Απελπισία.... - Page 24
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 24 of 60 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 346 to 360 of 900
  1. #346
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    σιγουρα, ανατομικα δεν μπορουν να πανε ολοι με ολους, αλλα να ξερεις οτι οι σωματικες διαστασεις, δεν εχουν σχεση με αυτο.μπορει εσυ να εισαι μικροσωμη και αυτος μεγαλοσωμος, αλλα να ταιραζετε μια χαρα στο σεξ, ανατομικα.

  2. #347
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι!!! να του το πεις!!!
    αφου φτασατε εκει και σου αρεσε η φαση , να του πεις οτι εγω ετσι και ετσι. δεν εχω προχωρησει γιατι φοβαμαι. ας κανονιζε εκεινος, και εσυ θα προχωρουσες μεχρι να νοιωσεις ασχημα. οχι μονο με την θεα!!!
    πες του οτι αν πονεσεις θα σταματησεις και τελος. απλα πραγματα...
    Τι να του πω όπως τα κάνε και οπως τα εκανα.σκατα τα καναμε δηλαδή. Αφού είδα το τεραστιο πεος του τον αναγκασα να μου πει για την γυναίκα και τα παιδια.όταν μου είπε ότι είναι παντρεμενος με παιδιά έκανα ότι ξαφνιαστηκα και αυτός το αλλαξε μετά και είπε ότι ζουν μακριά και είναι χωρισμενοι.μετά του ειπα τέλος και μου είπε ότι έτσι στο είπα γιατί επεμενες ότι έχω κάτι. Όλο ψέμα δηλαδή. Ε μετά εγώ τι να του πω για τον φόβο μου και το πεος και το σεξ.το μόνο καλό ήταν ότι του είπα δεν πρόκειται να κάνω σεξ μαζί σου στο λέω τιμια.και είπε δεν πειραζει.θα έρχεται να κάνουμε ότι θέλω εγώ. Βέβαια ελπιζει γιατί δεν ξέρει. Αλλά ίσως την επόμενη με πιεσει πιο πολύ γιατί τον ειδα ασυγκρατικο.μάλλον αυτή ηταν και η τελευταία.

  3. #348
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σιγουρα, ανατομικα δεν μπορουν να πανε ολοι με ολους, αλλα να ξερεις οτι οι σωματικες διαστασεις, δεν εχουν σχεση με αυτο.μπορει εσυ να εισαι μικροσωμη και αυτος μεγαλοσωμος, αλλα να ταιραζετε μια χαρα στο σεξ, ανατομικα.
    και στα πορνο πως πανε?
    υπαρχουν και τα λιπαντικα που βοηθουν


    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι να του πω όπως τα κάνε και οπως τα εκανα.σκατα τα καναμε δηλαδή. Αφού είδα το τεραστιο πεος του τον αναγκασα να μου πει για την γυναίκα και τα παιδια.όταν μου είπε ότι είναι παντρεμενος με παιδιά έκανα ότι ξαφνιαστηκα και αυτός το αλλαξε μετά και είπε ότι ζουν μακριά και είναι χωρισμενοι.μετά του ειπα τέλος και μου είπε ότι έτσι στο είπα γιατί επεμενες ότι έχω κάτι. Όλο ψέμα δηλαδή. Ε μετά εγώ τι να του πω για τον φόβο μου και το πεος και το σεξ.το μόνο καλό ήταν ότι του είπα δεν πρόκειται να κάνω σεξ μαζί σου στο λέω τιμια.και είπε δεν πειραζει.θα έρχεται να κάνουμε ότι θέλω εγώ. Βέβαια ελπιζει γιατί δεν ξέρει. Αλλά ίσως την επόμενη με πιεσει πιο πολύ γιατί τον ειδα ασυγκρατικο.μάλλον αυτή ηταν και η τελευταία.
    εισαι σιγουρη οτι δεν θελεις να κανεις σεξ μαζι του ή του το ειπες πανω στα νευρα σου?

  4. #349
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τι να του πω όπως τα κάνε και οπως τα εκανα.σκατα τα καναμε δηλαδή. Αφού είδα το τεραστιο πεος του τον αναγκασα να μου πει για την γυναίκα και τα παιδια.όταν μου είπε ότι είναι παντρεμενος με παιδιά έκανα ότι ξαφνιαστηκα και αυτός το αλλαξε μετά και είπε ότι ζουν μακριά και είναι χωρισμενοι.μετά του ειπα τέλος και μου είπε ότι έτσι στο είπα γιατί επεμενες ότι έχω κάτι. Όλο ψέμα δηλαδή. Ε μετά εγώ τι να του πω για τον φόβο μου και το πεος και το σεξ.το μόνο καλό ήταν ότι του είπα δεν πρόκειται να κάνω σεξ μαζί σου στο λέω τιμια.και είπε δεν πειραζει.θα έρχεται να κάνουμε ότι θέλω εγώ. Βέβαια ελπιζει γιατί δεν ξέρει. Αλλά ίσως την επόμενη με πιεσει πιο πολύ γιατί τον ειδα ασυγκρατικο.μάλλον αυτή ηταν και η τελευταία.
    για τον γαιδαρο - καβαλα ειναι ο τυπος, αλλα κι εσυ πρεπει να αποφασισεις καποια στιγμη αν θες η δεν θες να σου "πει" οτι ειναι παντρεμενος...
    ωστοσο αν καταληξεις και παλι μαζι του να κοιτας το πεος του, μιλα του ξεκαθαρα ποιος ειναι ο φοβος σου....

  5. #350
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σιγουρα, ανατομικα δεν μπορουν να πανε ολοι με ολους, αλλα να ξερεις οτι οι σωματικες διαστασεις, δεν εχουν σχεση με αυτο.μπορει εσυ να εισαι μικροσωμη και αυτος μεγαλοσωμος, αλλα να ταιραζετε μια χαρα στο σεξ, ανατομικα.
    Σοβαρα τωρα ; γιατι δεν μπορουν ανατομικά να πανε όλοι με όλους δηλαδη;

  6. #351
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και στα πορνο πως πανε?
    υπαρχουν και τα λιπαντικα που βοηθουν
    μην λες ασχετα ρε πανο. η αποστολια, παει στα πορνο;;; αλλες πανε. σου ειπαν αυτες που πανε στα πορνο οτι εχουν καποιο προβλημα;

  7. #352
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    ηταν η πρωτη φορα που το ειδες γυμνο?ποσο τεραστιο δηλαδη? σε μηκος ή παχος?
    μα εσυ δεν εχει δοκιμασει,πως ξερεις οτι δεν μπορει να χωρεσει? εχεις δει πορνο να δεις τι μορια εχουν?
    σκεψου την γεννα που βγαινει το παιδι,αρα αφου βγαινει το παιδι θα χωραει και το μοριο
    Οχι δεν τον είχα ξανά δει γυμνο.σε πάχος ήταν πολύ. Και αυτό το φοβάμαι πιο πολύ.

  8. #353
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σιγουρα, ανατομικα δεν μπορουν να πανε ολοι με ολους, αλλα να ξερεις οτι οι σωματικες διαστασεις, δεν εχουν σχεση με αυτο.μπορει εσυ να εισαι μικροσωμη και αυτος μεγαλοσωμος, αλλα να ταιραζετε μια χαρα στο σεξ, ανατομικα.
    Επειδή η γυναικολογος η μία που πήγα μου είπε ότι είμαι στενη και είχε πάρει φόβο από τότε και είμαι σίγουρη ότι δεν θα χωράει. Αν θα ταιριαζαμε δεν ξέρω. Ξέρω όμως ότι ίσως είναι αδύνατον να κάνουμε.

  9. #354
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by little View Post
    Σοβαρα τωρα ; γιατι δεν μπορουν ανατομικά να πανε όλοι με όλους δηλαδη;
    επειδη μπορει πραγματι καποια κοπελα να εχει πολυ μικρο κολπο χωρις να ειναι καν παρθενα, και ενας ανδρας ενα τεραστιο πεος. αλλα αυτο δεν εξαρταται απο τις εξωτερικες διαστασεις τους... και γενικα, ειναι σπανιο να ειναι τοσο φοβερη η διαφορα που να μην μπορουν να....

  10. #355
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Επειδή η γυναικολογος η μία που πήγα μου είπε ότι είμαι στενη και είχε πάρει φόβο από τότε και είμαι σίγουρη ότι δεν θα χωράει. Αν θα ταιριαζαμε δεν ξέρω. Ξέρω όμως ότι ίσως είναι αδύνατον να κάνουμε.
    εισαι βεβαιη οτι εννοουσε την εισοδο και οχι το ευρος της λεκανης για περιπτωση κυησης κλπ;;;
    αν βαλεις στο μυαλο σου οτι ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ, τοτε θα γινει αδυνατον.
    στο ξαναλεω, αν σε ενδιαφερει να προχωρησεις μαζι του, πες του το προβλημα σου κι ας κανονισει εκεινος ο,τι θελει.

  11. #356
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    επειδη μπορει πραγματι καποια κοπελα να εχει πολυ μικρο κολπο χωρις να ειναι καν παρθενα, και ενας ανδρας ενα τεραστιο πεος. αλλα αυτο δεν εξαρταται απο τις εξωτερικες διαστασεις τους... και γενικα, ειναι σπανιο να ειναι τοσο φοβερη η διαφορα που να μην μπορουν να....
    και πως μπορείς να το ξέρεις αν εχεις αντικειμενικά μικρό κόλπο;

  12. #357
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by little View Post
    και πως μπορείς να το ξέρεις αν εχεις αντικειμενικά μικρό κόλπο;
    βλεπεις αν ταιριαζεις με τον αλλον. τι να το κανεις το αντικειμενικα; το "αντικειμενικα" αν σε ενδιαφερει, το ρωτας στον γυναικολογο που τους εχει δει ολους...

  13. #358
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Οχι δεν τον είχα ξανά δει γυμνο.σε πάχος ήταν πολύ. Και αυτό το φοβάμαι πιο πολύ.
    σε μήκος? με κολπική διείσδυση δεν θα έχεις τόσο θέμα με το πάχος αλλά στο πρωκτικό μπορεί να σε ζορίσει αλλά αν ξέρει ο τύπος μπορεί να μην νοιώσεις κάτι
    γενικά θέλει καλά προκατακτικα


    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην λες ασχετα ρε πανο. η αποστολια, παει στα πορνο;;; αλλες πανε. σου ειπαν αυτες που πανε στα πορνο οτι εχουν καποιο προβλημα;
    απλώς αναφέρομαι στο πορνο και τα μεγέθη
    έχω κάποια γνώση περί του θέματος

  14. #359
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και στα πορνο πως πανε?
    υπαρχουν και τα λιπαντικα που βοηθουν




    εισαι σιγουρη οτι δεν θελεις να κανεις σεξ μαζι του ή του το ειπες πανω στα νευρα σου?
    Να κάνω σεξ θέλω στη σκεψη μαζί του. Στην πραξη θα διστασω και τώρα που είδα και το πεος δεν έχω πιστεύω καμία ελπιδα

  15. #360
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    για τον γαιδαρο - καβαλα ειναι ο τυπος, αλλα κι εσυ πρεπει να αποφασισεις καποια στιγμη αν θες η δεν θες να σου "πει" οτι ειναι παντρεμενος...
    ωστοσο αν καταληξεις και παλι μαζι του να κοιτας το πεος του, μιλα του ξεκαθαρα ποιος ειναι ο φοβος σου....
    Η αλήθεια είναι ότι και εγώ του δίνω αντιφατικα μηνύματα ενώ ξερω.δηλαδή από την μία του λέω πες μου την αλήθεια και από την αλλή του λέω αν έχεις σχέση θα βρω άλλον ελεύθερο δεν μπλεκω εγώ με ζευγάρια. Ε εκεί που πάει να πει την αλήθεια του λέω εγώ θα φύγω και τα αλλαζει.
    Η αλήθεια είναι θέλω να συνεχισω.όμως με στεναχωρει η όλη κατασταση μαζί του.εγώ ερωτευομαι αυτός δεν διαθέτει καν χρόνο από τη ζωή του για μένα μόνο όταν εργαζεται έρχεται στα πεταχτα καμία ώρα. Ε δεν γίνεται έτσι και μέσα στο αυτοκίνητο.
    Του εξήγησα ότι δεν λειτουργω έτσι. Ότι δεν θέλω μαζί του δέσμευση αλλά μια βόλτα και ισως ένα ποτό να το ήθελα εφόσον δήλωνε ελεύθερος. Δεν ξέρω μπερδεμενη κατασταση γιατί εγώ έχω συναισθηματα και αυτός όχι. Από την άλλη μου δίνει το ελεύθερο να κάνουμε ότι θελω στις ερωτικες πράξεις. Ε πιστεύω να μη με βιασει κιόλας.θα με ζόρισει βέβαια αν ξανά παω.
    το μόνο που ζήτησε είναι μια φορά να με γλυψει λεει τίποτε άλλο δε θελει.ε ίσως πιστεύει ότι θα το πάω και πάρα πέρα μετά.

Page 24 of 60 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια!
    By μυσπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-11-2020, 20:37
  2. Απελπισια;
    By Eleni44 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 38
    Last Post: 04-03-2019, 12:33
  3. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 14:13
  4. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 20:23
  5. απελπισια
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 03-11-2010, 01:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •