Τα νέα σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141

    Τα νέα σας

    Καλησπέρα παιδιά.
    Ανοίγω αυτό το θέμα κυρίως γιατί παρακολουθώ το topic με ιδιαίτερη προσοχή και θλίβομαι παρά πολύ να βλέπω νέους ανθρώπους να ταλαιπωρούνται τόσο με το θέμα των κιλών τους. Ωστόσο παρατήρησα ότι κάποιοι κατάφεραν να φτάσουν στον στόχο τους με επιτυχία και τους αξίζουν πολλά μπράβο! Όπως επίσης αξίζουν και συγχαρητήρια και όλοι όσοι προσπαθούν, ακόμα και αν δεν τα έχουν καταφέρει πλήρως.
    Η ερώτηση μου είναι πόσοι από όλους εσάς που αντιμετωπίζατε στο παρελθόν πρόβλημα με το βάρος σας τελικά τα καταφέρατε και όσοι έκαναν χειρουργείο απώλειας βάρους πως θα αξιολογούσατε αυτή την εμπειρία και κατά πόσο σας βοήθησε στο χάσιμο κιλών;
    Θα χαρώ πολύ να ακούσω τα νέα σας!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    εγώ θέλω να χάσω τουλάχιστον 5-10 κιλά! έχω ήδη χάσει περίπου 5. έχω ξεκινήσει καθημερινό περπάτημα 1-2 ώρες και προσπαθώ να προσέχω σχετικά την διατροφή μου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Μπράβο, το περπάτημα βοηθάει απίστευτα στην απώλεια βάρους! Πόσα κιλά είσαι και τι ύψος έχεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αν σαρεσει το φαγητο, η γλυκα , την πατησες ...........πηρα παλι 20 κιλα σε 4 μηνες απο την καταναλωση κρασιου, σε μεγαλες ποσοτητες , χανω 8-9 κιλα τον μηνα , σταθερα , χωρις να πινω , με την μεθοδο, τρωγε σαν βασιλιας ( για να παρει μπρος ο μεταβολισμος ) , πινω εναν δυνατο καφε ( να επιταχυνω στο μεγιστο τον μεταβολισμο ) , τρωγε μεσημεριανο σαν αρχοντας , τρωγε βραδυνο σαν ζητιανος , τρωω κυριως πρωτεινες με σαλατικα , οχι υδατανθρακες , οχι τηγανητα, λειτουργει αριστα ..............θα παω παλι 80 κιλα ( τοσα θελω ) , 1,77 υψος , ειμαι και μυωδης , δεν θελω λιγοτερο ......δεν περπαταω , κανω συντηρηση μυωνων με βαρη ..................

    η διατροφη ειναι το απαξαπαν ..........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Καλή μου ακούγεται αυτή η μέθοδος. Μπράβο για την προσπάθεια που καταβάλλεις! Απλά να ξέρεις ο καφές δεν θεωρείται πάντα «υγιεινό» ρόφημα. Αναλόγως πως τον πίνεις.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    Quote Originally Posted by Rainbow86 View Post
    Μπράβο, το περπάτημα βοηθάει απίστευτα στην απώλεια βάρους! Πόσα κιλά είσαι και τι ύψος έχεις;
    είμαι 1.85 και δυστυχώς πολλά κιλά.. 105.. πρέπει να χάσω 5-10 τουλάχιστον!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •