Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 22 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 226 to 240 of 322
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Ρε πουλακι μου, δεν εννοουσα τετοιου ειδους ατροφια. Ειπα.επανερχονται.Με.την.εμ μηνοπαυση δεν επανερχονται.Και με τη γεννα μπορει να γινει αυτη η ατροφια του κολπου.
    Επισης, δεν καταλαβαινω αυτην την επιθεση. Ενταξει, ειμαι ασχετη κι εσυ σχετικη. Γιατι μου επιτιθεσαι;
    Κα δηλαδη αν ειμαι 40 45 κι εχω ατροφια θα πρεπε να με κοροιδευεις για αυτο;

  2. #227
    Τέτοια να λέτε κορίτσια να μας δίνετε θαρρος να κάνουμε σεξ εμείς που έχουμε θέμα με το σεξ.Οποια τα διαβασει δεν θα δοκιμασει ποτέ!

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Κα δηλαδη αν ειμαι 40 45
    ΤΟ ΞΕΡΑ!!!!!!!!

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Επισης, αυτο που παρεθεσες μιλαει για ατροφια που συμβαινει λογω ελλειψης οιστρογονων.Οταν δεν παραγονται οιστρογονα, ο κολπος δεν λιπαινεται αρκετα κι ξηραινεται κι ατροφει. Επισης, στενευει το ανοιγμα ρου.κολπου και γινεται δυσκολη η.σεξ επαφη.

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ΤΟ ΞΕΡΑ!!!!!!!!
    Μη χασεις εσυ

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,745
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Μη χασεις εσυ
    εχω πιασει το φτυαρι σημερα!!

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:50.

  8. #233
    Quote Originally Posted by little View Post
    Τι μου λες ρε συ; ΣΟυ μιλαω για μικρες ηλικιες...που παλι δεν εμπαινε! Ελεος. Δεν σου μιλαω για 50αρες. Και το τεστ ΠΑΠ ειναι για καρκίνο που ο καρκινος μονο απο το HPV προέρχεται δεν εχει λόγο μια παρθενα να κανει τεστ ΠΑΠ !
    Οτι διαστέλεται με την επιθυμια δεν σημαίνει πως διαστέλεται αρκετα ωστε να μπει ένα πεος μεσα, εδω δεν μπαινει δαχτυλο! Θελει ΚΑΙΡΟ για να μπει!
    Αν ατροφούσαν οι μυς τοτε θα ταν ατροφημένοι σε ολες οσες φτανουν πχ 20 χρονων παρθένες...φαντασου τι ατροφία θα χαν 20 χρονια αχρησιμοποίητος.
    Ειπες μεγαλη πατάτα πως ατροφούν οι μυς.
    Αγαπητή little ποιος σου είπε ότι καρκίνο του τραχήλου της μήτρας αναπτυσουν μόνο η μη παρθενες?Η συντριπτικη πλειοψηφια αναπτυξης του καρκίνου της μητρας ναι μεν προέρχεται από τον ιο HPV που μεταδίδεται με το σεξ αλλά υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις. Οπότε ναι μια παρθενα αν έχει πόνους στην κοιλιακη χώρα,αιμορραγία εκτός περιόδου,κληρονομικοτητα πρέπει να κάνει τεστ παπ σύμφωνα με τους ειδικους.Και επίσης το τεστ παπ ανιχνεύει και άλλους ιούς περα από τον καρκίνο όπως ινομυωματα κυστες κτλ κτλ που δεν χρειάζεται να κάνει σεξ κάποια για να τα αποκτησει.

    Επίσης όταν λες ότι θέλει καιρό να μπει το πεος, πόσο καιρό δηλαδή το κοβεις εσύ από δική σου εμπειρία? Και εγώ στενή είμαι άρα στα 5 χρόνια που κάνω προσπάθειες ποτέ θα το επιτυχω?Αν ξέρεις κάποια θεωρία ανάλογα με την στενοτητα κάθε μιας παρακαλώ να μου την πεις και μένα μπας και καταφέρω να ολοκληρωσω.

  9. #234
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Αγαπητή little ποιος σου είπε ότι καρκίνο του τραχήλου της μήτρας αναπτυσουν μόνο η μη παρθενες?Η συντριπτικη πλειοψηφια αναπτυξης του καρκίνου της μητρας ναι μεν προέρχεται από τον ιο HPV που μεταδίδεται με το σεξ αλλά υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις. Οπότε ναι μια παρθενα αν έχει πόνους στην κοιλιακη χώρα,αιμορραγία εκτός περιόδου,κληρονομικοτητα πρέπει να κάνει τεστ παπ σύμφωνα με τους ειδικους.Και επίσης το τεστ παπ ανιχνεύει και άλλους ιούς περα από τον καρκίνο όπως ινομυωματα κυστες κτλ κτλ που δεν χρειάζεται να κάνει σεξ κάποια για να τα αποκτησει.

    Επίσης όταν λες ότι θέλει καιρό να μπει το πεος, πόσο καιρό δηλαδή το κοβεις εσύ από δική σου εμπειρία? Και εγώ στενή είμαι άρα στα 5 χρόνια που κάνω προσπάθειες ποτέ θα το επιτυχω?Αν ξέρεις κάποια θεωρία ανάλογα με την στενοτητα κάθε μιας παρακαλώ να μου την πεις και μένα μπας και καταφέρω να ολοκληρωσω.
    θελει προσπάθεια πχ για 7-10 φορες...τωρα η καθε γυναικα ειναι διαφορετική δεν μπορώ να σου το υπογράψω απλα σου λεω από περιπτώσεις που ξερω στο περίπου

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Το μήνυμα τροποποιηθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 14:54.

  11. #236
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Αγαπητή little ποιος σου είπε ότι καρκίνο του τραχήλου της μήτρας αναπτυσουν μόνο η μη παρθενες?Η συντριπτικη πλειοψηφια αναπτυξης του καρκίνου της μητρας ναι μεν προέρχεται από τον ιο HPV που μεταδίδεται με το σεξ αλλά υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις. Οπότε ναι μια παρθενα αν έχει πόνους στην κοιλιακη χώρα,αιμορραγία εκτός περιόδου,κληρονομικοτητα πρέπει να κάνει τεστ παπ σύμφωνα με τους ειδικους.Και επίσης το τεστ παπ ανιχνεύει και άλλους ιούς περα από τον καρκίνο όπως ινομυωματα κυστες κτλ κτλ που δεν χρειάζεται να κάνει σεξ κάποια για να τα αποκτησει.

    Επίσης όταν λες ότι θέλει καιρό να μπει το πεος, πόσο καιρό δηλαδή το κοβεις εσύ από δική σου εμπειρία? Και εγώ στενή είμαι άρα στα 5 χρόνια που κάνω προσπάθειες ποτέ θα το επιτυχω?Αν ξέρεις κάποια θεωρία ανάλογα με την στενοτητα κάθε μιας παρακαλώ να μου την πεις και μένα μπας και καταφέρω να ολοκληρωσω.
    Μιλας για εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις και αν εχεις κύστες ή οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα θα το καταλάβεις δεν θα ναι όλα ρολόι. Οπότε το τεστ ΠΑΠ τι να το κάνεις αν ολα ειναι οκ; Συν οτι σου κάνουν υπέρηχο δεν χρειάζεσαι τεστ ΠΑΠ. Επίσης οταν εισαι παρθενα ειναι τρομερά σπάνια να πάθεις κολπίτιδες ή αλλες λοιμώξεις, εχω διαβαζει ιατρικό άρθρο πάνω σε αυτο.

  12. #237
    Quote Originally Posted by little View Post
    θελει προσπάθεια πχ για 7-10 φορες...τωρα η καθε γυναικα ειναι διαφορετική δεν μπορώ να σου το υπογράψω απλα σου λεω από περιπτώσεις που ξερω στο περίπου
    Δηλαδή τι αλλάζει στην 1 φορά από την 7 η την 10?δηλαδή μπαινει σιγά σιγά? Πχ ένα εκατοστο την πρώτη ένα την δευτερη κοκ?
    Επίσης δεν παίζει ρόλο και το μεγεθος του παρτενερ?τον ίδιο χρόνο θα χρειαστει ένα μικρό πεος τον ίδιο ενα τεραστιο?
    Θα συμφωνήσω ότι σίγουρα θα υπάρχουν γυναίκες με πιο στενο η πιο μικρό δεν ξέρω πως να το πω και άλλες με πιο μεγάλο. Κι αν είναι και ανατομικο το θέμα πχ εμένα που λέω ότι δεν χωραει μπορει να μην είναι της φαντασιας μου η λόγω φοβιας μου και μπορεί όντως να μη χωραει.

  13. #238
    Quote Originally Posted by little View Post
    Μιλας για εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις και αν εχεις κύστες ή οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα θα το καταλάβεις δεν θα ναι όλα ρολόι. Οπότε το τεστ ΠΑΠ τι να το κάνεις αν ολα ειναι οκ; Συν οτι σου κάνουν υπέρηχο δεν χρειάζεσαι τεστ ΠΑΠ. Επίσης οταν εισαι παρθενα ειναι τρομερά σπάνια να πάθεις κολπίτιδες ή αλλες λοιμώξεις, εχω διαβαζει ιατρικό άρθρο πάνω σε αυτο.
    Και εγώ έχω διαβάσει.αν ανοίξεις οποιοδήποτε άρθρο εδώ στο ίντερνετ θα δεις ότι μπορούν και οι παρθενες να κάνουν τεστ παπ.σε ορισμενες περιπτωσεις που σου ανεφερα ίσως επιβάλλεται κιολας.Σπανιες περιπτωσεις δεν ξέρω αν είναι ωστοσο υπάρχουν και αυτές.

  14. #239
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Και εγώ έχω διαβάσει.αν ανοίξεις οποιοδήποτε άρθρο εδώ στο ίντερνετ θα δεις ότι μπορούν και οι παρθενες να κάνουν τεστ παπ.σε ορισμενες περιπτωσεις που σου ανεφερα ίσως επιβάλλεται κιολας.Σπανιες περιπτωσεις δεν ξέρω αν είναι ωστοσο υπάρχουν και αυτές.
    Ρωτα εσυ καναν γιατρο γιατι ξερω και απο μενα και φιλες μου πως δεν μας το συστήνουν ! Οκ οι γιατροι λεφτα θελουν προφανως και αν πας να πληρωσεις δεν θα σου πουν οχι. Στην πράξη πήγαινε στον οποιονδήποτε γιατρό του δημοσίου που δεν εχει όφελος πες του πως δεν εχεις κανει σεξ ποτε και πως δεν εχεις κανενα πρόβλημα αλλα θες να κανεις τεστ παπ να δουμε τι θα σου πει.
    Αν το παμε ετσι Αποστολία καρκινο μπορεις να παθεις σε ολα σου τα όργανα. Να πηγαίνεις να τα ελεγχεις ΟΛΑ καλου κακου. Αφου οι πιθανότητες ειναι εξαιρετικά χαμηλές και ειναι τρομερα σπανιο να εχεις καρκινο χωρις σεξ. Αν εχεις ιστορικό πηγαινε κανε τεστ Παπ αλλιως δεν υπαρχει λογος. Πιο πιθανό ειναι να παθεις σε αλλα οργανα σου παρα εκει ως παρθενα!

  15. #240
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εσυ μαλλον δεν κατανοείς τι διαβάζεις! Σας εστειλα αποσπασμα απο το τι ειναι κολπική ατροφία ! Ειδες να λεει τιποτα για παρθενια οπως λετε εσεις εδω μεσα;
    Βρειτε μου εσυ και οι αλλες εδω ενα άρθρο την ατροφία που λετε πως εχουν οι παρθένες. Βρείτε μονο ένα και στειλτε το! Αν ηταν ετσι και στα 20 οι παρθενες θα χαν ατροφία αφου θα το χαν αχρησιμοποίητο επι 20 χρονια. Βγάζετε θεωρίες απο το μυαλουδακι σας !
    Επίσης OLIVIA μου οτι σας συμφέρει ειστε. Σε χαλασε η αληθεια ; Εσεις που λενε πως οι παρθενες εχουν κολπική ατροφια ενω δεν ισχυει ειναι καλα; Ναι εσεις δεν μπα να κανετε σεξ συνεχεια αν ειστε στη εμμηνόπαυση παιζει να εχετε πρόβλημα οχι μια νεα κοπελα που δεν εχει κανει σεξ. Την αληθεια λεω και δεν την λεω εγω την λεει αξιόπιστη σελίδα. Δεν κοροιδεύω....εκτος αν εσυ μας κοροιδεύεις λέγοντας για ατροφίες που δεν υπαρχουν.
    Κανουμε.συζητηση και γινεσαι προσβλητικη. Εγραψα αυτα που ξερω, δεν εθιξα κανεναν.

Page 16 of 22 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 20:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 22-07-2014, 00:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 23:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 20:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 18:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •