Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 22 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 256 to 270 of 322
  1. #256
    Quote Originally Posted by little View Post
    Τι εννοείς πως ο άντρας σύντομα καταλαβαινει αν του αρεσει καποια και θελει να προχωρήσει μαζι της; Ποσο συντομα το καταλαβαινει αυτο;
    Μπορεί κι από το πρώτο ραντεβού. Μπορεί κι από την στιγμή που την προτόειδε στο δρόμο. Τόσο νωρίς. Αυτό είναι ο έρωτας από την πλευρά του άντρα. Αλλιώς αν βγει μαζί της δεύτερη και τρίτη κλπ φορές και δεν δείχνει καθόλου διαχυτικός πχ να της πιάνει το χέρι, να της ρίχνει υπονοούμενα, να προσπαθεί να φτιάξει συναίσθημα μεταξύ τους, τότε σημαίνει πως βρήκε απλά μια καλή περίπτωση που δεν είναι όμως αυτό που πραγματικά θα θελε να είχε και σκέφτεται αν θα μπορούσε να συμβιβαστεί.
    γιάννης

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Μπορεί κι από το πρώτο ραντεβού. Μπορεί κι από την στιγμή που την προτόειδε στο δρόμο. Τόσο νωρίς. Αυτό είναι ο έρωτας από την πλευρά του άντρα. Αλλιώς αν βγει μαζί της δεύτερη και τρίτη κλπ φορές και δεν δείχνει καθόλου διαχυτικός πχ να της πιάνει το χέρι, να της ρίχνει υπονοούμενα, να προσπαθεί να φτιάξει συναίσθημα μεταξύ τους, τότε σημαίνει πως βρήκε απλά μια καλή περίπτωση που δεν είναι όμως αυτό που πραγματικά θα θελε να είχε και σκέφτεται αν θα μπορούσε να συμβιβαστεί.
    Ok το κατανοώ, αλλα δεν γίνεται να μαστε σαν ζώα και να κανουμε ότι μας έρθει χωρις να σκεφτόμαστε τους αλλους. Και εμενα πχ μπορει να μου ερθει να ρεύομαι δεν θα το κανω μπροστα σε αλλους. Και εκείνοι δεν μπορούν επειδη αυτοί θελουν να προχωρήσουν άμεσα στο σεξ να μην κατανοούν και τις ανάγκες των περισσότερων γυναικών. Οι γυναίκες ειναι εγκεφαλικές, συν οτι το σωστο ειναι να γνωρίσεις τον αλλον να μιλησετε καποιες φορες να τον τσεκαρεις και μετα να προχωρήσετε σε φιλιά, σεξ κλπ. Το προτείνει αυτο και μια ψυχολόγος που παρακολουθώ. Και συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ ! Αν κάποιος άντρας θέλει μία γυναικα οφείλει να περιμένει ώστε αυτή να νοιώσει σιγουριά.
    Αν με το που σε δει ο αλλος στον δρομο επισης σε ερωτευτεί μαλλον ερωτεύτηκε τα κάλλη σου και οχι εσενα και τον χαρακτήρα σου. Ειναι έρωτας αυτο; Δεν λεω πως δεν πρέπει να σε τραβαει ο αλλος και εμφανισιακά αλλα αυτο δεν αρκεί θεωρώ.

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:52.

  4. #259
    Quote Originally Posted by little View Post
    Ok το κατανοώ, αλλα δεν γίνεται να μαστε σαν ζώα και να κανουμε ότι μας έρθει χωρις να σκεφτόμαστε τους αλλους. Και εμενα πχ μπορει να μου ερθει να ρεύομαι δεν θα το κανω μπροστα σε αλλους. Και εκείνοι δεν μπορούν επειδη αυτοί θελουν να προχωρήσουν άμεσα στο σεξ να μην κατανοούν και τις ανάγκες των περισσότερων γυναικών. Οι γυναίκες ειναι εγκεφαλικές, συν οτι το σωστο ειναι να γνωρίσεις τον αλλον να μιλησετε καποιες φορες να τον τσεκαρεις και μετα να προχωρήσετε σε φιλιά, σεξ κλπ. Το προτείνει αυτο και μια ψυχολόγος που παρακολουθώ. Και συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ ! Αν κάποιος άντρας θέλει μία γυναικα οφείλει να περιμένει ώστε αυτή να νοιώσει σιγουριά.
    Αν με το που σε δει ο αλλος στον δρομο επισης σε ερωτευτεί μαλλον ερωτεύτηκε τα κάλλη σου και οχι εσενα και τον χαρακτήρα σου. Ειναι έρωτας αυτο; Δεν λεω πως δεν πρέπει να σε τραβαει ο αλλος και εμφανισιακά αλλα αυτο δεν αρκεί θεωρώ.
    Για έρωτα κεραυνοβόλο, για κλικ μίλησα και όχι για άμεσο σεξ. Άμαν κάποιος ερωτει κεραυνοβόλα βλέπει τον άλλο σαν σύνολο και όχι απλά για σεξ. Τότε μπορεί να περιμένει τον άλλο μέχρι ο άλλος να του δοθεί για σεξ. Υπάρχει πάντα και η πρώτη καλή αλλά δυνατή εντύπωση η οποία επίσης ωθεί σε γνωριμία. Νοείται, πάντα με σεβασμό στον άλλο και το αν μας θέλει κι αυτός και όχι σαν τα ζώα.
    γιάννης

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Για έρωτα κεραυνοβόλο, για κλικ μίλησα και όχι για άμεσο σεξ. Άμαν κάποιος ερωτει κεραυνοβόλα βλέπει τον άλλο σαν σύνολο και όχι απλά για σεξ. Τότε μπορεί να περιμένει τον άλλο μέχρι ο άλλος να του δοθεί για σεξ. Υπάρχει πάντα και η πρώτη καλή αλλά δυνατή εντύπωση η οποία επίσης ωθεί σε γνωριμία. Νοείται, πάντα με σεβασμό στον άλλο και το αν μας θέλει κι αυτός και όχι σαν τα ζώα.
    απλα εσυ ειπες πως ο άντρας καταλαβαίνει γρήγορα ποια του αρεσει και θελει να προχωρήσει άμεσα μαζί της...αρα άμεσα σε σεξ υπέθεσα έτσι οπως το πες. Τελος παντων οκ

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:52.

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το μήνυμα τροποποιηθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 19-08-2022 at 15:53.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by little View Post
    Η στενότητα αυτη υπαρχει και σε καποια παρθένα 16 ετων, 18, 20, 25. Αφου καμια δεν εκανε σεξ ποτε!τ Αρα ολες εχουν ατροφία απο τα 14 ξερω γω, και οταν λεω δεν μπαινει δαχτυλο δεν εννοώ πως στα 16 εμπαινε και ξαφνικα στα 20-20+ δεν μπαίνει. Εννοώ πως δεν έμπαινε ποτε ουτε στα 16. Αρα η ατροφία θα έπρεπε να θεωρείται κατι φυσιολογικό.
    Όπως και να χει λεω πως δεν ευσταθεί αυτο που ειπες πως δεν θα καταλάβει ο αλλος πως εισαι παρθένα. Αφού χρειάζεται καιρό ώστε να "ανοίξεις". Και δεν ειναι ετσι ευκολα τα πραγματα αντε το βαζει και μπήκε οπως τα λέτε. Εγώ οσες ξερω εκτος απο μια δεν εμπαινε, και σε αυτην την μια ειχε πολυ αιμα. Ποσο να τον κοροιδέψεις τον αλλον; Και γιατι να κοροιδέψεις άλλωστε εγω διαφωνώ. Συν οτι οι περισσότεροι τρελαίνονται για παρθένες. Εχω μιλήσει με πολλους αντρες και τους αρεσει, οχι μονο τους αρεσει τις προτιμούν κιολας.
    γιατι να τον κοροιδεψεις;
    πες του την αληθεια, ή μην του λες τιποτε.
    που ειναι ολοι αυτοι που τρελαινονται για παρθενες;
    εσυ γιατι δεν βρηκες ακομα κανεναν, μετα απο τοσα χρονια;

    ειτε "στενη" νοιωθεις, ειτε κανονικη, αυτο δεν αλλαζει μετα το σεξ. δεν "ξεχειλωνει" ο κολπος αν δεν γεννησεις. παντα ετσι θα εισαι. αυτο που αλλαζει μετα την πρωτη ή τις πρωτες φορες ειναι η ρηξη του υμενα..
    η ρηξη του υμενα, δεν σε κανει πιο "φαρδια". απλα επιτρεπει την διεισδυση στην εισοδο του κολπου...
    αν υπαρχει ιδιαιτερα σκληρος η προβληματικος στην ρηξη υμενας, μπορει να στο πει γυναικολογος.
    αλλα οποιοσδηποτε κολπος οσο στενος κι αν ειναι χωραει ανετα ενα πεος, γιατι χωραει εστω και ζορικα, ολοκληρο μωρο...

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι να τον κοροιδεψεις;
    πες του την αληθεια, ή μην του λες τιποτε.
    που ειναι ολοι αυτοι που τρελαινονται για παρθενες;
    εσυ γιατι δεν βρηκες ακομα κανεναν, μετα απο τοσα χρονια;

    ειτε "στενη" νοιωθεις, ειτε κανονικη, αυτο δεν αλλαζει μετα το σεξ. δεν "ξεχειλωνει" ο κολπος αν δεν γεννησεις. παντα ετσι θα εισαι. αυτο που αλλαζει μετα την πρωτη ή τις πρωτες φορες ειναι η ρηξη του υμενα..
    η ρηξη του υμενα, δεν σε κανει πιο "φαρδια". απλα επιτρεπει την διεισδυση στην εισοδο του κολπου...
    αν υπαρχει ιδιαιτερα σκληρος η προβληματικος στην ρηξη υμενας, μπορει να στο πει γυναικολογος.
    αλλα οποιοσδηποτε κολπος οσο στενος κι αν ειναι χωραει ανετα ενα πεος, γιατι χωραει εστω και ζορικα, ολοκληρο μωρο...
    Καλα, κι ο παρθενικος υμενας κι η αιμορραγια της πρωτης φορας περιβαλεται απο μυθους. Σωστα αυτα που λες. Επισης, ομως σε πολλες γυναικες μπορει να χει ηδη σπασει πριν τη σεξ επαφη
    απο σωματικη ασκηση, ατυχηματα.
    Υπαρχουν και σπανιες περιπτωσεις που σπαει και μετα τη γεννα!
    Οσον αφορα την αιμοραγια, τις περισσοτερες φορες.δεν προερχεται απο τη ρηξη του υμενα αλλα απο τραυματισμους του κολπου.λογω μη επαρκους λιπανσης, προφανως λογω αγχους της πρωτηε φορας. Το ιδιο ισχυει και για τον πονο.

  10. #265
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι να τον κοροιδεψεις;
    πες του την αληθεια, ή μην του λες τιποτε.
    που ειναι ολοι αυτοι που τρελαινονται για παρθενες;
    εσυ γιατι δεν βρηκες ακομα κανεναν, μετα απο τοσα χρονια;

    ειτε "στενη" νοιωθεις, ειτε κανονικη, αυτο δεν αλλαζει μετα το σεξ. δεν "ξεχειλωνει" ο κολπος αν δεν γεννησεις. παντα ετσι θα εισαι. αυτο που αλλαζει μετα την πρωτη ή τις πρωτες φορες ειναι η ρηξη του υμενα..
    η ρηξη του υμενα, δεν σε κανει πιο "φαρδια". απλα επιτρεπει την διεισδυση στην εισοδο του κολπου...
    αν υπαρχει ιδιαιτερα σκληρος η προβληματικος στην ρηξη υμενας, μπορει να στο πει γυναικολογος.
    αλλα οποιοσδηποτε κολπος οσο στενος κι αν ειναι χωραει ανετα ενα πεος, γιατι χωραει εστω και ζορικα, ολοκληρο μωρο...
    Ποιος ειπε πως θελω να κοροιδεψω καποιον; Το αντιθετο ειπα. Οποια θελει βεβαια ας κοροιδέψει. Ο καθε ένας όπως κρίνεις. Δεν με πειράζει εμενα τι κανουν οι αλλες. Μπορει καποια να μην θελει να πει τα προσωπικά της.
    Σου πε κανεις πως βρισκω αντρες αλλα δεν με θελουν επειδη ειμαι παρθενα;;;; Αυτό παλι απο το κεφαλι σου το βγαζεις οπως ολα οσα λες. Και δεν ευσταθεί. Ολοι τρελαίνονται αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Ο λόγος που δεν εχω σχέση ειναι ΑΛΛΟΣ και όχι οτι δεν γουστάρουν άπειρες. Αν ειναι να ανοιξω ενα θεμα να το συζητήσουμε αλλα με εσας εδω δεν βγαινει ακρη. Εχετε να βγειτε ραντεβου μια 20ετια και δεν ξερετε τι κολπα κανουν οι σημερινοι αντρες. Συν οτι δεν φέρονται το ιδιο σε όλες και δεν ειναι θέμα απειρίας ειναι θέμα τι του βγάζει η κάθε μια. Εμένα προσωπικά
    Εσύ που ξερεις τι εχω βρει και σε τι περιπτώσεις έχω πέσει; Το μονο σίγουρο ειναι πως απόρριψη δεν εχω φάει ποτέ μου. Εσένα σου πε κανείς πως δεν γουσταρει παρθενες; Και τον πιστεψες; Κανενας μεγαλος δεν μπορει να το πει παρόλο που ισχυει γιατι θα φανει creepy και ανώμαλος αν θελει μικρες παρθενες. Λογικο να μην στο παραδέχονται.
    Εγω ξερω παντως παρθένες που τις εκθειάζανε οι πρώτοι τους και τους λέγαν πόσο πολύ τις εκτιμούν !

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Καλα, κι ο παρθενικος υμενας κι η αιμορραγια της πρωτης φορας περιβαλεται απο μυθους. Σωστα αυτα που λες. Επισης, ομως σε πολλες γυναικες μπορει να χει ηδη σπασει πριν τη σεξ επαφη
    απο σωματικη ασκηση, ατυχηματα.
    Υπαρχουν και σπανιες περιπτωσεις που σπαει και μετα τη γεννα!
    Οσον αφορα την αιμοραγια, τις περισσοτερες φορες.δεν προερχεται απο τη ρηξη του υμενα αλλα απο τραυματισμους του κολπου.λογω μη επαρκους λιπανσης, προφανως λογω αγχους της πρωτηε φορας. Το ιδιο ισχυει και για τον πονο.
    Δεν ισχύει το τελευταίο που ειπες με τιποτα!!! Από τον υμένα ειναι το αίμα. Αν ηταν θα χαν αίμα στο σεξ και τις επομενες φορες.
    Επιμένετε και οι δυο σε κατι που δεν ισχυει. Το ξαναπαμε νομιζω πως ειναι καποια πιο στενή ή εστω αν θελετε να το θεσω αλλιως ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ αν εισαι παρθένα. Συν τον υμένα. Οποτε ολα αυτα δεν ειναι μύθοι ειναι αλήθειες.

  12. #267
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by little View Post
    Ποιος ειπε πως θελω να κοροιδεψω καποιον; Το αντιθετο ειπα αν διαβασες.
    Σου πε κανεις πως βρισκω αντρες που δεν με θελουν επειδη ειμαι παρθενα;;;;
    Σου λεω την αληθεια πως ολοι ξετρελαίνονται και μου το εχουν πει πολυ αντρες αυτο. Εσένα σου πε κανείς πως δεν γουσταρει παρθενες; Και τον πιστεψες; Προφανως και αφου δεν εισαι παρθενα δεν θα σου πει τετοιο πραγμα. Επίσης κανας μεγαλος δνε μπορει να το πει γιατι θα φανει creepy και ανώμαλος αν θελει μικρες παρθενες. Λογικο να μην στο παραδέχονται.
    γιατι δεν βρισκεις ανδρα τοτε;
    εγω δεν κανω τετοιες καφροσυζητησεις με τους ανδρες.
    ποτε δεν ειχα ρωτησει κανεναν αν του αρεσουν οι παρθενες οταν ημουν παρθενα.
    εμενα με ενδιεφερε αν του αρεσα εγω, οχι "οι παρθενες"..
    πρεπει να εχεις μεγαλο κομπλεξ με την παρθενια για να συζητας μαζι τους αν αρεσουν η δεν αρεσουν "οι παρθενες"..
    ωστοσο αν το συζητησεις, ειναι τερμα κομπλεξικος αυτος που θα σου πει οτι θελει παρθενα. ΑΛΛΟ να πει οτι δεν τον πειραζει. αλλα αν την θελει παρθενα, ειναι στα σιγουρα προβληματικος.

    για ποιες "μικρες παρθενες" μιλας; εισαι ανηλικο;;;;;
    αν εισαι ανηλικο, λαθος συζητηση κανεις εδω μεσα.
    μετα τα 18 δεν υπαρχουν "μικρες παρθενες". υπαρχουν ενηλικες γυναικες που δεν εχουν κανει ακομα σεξ..

  13. #268
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι δεν βρισκεις ανδρα τοτε;
    εγω δεν κανω τετοιες καφροσυζητησεις με τους ανδρες.
    ποτε δεν ειχα ρωτησει κανεαν αν του αρεσουν οι παρθενες οταν ημουν παρθενα.
    εμενα με ενδιεφερε αν του αρεσα εγω, οχι "οι παρθενες"..
    πρεπει να εχεις μεγαλο κομπλεξ με την παρθενια για να συζητας μαζι τους αν αρεσουν η δεν αρεσουν "οι παρθενες"..
    ωστοσο αν το συζητησεις, ειναι τερμα κομπλεξικος αυτος που θα σου πει οτι θελει παρθενα. ΑΛΛΟ να πει οτι δεν τον πειραζει. αλλα αν την θελει παρθενα, ειναι στα σιγουρα προβληματικος.

    για ποιες "μικρες παρθενες" μιλας; εισαι ανηλικο;;;;;
    αν εισαι ανηλικο, λαθος συζητηση κανεις εδω μεσα.
    μετα τα 18 δεν υπαρχουν "μικρες παρθενες". υπαρχουν ενηλικες γυναικες που δεν εχουν κανει ακομα σεξ..
    Ουτε εγω ρώτησα συνεχίζεις τις υποθέσεις. Μονοι τους σε συζητήσεις μου το εχουν πει και ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ !
    Συνεχίζεις οπως βλεπω να λες ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ στο κεφαλακι σου. Οτι εχω κομπλεξ και το συζητάω και οτι αλλο σου ηρθε λες. Οταν παψεις να κανεις υποθέσεις που δεν ευσταθούν τότε μπορουμε να μιλήσουμε.
    Και ξερω κοπελες που ειπαν πριν προχωρήσουν με καποιον πως ειναι παρθενες και οι γκόμενοι τους χαρηκαν και τις εκθείαζαν μάλιστα ! Και δεν την θελαν σωνει και ντε οπως λες παρθενα...απλα προέκυψε και οταν το έμαθαν χαρηκαν πολυ!
    Θες να λες κατι που δεν ευσταθεί; Αφου ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ πως δεν τους αρεσουν δεν ισχυει κιολας.
    Επίσης το ότι καποιος δεν εχει σχεση δεν σημαίνει πως δεν εχει επειδη δεν τον θελουν γιατι ειναι παρθενος παρθενα. Ποσες μονες ειναι εδω σε αυτο το φορουμ και δεν ειναι παρθενες;

  14. #269
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by little View Post
    Ουτε εγω ρώτησα συνεχίζεις τις υποθέσεις. Μονοι τους σε συζητήσεις μου το εχουν πει και ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ !
    Συνεχίζεις οπως βλεπω να λες ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ στο κεφαλακι σου. Οτι εχω κομπλεξ και το συζητάω και οτι αλλο σου ηρθε λες. Οταν παψεις να κανεις υποθέσεις που δεν ευσταθούν τότε μπορουμε να μιλήσουμε.
    Και ξερω κοπελες που ειπαν πριν προχωρήσουν με καποιον πως ειναι παρθενες και οι γκόμενοι τους χαρηκαν και τις εκθείαζαν μάλιστα ! Και δεν την θελαν σωνει και ντε οπως λες παρθενα...απλα προέκυψε και οταν το έμαθαν χαρηκαν πολυ!
    Θες να λες κατι που δεν ευσταθεί; Αφου ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ πως δεν τους αρεσουν δεν ισχυει κιολας.
    χαχαχαχαχα!!! γιατι τις εκθειαζαν; φοβοντουσαν μηπως καταλαβαιναν οτι ειναι ασχετοι εραστες, αν ειχαν εμπειρια;

    αν χαρηκαν, ηταν προβληματικοι.
    στο υπογραφω...
    αν δεν τους πειραξε, ηταν φυσιολογικοι ανδρες.

  15. #270
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχαχαχα!!! γιατι τις εκθειαζαν; φοβοντουσαν μηπως καταλαβαιναν οτι ειναι ασχετοι εραστες, αν ειχαν εμπειρια;

    αν χαρηκαν, ηταν προβληματικοι.
    στο υπογραφω...
    αν δεν τους πειραξε, ηταν φυσιολογικοι ανδρες.
    ΣΟΡΡΥ αλλα κανεις παλι λαθος...γνωστη μου μαλιστα παντρευτηκε τον πρωτος της, ενω χωρισαν με αυτον και πηγε και με αλλους μετα! Και ηταν πολυ καλος στο σεξ απο οτι μου πε.
    Αχ ξερω στο χαλάω...απλα χαρηκαν γιατι εκτίμησαν οτι δεν ειναι τσούλες που πανε με οποιον βρουν και χανουν την θηλυκότητα τους

Page 18 of 22 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 20:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 22-07-2014, 00:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 23:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 20:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 18:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •