ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΝΑΡΚΙΣΙΣΤΗ (ΓΥΝΑΙΚΑ) ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΩΡΙΣΜΟΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nipas View Post
    Απο οτι βλέπω το Forum μπορει να μετονομαστει σε CSI με αποκαλυψατε μπραβο. Και σας ευαριστω και για την πολυτιμη βοηθεια στο προβλημα μου. Ευχαριστω θερμα. Λυπαμαι που απευθυνθηκα σε εσας και αντι να ακουσω κατι μια λυση με ενα ποιο καθαρο μυαλο βρέθηκα ένοχος . Λυπάμαι πολυ. Καλη σας ημερα. Και διαγράφω και το Post.
    Ευχομαι στο CSI FORUM να εχετε πάντα τέτοια αντιμετώπιση στους ανθρώπους που βιώνουν μια άσχημη στιγμη στη ζωή τους. ΚΡΙΜΑ.
    Εξακολουθεις να μην σχολιαζεις το οτι εχω απαντησει κανονικοτατα στο θεμα που λες εδω οτι σε απασχολει, ενω οχι μονο απαντησα αλλα στο εχω υπενθυμισει μεχρι τωρα και 2 φορες.
    Πραγμα που δειχνει πολλα για την δραστηριοτητα σου εδω, "αδερφε" των 4 μηνυματων πριν 12 χρονια...

  2. #17
    Καλά δεν μου κάνει καμία εντύπωση που δεν απάντησες σε καμία ερώτηση.
    Τόσο καλά ξέρεις την οικογένεια σου;!!!

    Θα σου έγραφα παραπάνω αλλά επειδή ήδη καρφωθηκες , θα σου γράψω μερικά μόνο από τα λάθη που έκανες στο αρχικό σου ποστ.

    (Αντιγραφή ενός μέρους από το ποστ σου)

    Μου ανάφερε συνεχώς πώς το μόνο ενδιαφέρον στη ζωή της ήμουν εγώ και έδινα νοημα σε ότι κάνει.
    Μέσα στο επόμενο διάστημα κανονίζω ένα ταξίδι για να περάσουμε μαζί ένα 3ημερο. Όλο αυτό τον καιρό ακουγα κατά καιρούς τι δεν κανω σωστα? Εγω φταιω που δεν ειμαι πουθενα καλη και φενεται και μιπως δε με θες? Μιπως δεν ειμαι αρκετη ? μιπως το ένα μιπως το άλλο.
    Στο ταξίδι λοιπον βγάζει μια ενοχηκότητα σε διάφορα θέματα και μια καταμέτοπον επίθεση γιατι εκλεισες αυτό το ξενοδοχειο που δεν εχει μπαλκόνι και βεβαια ποσο δυσκολο ηταν να το σκεφτείς?
    Σε μια τυχαια στιγμή που συνέβη κατι το οποιο δε της άρεσε (έκανε ένα λάθος στο GPS) γελώντας ασφαλώς της λέω πολύ ωραία φτάσαμε στο αδιέξοδο οπότε μπορούμε και να σταματήσουμε (ειλικρινά μου είχε φανέι πάρα πολύ αστείο) αρχίζει μέσα στον πανικο να μου λεει σταμάτα τώρα να κατεβω δε θελω άλλο σταματα τωραααα . Σταματάω στη γωνία κατεβαίνουμε και της λέω σε παρακαλώ ζητάω ηρεμία στη ζωη μου.
    Σταματάμε να μιλάμε για αρκετή ωρα και αρχίζει να με πλησιάζει ερωτικά χωρίς να υπάρξει κανένας διάλογος για την επίλυση της συμπεριφορας της που με εκανε να αισθανθω ετσι. Τη σταματάω αμμέσως και της λέω αισθάννομαι πολύ αβολα με ολο αυτό με κατηγορείς ενώ΄προσπαθώ για το καλύτερο δέχομαι ότι κάτι μπορει να μη το κάνω σωστα μίλα μου και μη συμπεριφέρεσαι ετσι απεναντι μου. Τι ήθελα και το είπα ξεκινάει να κλαιει με αναφιλητά και λυγμούς. Προσπαθούσα να την ηρεμίσω πόση ώρα αλλα μάταια μου λέει δε θελω να σε βλέπω ετσι όπως μου μίλησες (στο λόγο της τιμής μου ειμαι ενας εξαιρετικά ηρεμος ανθρωπος με σεβασμό και ουτε ΡΕ δεν της είχα πει)
    )




    Πάμε να δούμε μαζί κάποια από τα λάθη σου.

    Το ερωτευμένο ζευγάρι στήνει ολόκληρο καυγά για ένα λάθος στο GPS.
    Μάλιστα επειδή της κάνεις αστειεωμενος ένα πείραγμα, αυτή τα παίρνει στο κρανίο και επαθε υστερία.Μαλιστα…

    Παρεμπιπτόντως αυτην την ιστορία με το GPS την έχεις ξαναγραψει με τα ίδια ακριβώς λόγια , με έναν άλλον σου κλώνο.

    Μετά αυτή άρχισε να κλαίει με αναφιλητά και να λέει πως μου μίλησες ετσι και συ ότι σέβεσαι και δεν βάζεις ούτε ρε. Εντάξει πειστικότατοι διάλογοι

    Τώρα θα βάλω πάλι την συνέχεια του ποστ σου όπου εδώ κυριολεκτικά το τερμάτισες

    --Τελειώνει το γεγονός και επιστρέφουμε στις περιοχές μας την ερχόμενη ημέρα.

    Ξέχασα να αναφέρω ότι πάντα ηταν ανταγωνιστική μου ελεγε ειμαι πολύ καλυτερη από εσενα πιο εξυπνη πιο ομορφη πιο γρήγορη και αν θες να παιξουμε ένα παιχνίδι να το δεις κιολας. Παίζαμε κέρδιζα και μου ελεγε μου τη σπας που τα ξέρεις κανενας δε με κερδίζει εμενα ειμαι η καλυτερη.

    Την επόμενη εβδομάδα αποφάσισε να με επισκεφτει στο σπιτι μου. Δυστυχώς ειχα καποια προβληματα υγείας (ειχα ένα ατυχημα) και δεν μπορουσα να ειμαι λειτουργικος ιδιαίτερα χτυπημα στο κεφάλι και στα χέρια ποδια κλπ. Την παραλαμβάνω με μεγάλη χαρά και της αναφέρω ότι πρέπει να είναι κάπως προσεκτίκή γιατι πονάω και ευχομαι τις επόμενες ημέρες να ειμαι καλύτερα για να τη χαρώ.

    Τις επόμενες 2 ημερες οι προσβολές έγιναν το αγαπημένο της χόμπυ (πως είναι το σπιτι ετσι? Πως είναι τα μαξιλαρια έτσι? Γιατι δε μου πηρες νερο ? Ε βεβαια σιγά μη το σκεφτόσουν?Γιατι να με πας εκει που είναι χαλια? Καλα καλα εσυ θα με θες για παντα. Να μου λεει κοιτα ποσο ομορφη ειμαι και τι σώμα εχω και ποσο μου λενε ότι ολοι ποσο όμορφη ειμαι και ειμαι κούκλα κλπ. Να μου λεει παρε το φορτιστη και βάλτων στον «κ@@@@» σου κλπ)



    Σε όλα αυτά δεν ανοιγα το στόμα μου γιατι δεν ήθελα να εχω προστριβές και προβλήματα ελεγα 2 ημέρες ειναι θα περασουν θα ηρεμίσουμε

    Περνάνε οι ώρες ξημερώνει η κυριακή και δυστυχως ειχα μια ατυχία στη δουλειά μου και επρεπε να τρέξω να τα προλάβω ολα (ειχα συγκεκριμένη ωρα παραδοσης προιόντων Τρέχω τα προλαβαίνω όλα --




    Μάλιστα μετά τις διακοπές στο νησί που γίνατε μαλιοκουβαρα γυρίζετε στις περιοχές σας.
    Όμως την επόμενη βδομάδα αυτή σε επισκέπτεται στο μέρος σου αλλά κοίτα να δεις, εσύ μας βγήκες πολυτραυματιας.

    Καμία αναφορά στο πως και που χτύπησες , τίποτα για αυτό το τόσο σοβαρό υποτίθεται γεγονός.
    Ούτε καν αναφορά της κοπέλας για αυτό το γεγονός.

    Ενώ αντίθετα αυτή σαν να μην συνέβη τίποτα,δεν βλέπει κάτι το περίεργο και συνεχίζει να στα χώνει.
    Εσυ παρόλο που ήσουν μεταξύ φθοράς και αφθαρσιας , μετά από δύο μέρες,πήγες στην δουλειά σου και τα πρόλαβες όλα.

    Ποσο θα το τερματίσεις ακόμα ρε φίλε;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Σχεση με μεγαλυτερη γυναικα.Εφικτο?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 112
    Last Post: 02-01-2018, 20:56
  2. Δύσκολος χωρισμός.
    By bibi bo in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 03-05-2015, 20:31
  3. Δύσκολος χωρισμός ...
    By lampros87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 15-11-2013, 14:49
  4. Σχέση και χωρισμός από απόσταση
    By kleio32 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 26-04-2012, 21:40
  5. χωρισμος με μια γυναικα!!!
    By blackwallstreet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 23-12-2009, 12:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •