Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 22 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 322
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    "Άψογο παλικάρι και καλό παιδί" μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε. Γιατί να είναι υποψήφιος για κάτι γκομενικό όταν η συμπεριφορά του "δεν αντέχεται" και αισθάνεσαι ότι "κάτι δεν πάει καθόλου καλά" δεν καταλαβαίνω. Αν έχεις ξενερώσει με τον τρόπο που σκέφτεται/φέρεται δηλαδή.
    Νιωθω οτι πιεζομαι.βγαινω εξω και με σπαμαρει με μηνύματα.Καθομαι να παίξω στον υπολογιστή να χαλαρωσω και γίνεται το ίδιο.το βράδυ ήταν η πρώτη φορά που δε με περιμενε να κοιμηθούμε μαζι(εξ αποστασεως πάντα) και πηρα μια ανακούφιση που δεν φαντάζεσαι.ειναι γατζωμενος πανω μου και ειναι σε υπερβολικό σημείο που δε μου αρεσει .Θελω λιγο τον χωρο μου.Χθες του εξήγησα οτι δεν ειμαι ερωτευμένη και σιγουρα έτσι οπως κάνει δε θα τον ερωτευτω.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ναι φιλια αγκαλιες και τα λοιπά υπαρχουν και γενικά ειναι λιγο κολλημενος πάνω μου και για μενα αυτο απο τη τοσο αρχη είναι λιγο απωθητικό για να είμαι ειλικρινής.μου θυμιζει ερωτευμένο δεκαπένταχρονο.
    οπως λεει η σονια. το οτι δειχνει να σε θελει, δεν ειναι αρκετο για να κανεις κατι μαζι του.
    αν σε φρικαρει η σε ξενερωνει ο τροπος του, δεν χρειαζεται να προχωρησεις. το να φερεται σαν 15 στα 30, σιγουρα κατι κρυβει....
    ακομα περισσοτερο, επειδη ειναι εμφανισιμος.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Νιωθω οτι πιεζομαι.βγαινω εξω και με σπαμαρει με μηνύματα.Καθομαι να παίξω στον υπολογιστή να χαλαρωσω και γίνεται το ίδιο.το βράδυ ήταν η πρώτη φορά που δε με περιμενε να κοιμηθούμε μαζι(εξ αποστασεως πάντα) και πηρα μια ανακούφιση που δεν φαντάζεσαι.ειναι γατζωμενος πανω μου και ειναι σε υπερβολικό σημείο που δε μου αρεσει .Θελω λιγο τον χωρο μου.Χθες του εξήγησα οτι δεν ειμαι ερωτευμένη και σιγουρα έτσι οπως κάνει δε θα τον ερωτευτω.
    ειναι υπερβολικα needy λοιπον και ψαχνει να γαντζωθει, χωρις να εχει ακομα αναπτυχθει κανενος ειδους σχεση, μεταξυ σας.
    ισως γι αυτο και να απομακρυνθηκαν οι προηγουμενες. ελπιζω να αποσυρεται αν τον απορριψεις και να μην σε δουμε στις ειδησεις...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οπως λεει η σονια. το οτι δειχνει να σε θελει, δεν ειναι αρκετο για να κανεις κατι μαζι του.
    αν σε φρικαρει η σε ξενερωνει ο τροπος του, δεν χρειαζεται να προχωρησεις. το να φερεται σαν 15 στα 30, σιγουρα κατι κρυβει....
    ακομα περισσοτερο, επειδη ειναι εμφανισιμος.
    Αυτό είναι που φοβαμαι..Οτι κάτι κρύβει...Να είναι απλα πολυ αθώος;Παντα οταν ακουγα παρθενους και παρθένες ςε μεγαλες ηλικίες πίστευα ότι υποβόσκει ψυχιατρικο θέμα...Στη περίπτωση του δε ξερω
    Είναι υπερβολικά καλος και δε μου δίνει πατημα να τον χωρίσω.Δηλαδη μοιάζει ν; Τα εχει ολα.εμφανιση και χαρακτηρα.Και χθες που του ειπα να το παμε πιο σιγα συμφώνησε και καπως έχουν φτιάξει τα πράγματα μεταξύ μας.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ειναι υπερβολικα needy λοιπον και ψαχνει να γαντζωθει, χωρις να εχει ακομα αναπτυχθει κανενος ειδους σχεση, μεταξυ σας.
    ισως γι αυτο και να απομακρυνθηκαν οι προηγουμενες. ελπιζω να αποσυρεται αν τον απορριψεις και να μην σε δουμε στις ειδησεις...
    Αυτο με τις ειδησεις μου το παν και αλλοι γι αυτο ειμαι πολυ προσεκτική στον τροπο που χειρίζομαι καταστάσεις...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αυτό είναι που φοβαμαι..Οτι κάτι κρύβει...Να είναι απλα πολυ αθώος;Παντα οταν ακουγα παρθενους και παρθένες ςε μεγαλες ηλικίες πίστευα ότι υποβόσκει ψυχιατρικο θέμα...Στη περίπτωση του δε ξερω
    Είναι υπερβολικά καλος και δε μου δίνει πατημα να τον χωρίσω.Δηλαδη μοιάζει ν; Τα εχει ολα.εμφανιση και χαρακτηρα.Και χθες που του ειπα να το παμε πιο σιγα συμφώνησε και καπως έχουν φτιάξει τα πράγματα μεταξύ μας.
    τι εννοεις "να τον χωρισεις"; θεωρεις οτι τα εχετε δηλαδη;
    τι εννοεις "πολυ αθωος"; ειναι αθωοτητα να φορτωνεσαι πανω στον αλλον;
    κι εγω για ψυχιατρικο θεμα θα σκεφτομουν.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι εννοεις "να τον χωρισεις"; θεωρεις οτι τα εχετε δηλαδη;
    τι εννοεις "πολυ αθωος"; ειναι αθωοτητα να φορτωνεσαι πανω στον αλλον;
    κι εγω για ψυχιατρικο θεμα θα σκεφτομουν.
    Αυτος το θεωρεί...[emoji1745][emoji1745][emoji1745]
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αυτος το θεωρεί...[emoji1745][emoji1745][emoji1745]
    ακομα χειροτερα, αν το θεωρεςι μονος του και δεν το θεωρεις εσυ...
    εκτος αν ειναι θεουσος και πιστευει οτι πρεπει να κανει σεξ αφου παντρευτει, και δεν τολμαει να στο πει.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ακομα χειροτερα, αν το θεωρεςι μονος του και δεν το θεωρεις εσυ...
    εκτος αν ειναι θεουσος και πιστευει οτι πρεπει να κανει σεξ αφου παντρευτει, και δεν τολμαει να στο πει.
    Τον ρώτησα ευθέως και γελασε, μου είπε πως όχι.....Δε θεωρώ ότι τα έχουμε όχι.Θεωρω οτι πηγαίνει για σχέση βέβαια ςλλα σχέση για μένα είναι μετα το σεξ
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Τον ρώτησα ευθέως και γελασε, μου είπε πως όχι.....Δε θεωρώ ότι τα έχουμε όχι.Θεωρω οτι πηγαίνει για σχέση βέβαια ςλλα σχέση για μένα είναι μετα το σεξ
    ε, εννοειται...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    υπαρχει περιπτωση να εχει καποιο ανατομικο προβλημα και να ντρεπεται να τον δεις γυμνο, πριν εξοικειωθειτε;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    υπαρχει περιπτωση να εχει καποιο ανατομικο προβλημα και να ντρεπεται να τον δεις γυμνο, πριν εξοικειωθειτε;
    Εγω σκεφτόμουν μήν την εχει πολυ μικρή.τον ρώτησα χθες και μου είπε 18....τωρα τι να πω..θα του ζητήσω φωτό τις επόμενες μερες.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Είναι υπερβολικά καλος και δε μου δίνει πατημα να τον χωρίσω.
    Τι λες βρε Νοσηρή; Με αυτή τη λογική να μέναμε μια ζωή με τον πρώτο που έτυχε να μας πλησιάσει, είναι καλό παιδί και δεν κάνει κάτι τρανταχτό τύπου να μας αρχίσει στις σφαλιάρες για να μας δώσει πάτημα. Αν κάτι σε ξενίζει στη συμπεριφορά του άλλου, έχεις ξενερώσει και προβληματίζεσαι τόσο, γιατί δηλαδή να προχωρήσεις μια γνωριμία;

    Μια γνωριμία την προχωράς όταν παίζει κάτι ερωτικό στην ατμόσφαιρα, σου βγάζει κάτι θετικό ο άλλος και φαίνεται να υπάρχει κάποια βασική επικοινωνία. Όχι επειδή ο άλλος φαίνεται να έχει αισθήματα ή είναι καλό παιδί ή εμφανίσιμο.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Τι λες βρε Νοσηρή; Με αυτή τη λογική να μέναμε μια ζωή με τον πρώτο που έτυχε να μας πλησιάσει, είναι καλό παιδί και δεν κάνει κάτι τρανταχτό τύπου να μας αρχίσει στις σφαλιάρες για να μας δώσει πάτημα. Αν κάτι σε ξενίζει στη συμπεριφορά του άλλου, έχεις ξενερώσει και προβληματίζεσαι τόσο, γιατί δηλαδή να προχωρήσεις μια γνωριμία;

    Μια γνωριμία την προχωράς όταν παίζει κάτι ερωτικό στην ατμόσφαιρα, σου βγάζει κάτι θετικό ο άλλος και φαίνεται να υπάρχει κάποια βασική επικοινωνία. Όχι επειδή ο άλλος φαίνεται να έχει αισθήματα ή είναι καλό παιδί ή εμφανίσιμο.
    Μου βγάζει αρκετα θετικά συναισθήματα και για μενα το να νοιάζεται ο άλλος ειναι πολύ βασικό...αλλα το κάνει σε υπερβολικο βαθμό ρε γαμωτο.δεν έχει μέτρο.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    εαν φορτωνεται ετσι στην καθεμια που γνωριζει, πιθανως καμια δεν τον αντεξε για παραπανω, ωστε να φτασουν στο σεξ...
    δηλαδη συγνωμη, να εισασταν γνωστοι/ φιλοι και να το γυριζατε στοε ρωτικο, θα το καταλαβαινα.
    να εισαστε 2 αγνωστοι σε μια εφαρμογη για γνωριμεις και κυριως για σεξ και να εχει φορτωθει πανω σου ΜΟΛΙΣ γνωριστηκατε, χωρις να εχετε κανει καν σεξ, δεν δειχνει και την πιο υγιη κατασταση...

Page 2 of 22 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •