Απελπισία.... - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 60 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 331 to 345 of 900
  1. #331
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μην παίρνεις όρκο . Οι ένστολοι ... δεν το έχουν με τις γυναίκες ....
    Οι ενστολοι?νομίζω οποία γυναίκα βλέπει στολή τρέχει από πίσω τους.επόμενως σίγουρα θα το έχουν και όχι με μια αλλά με πολλές γυναίκες.

  2. #332
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Το θεμα είναι να ξεκοψω σίγουρα. Γιατι σίγουρα δεν του αρέσω (όπως είπαμε στο άλλο θέμα ότι οι άντρες πανε και με μπαζα) έτσι και αυτός ερχεται μόνο για σεξ.αυτό δεν με τιμα καθόλου. Και η συμπεριφόρα του αυτό δειχνει.
    Οι στιγμές αυτές είναι στο μυαλό μου ιδανικες για αυτόν θα είναι σίγουρα ταλαιπωρία μέχρι να μπει στο ψητό. Όπως και να έχει πρέπει να φύγω ναι.
    Κοίτα μην μπαίνεις τωρα στο σκεπτικό πως πανε οι αντρες με μπαζα και εσυ ιδανικά ισως θες εναν θεο κουκλαρο..υπάρχουν τέτοιοι ομως και ειναι αρκετοί για ολες; Ολες και ολοι συμβιβάζονται. Το θεμα ειναι πως δεν εχει αισθηματα για σενα, χεστηκε για σενα και θελει να σε εκμεταλλευτεί απλα! Δεν εχεις εσυ το πρόβλημα...αυτον δεν τον τιμα η συμπεριφορα του!

  3. #333
    Quote Originally Posted by little View Post
    Κοίτα μην μπαίνεις τωρα στο σκεπτικό πως πανε οι αντρες με μπαζα και εσυ ιδανικά ισως θες εναν θεο κουκλαρο..υπάρχουν τέτοιοι ομως και ειναι αρκετοί για ολες; Ολες και ολοι συμβιβάζονται. Το θεμα ειναι πως δεν εχει αισθηματα για σενα, χεστηκε για σενα και θελει να σε εκμεταλλευτεί απλα! Δεν εχεις εσυ το πρόβλημα...αυτον δεν τον τιμα η συμπεριφορα του!
    Εγώ πάντως μεταξύ μας ποτέ δεν ποθησα κανέναν κούκλο θεό. Με αφήνουν παγερα αδιαφορη οι 《ομορφοι》
    Βεβαια για εμένα ο παντρεμένος είναι ένας θεός αλλά στο σύνολο όλων οσων ξέρουν και τους έχω δείξει τόν παντρεμένο λένε ότι είναι πιο χαλια και από τον φίλο μου.
    Σίγουρα αυτός με έχει γραμμένη και σίγουρα πρέπει να φύγω. Είπα να το τραβηξω λιγακι για τους λόγους που σου είπα πιο πάνω αλλά δεν αξίζει μάλλον.

  4. #334
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στο μεταξύ και οι δύο πρέπει να πάσχουν . Ο ένας ζεί με την αποστολία ... μερικές μέρες ... αλλά δεν κάνουν σεξ ... ο άλλος παντρεμένος ... εξωσυζυγική σχέση χωρίς σεξ !
    Οι εξωσυζυγικές σχέσεις των παντρεμένων είναι 95% σεξ . Αν βγάλεις το σεξ , είναι σαν να βγάλει την πίτα και το γύρο από το σουβλάκι . Κουραφέξαλα.
    Πέρα από την πλάκα 2 άντρες έχεις φάει από τις άλλες γυναίκες Αποστολια και ούτε καν τους κάθεσαι. :p χαχαχαχαχα

  5. #335
    Quote Originally Posted by little View Post
    Πέρα από την πλάκα 2 άντρες έχεις φάει από τις άλλες γυναίκες Αποστολια και ούτε καν τους κάθεσαι. :p χαχαχαχαχα
    Χαχα μακάρι να τους είχα φάει στην κυριολεξια αλλά που....

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Θεωρώ ότι γενικεύεις, σκέφτεσαι μονομπλόκ και δεν σε βοηθάει κάπου αυτό. Π.χ. δεν τρελαίνονται όλες με τους ένστολους, άλλες τους απεχθάνονται, συγγνώμη κιόλας.
    Οι ενστολοι?νομίζω οποία γυναίκα βλέπει στολή τρέχει από πίσω τους.επόμενως σίγουρα θα το έχουν και όχι με μια αλλά με πολλές γυναίκες.
    Επίσης μπορεί γενικά να αρέσει σε κάποια η ιδέα της στολής, αλλά όχι ο συγκεκριμένος. Κι ένα σωρό άλλα σενάρια... Δεν έχει νόημα να κάνουμε θεωρητικά σενάρια για πράγματα έξω από εμάς. Για αυτά που μπορούμε κάτι να κάνουμε οι ίδιοι πρέπει να συζητάμε. Και μετά να πράττουμε. Όταν η συζήτηση περνάει σε γενικεύσεις τύπου οι άντρες έτσι, οι γυναίκες κοκορέτσι, βράστα κι άστα!

  7. #337
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Απλώς περιμένω να ολοκληρωσει πρώτα ο σύντροφος μου και μετά εγώ τις περισσότερες φορές
    Βέβαια έχει συμβεί και το αντιθετο πολλες φορές με αποτέλεσμανα ολοκληρωνω πρώτη και μετά να μη θέλω να συνεχίσω άλλο.
    υπαρχουν και οι πολλαπλοι οργασμοι,δεν ειναι σαν και εμας τους αντρες που μολιες τελειωσουμε αργη να ερθει σε στυση,αυτο βεβαια εξαρταται και απο πολλους παραγοντες πχ ηλικια,υγεια

  8. #338
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Θεωρώ ότι γενικεύεις, σκέφτεσαι μονομπλόκ και δεν σε βοηθάει κάπου αυτό. Π.χ. δεν τρελαίνονται όλες με τους ένστολους, άλλες τους απεχθάνονται, συγγνώμη κιόλας.


    Επίσης μπορεί γενικά να αρέσει σε κάποια η ιδέα της στολής, αλλά όχι ο συγκεκριμένος. Κι ένα σωρό άλλα σενάρια... Δεν έχει νόημα να κάνουμε θεωρητικά σενάρια για πράγματα έξω από εμάς. Για αυτά που μπορούμε κάτι να κάνουμε οι ίδιοι πρέπει να συζητάμε. Και μετά να πράττουμε. Όταν η συζήτηση περνάει σε γενικεύσεις τύπου οι άντρες έτσι, οι γυναίκες κοκορέτσι, βράστα κι άστα!
    συμφωνω μεν αλλα βλεπω οχι μονο απο εμενα αλλα και απο αλλες οτι την βρισκουν περισσοτερο με τους ενστολους.σιγουρα θα υπαρχουν και εξαιρεσεις.εγω πχ ομως αν μου μιλουσε εκτος υπηρεσιας και εκτος στολης πιθανον να μη του ειχα δωσει το τηλεφωνο μου.ενοιωσα δηλαδη μια ασφαλεια στη πρωτη γνωριμια.ειχε ενα κυρος στα ματια μου πως να στο πω κατι που μου αρεσε.

  9. #339
    Τελικά ακόμη δεν μπόρεσα να 《χωρίσω》με τον παντρεμενο.Ακόμη συναντιομασταν αραιά και που.Μέχρι που πριν λίγες μέρες τον είδα γυμνο και έπαθα σοκ.σορυ για τις περιγραφες αλλά οποιος έχει διαβάσει το θέμα μου θα ξέρει το φόβο μου για το σεξ.Είχε ένα τεράστιο μόριο οπότε και αναγκαστικα το σταματησα παιδια.Τελικά αυτό που φοβομαστε αυτο προσελκυουμε.

  10. #340
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τελικά ακόμη δεν μπόρεσα να 《χωρίσω》με τον παντρεμενο.Ακόμη συναντιομασταν αραιά και που.Μέχρι που πριν λίγες μέρες τον είδα γυμνο και έπαθα σοκ.σορυ για τις περιγραφες αλλά οποιος έχει διαβάσει το θέμα μου θα ξέρει το φόβο μου για το σεξ.Είχε ένα τεράστιο μόριο οπότε και αναγκαστικα το σταματησα παιδια.Τελικά αυτό που φοβομαστε αυτο προσελκυουμε.
    Δηλαδή βρεθήκατε σε ξενοδοχείο; Του πες πως είσαι παρθένα ή δεν είχε ιδέα;

  11. #341
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Τελικά ακόμη δεν μπόρεσα να 《χωρίσω》με τον παντρεμενο.Ακόμη συναντιομασταν αραιά και που.Μέχρι που πριν λίγες μέρες τον είδα γυμνο και έπαθα σοκ.σορυ για τις περιγραφες αλλά οποιος έχει διαβάσει το θέμα μου θα ξέρει το φόβο μου για το σεξ.Είχε ένα τεράστιο μόριο οπότε και αναγκαστικα το σταματησα παιδια.Τελικά αυτό που φοβομαστε αυτο προσελκυουμε.
    αχ αποστολια μου εχεις τα ζορια σου, αλλα πεθανα στο γελιο με το μηνυμα αυτο. θα σκασω!!! με συγχωρεις...
    παρεμπιπτοντως. πως τυχαινει να δεις καποιον γυμνο;
    παντως, δεν επρεπε να αποθαρυνθεις απο αυτο. το οτι ειναι παντρεμενος ειναι μεγαλυτερη απογοητευση.
    για αλλη περιπτωση που θα βρεις καποιον παρομοιο, που ειναι ελευθερος ομως, να ξερεις οτι σημασια εχει η εμπειρια του και να ξερει το θεμα σου ωστε να ξερει τι να προσεξει. μην φοβασαι.
    βεβαια, αν αυτο σε απελευθερωνει περισσοτερο, εχε το νου σου για κανεναν μικροτσουτσου , τι να πω πια!!! εσυ χανεις!!

  12. #342
    Quote Originally Posted by little View Post
    Δηλαδή βρεθήκατε σε ξενοδοχείο; Του πες πως είσαι παρθένα ή δεν είχε ιδέα;
    Όχι δεν βρεθηκαμε σε ξενοδοχείο βόλτα με το αυτοκίνητο πηγαμε και εκεί που καναμε φάση επειδή είχα περιοδο και δεν μπορούσε να πιάσει εβγαλε αυτός τα δικά του.ηθελε να του κάνω στοματικο και εγώ ήθελα δηλαδή αλλά μόλις είδα άσε. Κωμικοτραγικο.

  13. #343
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αχ αποστολια μου εχεις τα ζορια σου, αλλα πεθανα στο γελιο με το μηνυμα αυτο. θα σκασω!!! με συγχωρεις...
    παρεμπιπτοντως. πως τυχαινει να δεις καποιον γυμνο;
    παντως, δεν επρεπε να αποθαρυνθεις απο αυτο. το οτι ειναι παντρεμενος ειναι μεγαλυτερη απογοητευση.
    για αλλη περιπτωση που θα βρεις καποιον παρομοιο, που ειναι ελευθερος ομως, να ξερεις οτι σημασια εχει η εμπειρια του και να ξερει το θεμα σου ωστε να ξερει τι να προσεξει. μην φοβασαι.
    βεβαια, αν αυτο σε απελευθερωνει περισσοτερο, εχε το νου σου για κανεναν μικροτσουτσου , τι να πω πια!!! εσυ χανεις!!
    Κοριτσι μου καλό για αυτό το εγραψα για να γελάσουμε λίγο μέσα στην στενάχωρια μου.καλά πόσο γκαντεμα μπορεί να είμαι. Και ένοιωσα για μια στιγμη με τα φιλιά του και τα χάδια ότι ναι με αυτον θα το κάνω. Και βγάζει ένα τερας ασε.τι να σου πω αμφιβάλλω και αν χωρούσε στο στόμα χαχα. Τον είδα γυμνό εκεί που χουφτωνομασταν.ήθελε να τον γλυψω.και εγώ ήθελα αλλά πήρα μια στεναχωρια.δεν του είπα κάτι. Τι να του πω δηλαδή ότι φοβάμαι που είναι τεραστιος.49 κιλά εγώ και το πεος του είναι όσο ο καρπός του χεριου μου.ανατομίκα μάλλον κάποιες γυναίκες δεν μπορούν να πάνε με όλους. Κριμα

  14. #344
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Κοριτσι μου καλό για αυτό το εγραψα για να γελάσουμε λίγο μέσα στην στενάχωρια μου.καλά πόσο γκαντεμα μπορεί να είμαι. Και ένοιωσα για μια στιγμη με τα φιλιά του και τα χάδια ότι ναι με αυτον θα το κάνω. Και βγάζει ένα τερας ασε.τι να σου πω αμφιβάλλω και αν χωρούσε στο στόμα χαχα. Τον είδα γυμνό εκεί που χουφτωνομασταν.ήθελε να τον γλυψω.και εγώ ήθελα αλλά πήρα μια στεναχωρια.δεν του είπα κάτι. Τι να του πω δηλαδή ότι φοβάμαι που είναι τεραστιος.49 κιλά εγώ και το πεος του είναι όσο ο καρπός του χεριου μου.ανατομίκα μάλλον κάποιες γυναίκες δεν μπορούν να πάνε με όλους. Κριμα
    ναι!!! να του το πεις!!!
    αφου φτασατε εκει και σου αρεσε η φαση , να του πεις οτι εγω ετσι και ετσι. δεν εχω προχωρησει γιατι φοβαμαι. ας κανονιζε εκεινος, και εσυ θα προχωρουσες μεχρι να νοιωσεις ασχημα. οχι μονο με την θεα!!!
    πες του οτι αν πονεσεις θα σταματησεις και τελος. απλα πραγματα...

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Κοριτσι μου καλό για αυτό το εγραψα για να γελάσουμε λίγο μέσα στην στενάχωρια μου.καλά πόσο γκαντεμα μπορεί να είμαι. Και ένοιωσα για μια στιγμη με τα φιλιά του και τα χάδια ότι ναι με αυτον θα το κάνω. Και βγάζει ένα τερας ασε.τι να σου πω αμφιβάλλω και αν χωρούσε στο στόμα χαχα. Τον είδα γυμνό εκεί που χουφτωνομασταν.ήθελε να τον γλυψω.και εγώ ήθελα αλλά πήρα μια στεναχωρια.δεν του είπα κάτι. Τι να του πω δηλαδή ότι φοβάμαι που είναι τεραστιος.49 κιλά εγώ και το πεος του είναι όσο ο καρπός του χεριου μου.ανατομίκα μάλλον κάποιες γυναίκες δεν μπορούν να πάνε με όλους. Κριμα

    ηταν η πρωτη φορα που το ειδες γυμνο?ποσο τεραστιο δηλαδη? σε μηκος ή παχος?
    μα εσυ δεν εχει δοκιμασει,πως ξερεις οτι δεν μπορει να χωρεσει? εχεις δει πορνο να δεις τι μορια εχουν?
    σκεψου την γεννα που βγαινει το παιδι,αρα αφου βγαινει το παιδι θα χωραει και το μοριο

Page 23 of 60 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast

Similar Threads

  1. απελπισια!
    By μυσπ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 16-11-2020, 21:37
  2. Απελπισια;
    By Eleni44 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 38
    Last Post: 04-03-2019, 13:33
  3. απελπισια
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 18-12-2014, 15:13
  4. Απελπισία
    By Erida in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 02-04-2014, 21:23
  5. απελπισια
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 25
    Last Post: 03-11-2010, 02:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •