Σωματότυπο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141

    Σωματότυπο

    Ερώτηση προς όλος τους άντρες: Τι είδους σωματότυπο σας ελκύει σε μια κοπέλα και γιατί;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Δεν έχει σημασία για εμένα, γιατί όποιο σωματότυπο και να έχει στο τέλος αν θέλει να είναι μαζί μου σε συγκατοίκηση, θα πρέπει να ακολουθήσει τις διατροφικές μου συνήθειες οπότε θα καταλήξει να έχει ένα αθλητικό σώμα, όπως και αν είναι. Δεν αλλάζω τις διατροφικές μου συνήθειες για καμία και δεν μπορώ να συγκατοικήσω με κάποια που θέλει να τρώει τζάνκ και γλυκά. Οπότε το αθλητικό σώμα για αυτήν είναι μονόδρομος!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν έχει σημασία για εμένα, γιατί όποιο σωματότυπο και να έχει στο τέλος αν θέλει να είναι μαζί μου σε συγκατοίκηση, θα πρέπει να ακολουθήσει τις διατροφικές μου συνήθειες οπότε θα καταλήξει να έχει ένα αθλητικό σώμα, όπως και αν είναι. Δεν αλλάζω τις διατροφικές μου συνήθειες για καμία και δεν μπορώ να συγκατοικήσω με κάποια που θέλει να τρώει τζάνκ και γλυκά. Οπότε το αθλητικό σώμα για αυτήν είναι μονόδρομος!
    Χαχαχα ωραίος! Επομένως σε ελκύει το αθλητικό σώμα. Από πολλούς το ακούω αυτό γενικά.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Rainbow86 View Post
    Χαχαχα ωραίος! Επομένως σε ελκύει το αθλητικό σώμα. Από πολλούς το ακούω αυτό γενικά.
    Δεν με ελκύει, δεν θέτω όρους και λέω μέσα μου α αυτή είναι παχύσαρκη άρα την απορρίπτω. Δεν λειτουργώ έτσι, αν μου προκαλέσει έλξη μια παχυσαρκη θα της το πω, αλλά θα της ξεκαθαρίσω πως εγώ την ζωή μου δεν την αλλάζω για να ξέρει με τι θα έρθει αντιμέτωπη, τώρα αν αυτή θέλει να τρώει πχ 1 κιλο παγωτό κάθε βράδυ, ε δεν γίνεται να συμβιώσω μαζί της. Θα πρέπει να μάθει να τρώει κατεψυγμένη μπανανα με κακάο, σορρι αλλά έτσι θα είναι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2022
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν με ελκύει, δεν θέτω όρους και λέω μέσα μου α αυτή είναι παχύσαρκη άρα την απορρίπτω. Δεν λειτουργώ έτσι, αν μου προκαλέσει έλξη μια παχυσαρκη θα της το πω, αλλά θα της ξεκαθαρίσω πως εγώ την ζωή μου δεν την αλλάζω για να ξέρει με τι θα έρθει αντιμέτωπη, τώρα αν αυτή θέλει να τρώει πχ 1 κιλο παγωτό κάθε βράδυ, ε δεν γίνεται να συμβιώσω μαζί της. Θα πρέπει να μάθει να τρώει κατεψυγμένη μπανανα με κακάο, σορρι αλλά έτσι θα είναι...
    Ναι αλλά και εκείνη μπορεί με την ίδια λογική να μην θέλει να αλλάξει την δική της!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Rainbow86 View Post
    Ναι αλλά και εκείνη μπορεί με την ίδια λογική να μην θέλει να αλλάξει την δική της!
    Μα ναι φυσικά, εννοείται αυτό ούτως ή άλλως δεν υποχρεώνεις κάποιον να κάνει με το ζόρι κάτι.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    22
    Ο σωματότυπος είναι κάτι σύνθετο για εμένα. Το σκέφτομαι σαν το "σκαρί" του καθενός. Μπορείς να έχεις μεγάλη πλάτη αλλα να είσαι αδύνατος έως πολύ χοντρος. Μπορεί ναέχεις πεταχτό κωλ***** και πάλι επειδή είσαι έτσι. Οπότε δεν θέωρώ την παχυσαρκία ακριβώς σωματότυπο αλλά επιπλέον κιλά πάνω στο σκαρί. Δικιά μου θεώρηση, δεν την βασίζω κάπου, δεν λέω ότι είναι σωστή.

    Δεν μου αρέσουν οι πολύ αδύνατες και δεν μαρέσουν και οι εύσωμες. Μου αρέσει να είναι σε ένα σώμα με αρμονία. Να μην ανεβαίνει σκάλες και να μην μπορεί επειδή λαχανιάζει. Έχω μια φίλη που είναι τόσο γλυκιά όσο τα γλυκάκια που της αρέσουν. Όταν την επισκέπτομαι της παίρνω πάντα κάτι γλυκό καιι κατενθουσιάζεται και αυτή η μικρή τη χαρά με κάνει και εμένα χαρούμενο. Ταυτόχρονα όμως νιώθω και τύψεις σαν να της κάνω κακό.

  8. #8
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν με ελκύει, δεν θέτω όρους και λέω μέσα μου α αυτή είναι παχύσαρκη άρα την απορρίπτω. Δεν λειτουργώ έτσι, αν μου προκαλέσει έλξη μια παχυσαρκη θα της το πω, αλλά θα της ξεκαθαρίσω πως εγώ την ζωή μου δεν την αλλάζω για να ξέρει με τι θα έρθει αντιμέτωπη, τώρα αν αυτή θέλει να τρώει πχ 1 κιλο παγωτό κάθε βράδυ, ε δεν γίνεται να συμβιώσω μαζί της. Θα πρέπει να μάθει να τρώει κατεψυγμένη μπανανα με κακάο, σορρι αλλά έτσι θα είναι...
    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει η άλλη να τρώει ότι τρως εσύ. Αυτό πρώτη φορά το ακούω.
    Ο φίλος μου τρωει υγιεινα και παρολα αυτά έχει κοιλιτσα.
    Εγώ τρώω όλα τα ανθυιγεινα και έχω κορμί λεπτό.
    Αλλά ποτέ και κανένας δεν επεβαλε στον άλλο τι να τρώει.
    Εσύ μπορει να μαγειρευεις τα δικά σου και η άλλη τα δικά της.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Δεν γινεται να αντισταθω βρε στους γλυκους πειρασμους.... οποτε τους απαγορεύω εντος του σπιτιου και ολα καλα!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •