Νιώθοντας μπερδεμένη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μπορεί ερωτικά να του κίνησες το ενδιαφέρον, αλλά να μην του κάνεις για παρέα. Δεν προχώρησε το ερωτικό, δεν ενδιαφέρθηκε να προχωρήσει κάποια φιλία. Οπότε γιατί να βγει με κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει;

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μπορεί ερωτικά να του κίνησες το ενδιαφέρον, αλλά να μην του κάνεις για παρέα. Δεν προχώρησε το ερωτικό, δεν ενδιαφέρθηκε να προχωρήσει κάποια φιλία. Οπότε γιατί να βγει με κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει;
    Μα μου είπε ότι θέλει να μιλάμε αλλά του είναι δύσκολο,μόνο που εγώ δεν τον θέλω και αν είναι να έφερνε και την κοπελα του μαζί δεν θα υπήρχε πρόβλημα πιστευω.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν κατάλαβα τι λες. Σου είπε να μιλάτε αλλά να μη βρίσκεστε ή τι; Εσύ δεν τον θες κι ας σε θέλει και τι παρέα να κάνετε δηλαδή; Να φέρει και την κοπέλα του για να μην στην πέσει μπροστά της και να παίζετε την κολοκυθιά; Μπερδεμένα τα γράφεις.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Janekr View Post
    Μα μου είπε ότι θέλει να μιλάμε αλλά του είναι δύσκολο, μόνο που εγώ δεν τον θέλω και αν είναι να έφερνε και την κοπελα του μαζί δεν θα υπήρχε πρόβλημα πιστευω.
    κι επειδη το ειπε;;
    δεν σου περναει απ το μυαλο οτι ειναι μια πιο ηπια δικαιολογια για να σε απωθησει, για να μην γινει αποτομος;
    αφου σου ειπε οτι εχει κοπελα και δεν βγαινει με αλλες κοπελες που ειναι ο βασικος λογος που δεν θελει, και δεν καταλαβαινεις.
    τι αλλο να πει;
    απο εσενα δεν θα υπηρχε προβλημα να ερθει με την κοπελα του. ο ιδιος δεν ενδιαφερεται για τετοια παρεα. προφανως ουτε η κοπελα. τι ειναι; τσαντακι, για να την παιρνει μαζι να βγαινετε φιλικα;
    δικαιωμα του δεν ειναι;
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινεις.
    δηλαδη, οταν δεν θελουμε καποιον ερωτικα, ειναι υποχρεωμενος να θελει την παρεα μας;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι επειδη το ειπε;;
    δεν σου περναει απ το μυαλο οτι ειναι μια πιο ηπια δικαιολογια για να σε απωθησει, για να μην γινει αποτομος;
    αφου σου ειπε οτι εχει κοπελα και δεν βγαινει με αλλες κοπελες που ειναι ο βασικος λογος που δεν θελει, και δεν καταλαβαινεις.
    τι αλλο να πει;
    απο εσενα δεν θα υπηρχε προβλημα να ερθει με την κοπελα του. ο ιδιος δεν ενδιαφερεται για τετοια παρεα. προφανως ουτε η κοπελα. τι ειναι; τσαντακι, για να την παιρνει μαζι να βγαινετε φιλικα;
    δικαιωμα του δεν ειναι;
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινεις.
    δηλαδη, οταν δεν θελουμε καποιον ερωτικα, ειναι υποχρεωμενος να θελει την παρεα μας;
    Ακριβώς αυτό.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μπερδεμένη
    By Χωρις Ονομα in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 11-03-2017, 04:31
  2. μπερδεμενη;/
    By Λια17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 21-08-2015, 18:52
  3. Μπερδεμενη....
    By natasa1987 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 02-03-2014, 06:05
  4. ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ !
    By Cosmic game in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 02-10-2013, 22:27
  5. Μπερδεμενη..
    By fusiologia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 30-05-2007, 20:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •