Προτιμήσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Όχι κάτι συγκεκριμένο. Τό πώς φέρεται πώς κινείται. Τό σύνολο.το μυαλό τού. Όι τρόποι τού.μου άρεσαν Κ άντρες που αντικειμενικά σε άλλες.. δεν φαίνονταν ωραίοι
    Quote Originally Posted by Rainbow86 View Post
    Θέλω να ρωτήσω, τι βρίσκετε ελκυστικό στο αντίθετο φύλο και ποιο είναι το πρώτο πράγμα που προσέχετε σε έναν άντρα/μια γυναίκα όταν κάνετε μια γνωριμία βάση του γούστου σας.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Και γυρίζω πάλι στην άποψη μου ότι ο παντρεμένος δεν με γουστάρει όπως είμαι απλά να ξεδωσει λίγο θέλει. Πάντως τις προάλλες λεγαμε ότι μπορεί να έχει και δυο τρεις μαζί με εμένα και δεν ασχολείται τόσο με εμένα. Πάντως απο όπου και να το πιασουμε ο παντρεμενος πρέπει να είχε φύγει χθες.
    εννοειται οτι επρεπε αν ειχε φυγει χθες.
    αλλα δεν σημαινει οτι δεν σε γουσταρει. απλα, οτι θα εκανε σεξ αι με γυναικες που γουσταρει λιγοτερο και με γυναικες που γουσταρει περισσοτερο, γιατι ουτε περιθωριο επιλογων εχει, ουτε περιθωριο κινησεων (το σημαντικοτερο). πεφτει παντοφλα στο σπιτι...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εννοειται οτι επρεπε αν ειχε φυγει χθες.
    αλλα δεν σημαινει οτι δεν σε γουσταρει. απλα, οτι θα εκανε σεξ αι με γυναικες που γουσταρει λιγοτερο και με γυναικες που γουσταρει περισσοτερο, γιατι ουτε περιθωριο επιλογων εχει, ουτε περιθωριο κινησεων (το σημαντικοτερο). πεφτει παντοφλα στο σπιτι...
    Τα δόγματα της remedy , που ξέρει τα πάντα.
    Για πες μας σοφή ... ποιοί έχουν γυναίκες που γουστάρουν πολύ ;;;
    Και πολλές επιλογές ;;;

    Οι σύντροφοι στις καταλήψεις, που από το μπάφο , μπερδεύουν τις γκόμενες με τις κολώνες ;;;
    Αυτοί έχουν γυναικάρες ;;;

  4. #34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εννοειται οτι επρεπε αν ειχε φυγει χθες.
    αλλα δεν σημαινει οτι δεν σε γουσταρει. απλα, οτι θα εκανε σεξ αι με γυναικες που γουσταρει λιγοτερο και με γυναικες που γουσταρει περισσοτερο, γιατι ουτε περιθωριο επιλογων εχει, ουτε περιθωριο κινησεων (το σημαντικοτερο). πεφτει παντοφλα στο σπιτι...
    Χαχα ρε ρεμεντυ.που το βρισκεις όλα αυτά. Με κάνεις και αισθάνομαι πιο καλά με το σχόλια σου.και γελαω.να σαι καλά. Αν και ξεφύγαμε από το θέμα της κοπέλας ζητάω συγνώμη.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τα δόγματα της remedy , που ξέρει τα πάντα.
    Για πες μας σοφή ... ποιοί έχουν γυναίκες που γουστάρουν πολύ ;;;
    Και πολλές επιλογές ;;;

    Οι σύντροφοι στις καταλήψεις, που από το μπάφο , μπερδεύουν τις γκόμενες με τις κολώνες ;;;
    Αυτοί έχουν γυναικάρες ;;;
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑ!!!!!
    δεν αντεξε ο παντρεμενος που ψαχνεται και με εχει "ιγκνορ".!!!!

    εχουν την ανεση να ψαχνουν γυναικες που τους αρεσουν πολυ, οι ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ. οι παντρεμενοι και δεσμευμενοι, δεν ψαχνουν γυναικα για μονιμη χρηση, αλλα για περιστασιακη. δενε γινε και τπτ αν δεν τους αρεσει και τοσο, αρκει να την αντεχουν για καμια ξεπετα...
    το αν θα βρουν αυτο που ψαχνουν οι ελευθεροι, εξαρταται κι απ τα δικα τους προσοντα. αλλα περιθωριο κινησεων, εχουν απλετο. δεν γυρνανε στην κυρα το βραδυ να παραστησουν τους πιστους..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Χαχα ρε ρεμεντυ.που το βρισκεις όλα αυτά. Με κάνεις και αισθάνομαι πιο καλά με το σχόλια σου.και γελαω.να σαι καλά. Αν και ξεφύγαμε από το θέμα της κοπέλας ζητάω συγνώμη.
    χαχαχαχαχα! μακαρι αποστολια να γελας!
    σιγα το θεμα.
    ποιους γουσταρετε και τι κοιτατε πρωτο...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑ!!!!!
    δεν αντεξε ο παντρεμενος που ψαχνεται και με εχει "ιγκνορ".!!!!

    εχουν την ανεση να ψαχνουν γυναικες που τους αρεσουν πολυ, οι ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ. οι παντρεμενοι και δεσμευμενοι, δεν ψαχνουν γυναικα για μονιμη χρηση, αλλα για περιστασιακη. δενε γινε και τπτ αν δεν τους αρεσει και τοσο, αρκει να την αντεχουν για καμια ξεπετα...
    το αν θα βρουν αυτο που ψαχνουν οι ελευθεροι, εξαρταται κι απ τα δικα τους προσοντα. αλλα περιθωριο κινησεων, εχουν απλετο. δεν γυρνανε στην κυρα το βραδυ να παραστησουν τους πιστους..
    Δεν απαντάς όμως ! Για τα συντρόφια σου λέω στις καταλήψεις ... που φουμάρουν όλη μέρα .... αυτοί έχουν πολλές επιλογές και γυναικάρες ;;;;;;
    Tου άντρα σου εσύ, του ρίχνεις παντόφλα ;;;; ή έχετε "ελευθεριακή" σχέση ;;;
    Δεν έχετε κάνει καν γάμο ... λόγω της ... επανάστασης ;;;

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2022
    Posts
    12
    Είναι δύσκολο να απομονώσεις ένα χαρακτηριστικό. Δηλαδή λες μαρέσουν τα μάτια του/της αλλά επειδή δένουν κάπως με το υπόλοιπο. Δηλαδή αν έχεις κόλλημα με ένα σημείο στο σώμα και όλα τα άλλα δεν σαρέσουν δεν αρκεί αυτό το χαρακτηριστικό. Εκτός αν υπάρχει κάποιο ακραίο βίτσιο αλλά πάμε αλλού..

    Μαρέσουν τα ωραία μακριά μαλλιά. Επίσης δεν μαρέσουν κάποιες πολύ αδύνατες που βάζουν κάτι φανελάκια στενά και το παίζουν γκόμενες.
    Μαρέσουν οι ανοιχτόχρωμες και μαρέσει το φυσικό χρώμα στα μαλλιά.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Δεν απαντάς όμως ! Για τα συντρόφια σου λέω στις καταλήψεις ... που φουμάρουν όλη μέρα .... αυτοί έχουν πολλές επιλογές και γυναικάρες ;;;;;;
    Tου άντρα σου εσύ, του ρίχνεις παντόφλα ;;;; ή έχετε "ελευθεριακή" σχέση ;;;
    Δεν έχετε κάνει καν γάμο ... λόγω της ... επανάστασης ;;;
    καλα, παππου, εσυ ζεις καπου στα 60ς...
    ποτε στην ζωη μου δενε χω κανει καταληψη. ουτε στο σχολειο, ουτε στο πανεπιστημιο...
    ουτε και καπνιζω.
    οχι, δεν εχουμε "ελευθεριακη" σχεση, αλλα εγω δεν ψαχνω να πηδηξω οπως εσυ....

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Penguin View Post
    Είναι δύσκολο να απομονώσεις ένα χαρακτηριστικό. Δηλαδή λες μαρέσουν τα μάτια του/της αλλά επειδή δένουν κάπως με το υπόλοιπο. Δηλαδή αν έχεις κόλλημα με ένα σημείο στο σώμα και όλα τα άλλα δεν σαρέσουν δεν αρκεί αυτό το χαρακτηριστικό. Εκτός αν υπάρχει κάποιο ακραίο βίτσιο αλλά πάμε αλλού..

    Μαρέσουν τα ωραία μακριά μαλλιά. Επίσης δεν μαρέσουν κάποιες πολύ αδύνατες που βάζουν κάτι φανελάκια στενά και το παίζουν γκόμενες.
    Μαρέσουν οι ανοιχτόχρωμες και μαρέσει το φυσικό χρώμα στα μαλλιά.
    ναι, ειναι πολυ γενικολογα ολα αυτα...
    μπορει αντικειμενικα να σου αρεσουν 10 πραγματα και να γοητευθεις απο εναν ανθρωπο που δεν τα εχει, γιατι εχει εντονο σεξαπιλ και λεγειν, πχ...
    εμενα πχ δεν μαρεσουν οι κοντοι ανδρες, νοιωθω κομπλεξικα διπλα τους, ξενερωνω.
    εχω ερωτευθει κοντο στο παρελθον ομως και πολυ εντονα.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα, παππου, εσυ ζεις καπου στα 60ς...
    ποτε στην ζωη μου δενε χω κανει καταληψη. ουτε στο σχολειο, ουτε στο πανεπιστημιο...
    ουτε και καπνιζω.
    οχι, δεν εχουμε "ελευθεριακη" σχεση, αλλα εγω δεν ψαχνω να πηδηξω οπως εσυ....
    Εσύ ζεις στο 1850 , στην εποχή του μπακούνιν . Τα 60s είναι πολύ μπροστά για σένα.
    Ο άνδρας σου, αν υπάρχει (αμφιβάλω , για να ζεις με σκύλους ή γάτες σε κόβω) , είναι παντρεμένος, οπότε σύμφωνα με όσα εσύ λες, ΤΡΩΕΙ ΠΑΝΤΟΦΛΑ.
    Και ξενοκοιτάει ... και δεν έχει επιλογές ... ΕΣΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !!

    Μπορεί βέβαια να μην έχει θέμα. Γιατί η κάνναβη , καίει φλάτζα και σταματάνε οι στύσεις !!!!

    "Ελευθεριακή" σχέση ... όπως άλλα συντρόφια λες δεν έχετε . Άρα δεν παίζει να πάρει καμιά άλλη ...συντρόφισσα ...

  12. #42
    Κι ελεγα σημερα δε θα πιασουμε ποπκορνακι..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Εσύ ζεις στο 1850 , στην εποχή του μπακούνιν . Τα 60s είναι πολύ μπροστά για σένα.
    Ο άνδρας σου, αν υπάρχει (αμφιβάλω , για να ζεις με σκύλους ή γάτες σε κόβω) , είναι παντρεμένος, οπότε σύμφωνα με όσα εσύ λες, ΤΡΩΕΙ ΠΑΝΤΟΦΛΑ.
    Και ξενοκοιτάει ... και δεν έχει επιλογές ... ΕΣΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !!

    Μπορεί βέβαια να μην έχει θέμα. Γιατί η κάνναβη , καίει φλάτζα και σταματάνε οι στύσεις !!!!

    "Ελευθεριακή" σχέση ... όπως άλλα συντρόφια λες δεν έχετε . Άρα δεν παίζει να πάρει καμιά άλλη ...συντρόφισσα ...
    Οι αναφορες σου ειναι πολυ παλιακες παππου...
    Δεν ασχολουνται πλεον με τον μπακουνιν οι φοιτητες κι εγω δεν ημουν ποτε θαυμαστρια του.
    Ειμαι γονος αστικης οικογενειας.
    Εγω ποτε δεν ειπα οτι ολοι οι παντρεμενοι ψαχνονται.
    Εσυ εισαι αυτος που μας ειπες οτι ψαχνεις σεξ εκτος γαμου και απατας την γυναικα σου γιατι δεν σου καθεται πλεον....
    Για σενα μιλαω και για τον παντρεμενο της ιστορίας της αποστολιας που κρυβει και τον γαμο του και τα παιδια του μπας και ξενοπηδηξει...

  14. #44
    Remedy ο τροπος που τα γραφεις και τα λες μου θυμιζει σε τραγελαφικο βαθμο την κυρια της υπογραφης σου.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Velcoro View Post
    Remedy ο τροπος που τα γραφεις και τα λες μου θυμιζει σε τραγελαφικο βαθμο την κυρια της υπογραφης σου.
    Που να στα πω και στα σουηδικα..

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Οι ασυνήθιστες προτιμήσεις μου, μου δυσκολεύουν τη ζωή
    By Ισημερία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 24-10-2021, 23:01
  2. Σεξουαλικές προτιμήσεις : πιθανά αίτια και τρόποι επηρεασμού
    By Driver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 24-12-2011, 21:22
  3. ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 05-08-2011, 14:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •