Άγχος για κάτι που υπέγραψα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    728

    Άγχος για κάτι που υπέγραψα

    Πήγα σε μια συνέντευξη και μου δώσανε ένα σαν ερωτηματολόγιο και το υπέγραψα και τώρα αγχώνομαι πολύ μην μου πάρουν ότι έχω και δεν έχω. Δεν έβαλα την κανονική μου υπογραφή αλλά αγχώνομαι. Γιατί μου συμβαίνει αυτό? Υπάρχει περίπτωση να μπορούν να μου πάρουν κάτι με πλαστογραφια η κάτι τέτοιο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Elli19899 View Post
    Πήγα σε μια συνέντευξη και μου δώσανε ένα σαν ερωτηματολόγιο και το υπέγραψα και τώρα αγχώνομαι πολύ μην μου πάρουν ότι έχω και δεν έχω. Δεν έβαλα την κανονική μου υπογραφή αλλά αγχώνομαι. Γιατί μου συμβαίνει αυτό? Υπάρχει περίπτωση να μπορούν να μου πάρουν κάτι με πλαστογραφια η κάτι τέτοιο?
    δεν ξερω αν βοηθαει αυτο που λεω, αλλα αυτα που λες ειναι παραλογα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Ελι ανυσηχια με φοβιεσ εχεισ κι εγω ανυσηχια εχω ηρεμησε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    728
    Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Το καταλαβαίνω έχετε δίκιο απλά έχω εμμονή. Δυστυχώς.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    728
    Πήγα εκεί και ενώ το διάβασα και δεν έλεγε κάτι πέρα από έντυπο συνέντευξης υποψήφιου κλπ ξαναπήγα και το ζήτησα να το διαβάσω και είδα ότι επάνω έγραφε ένα μεγάλο "οχι". Οι δικοί μου λεν πως είναι άγχος που έχω γενικά και για το στομάχι μου αλλά δεν ξέρω τι εμμονή έπαθα. Δεν ξέρω. Έχω εμμονές.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Δεν είναι τίποτα , δεν θα σου πάρουν τίποτα.
    Απλά γενικά την υπογραφή να προσέχεις που την βάζεις.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    728
    Έβαλα ολογράφως το όνομα μου και στο τέλος μια υπογραφή που δεν ήταν η κανονική μου. Είχε διάφορες ερωτήσεις τύπου συνεντευξεων αλλά δεν μου άρεσαν καθόλου αν και ήταν μεγάλη εταιρία. Βέβαια ότι έγραψαν και όχι πάνω σημαίνει πως το έχουν και για πέταμα και τσάμπα φοβάμαι.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    728
    Έχω τρελό άγχος. Τώρα με έχει πιάσει ένα άγχος για το μην χτυπήσω κάποιον στο δρόμο πεζό. Έχω καταντήσει να πηγαίνω πολύ σιγά και να ενοχλώ. Και σκέφτομαι δεν παίζει να χτυπήσεις ( χτυπά ξύλο) κάποιον η κάτι και να μην καταλάβεις. Φοβάμαι συνεχεία πως θα κάνω κάτι χωρίς να το καταλάβω. Δεν καταλαβαίνω τι κακό είναι αυτό το άγχος η εμμονή που έχω. Και όλα αυτά που περιγράφω εκεί καταλήγουν όλα. Εμμονές. Φόβοι για τα πάντα για την καθημερινότητα μου δεν αντέχω άλλο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Elli19899 View Post
    Έχω τρελό άγχος. Τώρα με έχει πιάσει ένα άγχος για το μην χτυπήσω κάποιον στο δρόμο πεζό. Έχω καταντήσει να πηγαίνω πολύ σιγά και να ενοχλώ. Και σκέφτομαι δεν παίζει να χτυπήσεις ( χτυπά ξύλο) κάποιον η κάτι και να μην καταλάβεις. Φοβάμαι συνεχεία πως θα κάνω κάτι χωρίς να το καταλάβω. Δεν καταλαβαίνω τι κακό είναι αυτό το άγχος η εμμονή που έχω. Και όλα αυτά που περιγράφω εκεί καταλήγουν όλα. Εμμονές. Φόβοι για τα πάντα για την καθημερινότητα μου δεν αντέχω άλλο.
    Έλλη στο έχω πει κ άλλες φορές πριν καιρό.
    Κάνε ένα δώρο στον εαυτό σου και πήγαινε σε έναν ειδικό. Εμείς εδώ δε μπορούμε να σε βοηθήσουμε. Κάθε φορά κάτι έχεις, ηρεμείς για λίγο και ξανά τα ίδια. Είναι φαύλος κύκλος. Δε θες να ζήσεις? Η ζωή είναι μικρή..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Τι σου έχει μάθει η ζωή οτι μπορούν να σου πάρουν υπογράφοντας ένα ερωτηματολόγιο; Το σπίτι; Τα λεφτά; Τη παρθενιά; Την όραση; Το καινούριο σου τζιν;

Similar Threads

  1. ΑΓΧΟΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
    By Medussa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 19-01-2022, 12:08
  2. Άγχος ή κάτι άλλο;
    By Sonataa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 04-12-2018, 19:03
  3. αγχος η κατι αλλο?
    By vasilis 80 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 16-03-2017, 21:41
  4. ΑΓΧΟΣ Η ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ??
    By volkar in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 26-02-2013, 03:42
  5. Άγχος ότι κάτι θα χαλάσει..
    By void in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 06-10-2011, 19:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •