Παρθένα στα 20 - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46
  1. #31
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Έλα να σε ξεπαρθανιασω γιατί με τον άλλο τον παλαρό που έχεις μπλέξει δεν θα γίνει ούτε τού χρόνου

    Τι έγινε φίλε;
    Μπήκες με τον άλλον σου κλώνο και μιλάς πάλι με τον εαυτό σου( Rainbow 86);
    Εσύ από τους τόσους κλώνους, ξεχνάς τι έλεγε ο καθένας.

    Όταν πρωτομπηκες ως Pitz είχες μπει ως γυναίκα.Το τελευταίο διάστημα έλεγες ότι πήγες στις ειδικές δυνάμεις.

    Τι υπερδυνάμεις είναι αυτές που έχεις ρε φίλε;

    Δεν μπορείς να έχεις μόνο πενήντα κλώνους να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
    Τι τους θέλεις τους χίλιους κλώνους;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Τέτοιο βίτσιο ;;; Και τι καταλαβαίνει ;

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jun 2022
    Posts
    84
    τελικά είναι πραγματικά ή fake αυτά που μας λέει?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Τι έγινε φίλε;
    Μπήκες με τον άλλον σου κλώνο και μιλάς πάλι με τον εαυτό σου( Rainbow 86);
    Εσύ από τους τόσους κλώνους, ξεχνάς τι έλεγε ο καθένας.

    Όταν πρωτομπηκες ως Pitz είχες μπει ως γυναίκα.Το τελευταίο διάστημα έλεγες ότι πήγες στις ειδικές δυνάμεις.

    Τι υπερδυνάμεις είναι αυτές που έχεις ρε φίλε;

    Δεν μπορείς να έχεις μόνο πενήντα κλώνους να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
    Τι τους θέλεις τους χίλιους κλώνους;
    Είμαι ένας μαλάκας που πέρνει αντικαταθλιπτικά και έχω νεύρα και υπερδιέγερση και φτύνω στον δρόμο και πάω για δουλειά 5 το πρωί αφού πρώτα πριν φύγω κάνω μια γαμημενη γυμναστική για ψυχολογική τόνωση σας ευχαριστώ για την υπομονή σας θα επιστρέψω για νέες μαλακίες

  5. #35
    garfield
    Guest
    Το αλλο το θέμα που ειχε ανεβει με τις γυναίκες που δεν είναι ωραίες και καλα "ψωνιζονται" που πηγε το σβησατε; Ήταν σεξιστικό σίγουρα, αλλά για να λέμε την αλήθεια οι περισσότεροι έτσι σκέφτονται.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εχει δικιο ο σαλβαδορ...
    εχει παρει ονομα παλιου μελους που ειχε διαφορα συναισθηματικα μπερδεματα και δεν ειχα προσεξει αρχικα, οτι ειναι νεο μελος.
    το καταλαβα οταν μας απαντουσε αλλ αντ αλλα σε αυτα που του λεγαμε...
    ουτε γυναικα ειναι, ουτε ξερει απο σεξ με γυναικες...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Καλησπέρα όλα καλά;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by garfield View Post
    Το αλλο το θέμα που ειχε ανεβει με τις γυναίκες που δεν είναι ωραίες και καλα "ψωνιζονται" που πηγε το σβησατε; Ήταν σεξιστικό σίγουρα, αλλά για να λέμε την αλήθεια οι περισσότεροι έτσι σκέφτονται.
    Το άλλο θέμα το έκανα εγώ αναφορά γιατί ήταν το λιγότερο προσβλητικό! Και προφανώς και η διαχείριση έτσι το βρήκε. Αν κάποιοι μπαίνετε σε ένα site ψυχολογίας για να ξερνάτε μονίμως μίσος εναντίον συγκεκριμένων ομάδων ανθρώπων κάθε φορά, βλέπετε τα πράγματα μονομπλόκ και νομίζετε ότι συνεχείς υβριστικοί χαρακτηρισμοί πρέπει να περνάνε στο ντούκου, μάλλον δεν έχετε καταλάβει σε ποιο site βρίσκεστε, ούτε έχετε διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.

    Αηδία έχει καταντήσει εδώ μέσα. Όλο τρολ και μισογύνηδες/μισογύνισσες και άτομα που όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνουν κρεμαστάρια!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αηδία έχει καταντήσει εδώ μέσα. Όλο τρολ και μισογύνηδες/μισογύνισσες και άτομα που όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνουν κρεμαστάρια!
    Νοιώθεις το ίδιο ή κάτι αντίστοιχο γενικά?
    Για τα άτομα που γνωρίζεις εκτός ιντερνετ εννοώ.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Όχι, δεν νοιώθω έτσι. Οι άνθρωποι γύρω μου, οι συμπεριφορές τους και το σκεπτικό τους, είναι πολυποίκιλο.
    Ώρες ώρες αισθάνομαι ότι ζω σε άλλη πραγματικότητα από κάποιους που γράφουν εδω μέσα.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Όχι, δεν νοιώθω έτσι. Οι άνθρωποι γύρω μου, οι συμπεριφορές τους και το σκεπτικό τους, είναι πολυποίκιλο.
    Ώρες ώρες αισθάνομαι ότι ζω σε άλλη πραγματικότητα από κάποιους που γράφουν εδω μέσα.
    Νοιώθω έτσι και εκτός ίντερνετ. Όχι με όλους, αλλά με τους περισσότερους.
    Χαίρομαι που οι άνθρωποι γύρω σου διαφέρουν. Μην το θεωρείς δεδομένο!

  12. #42
    garfield
    Guest
    Εγώ τον εκραξα τον τύπο που το ανέβασε αλλά από τέτοια θέματα που δεν ειναι political correct ας πούμε βγαίνουν οι απόψεις που υπάρχουν και επικρατούν στην κοινωνία και αφού υπάρχουν τέτοιες απόψεις γιατί να μην συζητιούνται και εδώ μέσα δεν το καταλαβαίνω;

  13. #43
    Quote Originally Posted by garfield View Post
    Εγώ τον εκραξα τον τύπο που το ανέβασε αλλά από τέτοια θέματα που δεν ειναι political correct ας πούμε βγαίνουν οι απόψεις που υπάρχουν και επικρατούν στην κοινωνία και αφού υπάρχουν τέτοιες απόψεις γιατί να μην συζητιούνται και εδώ μέσα δεν το καταλαβαίνω;
    Ούτε εγώ το βρηκα 《κακό 》το θέμα. Και ήθελα να δω την εξέλιξη της συζήτησης είχε ενδιαφέρον.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Το άλλο θέμα το έκανα εγώ αναφορά γιατί ήταν το λιγότερο προσβλητικό! Και προφανώς και η διαχείριση έτσι το βρήκε. Αν κάποιοι μπαίνετε σε ένα site ψυχολογίας για να ξερνάτε μονίμως μίσος εναντίον συγκεκριμένων ομάδων ανθρώπων κάθε φορά, βλέπετε τα πράγματα μονομπλόκ και νομίζετε ότι συνεχείς υβριστικοί χαρακτηρισμοί πρέπει να περνάνε στο ντούκου, μάλλον δεν έχετε καταλάβει σε ποιο site βρίσκεστε, ούτε έχετε διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.

    Αηδία έχει καταντήσει εδώ μέσα. Όλο τρολ και μισογύνηδες/μισογύνισσες και άτομα που όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνουν κρεμαστάρια!
    Συμφωνώ μαζί σου... Αν μη τι άλλο θα έπρεπε να αισθανόμαστε ασφαλείς εδώ μέσα κι όχι βορά της κακίας του καθένα... Αλλά ευτυχώς υπάρχουν και κάποια μέλη που είναι εντάξει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Έχει πολύ μεγάλη διαφορά ο τρόπος που συζητάς κάτι, άλλο η συζήτηση κι άλλο το κράξιμο.
    Προσωπικά δεν νομίζω ότι τέτοιες απόψεις επικρατούν στην κοινωνία, σε μία μερίδα ίσως. Μία μερίδα της κοινωνίας μπορεί να έχει ένα σωρό απαράδεκτες και προσβλητικές συμπεριφορές, δεν σημαίνει ότι θα τα ανεχόμαστε ή ότι είναι όλοι οι χώροι και όλες οι ώρες το ίδιο. Μπορεί μία μερίδα του κόσμου να είναι προσβλητική και να κράζει τους ανθρώπους με ψυχολογικά προβλήματα π.χ. , επειδή υπάρχουν και αυτοί πρέπει αν μπει ένας εδώ και να προσβάλει τα μέλη και να κράζει να τον αφήσουμε;
    Αν δεν καταλαβαίνεις τον διαχωρισμό, ΟΚ.

    Δεν μου αρέσει να μπλέκω σε ατελείωτους διαπληκτισμούς, είναι κουραστικοί. Υπάρχουν κάποιοι κανόνες εδώ και θεωρητικά εκεί μπαίνει το όριο στο πως λειτουργούμε εδώ μέσα. Αν θεωρώ ότι κάτι ξεφεύγει από τα όρια, απλά το αναφέρω κι ας κρίνουν οι διαχειριστές. Απλά εξηγώ τη θέση μου. Ας το λήξουμε εδώ.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα;
    By alexandergreek in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 189
    Last Post: 10-10-2016, 20:04
  2. Σχέση με παρθένα
    By Μοναξιά in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 15-09-2013, 22:40
  3. Σεξ με παρθένα με φοβίες
    By Μοναξιά in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 12-06-2013, 23:28
  4. Παρθένα ετών 27;
    By Thania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 06-06-2013, 15:00
  5. Σχεση με παρθενα
    By κωστας12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 03-07-2012, 09:47

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •