γιατι δεν την βοηθησατε?Εκανε αποπειρα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 116
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    γιατι δεν την βοηθησατε?Εκανε αποπειρα!

    Ποιος ειναι ο υπευθυνος εδω μεσα?Να στειλει τα στοιχεια του αμεσως ,γιατι θα τους γαμησω ολους.Δεν γνωριζω πως ειναι η διαδικασια.Η αδερφη μου ειναι σε κρισιμη κατασταση εκανε αποπειρα αυτοκτονιας.Ο Υπευθυνος που ηταν?Εσεις τι κανατε εδω μεσα στο κωλοφορουμ σας?Δεν την βλεπατε ?
    Αυριο θα προβω σε εισαγγελεα.Σκατα νυχτα σε ολους σας
    Βλεπατε μια κοπελα να ζηταει βοηθεια και οι υπευθυνοι που ηταν?Θα πατε μαλακες ολοι μεσα μα το Χριστο σας.Αν πεθανει η αδερφη μου θα σας γαμησω ολους!

  2. #2
    Ηρέμησε καταρχήν και πες μας αν είναι σοβαρά. Αν διαβάσεις λίγο τα θέματα της θα δεις πως της μίλησαν και τα μέλη και οι υπεύθυνοι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Αυτο κανω τωρα.
    Η αστυνομια θα προβει παρακατω.Και αυτη η λιμπα πια ειναι που μου λεγε μια με εβρισε και μεκανε χαλια.
    Η αδερφη μου για να βρισει το σκεφτοταν πρωτα και μετα πηγαινε στο παπα για εξομολογηση.
    Τα στοιχεια της γιατι θα τη κανω κομματακια ειμαι ηπειρωτης εγω.Η ******* αυτη τα ξεκινησε ολα!Πριν ηταν καλα .Και ηρθε και ελεγε σημερα για ενα χρωμα .Απο χθες ηταν κλειστη.
    οχι ρε γαμωτο δεν ηθελε να παει και στη γαμημενη της κολαση .Εκοψε χερια ,ποδια και ηπιε ολα τα ψυχοφαρμακα.
    Τη τελευταια φορα που την ειδα ελεγαν δεν αναπνεει ρεεεεε!!!
    Δε ξερω εγω ειμαι στο σπιτι και οι γονεις μου ειναι εκει.Τωρα βρηκαν να πανε στο τελος.Οι υπευθυνοι να στειλουν τα στοιχεια τους γιατι θα πανε μεσα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    το γραφει κιολας ??Καλα στραβομαρα εχετε ρε μουρλοι?
    Τι γραφει εκει ?Ενα βημα πριν το τελος?που ειναι ο υπευθυνος?Αυριο θα ναι στον εισαγγελεα η θα τον γαμησω στο ξυλο τον μπασταρδο.Μονο να πεθανει.Μονο αυτο θελω και δειτε .

  5. #5
    Το σημαντικότερο είναι να σωθεί η κοπέλα και τίποτε άλλο!!
    Έχουν οι γονείς σου κινητό; Μπορείς να μαθαίνεις για την κατάσταση της?
    Σε παρακαλώ κράτα μας ενήμερους. Είμαστε πολλοί από δω που ενδιαφερόμαστε και προσπαθήσαμε για την αδελφή σου...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ειμαι αρρωστος και δε μπορω σε τετοια.Θα μαθω το πρωι τι εγινε .Η ΝΑΙ Η ΟΧΙ.στο οχι να ετοιμαζονται ολοι οι υπευθυνοι
    παιρνει φαρμακα ηταν στα 26 μια πανεμορφη κοπελαρα που γονεις δεν ειχε αδερφο δεν ειχε .Μου μιλουσε και πριν
    αρθρωσει λεξη επαιρνα αγχολυτικο εχω ψυχωσικη συνδρομη εγω και δεν ηθελα ο ******* να με αγχωνει.Το χει κανει 2 φορες αυτη ηταν ...τα χασα δε ξερω.

  7. #7
    καταρχήν ηρέμησε αφού έχεις και συ πρόβλημα και μη ρίχνεις ευθύνες στον εαυτό σου...φαντάζομαι πως και συ και οι γονείς σου κάνατε ότι μπορούσατε...αν διαβάσεις το άλλο της θέμα με το ερωτηματικό θα καταλάβεις γιατί υποτροπίασε.
    Γιατί να μάθεις το πρωί και όχι τώρα; Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ τους δικούς σου; Είσαι σίγουρα καλά; Ηρέμησε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Μα, εσύ δεν είπες ότι είσαι αδελφός της?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by afrula
    ειμαι αρρωστος και δε μπορω σε τετοια.Θα μαθω το πρωι τι εγινε .Η ΝΑΙ Η ΟΧΙ.στο οχι να ετοιμαζονται ολοι οι υπευθυνοι
    παιρνει φαρμακα ηταν στα 26 μια πανεμορφη κοπελαρα που γονεις δεν ειχε αδερφο δεν ειχε .Μου μιλουσε και πριν
    αρθρωσει λεξη επαιρνα αγχολυτικο εχω ψυχωσικη συνδρομη εγω και δεν ηθελα ο ******* να με αγχωνει.Το χει κανει 2 φορες αυτη ηταν ...τα χασα δε ξερω.
    τι εννοεις οταν λες οτι δεν ειχε γονεις και δεν ειχε αδερφο?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    πηρα αναπνεει.Οι γονεις μου κλαινε ομως πρωτη φορα.Πως το παθαν?Δεν επικοινωνει ομως λενε.Προς το παρον ζει αλλα και με μηχανικη υποστηριξη γιατι ηπιε 30 χαπια ουτε εγω ξερω.Ετσι μου λενε.Δε ξερω αν πεθανει τι θα γινει!

  11. #11
    Να λοιπόν και ένα ευχάριστο...
    Αφού διέφυγε τον κίνδυνο, κοιτάξτε να πάει σε κανένα γιατρό της προκοπής μήπως και σωθεί το κοριτσάκι. Είναι κρίμα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι καλο ειναι να διαλευκανθει η υποθεση στο επακρο,και οταν λεω στο επακρο εννοω στο επακρο.Εσυ πηγαινε να δεις τι κανει η Αφρουλα,δεν βλεπω το λογο να γραφεις στο φορουμ γιατι οι σχεσεις λειτουργουν αμφιδρομα,μην εχουμε τιποτα χειροτερα απο κανα μελος που αισθανεται τυψεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by keep_walking
    Ναι καλο ειναι να διαλευκανθει η υποθεση στο επακρο,και οταν λεω στο επακρο εννοω στο επακρο.Εσυ πηγαινε να δεις τι κανει η Αφρουλα,δεν βλεπω το λογο να γραφεις στο φορουμ γιατι οι σχεσεις λειτουργουν αμφιδρομα,μην εχουμε τιποτα χειροτερα απο κανα μελος που αισθανεται τυψεις.
    δεν υπαρχει λογος κανενα μελος να αισθανεται τυψεις.
    τυψεις πρεπει να αισθανεται οποιος αφηνει την αφρουλα χωρις ιατρικη φροντιδα..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    κοριτσακι?κοπελαρα 26 χρονων χωρις μυαλο!ΔΕ ξερω εγω δε μπορω να κανω τιποτες.Προς το παρον ζει

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Originally posted by afrula
    κοριτσακι?κοπελαρα 26 χρονων χωρις μυαλο!ΔΕ ξερω εγω δε μπορω να κανω τιποτες.Προς το παρον ζει
    ωραια.
    καλο βραδυ να εχεις

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •