανουλα που αγαπαει εσενα, μια γυναικα που δεν ξερει τι της γινεται...δεν ειναι θεμα ερμηνειων το προβλημα.....ειναι θεμα ουσιας...και η ουσια ειναι οτι δεν ειναι αγαπη ολα αυτα που μασκαρευεις.ειναι ανισορροπια που την περνας στο παιδι σου...

    και ειλικρινα θα ειχα πολυ μεγαλυτερη κατανοηση απο αυτη που (δεν ) εχω τωρα, αν ολα αυτα τα περνουσες μονη σου...αλλα δυστυχως ταλαιπωρεις ενα αθωο πλασμα,και δεν εχω υπομονη να σε παρηγορω για την ανισορροπια στην οποια μεγαλωνεις ενα ατυχο παιδακι

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    χαχααχχα.τελικα σε καιει πολυ το θεμα.απορω....εσυ κανεις σαν υστερικη τοση ωρα προσπαθεις να πισεις οτι ειμαι σκαρτη μανα.πεισε πρωτα τον εαυτο σου που εισαι καμενο χαρτι κατα την γνωμη μ και μετα τους αλλους.καληνυκτα γεροντοκορη.
    και οσο κιαν σε ενοχλει το μωρο μου το λατρευωωωωωωω ειναι η ζωη μου και ο λογος που ζω .ολογος π πολεμαω με τις κρησεις πανικου ο λογος την ιδιας την υπαρξης μου.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    χμμμ δεν απανταω σε αλλο ποστ σου.χασιμο χρονου.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by panikoula
    χαχααχχα.τελικα σε καιει πολυ το θεμα.απορω....εσυ κανεις σαν υστερικη τοση ωρα προσπαθεις να πισεις οτι ειμαι σκαρτη μανα.πεισε πρωτα τον εαυτο σου που εισαι καμενο χαρτι κατα την γνωμη μ και μετα τους αλλους.καληνυκτα γεροντοκορη.
    και οσο κιαν σε ενοχλει το μωρο μου το λατρευωωωωωωω ειναι η ζωη μου και ο λογος που ζω .ολογος π πολεμαω με τις κρησεις πανικου ο λογος την ιδιας την υπαρξης μου.
    εισαι αυτο που εισαι....και φαινεται καθε φορα που εκφραζεσαι ελευθερα αυτο που εισαι...
    δεν χρειαζεται κανενα επιχειρημα για τιποτε,αρκουν αυτα που προσπαθεις να ψελισεις...
    μην κρυβεσαι πισω απο την αρρωστια σου, κανεις δεν μιλησε γι αυτην...η αρρωστια σου δεν εχει καμια σχεση με την ηλιθιοτητα σου...υπαρχουν εδω ατομα με πολυ σοβαροτερες ασθενειες απο την δικια σου αλλα δεν ειναι ηλιθια...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    panikoula, δεν έχεις το δικαίωμα να χτυπήσεις ξένο παιδί.όπως άλλωστε φαντάζομαι δεν χτυπάς το δικό σου μωρό, ε?λειτούργησες ενστικτωδώς εκείνη την ώρα για να προστατεύσεις το παιδί σου είμαι σίγουρη.έπρεπε ίσως να πάρεις το παιδί και να φύγετε.δεν ήταν και το καλύτερο περιβάλλον για το παιδί σου άλλωστε, να βρίσκεται ανάμεσα σε τόσο επιθετικά παιδιά.στη remedy μίλησες με πολύ βαριά λόγια.σκέψου τα και πάλι.πόνεσα εγώ.φαντάζομαι αυτή.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Originally posted by arktos
    panikoula, δεν έχεις το δικαίωμα να χτυπήσεις ξένο παιδί.όπως άλλωστε φαντάζομαι δεν χτυπάς το δικό σου μωρό, ε?λειτούργησες ενστικτωδώς εκείνη την ώρα για να προστατεύσεις το παιδί σου είμαι σίγουρη.έπρεπε ίσως να πάρεις το παιδί και να φύγετε.δεν ήταν και το καλύτερο περιβάλλον για το παιδί σου άλλωστε, να βρίσκεται ανάμεσα σε τόσο επιθετικά παιδιά.στη remedy μίλησες με πολύ βαριά λόγια.σκέψου τα και πάλι.πόνεσα εγώ.φαντάζομαι αυτή.
    αρκτος
    εισαι προφανως ενα πολυ καλων προθεσεων ατομο , και θαθελες να λειτουργησε ετσι η πανικουλα για μια φορα ενστικτωδως κλπ κλπ κλπ....
    δυστυχως η αληθεια ειναι αλλη...
    μονη της ειπε οτι το εχει ξανακανει, οπως μονη της ειπε οτι θα το ξανακανει στο μελλον αν προκυψει....
    στο παρελθον εχει πει, και παλι με πονο ψυχης, καθοτι ειναι μια γλυκια μανουλα και οτι κανει το κανει δικαια γιατι κινειται απο αγαπη, οτι εχει χτυπησει και το δικο της το παιδι......δεν το ξεχασα....
    για ολα αυτα ποναει αλλα τι να κανει που απο την πολλη αγαπη χτυπαει παιδια!!!! το θελει? δε το θελει! τα παιδια την αναγκαζουν!!!!!!!!

    οσο για μενα, μην ανησυχεις για τα αισθηματα μου.θεωρω την πανικουλα μειωμενου καταλογισμου ατομο..την εχω δει πολλες φορες να εκφραζεται ετσι κατα διαφόρων...δεν ειναι δυνατον να με αγγιξει ενα τοσο προβληματικο πλασμα...μονο λυπη αισθανομαι..για το παιδακι, οχι για την ιδια.

  15. #30
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by panikoula


    αναγκαστικα να του δοσωμια σφαλιαρα.
    Λυνεις τις διαφορες του παιδιου σου με ενα ανηλικο?
    γιατι δεν πηγες να σφαλιαρωσεις τη μητερα του?
    Εκτος που ειναι παρανομο ειναι και ανηθικο.

    Σαφως και πρεπει να προστατεψεις το παιδι σου,
    αλλα με σωστο τροπο.
    Ενας ενηλικας ποτε δεν ανακατευεται σε διαφορες παιδιων.
    Θα πρεπει να πιασεις τους γονεις του και να το ληξεις μαζι τους.
    Σε αλλη περιπτωση ο γιος σου θα αντιμετωπισει αλλα προβληματα χειροτερα, γιατι δεν θα μπορεις να εισαι παντα παρων και .... να σφαλιαρωνεις παιδια.

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •