Προτιμήσεις - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 49
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Velcoro View Post
    Εμενα προσωπικα φιλε οριακα και οι ανορεξικες, και κοντουλες. Οσο πιο πετιτ γινεται.
    ναι ε? γούστα είναι αυτά!

  2. #17
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Πλανάσαι πλάνην οικτράν . Εγώ κοιτάω σώμα στις γυναίκες αποκλειστικά. Να είναι αρμονικό . Αν πάνε και προς το ψηλό , ακόμη καλύτερα.
    Δεν ξέρω πολλοι λένε προτιμανε τις λεπτές αλλά εγώ βλέπω τα πιασιματα κοιτανε στο δρόμο. Άμα βλέπουν καμια με μεγαλα ολααα στραβωνονται.γιατί η άλλη κακα τα ψέματα δεν γίνεται να είναι και λεπτή και να έχει και μεγαλο στηθος και πισινο που αρέσει στους άντρες .

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δεν ξέρω πολλοι λένε προτιμανε τις λεπτές αλλά εγώ βλέπω τα πιασιματα κοιτανε στο δρόμο. Άμα βλέπουν καμια με μεγαλα ολααα στραβωνονται.γιατί η άλλη κακα τα ψέματα δεν γίνεται να είναι και λεπτή και να έχει και μεγαλο στηθος και πισινο που αρέσει στους άντρες .
    Τι λες δηλαδή ;; Ότι αρέσουν όσες έχουν οπίσθια καρντάσιαν ; Σε ποιούς ;; Σε πιθήκους ;

  4. #19
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τι λες δηλαδή ;; Ότι αρέσουν όσες έχουν οπίσθια καρντάσιαν ; Σε ποιούς ;; Σε πιθήκους ;
    Γιατι βρε τι έχουν τα οπίσθια της?μια χαρά είναι. Και ναι θεωρώ ότι στους περισσότερους άντρες αρεσουν αυτά τα οπισθια και τα στηθη της Παμελας
    Σε ποιον δηλαδή αρεσουν οι πλακες?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ........ ποτε δεν εχω συναντησει ενας η μια ελκυστικη/ος να πουλαει μουρη , πουλανε μουρη οι μετριοι/ες........η αυτοι που θαθελαν ναναι περισσοτερο ελκυστικοι......η οι μετριως ελκυστικοι/ες ......

    η λεξη μπαζο ειναι προσβλητικη .........ειτε για αντρα , ειτα για γυναικα ......

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μην μαλωνετε κοριτσια.
    για ολους, εχει...
    σε αλλους αρεσουν οι αδυνατες, και σε αλλους οι πιο γεματες.

    ουτε ειναι πιο πιθηκας αυτος που θαυμαζει εναν μεγαλο πισινο, απο τον πιθηκα που θελει αδυνατο πισινο ...

    χαμενοι ειναι μονο οσοι και οσες περιμενουν να αρεσουν ΣΕ ΟΛΟΥΣ για να διεκδικησουν αυτους που γουσταρουν.
    σε ολους, δεν αρεσει ουτε ο θεος..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Γιατι βρε τι έχουν τα οπίσθια της?μια χαρά είναι. Και ναι θεωρώ ότι στους περισσότερους άντρες αρεσουν αυτά τα οπισθια και τα στηθη της Παμελας
    Σε ποιον δηλαδή αρεσουν οι πλακες?
    Οι πλάκες, αρέσουν σε εμένα σίγουρα, ξέρω κι άλλους. Μιλάμε για γυναίκες που φοράνε A cup οπότε χαλαρά κυκλοφορούν χωρίς σουτιέν . Τα οπίσθια της καρντάσιαν και αυτού του τύπου , τα θεωρώ αηδιαστικά. Το ίδιο και τα ενθέματα σιλικόνης στο στήθος. Γελοία και απωθητικά. Άλλη απορία ;

  8. #23
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι πλάκες, αρέσουν σε εμένα σίγουρα, ξέρω κι άλλους. Μιλάμε για γυναίκες που φοράνε A cup οπότε χαλαρά κυκλοφορούν χωρίς σουτιέν . Τα οπίσθια της καρντάσιαν και αυτού του τύπου , τα θεωρώ αηδιαστικά. Το ίδιο και τα ενθέματα σιλικόνης στο στήθος. Γελοία και απωθητικά. Άλλη απορία ;
    Καμια,εγώ μαζί σου γιατί με συμφέρει αυτό!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Καμια,εγώ μαζί σου γιατί με συμφέρει αυτό!
    Μπορείς να δεις διάσημους πίνακες της κλασσικής εποχής , πως απεικόνιζαν γυναικεία σώματα (όταν το έκαναν , υπό το φόβο της εκκλησίας).
    Πχ τη γέννηση της αφροδίτης του Μποτιτσέλι . Τη Μόνα Λϊζα . Δες πως ζωγράφιζε τον εαυτό της η Αρτεμισία Τζεντιλέσκι , τη Μαντάμ Εξ του Σάρτζεντ .
    Δες πως σχεδιάζει την Ιουλιέτα στον πίνακα "το φιλί" ο Άγιετς. Όλοι είχαν υπόψη τους τα πρότυπα γυναικείας ομορφιάς. Βλέπεις καμία με μαστάρια σαν
    ώριμο καρπούζι για παρέα 20 ατόμων ;;; Κάτι ξέραν όλοι αυτοί και έγιναν κλασσικοί . Δεν ήταν λεμούριοι .
    Αυτά που βλέπεις σε βίντεο κλιπ της ... τραπ χιπ χοπ ή σκυλάδικα είναι τα πρότυπα πιθήκων , κακογουστιάς, τριτοκοσμισμού.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλα, αν μας πεις τωρα οτι οι πινακες της αναγεννησης απεικονιζαν αδυνατες γυναικες, θα κλαψουμε απο τα γελια...
    μπορει σε αυτες που λες το στηθος να ηταν μεσαιου μεγεθους και οχι τεραστιου, αλλα σαφεστατα τα ειχαν τα κιλακια τους... με αυτα που της λες θα την κανεις χειροτερα την γυναικα...

  11. #26
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μπορείς να δεις διάσημους πίνακες της κλασσικής εποχής , πως απεικόνιζαν γυναικεία σώματα (όταν το έκαναν , υπό το φόβο της εκκλησίας).
    Πχ τη γέννηση της αφροδίτης του Μποτιτσέλι . Τη Μόνα Λϊζα . Δες πως ζωγράφιζε τον εαυτό της η Αρτεμισία Τζεντιλέσκι , τη Μαντάμ Εξ του Σάρτζεντ .
    Δες πως σχεδιάζει την Ιουλιέτα στον πίνακα "το φιλί" ο Άγιετς. Όλοι είχαν υπόψη τους τα πρότυπα γυναικείας ομορφιάς. Βλέπεις καμία με μαστάρια σαν
    ώριμο καρπούζι για παρέα 20 ατόμων ;;; Κάτι ξέραν όλοι αυτοί και έγιναν κλασσικοί . Δεν ήταν λεμούριοι .
    Αυτά που βλέπεις σε βίντεο κλιπ της ... τραπ χιπ χοπ ή σκυλάδικα είναι τα πρότυπα πιθήκων , κακογουστιάς, τριτοκοσμισμού.
    Όπως είπε η φίλη remedy ευτυχώς δεν ισχύει το ίδιο για όλους τους άντρες. Οκ σε αρκετούς αρέσουν οι λεπτές,σε άλλους οι μέτριες και σε άλλους οι παχουλες γιατι το έχω ακουσει και αυτό.
    Οπότε ας μη στεναχωριομαστε για όλες καποιοι θα υπάρχουν. Τώρα η πλειοψηφία δεν ξέρω τι λεει.εγώ θεωρούσα ότι θέλουν καμπυλες.

  12. #27
    kopela93
    Guest
    Δε γίνεται να αρέσουμε σε όλους. Διαχρονική σοφή κουβέντα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Όπως είπε η φίλη remedy ευτυχώς δεν ισχύει το ίδιο για όλους τους άντρες.

    Η φίλη σου remedy , βασικά θέλει να εκτονώσει τα απωθημένα της και επιτίθεται προς πάσα κατεύθυνση . Ευτυχώς το φόρουμ έχει ignore list και την έχω βάλει εκεί καιρό , οπότε δεν έχω ... τη χαρά να τη διαβάζω.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Όπως είπε η φίλη remedy ευτυχώς δεν ισχύει το ίδιο για όλους τους άντρες. Οκ σε αρκετούς αρέσουν οι λεπτές,σε άλλους οι μέτριες και σε άλλους οι παχουλες γιατι το έχω ακουσει και αυτό.
    Οπότε ας μη στεναχωριομαστε για όλες καποιοι θα υπάρχουν. Τώρα η πλειοψηφία δεν ξέρω τι λεει.εγώ θεωρούσα ότι θέλουν καμπυλες.
    και γιατι σε ενδιαφερει τι μπορει να θελει η πλειοψηφια;;;
    με την πλειοψηφια θα κανεις σχεση;
    δεν σου αρκει καποιος ανδρας που θα σου αρεσει και θα του αρεσεις κι εσυ;;;
    απο αποψη σωματοτυπου, υπαρχουν πολλοι ανδρες που τους αρεσουν οι αδυνατες γυναικες, ακομα και οι πολυ αδυνατες. δεν σου αρκει αυτο για να κανεις μια σχεση;

    βεβαια, ενας παντρεμενος, που ως παντρεμενος δενε χει και μεγαλη γκαμα επιλογων, γιατι δεν ασχολουνται και πολλες γυναικες με καμμενους παντρεμενους, ναι, μπορει να του αρεσουν καποιες συγκεκριμενες, αλλα να ειναι διατεθιμενος να παει ακομα και με γυναικες εκτος του γουστου του, γιατι δενε χει περιθωρια επιλογων...
    οποτε, απεφευγε τους παντρεμενους και βρες εναν ωραιο ελευθερο του γουστου σου που να του αρεσεις κι εσυ κι εισαι μια χαρα...

  15. #30
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και γιατι σε ενδιαφερει τι μπορει να θελει η πλειοψηφια;;;
    με την πλειοψηφια θα κανεις σχεση;
    δεν σου αρκει καποιος ανδρας που θα σου αρεσει και θα του αρεσεις κι εσυ;;;
    απο αποψη σωματοτυπου, υπαρχουν πολλοι ανδρες που τους αρεσουν οι αδυνατες γυναικες, ακομα και οι πολυ αδυνατες. δεν σου αρκει αυτο για να κανεις μια σχεση;

    βεβαια, ενας παντρεμενος, που ως παντρεμενος δενε χει και μεγαλη γκαμα επιλογων, γιατι δεν ασχολουνται και πολλες γυναικες με καμμενους παντρεμενους, ναι, μπορει να του αρεσουν καποιες συγκεκριμενες, αλλα να ειναι διατεθιμενος να παει ακομα και με γυναικες εκτος του γουστου του, γιατι δενε χει περιθωρια επιλογων...
    οποτε, απεφευγε τους παντρεμενους και βρες εναν ωραιο ελευθερο του γουστου σου που να του αρεσεις κι εσυ κι εισαι μια χαρα...
    Και γυρίζω πάλι στην άποψη μου ότι ο παντρεμένος δεν με γουστάρει όπως είμαι απλά να ξεδωσει λίγο θέλει. Πάντως τις προάλλες λεγαμε ότι μπορεί να έχει και δυο τρεις μαζί με εμένα και δεν ασχολείται τόσο με εμένα. Πάντως απο όπου και να το πιασουμε ο παντρεμενος πρέπει να είχε φύγει χθες.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Οι ασυνήθιστες προτιμήσεις μου, μου δυσκολεύουν τη ζωή
    By Ισημερία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 24-10-2021, 23:01
  2. Σεξουαλικές προτιμήσεις : πιθανά αίτια και τρόποι επηρεασμού
    By Driver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 24-12-2011, 21:22
  3. ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 05-08-2011, 14:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •