οταν παω να μπω πεφτει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 64
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27

    οταν παω να μπω πεφτει

    Καλησπερα ειμαι 25 και αντιμετοπιζω αυτο το προβλημα με ολες τις γυναικες που εχω προσπαθησει να παω
    ενω στα προκαταρκτικα υπαρχει στυση την ωρα που παω να μπω με η χωρις προφυλακτικο "πεφτει" και δεν ξανα σηκωνετε με τιποτα
    τωρα ειμαι με μια κοπελα 2 μηνες που δεν αντεχει αλλο φοβαμαι οτι θα την χασω οπως εχασα και αλλες σχεσεις αλλα την βλεπω οτι θελει να με βοηθησει,καποιες αλλες απλα μου λεγανε να το κοιταξω η μηπως μου αρεσουν οι αντρες
    να τονισω οτι δεν μου αρεσουν οι αντρες
    εχω παρει κατα καιρους φυτικα χαπια για Boost αλλα μετα απο λιγα δευτερολεπτα πεφτει παλι
    πλεον δεν βλεπω τοσο πολυ πορνο και οταν βλεπω αποφευγω να βλεπω την συγκεκριμενη πραξη σαν να μην μου αρεσει αυτο το ειχα απο πολυ μικρος

    με οσους το εχω συζητησει μου λενε οτι αυτο δεν γινετε και οτι κατι αλλο συνεβη εχω απελπιστει πραγματικα

    υπαρχει καποιος αλλος με παρομοια εμπειρια?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,107
    Κι εγώ το έχω αυτό, είναι μια μορφή ασεξουαλικότητας. Απλά δεν σου αρέσει το σεξ, και συγκεκριμένα η διείσδυση. Αυτό μάλλον δεν θα αλλάξει ποτέ, οπότε καλό είναι να ψάξεις κοπέλα που δεν τη νοιάζει τόσο το σεξ ή κοπέλα από τον ασέξουαλ χώρο. Υπάρχουν dating sites για τέτοιους ανθρώπους, αν βάλεις στο γκουγκλ θα τα βρεις. Υπάρχει επίσης το AVEN όπου μπορείς να βρεις λεπτομέρειες και να κάνεις συζήτηση για το θέμα σου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Έχεις αυνανιστεί προηγούμενες μέρες ; Σου αρέσει η συγκεκριμένη ;;; Έχεις τίποτε άγχη σχετικά με το σεξ ;;;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Δε θα ήταν πάντως κακή ιδέα να πας σε έναν ανδρολόγο να σου δώσει κάτι που θα χαλαρώσει τα αγγεία εκεί κάτω για καλύτερη αιμάτωση η οποία δε θα σταματά οταν υπάρχει πίεση/τριβή... ή τέλος πάντων να δεις τι άλλο θα μπορούσε να σου πει επί του θέματος.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,729
    το θεμα σου σιγουρα ειναι ψυχολογικο και οχι οργανικο.
    προτεινω να πας σε εναν σεξολογο να του πεις ολα αυτα και αυτος θα σε κατευθυνει. υποπτευομαι οτι θα πας και σε ψυχολογο
    ως τοτε καλο ειναι να μην περνεις χαπακια και να μην απογοητευεσαι

  6. #6
    kopela93
    Guest
    Νομίζω για αυτό οι λύσεις είναι : διατροφή γυμναστική μείωση άγχους διαχείριση κατάθλιψης ασκήσεις κεγκελ αποχή από αυνανισμό και τσόντα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,499
    καλημερα.
    απο οσα εγραψες, ως πιο χαρακτηριστικο θεωρω το οτι δεν σου αρεσει ουτε και να βλεπεις την συγκεκριμενη πραξη, ενδειξη οτι σε ξενερωνει η ιδια η πραξη της διεισδυσης, οπως ειπε ο eagle...
    τι ειναι αυτο με το οποιο την βρισκεις, εστω βλεποντας πορνο οπως λες;

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα.
    απο οσα εγραψες, ως πιο χαρακτηριστικο θεωρω το οτι δεν σου αρεσει ουτε και να βλεπεις την συγκεκριμενη πραξη, ενδειξη οτι σε ξενερωνει η ιδια η πραξη της διεισδυσης, οπως ειπε ο eagle...
    τι ειναι αυτο με το οποιο την βρισκεις, εστω βλεποντας πορνο οπως λες;
    με το στοματικο οπως εκει ειμαι μια χαρα
    πλεον πιστευω οτι μονο η σκεψη οτι θα μπω με ανχωνει
    παλιοτερα ειχα κανει περιτομη αλλα και παλι τα πραγματα ειναι απλα λιγο καλυτερα οχι τελεια

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    ναι οταν δεν ειμαι μαζι της αυνανιζομαι αλλα μια φορα τη μερα η ανα 2 μερες

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    παιδια εχω παει και για πληρωμενο σεχ με γυναικα πολυτελειας και παλι οταν πηγενε να ανεβει επεφτε!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,499
    Quote Originally Posted by Makrinos3 View Post
    με το στοματικο οπως εκει ειμαι μια χαρα
    πλεον πιστευω οτι μονο η σκεψη οτι θα μπω με ανχωνει
    παλιοτερα ειχα κανει περιτομη αλλα και παλι τα πραγματα ειναι απλα λιγο καλυτερα οχι τελεια
    εμφανως δεν σου αρεσει η συγκεκριμενη πραξη, αρα την κανεις μονο για να ικανοποιησεις την παρτενερ σου, αλλα εσενα δεν σου λεει κατι.
    για μενα, πρεπει να βρεις παρτενερ να θελετε τα ιδια πραγματα, πχ αμοιβαιο αυνανισμο η δεν ξερω τι αλλο μπορει να σε εξιταρει.

    μηπως εχεις μια αισθηση οτι κατι θα παθεις με την διεισδυση, πχ οτι θα παθει κατι το μοριο σου, θα πονεσει, θα κοπει, η κατι τετοιο;
    το γυναικειο αντιστοιχο σημειο πως σου φαινεται; ουδετερο, θελκτικο η απωθητικο; σου αρεσει και να κανεις στοματικο η μονο να σου κανουν;

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    η αληθεια ειναι οτι πονουσα στο παρελθον αλλα μετην περιτομη δεν ποναω τοσο
    τις περισσοτερες φορες ειναι απωθητικο
    μου αρεσει μονο να μου κανουν! εχω προσπαθησει να δω Gay τσοντα μηπως και παιζει κατι αλλο αλλα εκει απλα αηδιαζω

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    πλεον εχω και ενα ανχος επιδοσης που εχει βγει με τον καιρο!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    27
    και με ολες τις κοπελες χωριζω για τον ιδιο λογο ολες μου λενε οτι ψαχνεις κατι αλλο δεν σου αρεσω και οτι προσπαθουμε για κατι που δεν γινετε

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Νομίζω για αυτό οι λύσεις είναι : διατροφή γυμναστική μείωση άγχους διαχείριση κατάθλιψης ασκήσεις κεγκελ αποχή από αυνανισμό και τσόντα
    ετσι και αλλιως την διατροφη πρεπει να την προσεχουμε,αλλα για το αγχος σε τετοιες εποχες λιγο δυσκολο να το μειωσουμε,καλο ειναι να πας σε καποιον ουρολογο να κανεις εξετασεις

    Quote Originally Posted by Makrinos3 View Post
    ναι οταν δεν ειμαι μαζι της αυνανιζομαι αλλα μια φορα τη μερα η ανα 2 μερες
    εχεις πληρη στυση οταν αυνανιζεσαι αλλα και το πρωι?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν είμαι σίγουρος αν μου την πεφτει καποιος
    By Noctis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 28-10-2021, 12:36
  2. ενας ανθρωπος που πεφτει στα ψυχοφαρμακα....
    By hlias1988 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2020, 17:03
  3. Με το που φοραω προφυλακτικο μου πεφτει.HELP!
    By xristos stoxri in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 09-07-2014, 09:28
  4. Όταν μου πέφτει το ηθικο μου ανεβαινει κατι αλλο
    By the_downward_spiral in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 10-02-2013, 06:41
  5. Η ΑΥΛΑΙΑ ΠΕΦΤΕΙ.
    By odyseas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 110
    Last Post: 22-12-2009, 11:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •