ΦΟΒΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 122

Thread: ΦΟΒΟΣ

  1. #1
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75

    ΦΟΒΟΣ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΥΠΟΦΕΡΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ. ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΓΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΑ ΕΚΤΑΚΤΑ. ΕΚΤΟΤΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ, ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΙΩΘΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΩ (ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ. ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΣΒΗΝΩ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΙΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ, ΤΗΝ ΘΟΛΟΥΡΑ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΞΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ME CIPRALEX. ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΟΓΚΟ Η ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΚΑΤΑ ΠΛΑΚΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΑΚΡΑ ΜΟΥ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ. ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΝΕΝΑΣ??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΚ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
    ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ.
    ΕΦΟΣΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ Ο ΣΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ, Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    150
    ΣΕ Ο,ΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ, ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΑΝΙΚΟΥ-ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ) ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ. Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    βασικα αν ειναι οντως κριση πανικου που απο τις περιγραφες σου μπορω να πω βαση των δικων μου βιωματων οτι αυτο ειναι,μην ανησυχεις γιατι αν το κανεις μετα θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα.

    καλα θα κανεις και θα κανεις τις εξετασεις για να σου φυγει και η ιδεα και να βεβαιωθεις οτι δεν συμβαινει τιποτα και μαλλον για να γραφεις σε ενα τετοιο forum το ξερεις ηδη...
    ναι η ψυχοθεραπεια ειναι μια πολυ καλη ιδεα οπως και η ομοιοπαθητικη απ\'τι εχω διαπιστωσει εδω μεσα!
    αληθεια πιστευεις οτι εχεις ογκο η σκληρυνση κατα πλακας?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ναι και εχει δικιο ο-η stress αφου αποκλεισεις το ενδεχομενο καποιας παθολογικης ασθενειας
    (χτυπα ξυλο)
    τοτε καλυτερα συμβουλεψου ψυχιατρο!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323
    και σε συμβουλευω λογω εμπειριας να τελειωσεις με ολες τις απαραιτητες εξετασεις οσο πιο γρηγορα μπορεις...επισης να απομυθοποιεις καθε φοβο περι παθολογικου επισκεπτωντας τον καταλληλο γιατρο ωστε να μην εχεις καμια αμφιβολια και να μην σε τρωνε οι ιδεες.....και βεβαια παλι γρηγορα οταν αποκλειστει ο παθολογικος παραγοντας να <<τρεξεις>> σε ψυχιατρο περιμενουμε νεα σου ειμαστε εδω για οτι θελεις και αν θελεις μπορεις να μου στειλεις και u2u για οτι σε απασχολει γιατι οι περιπτωσεις μας μοιαζουνε πολυ.....μη μασας ολα θα πανε καλα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Εγω εχω την εξης αποροια...Ολες αυτες τις αρρωστιες που ακουω κατα καιρους απο διαφορους(πχ σκληρυνση κατα πλακας και τετοια)που τις ξερετε ρε παιδια?Γιατροι ειστε?Καλη μου,η πειθανοτητα να εχεις καποιο προβλημα υγειας ειναι 0%.Αναγνωριζω σε εσενα οσα ειχα εγω..Ακριβως τα ιδια..Καμια διαφορα..Μην το αφηνεις ομως γιατι θα εξελιχθει σε αγοραφοβια(το περασα-και τωρα ξεμπερδευω)..Να πας οσοσ ειναι νωρις σε εναν ομοιοπαθητικο ή ψυχολογο και ολα θα πανε καλα)))

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟ, ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΕΛΙ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΤΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΞΟΝΙΚΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ..ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΘΑ ΧΡΕΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Μπραβο.την καλυτερη δουλεια εκανες..Θα δεις πως δεν παιζει να ειναι υγειας....Μια χαρα θα εισαι..Απλα τωρα εισαι σε φαση νοσοφοβιας..Και οταν εισαι σε αυτη τη φαση φοβασαι μηπως εχεις κατι σοβαρο...Ολα θα πανε τελεια...θα δεις...)))Εγω παντως θα σου προτεινα να δεις και εναν ομοιοπαθητικο....ΞΕκινα με φυτικα σκευασματα μιας και ειναι νωρις και αν σε 2 μηνες δεν δεις αποτελεσμα προχωρας σε χημικα(ψυχοφαρμακα)..Να μην ανησυχεις καθολου κοριτσακι..

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    ΝΤΙΝΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ ΣΤΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΧΗΜΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ. ΤΑ CIPRALEX.ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ.ΠΡΩΤΙΜΩ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΠΙΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ, ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    πελοποννησος
    Posts
    74
    Annouk,

    και αν χρειασθει να τα παρεις τα cipralex, μην τα φοβηθεις, ειναι απο τα πιο ηπια.
    υπαρχουν πολυ ισχυροτερα φαρμακα με φοβερες παρενεργειες οπως διαβαζω εδω στο forum.
    εγω τα παιρνω περιπου 6 μηνες ( και οχι οπως θαπρεπε) και οντως σε βαθος χρονου κανουν δουλεια.
    Χειροτερα απο εμενα σχετικα μετα φαρμακα δεν νομιζω να υπαρχει ατομο.
    Και ομως αρχισα με ζορι να τα παιρνω.
    Δυστυχως ερχεται καποια στιγμη που τα εχουμε και αυτα αναγκη μεχρι να ορθοποδησουμε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by annouk
    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΒΑΡΥ ΚΑΙ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟ, ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΕΛΙ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΤΛ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΞΟΝΙΚΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΨΥΧΙΑΤΡΟ..ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΤΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΘΑ ΧΡΕΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ..
    ακριβως ετσι ενιωθα ακριβως ομως!!!
    αυπνιες ειχα ενα 6μηνο πριν την πρωτη κριση και απο κει και περα ενιωθα αυτα που περιγραφεις.
    επεφτα σε μια κατασταση λιθαργου και τρομου μαζι και κατι ακομα περιεργο που ειχα παρατηρησει ηταν οτι δεν μπορουσα να ορισω τα ακρα μου,και τι εννοω με αυτο.

    με επιανε φαγουρα πχ στη μυτη και καθως πηγαινα να την ξυσω δεν μπορουσα να την βρω!επεφτα στο αυτι η στο στομα...δεν ειχα καμια αισθηση των ακρων μου!
    τα ματια ηταν απιστευτα βαρια και οταν τα εκλεινα ενιωθα να γυρναν τοσο γρηγορα που νομιζα οτι θα τυφλωθω!
    τι μου θυμησες...τα ειχα ξεχασει ολα αυτα....

    επισης και εγω φοβομουν τοσο πολυ να κοιμηθω,νομιζα δεν θα ξυπνησω ποτε...
    αλλα οπως βλεπεις ειμαι μια χαρα!
    να μην ανησυχεις,μια φαση ειναι θα περασει!κουραγιο!

    περιμενουμε τα αποτελεσματα των εξετασεων σου!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    75
    ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ..ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ...ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ!!ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΝΗΣΥΧΗ ΠΟΥ ΚΟΥΝΑΓΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ!ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΑ ΗΡΕΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΑΞΟΝΙΚΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!ΑΡΑΓΕ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ?5 ΛΕΠΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΙΩΝΕΣ!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Nαι! η μανα μου!!
    σου εστειλα u2u το ελαβες?

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •