Προτιμήσεις - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Που να στα πω και στα σουηδικα..
    Remedy, είσαι ένα ξανθούλι αγγελάκι, όπως σε φαντάζομαι με σχέσεις με τη Σουηδία;
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Στο φορουμ της ψυχολογίας ανακαλύπτουμε πως οι φοιτητες της Ελλάδας είναι στοκοι, προφανώς και οι ακαδημαϊκοι που τους παίρνουν συνέντευξη όταν κάνουν αίτηση για μεταπτυχιακό στο Cambridge στο Oxford και σε άλλα πανεπιστήμια και τους εγκρίνουν, είναι στόκοι και αυτοί.

    Α με την ευκαιρία δεν έχει σημασία που το Πολυτεχνείο είναι στα 500 καλύτερα του κόσμου και τι έγινε σιγά... εμείς εδώ από την κωλοπετεινίτσα γνωρίζουμε καλύτερα, όπως γνωρίζει καλύτερα σε όλα ο μέσος Ελληνας...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Και για να μην φαίνεται πως υπεκφεύγω την ερώτηση, εγώ θα ήθελα κάποια βαθιά θρησκευόμενη η οποία να με έχει σε πρόγραμμα νηστείας Τετάρτη-Παρασκευή (νομίζω την Παρασκευη επιβάλλεται και νηστεία χωρίς λάδι), να κοινωνούμε την Κυριακή στην εκκλησία και μετά να καθόμαστε όλοι μαζί στο Κυριακάτικο τραπέζι παρέα με πεθερό-πεθερά και λοιπούς συγγενείς, να προσκειται πολιτικά από την πλευρά της δεξιάς με ιδιαίτερη προτίμηση στην ακροδεξιά, να εργάζεται αν είναι δυνατόν σε σώμα ασφαλείας όπου θα υγραίνεται και μόνο που αγγίζει το όπλο της, τι άλλο ξέχασα; Α ναι, θέλω το σπίτι βαμμένο στα γαλανόλευκα και κάθε 21η Απριλίου να μου ζητάει να πηγαίνουμε στα βουνά παρέα με το όπλο της και να ρίχνει καμια 100ρια σφαίρες για να γιορτάσει τον σωτήρα της χώρας και να ευχηθούμε παρέα, για να έρθει όσο το δυνατόν συντομότερα ο επόμενος! Καλός ο Μάκης, ο Αδωνις και ο Θανασάκος, αλλά λίγοι, ρε παιδί μου, θέλω κάτι πιο hardcore.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Έχεις και μικρότερο άνδρα ;;; Να προσέχεις ... αν πας στο παρίσι ... όταν θα περνάς κάτω από την αψίδα του θριάμβου ... σκύβε !!!!!
    Είχες δίκιο ... δεν υπάρχουν κολλημένοι σε ιδεολογίες του παρελθόντος !!!!!
    Mindcrime ... καλύτερη επιβεβαίωση δεν μπορούσες να μου κάνεις !!!

    Μοντέρνο αγόρι !!!!
    Έλα .. πάρε κάτι μοντέρνο σαν εσένα !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=fnAFaIM-s8M
    Οτι και να μου πεις, εγώ ήμουν εντος του Πολυτεχνείου, εσύ στην καλύτερη ακόμα και αν μπήκες σε πανεπιστήμιο, το πολύ πολύ να γραφτηκες σε καμια ΔΑΠ μηπως και τσίμπαγες τα θέματα και έγραφες το πολυπόθητο για τις ικανότητες ΣΑΣ γιατί μέχρι εκεί είστε πενταρι!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Οι ασυνήθιστες προτιμήσεις μου, μου δυσκολεύουν τη ζωή
    By Ισημερία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 24-10-2021, 23:01
  2. Σεξουαλικές προτιμήσεις : πιθανά αίτια και τρόποι επηρεασμού
    By Driver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 24-12-2011, 21:22
  3. ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΣΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 05-08-2011, 14:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •