Η βαρετή ζωή μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις, το ξέρω κάποια δραστηριότητα σίγουρα θα βοηθούσε, αν και τώρα λόγο καλοκαιριού δεν υπάρχει τίποτα, από την άλλη δεν βρίσκω τίποτα να με ευχαριστήσει πέρα από την επικοινωνία με άλλα πρόσωπα πχ. Σεμινάρια.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αν βαριεσαι τον εαυτο σου , θα σε βαριεται κι αυτος και οι αλλοι , αν βρισκεις ενδιαφερον στον εαυτο σου, εχεις κερδισει μια μεγαλη μαχη , δεν θασαι βαρετος .........

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Υπαρχει ενα ρητο που λεει "Αργια μητηρ πασης κακιας" κι εννοει πως αμα δεν εχεις δουλειά εχεις χρονο να σκεφτεις και ν αναλυσεις. Ξερω πως καποια νοσηματα δεν επιτρεπουν την εργασια ομως λιγο σκαλισμα στον κηπο, λιγο μαγειρεμα στην κουζινα, καποια βοηθεια σε κανεναν υπερηλικα γειτονα θ απασχολησει το μυαλο σου και θα κανει να μην ειναι η καθε μερα ολοϊδια με την προηγουμενη. ΄Αλλα που μπορω να σκεφτω ειναι βολτες με ποδηλατο , πεζοπορια κατα προτιμηση με παρεα, αλλα και μονος γινεται.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Μόνο βόλτες και ποδήλατο αυτό γίνεται τέτοια εποχή, δεν είμαι ούτε από Αθήνα ούτε από Θεσσαλονίκη που έχει πάμπολλες δραστηριότητες!

  5. #20
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Έχω αλλά δεν αισθάνομαι αυτό τον κέφι, την όρεξη όταν βγαίνω. Ούτε εγώ δεν ξέρω στην τελική τη θέλω
    Αν έχεις όλα οσα θες και δεν ξέρεις όπως λες τι σου λείπει για ψιλοκαταθλιψουλα μου άκουγεται.εμείς τα παιδια της επαρχίας δυστυχώς δεν έχουμε πολλες επιλογές σε καταλαβαίνω σε αυτό.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Μόνο βόλτες και ποδήλατο αυτό γίνεται τέτοια εποχή, δεν είμαι ούτε από Αθήνα ούτε από Θεσσαλονίκη που έχει πάμπολλες δραστηριότητες!
    Θεωρεις οτι καποια απ αυτα που ειπα γινονται στην Αθηνα? Επειδη εισαι στην εξοχη τα προτεινα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by katran View Post
    Θεωρεις οτι καποια απ αυτα που ειπα γινονται στην Αθηνα? Επειδη εισαι στην εξοχη τα προτεινα.
    Όχι απλός αναφέρω ότι σαν μεγάλη πόλη θα έχει σίγουρα πολλές περισσότερες δραστηριότητες από ότι σε μια μικρή πόλη όπως αυτή που μένω εγώ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Βαρετη καθημερινοτητα
    By Anakin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-01-2016, 04:57
  2. Mια βαρετη ζωη...
    By jimakos8 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 15
    Last Post: 20-11-2010, 00:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •