Έφαγα κόλλημα! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 83
  1. #16
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Φίλε δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά για κάποιο λόγο η γκομενα έχει ξενερώσει..Κι όταν η γυναίκα κατεβάζει ρολά τα πράγματα είναι δύσκολα χαχα.
    Ναι και εγω αυτο καταλαβαινω.. οτι εχει ξενερωσει. Κάτι τη χαλασε. Οπως ανεφερα παραπανω με περασε απο κοσκινο με ερωτησεις. Μέχρι και τα μπράτσα μου την επιασα να πασπατεύει (να δει σε τι κατασταση ειναι ;;;;; ).
    Κάτι τη χάλασε με κερασάκι στην τούρτα το επομενο πρωί στο κρεβατι ενδεχομένως.

    Κριμα πάντως... για μενα δηλαδη κριμα για αυτη μαλλον οχι χαχαχαχαχαχα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Ναι και εγω αυτο καταλαβαινω.. οτι εχει ξενερωσει. Κάτι τη χαλασε. Οπως ανεφερα παραπανω με περασε απο κοσκινο με ερωτησεις. Μέχρι και τα μπράτσα μου την επιασα να πασπατεύει (να δει σε τι κατασταση ειναι ;;;;; ).
    Κάτι τη χάλασε με κερασάκι στην τούρτα το επομενο πρωί στο κρεβατι ενδεχομένως.

    Κριμα πάντως... για μενα δηλαδη κριμα για αυτη μαλλον οχι χαχαχαχαχαχα
    καλημερα.
    νομιζω οτι την χαλασε το επομενο πρωι.
    γενικοτερα, εγω νομιζω οτι ξενερωσε γιατι δεν της φανηκε αρκετη η επιθυμια σου για εκεινην, γι αυτο και πετουσε σποντες περι πονοκεφαλου, που ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ.
    κατα την γνωμη μου επρεπε να επανερθεις αμεσα με προτασεις να βρεθειτε, οχι να απομακρυνθεις.
    φυσικα, αν δεν θελει, το αφηνεις..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Μην το ψαχνεις αλλο. Δεν θελει γιατι δεν θελει. Αν ηθελε δεν θα 'χανε με τιποτα την ευκαιρια να σε σε δει οταν της το προτεινες. Πηγαινε για αλλα.

  4. #19
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα.
    νομιζω οτι την χαλασε το επομενο πρωι.
    γενικοτερα, εγω νομιζω οτι ξενερωσε γιατι δεν της φανηκε αρκετη η επιθυμια σου για εκεινην, γι αυτο και πετουσε σποντες περι πονοκεφαλου, που ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ.
    κατα την γνωμη μου επρεπε να επανερθεις αμεσα με προτασεις να βρεθειτε, οχι να απομακρυνθεις.
    φυσικα, αν δεν θελει, το αφηνεις..
    Καλημερα !

    Ναι το ιδιο πιστευω και εγω, οτι τη χαλασε το επομενο πρωι. Και γι'αυτο ανεφερα στο πρωτο μηνυμα μου οτι "νιωθω οτι δεν εχω μουτρα να την ξανα ενοχλησω (...)". Αλλα τη μια προταση την εκανα για την ιδια μερα (την Κυριακη που μας πέρασε δηλαδή) για το ιδιο βραδυ για ενα πάρτυ, στην οποια μου απαντησε θα δουμε. Χθες Τεταρτη που την πήρα τηλεφωνο να βρεθουμε σε ενα αλλο παρτυ και ειπε οτι εχει κανονισει γυμναστηριο αν και θα ηθελε πολυ να ΠΑΕΙ. Πάντως χθες στο τηλεφωνο μου ανεφερε οτι τελικα την Κυριακη πηγε τελικα με στο παρτυ που της ειχα προτεινει και εγω να παμε με εναν φίλο της.

  5. #20
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Μην το ψαχνεις αλλο. Δεν θελει γιατι δεν θελει. Αν ηθελε δεν θα 'χανε με τιποτα την ευκαιρια να σε σε δει οταν της το προτεινες. Πηγαινε για αλλα.
    Ναι το επιασα. Απλα συμφωνω με τον Remedy λιγο. Νιωθω ότι ξενέρωσε απο δικο μου λαθος. Και αυτο το κανει λιγο πιο δυσκολο ολο αυτο. Αν ηξερα ότι δεν εφταιγα καπου ισως μου ηταν λιγο πιο ευκολο

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Βρε μην το.ψαχνεις. Οι ανθρωποι ειμαστε περιπλοκοι. Δεν εχουμε ιδεα τι συμβαινει στο μυαλο του αλλου. Μπορει οντως να εκανες λαθος και να ξενερωσε μπορει ομως να συνεβη κατι που ουτε καν σου περναει απο το μυαλο. Αν τα αναμοχλευεις συνεχως δεν θα την ξεχασεις. Και κατι τελευταιο, παιζει να επικοινωνησει αυτη ξανα καποτε. Μην ενθουσιαστεις και πεσεις με τα μουτρα. Μπορει να το κανει και για επιβεβαιωση. Αν επιστρεψει ξανα, θα τηςδειξεις ξεκαθαρα οτι θελεις κατι παραπανω. Αν δεν ανταποκριθει σε αυτο αμεσα, τοτε μην ασχοληθεις.

  7. #22
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Βρε μην το.ψαχνεις. Οι ανθρωποι ειμαστε περιπλοκοι. Δεν εχουμε ιδεα τι συμβαινει στο μυαλο του αλλου. Μπορει οντως να εκανες λαθος και να ξενερωσε μπορει ομως να συνεβη κατι που ουτε καν σου περναει απο το μυαλο. Αν τα αναμοχλευεις συνεχως δεν θα την ξεχασεις. Και κατι τελευταιο, παιζει να επικοινωνησει αυτη ξανα καποτε. Μην ενθουσιαστεις και πεσεις με τα μουτρα. Μπορει να το κανει και για επιβεβαιωση. Αν επιστρεψει ξανα, θα τηςδειξεις ξεκαθαρα οτι θελεις κατι παραπανω. Αν δεν ανταποκριθει σε αυτο αμεσα, τοτε μην ασχοληθεις.
    Πφφφφφφφφ να σκάσω ειμαι σου λεω. Ειχαμε σχεδόν ενα μηνα με επικοινωνια, μηνυματα χορούς και ολα αυτα τελοσπάντων που περιέγραψα στο post για να καταληξει έτσι ρε γμτ..... και τωρα νιωθω και ενα μικρο κομπλεξ με την επομενη μερα γμτ

    Τελοσπάντων. Σε ευχαριστω !

  8. #23
    kopela93
    Guest
    Στο μεταξύ Ολίβια είναι όλα to the point αυτά που λες στο κομμάτι σχέσεων.
    Χάρισμα;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ισως εχει να κανει με τη δουλεια μου. Δουλευω με ανθρωπους οποτε μαλλον βοηθαει.

  10. #25
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Βρε μην το.ψαχνεις. Οι ανθρωποι ειμαστε περιπλοκοι. Δεν εχουμε ιδεα τι συμβαινει στο μυαλο του αλλου. Μπορει οντως να εκανες λαθος και να ξενερωσε μπορει ομως να συνεβη κατι που ουτε καν σου περναει απο το μυαλο. Αν τα αναμοχλευεις συνεχως δεν θα την ξεχασεις. Και κατι τελευταιο, παιζει να επικοινωνησει αυτη ξανα καποτε. Μην ενθουσιαστεις και πεσεις με τα μουτρα. Μπορει να το κανει και για επιβεβαιωση. Αν επιστρεψει ξανα, θα τηςδειξεις ξεκαθαρα οτι θελεις κατι παραπανω. Αν δεν ανταποκριθει σε αυτο αμεσα, τοτε μην ασχοληθεις.
    Κάτι ακομη... αυτο το θα επικοινωνησει θα ειναι τυπου "πηρα να δω τι κανεις?" ή κατι του τυπου "παμε για ενα ποτο". Στο πηρα να δω τι κανεις ανταποκρινεσαι ?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    εαν θα θελει μονο επιβεβαιωση θα ναι του τυπου πηρα να δω τι κανεις, το πιθανοτερο. Σε αυτην την περιπτωση θα ζητησεις να βγειτε κατευθειαν, αν θα ενδιαφερεσαι ακομη. Αυτα ομως ειναι υποθετικα σεναρια. Προσπαθησε να την βγαλεις απο το μυαλο σου... ειναι δυσκολο αλλα υπαρχουν κι αλλες γυναικες.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Υπαρχει κι η πιθανοτητα να παιζει κατι με αλλον παραλληλα και να μην γινει κατι και να επιστρεψει. Στο λεω πληροφοριακα αλλα μην πιαστεις απο αυτο και περιμενεις. Το καλυτερο θα ταν οταν επιστρεψει αυτη, εσυ να μην την θες πια.

  13. #28
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Υπαρχει κι η πιθανοτητα να παιζει κατι με αλλον παραλληλα και να μην γινει κατι και να επιστρεψει. Στο λεω πληροφοριακα αλλα μην πιαστεις απο αυτο και περιμενεις. Το καλυτερο θα ταν οταν επιστρεψει αυτη, εσυ να μην την θες πια.
    Δεν αντιλήφθηκα κάτι τέτοιο αλλά ναι, προφάνως υπάρχει η πιθανότητα να υπάρχει και κάποιος άλλος.

  14. #29
    kopela93
    Guest
    Αυτή είναι η μαλακία με τις σχέσεις. Με θέλει ; Δε με θέλει; Αν με θέλει μέχρι πότε; Αν δε με θέλει πρέπει να κάτσω να το αποδεχτώ. Α τώρα με θέλει ξαφνικά τι κάνω;
    Πονοκέφαλος όλα αυτά
    Ελπίζω να πάρεις αυτό που θες

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Ναι το επιασα. Απλα συμφωνω με τον Remedy λιγο. Νιωθω ότι ξενέρωσε απο δικο μου λαθος. Και αυτο το κανει λιγο πιο δυσκολο ολο αυτο. Αν ηξερα ότι δεν εφταιγα καπου ισως μου ηταν λιγο πιο ευκολο
    γυναικα ειμαι, κοπελια :p
    δεν εκανες κανενα λαθος. απλα παρεξηγησε.
    μπορεις να το διορθωσεις αν καταλαβει οτι σου ειναι επιθυμητη και δεν ειπες δικαιολογιες.
    εγω την πιστευω για το γυμναστηριο. επρεπε να της πεις στο καπακι ομως, οτι "οκ, πηγαινε στο γυμναστηριο. θες να παμε μεθαυριο για ποτο/φαγητο/μπανιο;"

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Έφαγα άκυρο??
    By Χάλια Μαύρα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 30-09-2021, 01:14
  2. Τι ΔΕΝ έφαγα σήμερα
    By Sethunya in forum Παχυσαρκία
    Replies: 31
    Last Post: 06-11-2017, 17:18
  3. ΤΙ ΘΑ ΦΑΩ - ΤΙ ΕΦΑΓΑ;
    By popcorn in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 13
    Last Post: 22-12-2014, 15:09
  4. Τί έφαγα σήμερα!
    By fuxia in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 89
    Last Post: 29-11-2010, 22:15
  5. Replies: 179
    Last Post: 25-02-2010, 18:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •