Έφαγα κόλλημα! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Καλημερα !

    Ναι το ιδιο πιστευω και εγω, οτι τη χαλασε το επομενο πρωι. Και γι'αυτο ανεφερα στο πρωτο μηνυμα μου οτι "νιωθω οτι δεν εχω μουτρα να την ξανα ενοχλησω (...)". Αλλα τη μια προταση την εκανα για την ιδια μερα (την Κυριακη που μας πέρασε δηλαδή) για το ιδιο βραδυ για ενα πάρτυ, στην οποια μου απαντησε θα δουμε. Χθες Τεταρτη που την πήρα τηλεφωνο να βρεθουμε σε ενα αλλο παρτυ και ειπε οτι εχει κανονισει γυμναστηριο αν και θα ηθελε πολυ να ΠΑΕΙ. Πάντως χθες στο τηλεφωνο μου ανεφερε οτι τελικα την Κυριακη πηγε τελικα με στο παρτυ που της ειχα προτεινει και εγω να παμε με εναν φίλο της.
    πιστευω οτι αυτο εγινε, επειδη δεν της εχει φυγει η ξενερα που δεν την ηθελες αρκετα, γιατι δεν ξερει οτι την ηθελες...
    οταν ειπες δενε χεις μουτρα να την ξαναενοχλησεις, ειναι σαν αν της λες οτι σωστα καταλαβε, δεν ανταποκριθηκες.
    αντι να πεις δεν εχεις μουτρα, ερπεπε με καποιον τροπο να της πεις οτι σε ξετρελανε, και σκας που ειχες ημικρανια και δεν μπορεσατε να συνεχισετε.
    τεσπα, εγω νομιζω οτι μπορεις να επιμεινεις για λιγο. να βρεις τροπο να εξηγησεις ποσο την θελεις.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Της προτεινε να βγουνε και ειπε οχι. Βαλτε τον εαυτο σας στη θεση της. Γουσταρετε καποιον και σας λεει να βγειτε, θα πειτε οχι ή θα τρεξετε; Κι αν οντως ειχε ξενερωσει γιατι ενιωσε οτι δεν την ηθελε αρκετα, εκει ειναι που θα ετρεχε ακομη περισσοτερο. Δεν υπαρχει τιποτα περιπλοκο, το μυαλο μας τα κανει ολα περιπλοκα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Της προτεινε να βγουνε και ειπε οχι. Βαλτε τον εαυτο σας στη θεση της. Γουσταρετε καποιον και σας λεει να βγειτε, θα πειτε οχι ή θα τρεξετε; Κι αν οντως ειχε ξενερωσει γιατι ενιωσε οτι δεν την ηθελε αρκετα, εκει ειναι που θα ετρεχε ακομη περισσοτερο. Δεν υπαρχει τιποτα περιπλοκο, το μυαλο μας τα κανει ολα περιπλοκα.
    ξενερωσε γιατι ΝΟΜΙΖΕ οτι δεν την ηθελε. δεν ισχυει ομως οτι δεν την ηθελε. την θελει πολυ. αυτη ειναι η παρεξηγηση.

  4. #34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πιστευω οτι αυτο εγινε, επειδη δεν της εχει φυγει η ξενερα που δεν την ηθελες αρκετα, γιατι δεν ξερει οτι την ηθελες...
    οταν ειπες δενε χεις μουτρα να την ξαναενοχλησεις, ειναι σαν αν της λες οτι σωστα καταλαβε, δεν ανταποκριθηκες.
    αντι να πεις δεν εχεις μουτρα, ερπεπε με καποιον τροπο να της πεις οτι σε ξετρελανε, και σκας που ειχες ημικρανια και δεν μπορεσατε να συνεχισετε.
    τεσπα, εγω νομιζω οτι μπορεις να επιμεινεις για λιγο. να βρεις τροπο να εξηγησεις ποσο την θελεις.
    Tο δεν εχω μούτρα να την ξαναενοχλησω δεν το ειπα σε αυτη προφανως... το εγραψα εδω. Αλλα το οτι "ερπεπε με καποιον τροπο να της πεις οτι με ξετρελανε (...) και σκαω για την ημικρανια" ΟΝΤΩΣ επρεπε να το ειχα πει.
    Με ρωτησε σου εχει ξανασυμβει αυτο? Της ειπα "Συγγνωμη ρε συ εχω προβλημα με τα air-condition ωρες-ωρες" (το ειχαμε αναμμενο εκεινο το βραδυ) " και μου δημιουργουν προβλημα γιατι εχω αραια μαλλια στο κεφαλι μου και κρυωνω με το παραμικρο."

    Δεν ξερω τι μπαλωσα αλλα δεν φανηκε να της φτάνει η απαντηση.. :-(

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Γνωμη μου, τζαμπα βασανιζεσαι. ΤΟ ξερει οτι τη γουσταρεις. Κι αν προσπαθησεις κι αλλο, εκει ειναι που θα ξενερωσει τελειως. Αν σταματησεις να την κυνηγας, εκει υπαρχει κι η πιθανοτητα να ασχοληθει αυτη ξανα. Οταν κυνηγας την αλλην δειχνεις απελπισια.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Tο δεν εχω μούτρα να την ξαναενοχλησω δεν το ειπα σε αυτη προφανως... το εγραψα εδω. Αλλα το οτι "ερπεπε με καποιον τροπο να της πεις οτι με ξετρελανε (...) και σκαω για την ημικρανια" ΟΝΤΩΣ επρεπε να το ειχα πει.
    Με ρωτησε σου εχει ξανασυμβει αυτο? Της ειπα "Συγγνωμη ρε συ εχω προβλημα με τα air-condition ωρες-ωρες" (το ειχαμε αναμμενο εκεινο το βραδυ) " και μου δημιουργουν προβλημα γιατι εχω αραια μαλλια στο κεφαλι μου και κρυωνω με το παραμικρο."

    Δεν ξερω τι μπαλωσα αλλα δεν φανηκε να της φτάνει η απαντηση.. :-(
    ΔΕΝ μπαλωσες...
    για μενα ολο το θεμα ειναι αν οντως περασε κι αυτη καλα στο σεξ. εκει που ειπες "κανεις δεν εμεινε παραπονεμενος".
    αυτο, δεν μπορεις να το ξερεις. μπορει εσυ να εισαι ικανοποιημενος και η αλλη να δειχνει ικανοποιημενη, αλλα να εχει περασει πολυ μετρια.
    ΑΝ λοιπον της αρεσε κι εκεινης, ολη η ξενερα ειναι απο τον "πονοκεφαλο".
    οποτε, κατσε σκεψου αν μπορει να σου δωσει μια ευκαιρια να επανορθωσεις.

    υ.γ. το "αν σουε χει ξανασυμβει" στο ρωτησε για τον πονοκεφαλο, η γενικα για ολη την φαση μεταξυ σας;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    αν θες, λυσε μου μια απορια.
    εχεις καποια διαγνωση;
    παιρνεις αγωγη για κατι;

  8. #38
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΔΕΝ μπαλωσες...
    για μενα ολο το θεμα ειναι αν οντως περασε κι αυτη καλα στο σεξ. εκει που ειπες "κανεις δεν εμεινε παραπονεμενος".
    αυτο, δεν μπορεις να το ξερεις. μπορει εσυ να εισαι ικανοποιημενος και η αλλη να δειχνει ικανοποιημενη, αλλα να εχει περασει πολυ μετρια.
    ΑΝ λοιπον της αρεσε κι εκεινης, ολη η ξενερα ειναι απο τον "πονοκεφαλο".
    οποτε, κατσε σκεψου αν μπορει να σου δωσει μια ευκαιρια να επανορθωσεις.

    υ.γ. το "αν σουε χει ξανασυμβει" στο ρωτησε για τον πονοκεφαλο, η γενικα για ολη την φαση μεταξυ σας;

    Έχεις δίκιο.. στο δικο μου το μυαλο ειναι που δεν εμεινε κανεις παραπονεμένος. Στο δικο της δεν ειμαι 100% σιγουρος. Γιατι παρέλειψα να αναφερω και το εξης: επειδή ειχα αρκετο καιρο να ερθω σε επαφη με καποια κοπέλα (πραγμα το οποιο και της ανεφερα για να ξερει) περίμενα ότι αυτο θα εχει το γνωστό αποτέλεσμα. Έλα ομως που λειτουργησε αναποδα αυτο και δεν ολοκληρωνα... και με ρωτησε ΚΑΙ εκει αν μου εχει ξανασυμβει. Εικάζω της λεω οτι το σωμα μου εχει ξεχασει και γινεται αυτο το πραγμα. Τελικα ολα καλα εκεινο το βραδυ, αλλα αντε να ξερεις αν το ειχε μετα στο πισω μερος του κεφαλιου της την επομενη μερα.
    Οποτε η ημικρανια της επομενης υπάρχει και μια περίπτωση να ηταν και ενα ωραιο κερασάκι στην τουρτα τελικα για αυτη.

    Για αυτο που ρωτας στο υστερογραφο, μου το ρωτησε για τον πονοκεφαλο και οπως ανακαλω στο μυαλο μου το σκηνικο, θυμαμαι να ειναι σε τόνο "σου εχει ξανασυμβει στο σεξ".

    Λοιπόν στο δια ταυτα μακρυγορήσαμε και αυτο που εχω να πω αυτη τη στιγμη παιδιά ειναι οτι νιωθω πλέον να εχω κομπλάρει ΠΑΡΑ πολύ άσχημα σε αυτη την κατάσταση... ακόμη και αν μου δωσει και άλλη μια ευκαιρία να επανορθώσω, αυτή τη στιγμή δεν νιώθω καθόλου μα καθόλου σιγουρος για τον εαυτό μου. Νιώθω σαν να ξεχασα ποιά είναι τα κυβικα μου... σαν να μην ειμαι σιγουρος οτι όντως θα καταφερω θα επανορθώσω και θα γινουν παλι τα ιδια σκηνικα απο την αρχη. Δηλαδη Αρχιζω να πιστευω οτι ειναι καλυτερη ιδεα αυτη τη στιγμη να βρω μια άλλη κοπέλα να "ξανα ζυγιστώ", που λεει ο λόγος, παρα να παω εκει με ανασφάλεια και γινουν ακομη χειροτερα τα πραγματα και η αυτοπεποιηθηση πιάσει πάτο μετά.

    Τι λες και εσυ ?

  9. #39
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν θες, λυσε μου μια απορια.
    εχεις καποια διαγνωση;
    παιρνεις αγωγη για κατι;
    Οχι δεν παιρνω κατι. Δεν εχω διαγνωσθεί με οτιδηποτε και έκανα και συνεδρίες με ψυχολογο μεχρι πριν λιγο καιρο. Αν ειχα κατι θα το ειχε δει.

    Αυτο που μπορω να σου πω σιγουρα ειναι δεν κανω καλή ζωή. Κοιμαμαι λιγο σε σχεση με αυτο που χρειάζομαι, πίνω καθε (μα καθε) βράδυ ενα-δυο ποτά ή δυο μπυρες και κανω ηλεκτρονικο τσιγάρο, αλλα τρώω καλα και υγιεινα. Πρωι φυσικο χυμο που τον στυβω εγω, δημητριακα με μέλι και ταχινι καποιες φορες, το μεσιμερι μαγειρεμενο φαγητο. Λαχανικα και φρουτα οχι σε καθημερινη βαση.

    Επίσης απο αυτοπεποιθηση... δεν εχω και την καλυτερη... γι'αυτο και ειχα καιρο να παω με κοπελα πριν απο αυτη.

  10. #40
    kopela93
    Guest
    Πρέπει να δείχνει κατανόηση κάποια κοπέλα, αν δεν μπορείς να λειτουργήσεις σεξουαλικά. Το ίδιο και εσύ αν αυτή δεν μπορέσει να λειτουργήσει.
    Οπότε η κατανόηση τα σώζει όλα..
    Επίσης, αυτή το πήρε προσωπικά το σεξουαλικό γι'αυτό ρώτησε αν σου έχει ξανασυμβεί. Δε σε ξέρει ακόμα καλά, δεν έκατσε να σε μάθει. Παρεξηγήθηκε/ξενέρωσε;; Το θέμα είναι ότι οι σχέσεις θέλουν δουλειά. Μπορείς να "επανορθώσεις" όμως δεν έκανες κάτι μεμπτό. Θα είναι λάθος να νιώσεις άσχημα γι'αυτό. Όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα. Αν θες να συνεχίσετε δείξε ενδιαφέρον και να δείξε κι αυτή
    Αν δε δείξει, ξέχασε την. Εγώ πιστεύω ότι θα δείξει.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ψαξε για αλλη κοπελα. Δεν εγινε τιποτα. Μην δινεις στο συμβαν περισσοτερη σημασια απο αυτη που εχει. ΠΑιζει και να μην της αρεσε το σεξ μαζι σου. Ε, και; Αυτο δεν σημαινει οτι φταις εσυ, σημαινει οτι δεν ταιριαξατε. Πηγαινε παρακατω, δεν χαθηκαν οι γυναικες. Και.μην υπεραναλυεις...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Σκεψου οτι εζησες μια ερωτικη ιστορια, μια ακομη εμπειρια. Μια χαρουλα. Το να κανεις και σεξ πού και πού οταν δεν εχεις σχεση δεν ειναι κι ασχημα.

  13. #43
    Κυνηγηστε ρε καμία κοπέλα αν την γουσταρετε αληθινά. Τι θα παθετε θα σας πεσει ο κωλος?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Έχεις δίκιο.. στο δικο μου το μυαλο ειναι που δεν εμεινε κανεις παραπονεμένος. Στο δικο της δεν ειμαι 100% σιγουρος. Γιατι παρέλειψα να αναφερω και το εξης: επειδή ειχα αρκετο καιρο να ερθω σε επαφη με καποια κοπέλα (πραγμα το οποιο και της ανεφερα για να ξερει) περίμενα ότι αυτο θα εχει το γνωστό αποτέλεσμα. Έλα ομως που λειτουργησε αναποδα αυτο και δεν ολοκληρωνα... και με ρωτησε ΚΑΙ εκει αν μου εχει ξανασυμβει. Εικάζω της λεω οτι το σωμα μου εχει ξεχασει και γινεται αυτο το πραγμα. Τελικα ολα καλα εκεινο το βραδυ, αλλα αντε να ξερεις αν το ειχε μετα στο πισω μερος του κεφαλιου της την επομενη μερα.
    Οποτε η ημικρανια της επομενης υπάρχει και μια περίπτωση να ηταν και ενα ωραιο κερασάκι στην τουρτα τελικα για αυτη.

    Για αυτο που ρωτας στο υστερογραφο, μου το ρωτησε για τον πονοκεφαλο και οπως ανακαλω στο μυαλο μου το σκηνικο, θυμαμαι να ειναι σε τόνο "σου εχει ξανασυμβει στο σεξ".

    Λοιπόν στο δια ταυτα μακρυγορήσαμε και αυτο που εχω να πω αυτη τη στιγμη παιδιά ειναι οτι νιωθω πλέον να εχω κομπλάρει ΠΑΡΑ πολύ άσχημα σε αυτη την κατάσταση... ακόμη και αν μου δωσει και άλλη μια ευκαιρία να επανορθώσω, αυτή τη στιγμή δεν νιώθω καθόλου μα καθόλου σιγουρος για τον εαυτό μου. Νιώθω σαν να ξεχασα ποιά είναι τα κυβικα μου... σαν να μην ειμαι σιγουρος οτι όντως θα καταφερω θα επανορθώσω και θα γινουν παλι τα ιδια σκηνικα απο την αρχη. Δηλαδη Αρχιζω να πιστευω οτι ειναι καλυτερη ιδεα αυτη τη στιγμη να βρω μια άλλη κοπέλα να "ξανα ζυγιστώ", που λεει ο λόγος, παρα να παω εκει με ανασφάλεια και γινουν ακομη χειροτερα τα πραγματα και η αυτοπεποιηθηση πιάσει πάτο μετά.

    Τι λες και εσυ ?
    εγω λεω....
    οπως νοιωθεις...
    αν αισθανεσαι οτι ειναι ωρα να κανεις κατι αλλο , γιατι δεν τραβαει, αυτο να κανεις.
    για τα υπολοιπα τα σεξουαλικα, το προβλημα θα ηταν το πολυ γρηγορα και χωρις επαναληψη. το "αργα", δεν ειναι προβλημα.
    αλλα αυτα ειναι τα βασικα. το σημαντικο ειναι η αισθηση που ειχατε, αν ταιριαξατε στο σεξ κλπ...
    οποτε, δεν βλεπω καμια τουρτα, αν περασε κι αυτη καλα. βλεπω μονο το κερασακι.
    αρκει να μην παραμιλουσες απο ανασφαλεια κατα την διαρκεια και ελεγες οτι δεν ξερεις γιατι συμβαινει κλπ. αυτα, δεν τα λεμε..

    κι εγω παντως αυτο θα σκεφτομουν αν μου συνεβαινε. δεν θα πειθομουν δηλαδη οτι ενας πονοκεφαλος του χαλασε τοσο την διαθεση αν με ηθελε πολυ. θα θεωρουσα οτι ηταν χλιαρος απεναντι κου.

  15. #45
    kopela93
    Guest
    Γι'αυτό πρέπει να το ξανακάνουν. Γιατί μια φορά δε λέει τίποτα. Μπορεί να σας βγουν ωραία πράγματα στην πορεία

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Έφαγα άκυρο??
    By Χάλια Μαύρα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 30-09-2021, 00:14
  2. Τι ΔΕΝ έφαγα σήμερα
    By Sethunya in forum Παχυσαρκία
    Replies: 31
    Last Post: 06-11-2017, 16:18
  3. ΤΙ ΘΑ ΦΑΩ - ΤΙ ΕΦΑΓΑ;
    By popcorn in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 13
    Last Post: 22-12-2014, 14:09
  4. Τί έφαγα σήμερα!
    By fuxia in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 89
    Last Post: 29-11-2010, 21:15
  5. Replies: 179
    Last Post: 25-02-2010, 17:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •