καλα και κακα νεα η ζωη ειναι αδιστακτη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    μου λειπη ο μπαμπας μου δυστηχως, η μαμα μου ειναι πολυ στενοχωρημένη ηταν σχεδον πενηντα χρονια μαζι
    Συλλυπητήρια ζωη σε σας...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    και τελικα φτασαμε στα σαραντα του μπαμπα αυριο...... καλα ειμαι πηγαινω δουλεια σχεδον καθε μερα, στη δουλεια ειναι ευχαριστημενη, .... μου λειπη ο μπαμπας, ο αγωνας συνεχιζεται, του αναβω το κερακι καθε μερα.........

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Είσαι τυχερός που είχες έναν πατέρα με τον οποίο είχατε μία όμορφη σχέση pavlosla. Να θυμάσαι τα καλά και να σκέφτεσαι ότι θα σε ήθελε γερό και δυνατό όταν "φύγει" και να προσέχεις εσένα.

  4. #19
    xaka10
    Guest
    συλλυπητηρια Παυλο φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι να χανεις δικους σου ανθρωπους και γω τρεμω στην ιδεα μην χασω τον πατερα μου που ειμαι που δεμενος μαζι του και φοβαμαι παρα πολυ οτι οταν μεινω μονος αν φυγουν οι γονεις μου θα καταληξω σε κανεναν ξενωνα με αλλους ψυχικα ασθενεις γιατι δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα οποτε καταλαβαινω πως ειναι να χανεις το στηριγμα σου.βεβαια τα φαρμακα σε καλυπτουν καλυτερα απο μενα γιατι μπορεις και δουλευεις

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    αυριο εχω ρεπο απο τη δουλεια και εχω κανονιση πρωτη φορα μονος μου δουλειες ολη τη μερα, πηρα φαρμακα για να ψεκασω το δακο στις ελιες, μεχρι τωρα τα εκανα ολλα με τον μπαμπα και βασικα ο μπαμπας τα οργανωνε ολλα εγω απλα βοηθουσα.... λοιπον εχω βεντεμα στο ενα χωραφι..... μπωρει να βγαλω και τονο λαδι.... πηρα φαρμακα πρωι σημερα μετα τη δουλεια θα παω να βαλω νερο και αυριο εχω κανονιση εναν φιλο μου να ερθει μαζι μου μεροκαματο.....

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Μπράβο Παύλο που προσπαθείς και συνεχίζεις!
    Συνέχισε έτσι

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    η ζωη εχει τα καλα και τα κακα της μετα απο 11 χρονια θεραπειας για σχιζοφρενεια.... και 4 χρόνια μελετης στο μεταπτυχιακο, σημερα παρουσιασα και τελειωσα ποια ειμαι κατοχος μεταπτυχιακου Msc, δε κολονουμε προχωραμε...... εχω ακουσει ενα σωρο βλακειες ειδικα τα πρωτα χρονια..... σαχλαμαρες ακολουθουμε το γιατρο μας και φτιαχνουμε ξανα τη ζωη μας......

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Συγχαρητήρια Παύλο, μπράβο!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    25
    Συλλυπητήρια και κουράγιο!

  10. #25
    Member
    Join Date
    Sep 2022
    Location
    @evdemonia_
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    η ζωη εχει τα καλα και τα κακα της μετα απο 11 χρονια θεραπειας για σχιζοφρενεια.... και 4 χρόνια μελετης στο μεταπτυχιακο, σημερα παρουσιασα και τελειωσα ποια ειμαι κατοχος μεταπτυχιακου Msc, δε κολονουμε προχωραμε...... εχω ακουσει ενα σωρο βλακειες ειδικα τα πρωτα χρονια..... σαχλαμαρες ακολουθουμε το γιατρο μας και φτιαχνουμε ξανα τη ζωη μας......
    Συγχαρητηρια! Είσαι άξιος μαχητής. Συλλυπητήρια για το χαμό του μπαμπά σου. Όπως έγραψε και παραπάνω κάποιο μέλος, είσαι πολύ τυχερός που έχεις τόσες όμορφες αναμνήσεις από μια υπέροχη σχέση με τον πατέρα σου. Καλή δύναμη!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Είναι καλά η Nefeli28?
    By lloullou00 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2020, 16:51
  2. καλα νεα κ κακα νεα...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 12-01-2015, 18:27
  3. Και γιατι ειναι κακα τα χαπια?
    By fabulous in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 19-04-2012, 16:28
  4. ΚΑΚΑ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 24-10-2009, 12:35
  5. Τα καλά και τα... κακά των βιταμινών!
    By kwstas_ed in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 0
    Last Post: 17-12-2008, 14:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •