γιατι δεν την βοηθησατε?Εκανε αποπειρα! - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 116 of 116
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    panikoula εισαι η μαρια?

  2. #107
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πια μαρια ?

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by afrula
    και μαρια ελα να σε δω μεγαρο μουσικης να φας τα εντερα σου !Καργιολα ******* .Κανω θεατρο
    τι εννοει???

  4. #109
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν ξερω σε πια τα λεει.να σου πω την αληθεια δεν καταλαβενω χτιστο απο αυτα π γραφει.μια ετσι μια αλληως.λετε να λεει εμενα?το μεγαρο μουσικης που ειναι κρητη?:P

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Μαλλον λεει για μενα.Εχει μεγαρο μουσικης η Κρητη?

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αθηνα-θεσσαλονικη!

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    στην κρητη δεν υπαρχει!μονο σε αυτες τις 2 που ειπα παραπανω!
    που κολλαει το μεγαρο?

  8. #113
    Originally posted by afrula
    μαζι μου το χω αν της το παω δεν επικοινωνει θα σας λεει για το μπεζ μονο.Θα σας τρελλανει.Να το κανω?.Σας ζηταει λες και ειστε η μανα της.Συγχωρεστε με που σας εβρισα αλλα τωρα τα μαθα ολα και εχω φρικαρει .Και ειναι κουκλα ρε πουστη μου.Τι αμαρτιες πληρωνει??Γιατι??
    ηρεμησε παληκαρι
    θα βρει τον χρονο να συνελθει η αδελφη σου πιστευω στα χερια των ειδικων....
    γνωμη μου ειναι να μην της πας ακομα το λαπ τοπ και να ρωτησεις τν γαιτρο της πριν το κανεις για να μην παρεμβαινουν αλλοι στο μυαλο της οσο θα ειναι υπο θεραπεια ....
    Εχω την πεποιθηση οτι καποιοι απο εδω μεσα επιδεινωσαν την κατασταση της ισως αθελα τους...
    Η επικοινωνια οφελει μονο οσο ειναι αγνη και στοχευει στην ανταλλαγη συναισθηματων που ανεβαζουν τον ανθρωπο και απο οτι βλεπω εδω συμβαινει σε πολλους ακριβως το αντιθετο...
    Ερχονται για να ξεδωσουν κρυβμενοι πισω απο την ανωνυμια του φορουμ και την ελλειψη μοντερειτορ...

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    πανο καλυτερα οντως να μην πουμε σε αυτη τη φαση τι πρεπει να γινει και τι οχι.
    νομιζω ο νικος ειχε απολυτο δικιο.ειμαστε ολοι σε περιεργη φαση και δεν βοηθανε σε αυτο το σημειο οι συμβουλες.

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by melene
    πανο καλυτερα οντως να μην πουμε σε αυτη τη φαση τι πρεπει να γινει και τι οχι.
    νομιζω ο νικος ειχε απολυτο δικιο.ειμαστε ολοι σε περιεργη φαση και δεν βοηθανε σε αυτο το σημειο οι συμβουλες.
    συμφωνω

  11. #116
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    κλείνω το θέμα και παρακαλώ να μην ανοίξετε άλλο παρόμοιο.

    Δεν έχει πλέον νόημα ούτε ένα παραπάνω μήνυμα. Ελπίζω να το καταλαβαίνετε και να το σεβαστείτε.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •