ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,450
    Χαμογέλα! Είναι η πιο ξεχωριστή μέρα του χρόνου και σου εύχομαι χρόνια πολλά! Αξιοποίησε κάθε στιγμή για να περάσεις όμορφα, και να κάνεις ό,τι θέλεις. daniko
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #17
    Member
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    ΣΕΛΗΝΗ
    Posts
    64
    Επέστρεψα στην καθημερινότητα...το χειρουργειο πήγε καλά και οι μετά θεραπειες...τωρα παρακολουθηση καθε 3μήνες και κατι χαπια ορμονικα για 5 χρονια. Γλύτωσα από τον καρκίνο για 2η φορά...μόνο που η πραγματικότητα και η ζωη μου συνεχιζουν να είναι χάλια. Τον Αυγουστο νοσηλευτικα με εισαγγελική εντολή για 16 ημέρες λόγω αυτοκτονικού ιδεασμού, εξαιτίας μιας ηλιθιας αναρτησης που έκανα σε μια ομαδα στο ΦΒ γι αυτο αποφάσισα να μην γραφω για τα αληθινα μου αισθηματα όσο κι αν πονάω. Οσοι με ρωτανε λεω ότι είμαι καλά, την παλευω. Σταμάτησα να πηγαινω και στην ψυχιατρο μου, έτσι κια αλλιως όλο τα ίδια λέγαμε. τα φαρμακα τα πάιρνω όπως με βολευει, ήτε καθόλου ήτε μισό κουτι μια κι εξω, Θα ήθελα να γραψω πολλά αλλά φοβάμαι μην ξαναβγει εισαγγελική εντολή...είναι πολύ δύσκολο ότι δεν έχω το δικαίωμα να πω αυτα που νιωθω, νιώθω φυλακισμένη. σας παρακαλώ αν καποιος ξερει κάποιο ασφαλες site να μου το πει, έχω ανάγκη να εκφραζομαι. σας ευχαριστω

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Γεια σου ΑΝ ΝΑ, μπορείς να μου γράφεις στο [email protected] να τα λέμε εκεί. Εμένα μου έσβησαν το μήνυμα που σου έστειλα δημόσια! Μπορείς να ξεδίνεις γράφοντάς μου. Ελπίζω να σου κάνω καλό!
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by AN NA View Post
    Επέστρεψα στην καθημερινότητα...το χειρουργειο πήγε καλά και οι μετά θεραπειες...τωρα παρακολουθηση καθε 3μήνες και κατι χαπια ορμονικα για 5 χρονια. Γλύτωσα από τον καρκίνο για 2η φορά...μόνο που η πραγματικότητα και η ζωη μου συνεχιζουν να είναι χάλια. Τον Αυγουστο νοσηλευτικα με εισαγγελική εντολή για 16 ημέρες λόγω αυτοκτονικού ιδεασμού, εξαιτίας μιας ηλιθιας αναρτησης που έκανα σε μια ομαδα στο ΦΒ γι αυτο αποφάσισα να μην γραφω για τα αληθινα μου αισθηματα όσο κι αν πονάω. Οσοι με ρωτανε λεω ότι είμαι καλά, την παλευω. Σταμάτησα να πηγαινω και στην ψυχιατρο μου, έτσι κια αλλιως όλο τα ίδια λέγαμε. τα φαρμακα τα πάιρνω όπως με βολευει, ήτε καθόλου ήτε μισό κουτι μια κι εξω, Θα ήθελα να γραψω πολλά αλλά φοβάμαι μην ξαναβγει εισαγγελική εντολή...είναι πολύ δύσκολο ότι δεν έχω το δικαίωμα να πω αυτα που νιωθω, νιώθω φυλακισμένη. σας παρακαλώ αν καποιος ξερει κάποιο ασφαλες site να μου το πει, έχω ανάγκη να εκφραζομαι. σας ευχαριστω
    εχεις αναγκη να εκφραζεσαι, ή να επικοινωνεις;
    αν η αναγκη σου ειναι να εκφραζεσαι οπως λες, μπορεις να γραφεις τις σκεψεις σου. ειναι μεγαλη αποφορτιση το να γραφεις ο,τι σε απασχολει.
    αν αυτο που θες ειναι επικοινωνια και σχεσεις με ανθρωπους, μπορεις οπως σου προτεινει ο ομμποντ απο πανω, να μιλας ιδιωτικα με καποιους ανθρωπους που ενδιαφερονται για σενα.
    "ασφαλη σαιτ" δεν υπαρχουν, αν σκεφτεσαι να εκθετεις σκεψεις αυτοκτονικες. ο,τι τετοιο ειπωθει δημοσια, ειναι πολυ πιθανο καποιος να επέμβει.
    γνωμη μου ειναι να συνεχισεις τον ψυχιατρο, η να πας σε αλλον ψυχιατρο, αν δεν μπορεις να συνεννοηθεις..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Τωρα τελευταια..
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 08-11-2019, 16:42
  2. Τελευταία μερα
    By Confused889 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 158
    Last Post: 26-09-2019, 18:35
  3. Έχω ένα θεματάκι τελευταία
    By Pennouli in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 23-01-2013, 15:23
  4. Τελευταία έξοδος..
    By last drive in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 04-09-2012, 04:15
  5. Τελευταία προσπάθεια...
    By nifitsa in forum Παχυσαρκία
    Replies: 33
    Last Post: 15-11-2010, 15:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •