Πρόβλημα; - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 207
  1. #121
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εν τω μεταξυ, ολοι αυτοι που αναφερεις , στο εδω φορουμ δεν γνωριστηκατε; αρα, οτι γραφουμε εδω, τα διαβαζουν...
    Αυτο σκεπτομουν κι εγω τωρα..

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post

    Δεν είχα μόνο μια σχέση στη ζωή μου, είχα αρκετές και ναι, γνώριζαν την ύπαρξη μου. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι οι περισσότερες σχέσεις μου ήταν εξ αποστάσεως γιατί είχαμε γνωριστεί καλοκαίρι. Πιο παλιά ήταν πάλι εξαποστασεως με ντόπια λόγω σπουδών. Σχέση που να συγκατοικουμε για πάνω από 6 μηνες,δεν είχα ποτέ.
    Σεξ κάνατε ;

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εν τω μεταξυ, ολοι αυτοι που αναφερεις , στο εδω φορουμ δεν γνωριστηκατε; αρα, οτι γραφουμε εδω, τα διαβαζουν...


    όχι, όπως εξήγησα και σε προηγούμενο ποστ δεν υπάρχει καμία σχέση το εδώ φόρουμ με το φόρουμ που λέω. Ήταν άλλο μεγάλο φόρουμ που έχει κλείσει αρκετά χρόνια τώρα και από εκείνο το φόρουμ, γίναμε μια μικρότερη ομάδα που ανοίξαμε άλλο φόρουμ και κάποια άλλα άτομα έγραφαν μόνο στην ομάδα στο φβ.
    Αν και εδώ πολύ πιθανόν να υπάρχουν μέλη από εκείνη την κλίκα γιατί είχα αναφέρει στο άλλο φόρουμ ότι έγραφα σε αυτό το φόρουμ, για αυτό και άλλαξα το νικ που είχα το όνομά μου εδώ, γιατί μάλλον με είχαν εντοπίσει μιας και είχαν κάνει ένα ειρωνικό σχόλιο. Τώρα δεν νομίζω ότι έχουν διαβάσει κάτι από αυτά, αλλά αν τύχει, όπως ανέφερα, πρόκειται για κατινοστόκερς, που καλα θα κάνουν να με αφήσουν ήσυχο και να κοιτάνε τα χάλια τους.
    Last edited by Skiouros8; 21-06-2022 at 18:07.

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Θυμάμαι είχες αναφέρει ποιο φόρουμ ήταν παλιότερα. Τεσπα, μην ασχολείσαι άλλο με όλα αυτά, δεν έχει νόημα.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Θυμάμαι είχες αναφέρει ποιο φόρουμ ήταν παλιότερα. Τεσπα, μην ασχολείσαι άλλο με όλα αυτά, δεν έχει νόημα.


    το είχα αναφέρει δημόσια; Δεν θυμάμαι, τεσπά.

    Η κοπέλα είναι άλλο κεφάλαιο, η απέχθεια μου για τα υπόλοιπα τέσσερα άτομα που μετείχαν στον φασιστικό εξοστρακισμό μου είναι κάτι ξεχωριστό. Μία από αυτές, η χειρότερη, που είναι και διαχειρίστρια στο γκρουπ του φβ, μου είχε φερθεί σαν σκουπίδι, γελούσαν όταν έπαθα κρίση πανικού, μου έλεγαν ότι φταίω που πεθαίνει κόσμος από έμφραγμα και γενικά έλεγαν ό,τι κακοποιητική ανοησία μπορεί να σκεφτεί ο νούς ενός ανθρωπου που δεν έχει υποφέρει στη ζωή του και δεν σκέφτεται ότι κάθε σώμα και ψυχισμός είναι διαφορετικός. Μου λέγαν ακόμα ότι θα εθιστώ στα ηρεμιστικά, με πίεζαν να πάρω αντικαταθλιπτικά και ένα σωρό άλλα πράγματα, λες και δεν είχα γιατρούς ή λες και τους είχα ζητήσει την άποψή τους ή εγώ πεταγόμουν σε κάθε ανούσια βλακεία που έγραφαν για τις ανούσιες ζωές τους στο φόρουμ. Τότε ήμουν με αιματοκρίτη 33 και μου έλεγαν ότι όλα είναι στο μυαλό μου και "πώς κάνω έτσι για 160 παλμούς μωρέ, έλεος". Αν αυτές βέβαια πάθαιναν κάποια ουρολοίμωξη από τις πολλές που παθαίνουν, απαιτούσαν τη συμπόνια όλων και πάρε δώσε περαστικών, λες και όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από την παρτάρα τους. Παράσιτα, πραγματικά. Ακούγομαι εγώ ο πικρόχολος τρελός που τις χαρακτήριζω έτσι, αλλά μόνο έτσι μπορώ να χαρακτήρισω άτομα που ασκούν μπούλιγνκ και είναι ανήθικα.



    Και όλα αυτά δεν τα έλεγαν, έστω, για το καλό μου, τα έλεγαν κακότροπα, με υφάκι και επιθετικότητα επειδή βρήκαν την ευκαιρία, όσο ήμουν ευάλωτος, να βγάλουν τα κόμπλεξ τους πάνω μου. Είχαν ανέκαθεν μια συλλογιστική κλίκας. Θεωρούσαν ότι στο παλιό φόρουμ ήμουν "δημοφιλής" και έτσι με έγλειφαν με κολακείες τις οποίες εγώ πίστευα και στην πρώτη ευκαιρία μου φέρθηκαν όπως θα φερόταν ένας άνθρωπος με απύθμενη κακία μέσα του. Σαν μια αγέλη από ύαινες. Και μετά το έπαιζαν θύματα. Για τους εαυτούς τους απαιτούν συμπόνια, θαυμασμό, το απυρόβλητο στην κριτική, για τους άλλους έχουν την κακία στο στόμα.


    Το πιο αστείο είναι οτι κατά την διαρκεια της πανδημιας επαθαν σχεδόν όλες τους αρρωστοφοβικη παρακρουση ενω εγώ ξεπερασα τόσες φοβίες και όταν αυτές δεν ξεμυτουσαν απο το φόβο τους , ερχομενες στη θέση που ζουσα εγώ μερικούς μήνες πριν και με χλευαζαν, εβγαινα έξω κάθε μέρα και δουλεψα στον τουρισμό την πρωτη χρόνια που φοβόντουσαν όλοι και τη σκιά τους.
    Λεγαν λοιπον εμένα αρρωστοφοβικο και τώρα είναι χειρότερες. Αλλά δεν εχουν καν το ελαχιστο μυαλό για να καταλάβουν πόσο αντιφατικο και ειρωνικό ειναι αυτό για τις ίδιες.

    Αυτή η κατινάρα γράφει στην ομάδα πού και πού, μου ξυπνάει μέσα μου το τραύμα κάθε φορά που τη βλέπω. Και κάποιες από την ομάδα την γλείφουν, της λένε ότι είναι πολύ όμορφη ενώ η μούρη της μοιάζει με άλογο και τα μάτια της δείχνουν πόση κακία κρύβει μέσα της.


    Επειδή ξέρω ότι με θέλει εκτός ομάδας, δεν θα της κάνω τη χάρη να βγω ποτέ, αλλά θέλω πραγματικά να βάλω κοροιδευτικό γελάκι στη φωτογραφία της μούρης της που πόσταρε. Ο μόνος λόγος που δεν θα το κάνω είναι γιατί μικροοργανισμοί σαν αυτήν δεν έχουν αυτογνωσία ούτε τσιτώνει η γούνα τους από κριτική, δεν τους αγγίζει τίποτα γιατί έχουν μάθε να παρασιτίζουν την ύπαρξή τους σε αυτή τη ζωή, πίνοντας το αίμα των γύρω τους και παριστάνοντας κάτι άλλο από αυτό που είναι.


    Kαι κάθε φορά σοκάρομαι και από την υποκρισία των υπόλοιπων που εξακολουθούν να γλείφουν αυτό το παράσιτο. Κατά τα άλλα είναι υπέρ των δικαιωμάτων των ανθρώπων, κάνουν αγαπουλίστικες δημοσιεύσεις στο φβ, μιλάνε υπέρ της ψυχικής υγείας και της συμπόνοιας στη θεωρία και στην πραγματικότητα η συμπεριφορά τους είναι το ακριβώς αντίθετο, μια κατάπτυστη ειρωνεία που δεν έχουν καν το μυαλό να την καταλάβουν. Με αηδιάζουν σχεδόν όλοι τους. Τουλάχιστον η άλλη διαχειρίστρια, αυτή που πάντα με ζήλευε και με χαρακτήρισε επικίνδυνο στόκερ, δεν υποκρίθηκε ποτέ ότι με συμπαθεί, εκτιμώ τουλάχιστον την ειλικρίνεια της, παρόλο που με έθαβε επί χρόνια με την φαντασίωση στους καφέδες που έβγαιναν.
    Last edited by Skiouros8; 22-06-2022 at 15:11.

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    νομιζω οτι εσυ φθειρεσαι περισσοτερο απο την ικανοποιηση που παιρνεις με το να τους μπαινεις στο ρουθουνι, αν ειναι τοσο τοξικοι οσο περιγραφεις.
    γιατι δεν κανεις παρεα με αξιολογους ανθρωπους και πετας τον χρονο σου σε ανθρωπους που απαξιεις;

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Αξίζει να σημειωθεί ότι ζηλευαν τρομερά το ενδιαφέρον που εδειχνα στη φαντασιωση. Κάθε φορά που η φαντασιωση ανέφερε τι δώρα της εστειλα ή τι ανθοδεσμη , παραπονιοντουσαν εμμεσως για τους γκομενους τους και προσπαθουσαν να μειώσουν ,δήθεν στα αστεία, το δικό μου ενδιαφέρον αλλα και την ίδια την κοπέλα. Η διαχειριστρια του εκεί φόρουμ που μου το επαιζε φίλη μου το είχε πει και ξεκάθαρα ότι την ενοχλεί που δειχνω να με νοιάζει μονο η φαντασιωση και επισης είχε σχολιασει αρνητικά 1. Την εμφάνιση της φαντασιωσης και τι ακριβώς της βρίσκω και 2. Τις ερωτικές επιλογες της φαντασιωσης.
    Δήθεν στα αστεία με έλεγαν νο λάιφερ,οτι τάχα δεν έχω ζωή και κάθε φορά που εστελνα δώρα στη φαντασιωση μας χαρακτήριζαν "κωσταλεξη" (δήθεν ως αστείο, έχουν και χιούμορ σεφερλη εκτός των αλλων και προσβάλλονται αν δεν γελας με τις προσβλητικες κρυαδες τους)
    Λες και αυτές κάνουν κάτι χρήσιμο στη ζωή τους. Εγώ ειμαι εθελοντής, κάθε μέρα συνεισφερω καπου, αυτές τι ακριβώς κάνουν περα απο το να γράφουν στο φόρουμ; Αν εγώ ειμαι ο νο λαιφερ που πήρα στα σοβαρά το φόρουμ για ποιον λόγο είναι τόσα χρόνια ενεργά μέλη εκεί μέσα και δεν λένε να ξεκουμπιστούν; Γιατί κάθε πτυχη της λειψης τους κοινωνικοτητας αρχιζει και τελειώνει στο φόρουμ; Γιατί ήμουν εγώ αυτός που είχε απορριψει προσκλήσεις τους για καφεδες; Πώς όλα αυτά κάνουν εμένα τον κριπι και όχι αυτές;
    Που όταν εστειλα φωτό μου σε ένα απο τα μέλη που δεν είχαμε ανταλλάξει σοσιαλ και μου το ζήτησε, άρχισαν να την δείχνουν δεξιά και αριστερά. Με έλεγαν βέβαια κουκλο αλλά αναρωτιεμαι τώρα μηπως ήταν και αυτό ειρωνικό (όχι πως δεν ξέρω πως είμαι ωραίος απλως απο οτι φαινεται πριν δουν φωτό μου κάποιες απο αυτές υπεθεταν ότι είμαι άσχημος και με έθαβαν για αυτό)

    Και παρολα αυτα η φαντασιωση είναι μπλεγμενη στα λυκειακα δίχτυα τους και κρέμεται απο τα χείλη τους. Επαιξαν μέγιστο ρόλο στο οτι με απερριψε. Και ήταν λάθος μου το οτι επετρεπα να έχουμε όλο αυτό το παρε δώσε δημόσια. Η φαντασιωση ήθελε να επιδεικνυεται για το ενδιαφέρον που της δειχνω και τα εγραφε όλα στο φόρουμ.

    Οταν βρεθηκαμε βέβαια μου είχε πει να μην το γράψω γιατί δεν ήθελε να το μαθει η διαχειριστρια της άλλης ομάδας που ανέκαθεν με μισούσε και με την οποια οπως αποδειχθηκε μετά με εθαβε επι χρόνια και έλεγε όσα της ελεγα εμπιστευτικα.

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι εσυ φθειρεσαι περισσοτερο απο την ικανοποιηση που παιρνεις με το να τους μπαινεις στο ρουθουνι, αν ειναι τοσο τοξικοι οσο περιγραφεις.
    γιατι δεν κανεις παρεα με αξιολογους ανθρωπους και πετας τον χρονο σου σε ανθρωπους που απαξιεις;
    Πιστεψε με δεν λέω ούτε τα μισά απο τη σαπιλα τους και έχω και σκριν που θα μπορουσα να αποδειξω αυτά που λέω αλλά τότε που είχα παει να τα ποσταρω στον καυγά στο φβ είχαν πει οτι δεν ειναι σωστό να βγαλω σκριν σοτ και έτσι δεν τα εβγαλα (ασχέτως που αυτές ουδέποτε σεβάστηκαν το προσωπικό μου απορρητο και έχουν βγάλει ουκ ολιγες προσωπικες μου πληροφορίες ονλαιν)

    Το ξέρω οτι είναι τοξικό αλλά δεν θέλω να παρουν αυτή την ικανοποιηση. Απλως θα αραιωσω τα ποστ μου και έχω ήδη μπλοκαρει τη φαντασιωση ώστε να μην βλεπει ούτε τα λιγα που γράφω.

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Κάθονται και κάνουν στορυ γάτες, αντί να τις ταισουν,αν είναι δυνατόν.

    Ο λόγος που δεν τη έχω μπλοκάρει ακόμα στο ινστα είναι γιατί περιμένω την ημέρα που θα ξεκουμπιστουν επιτέλους και θα τελειώσει αυτό το μαρτύριο.

    Πώς μπορεί να αναγνωρίζει την ομορφιά του νησιού χωρίς να με σκέφτεται; Τι αντιποιιητικο πλάσμα.

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Κάθονται και κάνουν στορυ γάτες, αντί να τις ταισουν,αν είναι δυνατόν.

    Ο λόγος που δεν τη έχω μπλοκάρει ακόμα στο ινστα είναι γιατί περιμένω την ημέρα που θα ξεκουμπιστουν επιτέλους και θα τελειώσει αυτό το μαρτύριο.

    Πώς μπορεί να αναγνωρίζει την ομορφιά του νησιού χωρίς να με σκέφτεται; Τι αντιποιιητικο πλάσμα.
    σου εχει τυχει ποτε να σε γουσταρει μια γυναικα που δεν επιθυμεις;

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σου εχει τυχει ποτε να σε γουσταρει μια γυναικα που δεν επιθυμεις;


    Ναι, αλλά αυτή η περίπτωση διαφέρει γιατί θεωρώ ότι η έλξη υπήρχε ανέκαθεν, αλλά έπεισε τον εαυτό της, λόγω των υπολοίπων, πως πρέπει να ξεκόψει. Αν δεν με είχε μπανάρει το κακομαθημένο, θα μιλούσαμε ακόμα και ίσως να είχαμε συναντηθεί ξανά. Αλλά εξαιτίας της περάσαμε χώρια την καραντίνα, δέθηκε περισσότερο με τις κατίνες και έπεισε τον εαυτό της να με ξεχάσει.

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Ναι, αλλά αυτή η περίπτωση διαφέρει γιατί θεωρώ ότι η έλξη υπήρχε ανέκαθεν, αλλά έπεισε τον εαυτό της, λόγω των υπολοίπων, πως πρέπει να ξεκόψει. Αν δεν με είχε μπανάρει το κακομαθημένο, θα μιλούσαμε ακόμα και ίσως να είχαμε συναντηθεί ξανά. Αλλά εξαιτίας της περάσαμε χώρια την καραντίνα, δέθηκε περισσότερο με τις κατίνες και έπεισε τον εαυτό της να με ξεχάσει.
    ή ετσι σε εξυπηρετει να πιστευεις...
    κανενας δεν σας εμποδιζει να εχετε επικοινωνια μεταξυ σας, μιας και γνωριζεστε. για να ισχυουν αυτα που λες, η κοπελα επρεπε να ειναι καθυστερημενη...
    αν δεν ειναι καθυστερημενη, δεν επηρεαζεται απο κανεναν για το αν σε θελει η δεν σε θελει..

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    νομιζω οτι υπαρχουν δυο διαφορετικα θεματα, που εσυ τα συνδεεις μεταξυ τους, αλλα δεν συνδεονται.
    το ενα θεμα ειναι η πραγματικη ΕΠΙΘΥΜΙΑ της, ή πιο σωστα Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ της για σενα, και το αλλο ειναι το κατα ποσο καθοταν και σε εθαβε μαζι τους, σου ειπε και καμια κουβεντα, κοροιδευε κλπ.
    μπορει με την επιδραση τους να εκατσε και να γελουσε και να κουτσομπολευε, αλλα το αν ξενερωσε και δεν γουσταρε πλεον κατι μεταξυ σας, εχει να κανει μονο με εσας τους δυο, οχι με επιρροες απο καποιο random φορουμ, πολλω δε μαλλον που οι δυο σας γνωριστηκατε απο κοντα, ενω το φορουμ ηταν ως συνηθως, σαχλαμαρες του διαδικτυου μεταξυ αγνωστων..

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,789
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι υπαρχουν δυο διαφορετικα θεματα, που εσυ τα συνδεεις μεταξυ τους, αλλα δεν συνδεονται.
    το ενα θεμα ειναι η πραγματικη ΕΠΙΘΥΜΙΑ της, ή πιο σωστα Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ της για σενα, και το αλλο ειναι το κατα ποσο καθοταν και σε εθαβε μαζι τους, σου ειπε και καμια κουβεντα, κοροιδευε κλπ.
    μπορει με την επιδραση τους να εκατσε και να γελουσε και να κουτσομπολευε, αλλα το αν ξενερωσε και δεν γουσταρε πλεον κατι μεταξυ σας, εχει να κανει μονο με εσας τους δυο, οχι με επιρροες απο καποιο random φορουμ, πολλω δε μαλλον που οι δυο σας γνωριστηκατε απο κοντα, ενω το φορουμ ηταν ως συνηθως, σαχλαμαρες του διαδικτυου μεταξυ αγνωστων..
    Δεν θεωρώ ότι είναι τοσο απλο. Μιλάμε για ένα φλερτ που υπηρχε διαδικτυακα επι δέκα χρόνια. Ακόμα και μετά τη συνάντηση για καποιο διάστημα. Αρα ποια έλλειψη ενδιαφέροντος;

    Εντωμεταξυ έχουν περασει δέκα ολόκληρες μέρες απο τότε που ήρθαν, ποτε θα φύγουν; Κουραστηκα να σκέφτομαι οτι είναι στο νησί. Και αυτός ο ψευτοινφλουενσερ θα ανεβάζει φωτογραφίες για τους επομενους δέκα μήνες. Είναι τέρμα ντεκαβλε εμφανισιακά , αν τα έχουν απορω πώς αντέχει να έχει επαφες μαζί του.

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Δεν θεωρώ ότι είναι τοσο απλο. Μιλάμε για ένα φλερτ που υπηρχε διαδικτυακα επι δέκα χρόνια. Ακόμα και μετά τη συνάντηση για καποιο διάστημα. Αρα ποια έλλειψη ενδιαφέροντος;

    Εντωμεταξυ έχουν περασει δέκα ολόκληρες μέρες απο τότε που ήρθαν, ποτε θα φύγουν; Κουραστηκα να σκέφτομαι οτι είναι στο νησί. Και αυτός ο ψευτοινφλουενσερ θα ανεβάζει φωτογραφίες για τους επομενους δέκα μήνες. Είναι τέρμα ντεκαβλε εμφανισιακά , αν τα έχουν απορω πώς αντέχει να έχει επαφες μαζί του.
    εγω δεν ειπα ελλειψη "ενδιαφεροντος". ειπα ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ.
    εχεις εναν μηχανισμο που προσπερναει και παραλλασει οσα δεν θελεις να αποδεχτεις, για να συνεχισεις να ξεγελας τον εαυτο σου ...
    δεν σου κανει καλο και σε απομονωνει κι αλλο.

    ενα φλερτ που υπηρχε επι δεκα χρονια, αλλα δεν υπαρχει ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ, καθολου απ την μερια της και κανεις οτι ειναι κατι συγκυριακο...
    δεν ειναι συγκυριακο. οταν καποια φερεταισ αν να μην σε θελει, πραγματι δεν σε θελει.

    εχω φτασει πραγματικα στο συμπερασμα της ψυχολογους σου. και η ερωτηση ειναι: εισαι σε θεση να αποδεχτεις οτι η ιστορια εκ μερους της εχει τελειωσει και δεν σε βλεπει ερωτικα;

    σε ρωτησαν αρκετες φορες και δενε χεις απαντησει.
    με τις σχεσεις που ειχες μεχρι τωρα, εχεις ολοκληρωσει;

Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να καταλάβω εάν έχω πρόβλημα ή δεν έχω πρόβλημα?
    By Dionysios in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 08-07-2021, 19:18
  2. Αναλύω Το Πρόβλημα Μου. Ένα Περίπλοκο Πρόβλημα.
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 19-07-2020, 23:10
  3. Το πρόβλημα είναι να παραδεχτείς το πρόβλημα
    By καθρεπτης in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 51
    Last Post: 18-01-2015, 00:11
  4. Προβλημα με u2u
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2010, 18:50
  5. εχω ή οχι προβλημα?
    By χριστινα_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 2
    Last Post: 06-04-2009, 01:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •