?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40

Thread: ?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    ?

    μονο με το καθρεπτη ηρεμω αλλα μου ρχεται να τον σπασω γιατι σκεφτομαι ολο αυτο που σας περιεγραψα!!!Λογικα ολοι το χουμε αυτο αλλα εμενα γιατι με ενοχλει τοσο πολυ και μου γινεται εμμονη????Βοηθεια παιδια φοβαμαι ειμαι εντελως τρελλη !!!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    αφρούλα με το γιατρό σου σου μίλησες?τι σου είπε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μολις λιποθυμησα απο την ακαθησια με ενα καινουργιο χαπι αλλα το κοψα.Του το χα πει και μου ειπε γιατι εγω ξερω ?????Κανενας δε ξερει και αυτο ειναι το λογικο.Αλλα εμενα ειναι πιο εντονη αυτη η σκεψη τωρα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Aπο τι πασχεις ειπαμε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μετρια καταθλιψη και καποιες εμμονες ιδεες.Εσεις ξερετε παιδια πως ειναι το προσωπο σας?Οχι βεβαια !!!!!!!Σωστα??????Η τρελλαθηκα??Ο γιατρος δε σηκωνει το τηλεφωνο ωραιοι και αυτοι τι να πω.Δε ξερω μου ρχεται να τα παρω ολα τα χαπια να τελειωνω δεν αντεχω αλλο.Μα το Θεο!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    προσπαθω τα εχω λυσει σχεδον ολα αλλα τωρα ηρθε αυτο τοσο δυνατο που θελω να πεθανω!!!!!!!!Αληθεια.Παλι κλαιω δεν αντεχομαι αλλο.:(:mad: Και για ολα ευθυνεται ο τρελλογιατρος μου αυτος θα παει μεσα!!!!!!!!!Τον πηρα 20 τηλεφωνα ειμαι μονη μου οι γονεις μου ειναι εκτος Αθηνων τι να κανω?Δε μπορω να ηρεμησω!!!:(:(

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να πας σε καπιο δημοσιο νοσοκομειο στα επειγοντα και να ζητησεις να σε δει ψυχιατρος η ψυχολογος.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ζαναξ δεν κανει να παρεις μπας και ηρεμησεις λιγακι?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    να σου πω την αληθεια ουτε και εγω ξερω ακριβως πως ειμαι.
    δηλαδη μου εχει τυχει αρκετες φορες να ειμαι για ψωνια στα μαγαζια και να πεσω πανω σε εναν καθρεπτη και να μην αναγνωρισω οτι ειμαι εγω. μερικες φορες φαντασου εχω ζητησει και συγγνωμη.
    δεν σου συμβαινει τιποτα παραλογο,τιποτα που δεν συμβαινει αν οχι σε ολουσ στους περισσοτερους τουλαχιστον. με το να το σκεφτεσαι ολη την ωρα χειροτερο το κανεις.
    αστο να παει...κανε κατι,ασχολεισου με μια δραστηριοτητα και προσπαθησε να ξεχαστεις , στην αρχη δε λεω θα ναι δυσκολο ομως θα τα καταφερεις.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    lol melene.εγω αποφευγω να κοιτιεμαι σε καθρεπτη γιατι νομιζω ειμαι ασχημη.
    δεν ειμαι ομως εχω ωραιο προσωπο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    afrula τι λεει καλυτερα?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    katarxas sugmoni gia to pos grafo,eimai apo pc pou exeis mono latinikous xaraktires..Afrula mou kai ego to eixa pathei auto..etsi ksafnika evlepa to agori mou kai anarotiomoun pos mporo kai ton anagnorizo kai einai autos kai oxi enas allos...exei tuxei na me koitakso se kathrefti kai epidi imoun oraia(eixa vaftei kai ntuthei kala gi eksodo)leo auti eimai ego?ouaou...mpa den paizei lathos kano....koukla mou tha fuge min anisuxeis den einai tipota....telos an o giatros sou den sikonei to tilefono kala tha kaneis na allakseis...den mou fainetai kai polu soi auto pou kanei..telos panton..os pros tin lipothumia mou kanei entuposi..pote kaneis apo krisi panikoy den lipothumise...mporei na enoiose pos th lipothumisei alla den lipothumise..mipos dentrefesai sosta kai kaneis kamia eksantlitiki diaita vre koritsi mou?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    απο τη ζεστη και κανω και διαιτα αλλα σωστη.Εγω σας ρωτω οταν ειστε εξω η μιλατε σε καποιον ξερετε πως ειναι το προσωπο σας ?Ποτε λογικα δε ξερει κανεις μεχρι να κοιταχτει στο καθρεφτη.Σωστα η τρελλαθηκα???Εννοω ειστε με παρεα κανετε οτιδηποτε η ειστε μονοι σας ξερετε πως ειναι ακριβως το προσωπο σας?Πανω κατω αυτο που θυμοσασταν ετσι δεν ειναι?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    melene μου εφτιαξες τη διαθεση γελασα.Εγω αρκετες φορες με βλεπω στο καθρεπτη και λεω μπα με τιποτα δεν εισαι εσυ γιατι με βλεπω καποιες φορες καλλονη.Σιγα τα λαχανα.Αλλα αυτο που ρωτω ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει καποιος να μου πει να μου περιγραψει ακριβως το προσωπο του.Αρα ολοι χανουμε τη μορφη μας οταν ειμαστε εξω???Πηρα ενα ταβορ και ηρεμησα γιατι αν περιμενω απο το γιατρο τωρα θα χα πεθανει.:(

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    εγω οταν μιλαω με καποιον ξερω πως περιπου ειναι το προωπο μυ και τι κφρασεις περνω.
    πολλες φορες ομως το ξεχναω να θυμιθω πως ειναι εκεινη την στιγμη το προσωπο μου,αλλα δεν αγχωνομαι κιολας.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •