Έφαγα κόλλημα! - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83
  1. #76
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Καλύτερα λοιπόν. Να ηρεμήσεις. Μπράβο για την απόφασή σου
    Επανέρχομαι στα πεταχτα. Δεν ξερω αν εχει νοημα βεβαια.. απλα την ιστορία της υποθεσης.
    Επικοινώνησε μονης της εν τέλει την Κυριακή με το εξης μηνυμα: "Αν σκοπευεις να πας την Τριτη στη συναυλία, ελα να σου δώσω τα εισητηρια μου με τα οποια ειχα παρακολουθησει την προηγουμενη μερα του φεστιβαλ, γιατι ετσι δίνουν μια μικρη εκπτωση."
    Λεω "δεν θα τα χρειαστώ, Ευχαριστω που το σκεφτηκες." Ακολουθησε ενας μικρός διάλογος του τι κανουμε, με την ιδια να λεει ποσο δυσκολη ειναι η κατασταση της μητερας της. (ειχα αναφερει στο πρωτο post για τα οικογενειακα της προβληματα).
    Και εκει εκλεισε ο διαλογος.

    Δεν το κυνηγησα να βρεθουμε. Δεν ημουν ετοιμος/καλα. Δεν ειχα συνελθει καλα....

  2. #77
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Επανέρχομαι στα πεταχτα. Δεν ξερω αν εχει νοημα βεβαια.. απλα την ιστορία της υποθεσης.
    Επικοινώνησε μονης της εν τέλει την Κυριακή με το εξης μηνυμα: "Αν σκοπευεις να πας την Τριτη στη συναυλία, ελα να σου δώσω τα εισητηρια μου με τα οποια ειχα παρακολουθησει την προηγουμενη μερα του φεστιβαλ, γιατι ετσι δίνουν μια μικρη εκπτωση."
    Λεω "δεν θα τα χρειαστώ, Ευχαριστω που το σκεφτηκες." Ακολουθησε ενας μικρός διάλογος του τι κανουμε, με την ιδια να λεει ποσο δυσκολη ειναι η κατασταση της μητερας της. (ειχα αναφερει στο πρωτο post για τα οικογενειακα της προβληματα).
    Και εκει εκλεισε ο διαλογος.

    Δεν το κυνηγησα να βρεθουμε. Δεν ημουν ετοιμος/καλα. Δεν ειχα συνελθει καλα....
    Βρε δεν πάει να γ***** κι αυτή; Με ψίχουλα να σε ρίξει; Δεν καταλαβαίνω πόσο θράσος έχουν.
    Εισιτήρια λέει. Χαχα όχι κυρά μου να τα βάλεις στον **** σου
    Καλά ε; Έχω εκνευρίσει από τα δικά μου. Αν δεις στο θέμα *απελπισία*
    Τι να πω ρε. Ο κόσμος δεν ξέρει να δείχνει ενδιαφέρον
    Εγώ πιστεύω δεν ψήνεται και θέλει να την επιβεβαιωνεις
    Μη της δώσεις τη χαρά. Να πάει να κλαφτει αλλού για τη μητέρα της. Μα ο κόσμος δεν έχει όρια. Σεβασμός πρέπει να υπάρχει.
    Καλύτερα που δεν το κυνηγησες

  3. #78
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Βρε δεν πάει να γ***** κι αυτή; Με ψίχουλα να σε ρίξει; Δεν καταλαβαίνω πόσο θράσος έχουν.
    Εισιτήρια λέει. Χαχα όχι κυρά μου να τα βάλεις στον **** σου
    Καλά ε; Έχω εκνευρίσει από τα δικά μου. Αν δεις στο θέμα *απελπισία*
    Τι να πω ρε. Ο κόσμος δεν ξέρει να δείχνει ενδιαφέρον
    Εγώ πιστεύω δεν ψήνεται και θέλει να την επιβεβαιωνεις
    Μη της δώσεις τη χαρά. Να πάει να κλαφτει αλλού για τη μητέρα της. Μα ο κόσμος δεν έχει όρια. Σεβασμός πρέπει να υπάρχει.
    Καλύτερα που δεν το κυνηγησες
    Ναι εγω ετσι πιστευω... οτι δεν ενδιαφερεται πλεον. Και το μηνυμα θεωρω ότι ηταν "τροχιοδεικτικό", να μου τραβηξει την προσοχη δηλαδη απλα και τιποτα αλλο.
    Απ'οσο τη θυμαμαι δεν εστελνε ποτε στην απ'εξω - απ'εξω. Αμα ηθελε να βγουμε το εστελνε σε μηνυμα ευθεως, οποτε....

  4. #79
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Ναι εγω ετσι πιστευω... οτι δεν ενδιαφερεται πλεον. Και το μηνυμα θεωρω ότι ηταν "τροχιοδεικτικό", να μου τραβηξει την προσοχη δηλαδη απλα και τιποτα αλλο.
    Απ'οσο τη θυμαμαι δεν εστελνε ποτε στην απ'εξω - απ'εξω. Αμα ηθελε να βγουμε το εστελνε σε μηνυμα ευθεως, οποτε....
    Α ρε τι τραβάς και εσύ; Χαχαχα και μένα κάτι κενά μηνύματα μου έστειλε για να μου τραβήξει την προσοχή χωρίς καν να πει να βρεθούμε.
    Αυτά!!! Τι να πω!!! Όπως είπε και ένας φίλος μου, ώρα να το πενθησω χαχαχαχα

  5. #80
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Α ρε τι τραβάς και εσύ; Χαχαχα και μένα κάτι κενά μηνύματα μου έστειλε για να μου τραβήξει την προσοχή χωρίς καν να πει να βρεθούμε.
    Αυτά!!! Τι να πω!!! Όπως είπε και ένας φίλος μου, ώρα να το πενθησω χαχαχαχα
    Κενα μηνυματα ? Α τοσο καλα.... :D :D

  6. #81
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by tingerbell View Post
    Κενα μηνυματα ? Α τοσο καλα.... :D :D
    Έγραψε 3 μηνύματα
    Τα δύο πριν τις 00:00
    Και το ένα κατά τις 2
    Τα έσβησε ο μλκς για να του δώσω σημασία και να του πω τι εσβησες;;;;

  7. #82
    Καλησπέρα σας και πάλι

    Άρχισα πάλι να τρώγομαι με τα ρουχα μου... μέσα στις διακοπές είχα ηρεμήσει και δεν το σκεφτόμουν ιδιαίτερα. Αλλα γύρισα απο διακοπές και είμαι μόνος στην πόλη χωρίς ιδιαίτερες παρέες και δραστηριότητες, αφού όλα ανοιγουν απο Σεπτέμβρη πάλι, και άρχισα πάλι να το κλώθω στο μυαλό μου πάλι απο την αρχη. Στις διακοπές δεν γνώρισα κάποια άλλη κοπέλα για να μπορέσω να ξεχαστώ, οπότε φτου και απο την αρχη.
    Νομίζω ότι μου άφησε ενα μικρό κομπλεξ όλο αυτο... τύπου θα την ξαναπετύχω σε κάποιο πάρτυ και δεν θα ξέρω πως να αντιδράσω ή ακόμη έχει αρχίσει να μου περνάει απο το μυαλό ότι μπορεί να σκεφτεί ή και να πει στις φίλες/φίλους της "να αυτός που δεν μπορεί (...)". Άρχισα να εχω τέτοιους ειδους σκέψεις..... :-(

    Ίσως ειναι καλη ιδέα να μιλησω σε κάποιον τελικά με ειδικότητα στη συμβουλευτική (??)... μπορει να βοηθησει. Τι λέτε και εσεις ?

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Αφου ειχες πονοκεφαλο γιατι δεν της ελεγες να βγειτε λιγες μερες μετα; Τωρα δεν θα χαν συμβεί ολα αυτα !
    Επίσης αν εμενα καποιος ηθελε να με βαλει "σε ταξη" οπως ειπες ενω ακομα καλα καλα δεν γνωριζόμασταν θα ετρεχα μακρυά.
    Last edited by little; 25-08-2022 at 04:57.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Έφαγα άκυρο??
    By Χάλια Μαύρα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 30-09-2021, 01:14
  2. Τι ΔΕΝ έφαγα σήμερα
    By Sethunya in forum Παχυσαρκία
    Replies: 31
    Last Post: 06-11-2017, 17:18
  3. ΤΙ ΘΑ ΦΑΩ - ΤΙ ΕΦΑΓΑ;
    By popcorn in forum Διατροφή, Fitness-Ασκηση
    Replies: 13
    Last Post: 22-12-2014, 15:09
  4. Τί έφαγα σήμερα!
    By fuxia in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 89
    Last Post: 29-11-2010, 22:15
  5. Replies: 179
    Last Post: 25-02-2010, 18:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •