η κατάντια του φορουμ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565

    η κατάντια του φορουμ

    αυτό για εσας είναι φορουμ ψυχολογίας ή μαλλιοτραβήγματος???
    κουράστικα να διαβάζω αυτές τις μέρες συνεχείς επιθέσεις..
    στην αρχή, μόνο γέλοια μου προκαλούσε η κατάσταση, ύστερα όμως με κουράσατε. τωρα δε που ανασύρατε κ παλιότερες υποθέσεις.. εε τι να πω?
    αμαρτία, ήμαρτον πια, σταματήστε! τις προσωπικές σας διαφορές λύστε τις με u2u.
    πολύ φιλικά προς όλους, υπάρχουν άτομα που μπαίνουν εδώ για να βρούν στήριξη κ όχι να αντικρύσουν ενα πολεμοχαρή περιβάλλον κ ενα στυλ που βγαίνει πως αν κάτι πεις θα σε λιθοβολήσουν. δεν είναι έτσι, δεν το θυμάμαι έτσι τουλάχιστον, όταν πρωτομπήκα με βοηθήσατε πολύ κ ειναι κρίμα να χαλάει η όλη εικόνα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    κ το ποστ μου έγινε για το λογο οτι θέλω μέρες να γράψω κάτι πολύ προσωπικό μου, μπας κ ξεκολλήσει το μυαλό μου, αλλα εκεί που πατάω new topic κ αρχίζω να γράφω αυτό που θέλω, το σβήνω κ αποσυνδέομαι, για τον απλούστατο λογο κ πάλι οτι φοβάμαι πως δεν θα βρω κατανόηση, πως ισως κατι πω κ χρησιμοποιηθει εναντίον κοκ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Originally posted by mstrouf
    αυτό για εσας είναι φορουμ ψυχολογίας ή μαλλιοτραβήγματος???
    κουράστικα να διαβάζω αυτές τις μέρες συνεχείς επιθέσεις..
    στην αρχή, μόνο γέλοια μου προκαλούσε η κατάσταση, ύστερα όμως με κουράσατε. τωρα δε που ανασύρατε κ παλιότερες υποθέσεις.. εε τι να πω?
    αμαρτία, ήμαρτον πια, σταματήστε! τις προσωπικές σας διαφορές λύστε τις με u2u.
    πολύ φιλικά προς όλους, υπάρχουν άτομα που μπαίνουν εδώ για να βρούν στήριξη κ όχι να αντικρύσουν ενα πολεμοχαρή περιβάλλον κ ενα στυλ που βγαίνει πως αν κάτι πεις θα σε λιθοβολήσουν. δεν είναι έτσι, δεν το θυμάμαι έτσι τουλάχιστον, όταν πρωτομπήκα με βοηθήσατε πολύ κ ειναι κρίμα να χαλάει η όλη εικόνα.
    Έχεις απόλυτο δίκιο...

    Όσο με αφορά, θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να μην εμπλακώ ξανά ποτέ μου σε παρόμοια εικόνα τσίρκου και αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη που μου αναλογεί για όσα ατυχή συνέβησαν τις τελευταίες ημέρες...
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    δεν μοιράζω ευθύνες sabb μου, για μενα δεν φταίει κανείς κ όλοι μας παράλληλα. απλα όσο συνεχίζετε, μονο για κακό μας ειναι κ ειναι κρίμα. η ζωή ορισμένων είναι τόσο δύσκολη που τεντώνοντε κυριολεκτικά να πιαστούν απο κάπου, να βρούν ένα λόγο να ζήσουν, να συνεχίσουν. μια κουβέντα, ένα κάτι που προσφέρει αυτό το φορουμ, μπορεί να είναι σταγόνα στον ωκεανό, αλλά υπάρχει γμτ κ είναι κρίμα να χάνεται μες τη θαλασσοταραχη.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    δεν έγραψα για να την πω σε κανέναν
    κ σας παρακαλώ εκ των προτέρων, μη μου επιτεθείτε

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γιατι να σου επιτεθει καποιος?
    δεν βλεπω να λες κατι παραλογο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Μstrouf όπου εμπλέκονται πολλά άτομα και δη άγνωστα μεταξύ τους οι συγκρούσεις είναι αναπόφευγκτες

    Ευτυχώς οι δυνατότητες που μας παρέχει το Ιντερνετ και το φόρουμ συγκεκριμένα είναι τεράστιες, οπότε απλά μπορείς να μην τα διαβάσεις καν αυτά που σε ενοχλούν.

    Σαφώς και είναι άσχημες αυτές οι καταστάσεις αλλά μπορείς και να τις αποφύγεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Mstrouf συμφωνω απολυτα μαζι σου ελα ομως που το πανηγυρακι συνεχιζεται....
    και η κοντρα καλα κρατει στην πρωτη θεση!
    αλλαξε θεμα βεβαια και ονομα συγγραφεα!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Nora τωρα αυτο δεν το καταλαβα.Επειδη τα ατομα ειναι αγνωστα μεταξυ τους ειναι αναποφευκτο να μαλλωνουν?Δηλαδη αν γνωριζοτανε μεταξυ τους δεν θα μαλωνανε?Η λυση ειναι να γνωριστουμε μεταξυ μας τοτε.Ξερω ατομα που εχουν επηρεαστει ασχημα απο τις φραστικες συγκρουσεις αυτες,αναμεσα τους κ εγω.
    Ελπιζω να ειναι η τελευταια φορα,ειναι το καλυτερο για ολους μας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Να το θέσω αλλιώς....

    Επειδή είναι ΚΥΡΙΩΣ άγνωστα, συνήθως επειδή δεν ξέρεις τον χειρισμό του άλλου, οδεύεις προς τσακωμό.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Οποιος δεν θέλει να τσακωθεί δεν τσακώνεται. Οποιος επιδιώκει να τσακωθεί, σίγουρα αυτό είναι εύκολο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Originally posted by sabb
    Originally posted by mstrouf
    αυτό για εσας είναι φορουμ ψυχολογίας ή μαλλιοτραβήγματος???
    κουράστικα να διαβάζω αυτές τις μέρες συνεχείς επιθέσεις..
    στην αρχή, μόνο γέλοια μου προκαλούσε η κατάσταση, ύστερα όμως με κουράσατε. τωρα δε που ανασύρατε κ παλιότερες υποθέσεις.. εε τι να πω?
    αμαρτία, ήμαρτον πια, σταματήστε! τις προσωπικές σας διαφορές λύστε τις με u2u.
    πολύ φιλικά προς όλους, υπάρχουν άτομα που μπαίνουν εδώ για να βρούν στήριξη κ όχι να αντικρύσουν ενα πολεμοχαρή περιβάλλον κ ενα στυλ που βγαίνει πως αν κάτι πεις θα σε λιθοβολήσουν. δεν είναι έτσι, δεν το θυμάμαι έτσι τουλάχιστον, όταν πρωτομπήκα με βοηθήσατε πολύ κ ειναι κρίμα να χαλάει η όλη εικόνα.
    Έχεις απόλυτο δίκιο...

    Όσο με αφορά, θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να μην εμπλακώ ξανά ποτέ μου σε παρόμοια εικόνα τσίρκου και αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη που μου αναλογεί για όσα ατυχή συνέβησαν τις τελευταίες ημέρες...
    εχει απολυτα δικιο η κοπελα.εσφιξαν οι ζεστες.. νιωθουμε καποιοι δυσφορια ..ενταξει..ας το δεχτω...ας το σεβαστω...αντι να παμε σε καμια θαλασσα να χαρουμε τον ηλιο και το καλοκαιρι.. ξεσπαμε εδω μεσα.ανακυκλωνοντας ολη αυτη την αρνητικη ενεργεια ωφελουμαστε σε κατι?.τουλαχιστον αισθανεστε πιο ηρεμοι η μπα?ρητορικο ερωτημα.
    και τι δεν εχει γραφτει τις τελευταιες μερες.δυστυχως οπως φαινεται δεν ξερουμε πωσ να εκφραστουμε πιο δημιουργικα. αυτο δεν ειναι φορουμ ειναι ιντερνετικο δικαστηριο.περιμενουμε την εξωθεν μαρτυρια -και δη μεσα σ ενα φουρουμ..για το ποιον μας.λες και δεν ξερει ο καθενας μας τι ειναι και τι δεν ειναι.ελεος.ελεος και .κριμα.

    οσο για σενα σαββα το κραταω αυτο. .ελπιζω να κρατηθεις στο επιπεδο που εχεις δειξει και σε αλλα θεματα

    συμφωνω και με τη νειτσουρ.αμα θες να τσακωθεις ειναι πολυ ευκολο.τοσο ευκολο που κατανταει και βαρετο..
    Dum spiro spero (?)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •