ανυσηχια για τον φιλο μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ανυσηχια για τον φιλο μου

    αγαπιομαστε πολυ αλλα επειδη δεν μενουμε ακριβως μαζι οταν αποχωριζομαστε ..πολυ συχνα καποιος απο τους δυο τωρα τελ..εκεινος μας πιανει τρεμουλο και εκεινον ταχυκαρδια επειδη εχω ψιλιαστει την κατασταση ειμαι λιγο καλυτερα..ημαστε και οι δυο ευαισθητοι και πολυ δεμενοι και μπορει να μας πιασουν κλαματα και να μη σταματαμε..θελω να πειτε κατι σαν σκεψη να τον κανω να νοωσει καλυτερα εκτος απο την αγαπη και τα λογια που το0υ λεω το ξερω ειναι λιγο κουφο που το λεω και ρωταω κατι τοσο προσωπικο απλα μια δευτερη γνωμη για να μαι πιο ηρεμη εκεινη την ωρα...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ SUNSET! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΣΠΡΑΤΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟ, ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    οταν αποχωριζεστε, ποσος καιρος κατα μεσο ορο περναει μεχρι να ξαναειδωθειτε?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μια βδομαδα!ξερω εδω αλλοι εχουν να ειδωθουν καιρο αλλα επειδη γινετε συχνα μας φαινεται καπως!αθηνα επαρχια καθε σ-κ!αλλα τωρα θα ερθει ια ενα μηνα φανταστειτε οταν φυγει πως θα μαστε ουφ..αφο χτες μου λεει και εμειενα που εκεινος δεν αγχωνεται γενικα πολυ μηπως να παρει ηρεμιστικα εκεινη την μερα και τρομαξα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Βρε συ,απλα ειστε ερωτευμενοι...Ετσι κανω και εγω με το αγορι μου,που ειμαστε και καθε μερα παρειτσα..Δεν μπορω να τον αποχωριζομαι οχι γιατι δεν μπορω να ειμαι μονη αλλα γιατι μου λειπει...)))Αλλα αμα πρεπει τι να γινει?Μην σκας και προς Θεου πες του να αφησει τα ηρεμιστικα κατα μερους...Καλο δεν θα δει απο δαυτα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    τι ν πω και εγω που ο δικος μου ηταν αγγλια και ερχοταν μια φορα το διμηνο!
    και ποσο καιρο συνολικα ειστε μαζι?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    3 xronia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •