Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 22 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 196 to 210 of 322
  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by little View Post
    Καλα οτι να ναι !!
    Καθυστερημένες μας πέρασες;;;; Ελεος πια!
    Εκανα διορθωση και στο μηνυμα πιο πανω...Οτι φιλη μου δεν εμπαινε και εκαναν πολλες προσπαθειες μεχρι να μπει. Ηταν κλειστη πριν κανει σεξ!
    Και εκανε σεξ μια χαρα ξερει που ειναι η τρυπα ΕΛΕΟΣ ΟΜΩΣ
    δεν εμπαινε, γιατι ηταν αγχωμενη, γιατι εκαναν ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ και γιατι περιμενε να της συμβει κατι τρομακτικο. οταν δοκιμασει να κανει σεξ με πραγματικη σεξουαλικη επιθυμια και οχι με φοβο, θα ειναι πολυ διαφορετικα. δεν θελει προσπαθεια, θελει επιθυμια. αλλα οχι επιθυμια να απαλλαγεις απο την παρθενια, επιθυμια για ΣΕΞ.
    θα μου πεις, και πως να εχει πραγματικη επιθυμια, οταν υπαρχει τοσος φοβος;
    θα σου απαντησω, με την εξοικειωση..

  2. #197
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Δεν ειναι επειδη ειναι στενη. Απλα απο.το.αγχος προκαλειται σπασμος στην εισοδο του κολπου και κανει τη διεισδυση αδυνατη. Αυτο μπορει να συμβει και σε μη παρθενες. Ο κολπος δεν ανοιγει οσο κανουμε σεξ. Ο κολπος ειναι ελαστικος, ανοιγει να υποδεχθει το πεος και μετα επανερχεται οταν ολοκληρωθει η σεξ επαφη.
    Η γυναικα.αγχωνεται τοσο.την.πρωτη της φορα γιατι ακριβως υπαρχει τοσο μυστηριο και εχει δοθει τοση αξια
    στην παρθενια και την πρωτη φορα. Μπουρδες, ειναι απλα η πρωτη φορα, θα ακολουθησουν κι αλλες πολλες.
    Οτι να ναι !!!!
    Ξερω και κοπελα που χε να κανει σεξ μεγαλο διαστημα ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ και οταν πηγε να κανει σεξ δεν εμπαινε ο συντροφος της. Και αυτη αγχος ειχε; Το ξεραν και φιλες μου αυτο πως αν εχεις καιρο νακανεις κλείνει απο ξαδερφες τους. Σορρυ αλλα εισαι ασχετη!!!!
    Και με το δάχτυλο ειχε αγχος η φιλη μου και εγω ενω ήμασταν μονες μας σπίτι; Θα μας τρελάνεις; Μαλλον εσυ εισαι πολύ ανοιχτη απο την φυση σου! Και αιματα βγαινουν και πονους εχουν! Θες να σου πω για την 1η φορα πολλων κοριτσιων;
    Μια ποναγε τοσο που δεν μπορουσε να περπατησει και μια αλλη ειπε πως γινοταν χαμος απο τα αιματα.

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by little View Post
    Οτι να ναι !!!!
    Ξερω και κοπελα που χε να κανει σεξ μεγαλο διαστημα ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ και οταν πηγε να κανει σεξ δεν εμπαινε ο συντροφος της. Και αυτη αγχος ειχε; Το ξεραν και φιλες μου αυτο πως αν εχεις καιρο νακανεις κλείνει απο ξαδερφες τους. Σορρυ αλλα εισαι ασχετη!!!!
    χαχαχαχαχαχα!
    οταν λες "εκλεισε", εσυ υποθετεις δηλαδη, οτι ξανακολλησε ο υμενας;
    και αγχος να μην ειχε, δεν ειχε αρκετη επιθυμια. χωρις επιθυμια , το σεξ ειναι επωδυνο...

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχαχαχαχα!
    οταν λες "εκλεισε", εσυ υποθετεις δηλαδη, οτι ξανακολλησε ο υμενας;
    και αγχος να μην ειχε, δεν ειχε αρκετη επιθυμια. χωρις επιθυμια , το σεξ ειναι επωδυνο...
    Μια χαρα επιθυμία ειχε! Και τον γουσταρε τρελα ειχε τρελο κολλημα μαζι του.
    Και προφανως δεν ξανακολλησε ο υμενας αλλα έκλεισε ο κολπος, μαζεύτηκε.

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by little View Post
    Μια χαρα επιθυμία ειχε! Και τον γουσταρε τρελα ειχε τρελο κολλημα μαζι του.
    Και προφανως δεν ξανακολλησε ο υμενας αλλα έκλεισε ο κολπος, μαζεύτηκε.
    ο κολπος, δεν ειναι το ιδιο ελαστικος οταν κανεις σεξ καθε μερα, με το αν εχεις να κανεις σεξ 2 μηνες.
    αλλα αν δεν εισαι παρθενα και εχεις σεξουαλικη επιθυμια την συγκεκριμενη στιγμη, οχι να εισαι ερωτευμενη γενικως, , εχεις κανει οση προετοιμασια θελεις σε προκαταρκτικα, και οχι με ενα λαγουδακι που μολις σε δει θελει και να διεισδυσει, τοτε επανερχεται πολυ ομαλα.

  6. #201
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by little View Post
    Οτι να ναι !!!!
    Ξερω και κοπελα που χε να κανει σεξ μεγαλο διαστημα ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ και οταν πηγε να κανει σεξ δεν εμπαινε ο συντροφος της. Και αυτη αγχος ειχε; Το ξεραν και φιλες μου αυτο πως αν εχεις καιρο νακανεις κλείνει απο ξαδερφες τους. Σορρυ αλλα εισαι ασχετη!!!!
    Και με το δάχτυλο ειχε αγχος η φιλη μου και εγω ενω ήμασταν μονες μας σπίτι; Θα μας τρελάνεις; Μαλλον εσυ εισαι πολύ ανοιχτη απο την φυση σου! Και αιματα βγαινουν και πονους εχουν! Θες να σου πω για την 1η φορα πολλων κοριτσιων;
    Μια ποναγε τοσο που δεν μπορουσε να περπατησει και μια αλλη ειπε πως γινοταν χαμος απο τα αιματα.
    Κοιτα, αυτες ειναι βασικες γνωσεις. Θα επρεπε να τα μαθαινουμε στο.σχολειο αυτα. Κριμα να κανουμε σεξ.και να μην ξερουμε το σωμα μας. Σου ειπα πως μπορει.να. συμβει.και σε μη παρθενες ο σπασμος. Οταν κανεις σεξ μετα απο καιρο, παλι θα στρεσαριστεις, το σωμα ξεμαθαινει. Αν ανοιγε ο κολπος καθε φορα που κανουμε σεξ, στο τελος θα ξεχειλωνε, απλη λογικη. Επισης, πολλες φορες αιμα μπορει να χει και μια μη παρθενα, αν τραυματιστει αν δεν ειναι αρκετα υγρη. Οσο περισσοτερο καυλωνεις τοσο περισσοτερο ανοιγει ο κολπος και.υγραινεσαι. Η γυναικα μπορει.την πρωτη της.φορα να.ποναει και να.βγαλει αιμα, οχι παντα απο τον υμενα αλλα απο τραυματισμο.λογω μη επαρκους λιπανσης της περιοχης.

  7. #202
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ο κολπος, δεν ειναι το ιδιο ελαστικος οταν κανεις σεξ καθε μερα, με το αν εχεις να κανεις σεξ 2 μηνες.
    αλλα αν δεν εισαι παρθενα και εχεις ε ωτικη επιθυμια την συγκεκριμενη στιγμη, οχι να εισαι ερωτευμενη γενικως, , εχεις κανει οση προετοιμασια θελεις σε προκαταρκτικα, και οχι με ενα λαγουδακι που μολις σε δει θελει και να διεισδυσει, τοτε επανερχεται πολυ ομαλα.
    Ε προφανώς αυτο λεω και εγω ! Πως δεν ειναι το ιδιο στενη καποια που ειναι παρθενα με καποια ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
    Δεν διαφωνούμε καπου. Και προφανως θελει προκαταρτικά αλλα τα προκαταρκτικά δεν αρκούνε για να μπει ο αλλος ...θελουν πολλες προσπάθειες μεχρι να ανοιξεις συνηθως. Αλλα εξηγώ το απλο οτι δεν γινεται καποιος να μην καταλαβει πως εισαι παρθενα αφου ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ. Και αντε του λεει καποια εχω καιρο να κανω σεξ, θα δει και το αιμα μετα. Ποσες συμπτωσεις; Και αν ειναι και πλημμύρα από αίμα οπως σε μια φίλη μου πως δεν θα του κόψει; Δεν γινεται πρεπει να ναι ΧΑΖΟΣ και οι αντρες δεν ειναι χαζοι ! Ολα τα καταλαβαίνουν, ελπίζω τουλαχιστον να μην νομίζουν πως στις παρθένες μπαίνει μεσα τα παντα ολα ξερω γω. Εγω απο γυναικες να μην εχουν ιδεα δεν το περίμενα παντως και επεσα απο τα συννεφα.

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Κοιτα, αυτες ειναι βασικες γνωσεις. Θα επρεπε να τα μαθαινουμε στο.σχολειο αυτα. Κριμα να κανουμε σεξ.και να μην ξερουμε το σωμα μας. Σου ειπα πως μπορει.να. συμβει.και σε μη παρθενες ο σπασμος. Οταν κανεις σεξ μετα απο καιρο, παλι θα στρεσαριστεις, το σωμα ξεμαθαινει. Αν ανοιγε ο κολπος καθε φορα που κανουμε σεξ, στο τελος θα ξεχειλωνε, απλη λογικη. Επισης, πολλες φορες αιμα μπορει να χει και μια μη παρθενα, αν τραυματιστει αν δεν ειναι αρκετα υγρη. Οσο περισσοτερο καυλωνεις τοσο περισσοτερο ανοιγει ο κολπος και.υγραινεσαι. Η γυναικα μπορει.την πρωτη της.φορα να.ποναει και να.βγαλει αιμα, οχι παντα απο τον υμενα αλλα απο τραυματισμο.λογω μη επαρκους λιπανσης της περιοχης.
    Εσυ πρεπει να τα μαθαινες στο σχολειο γιατι σου τα εξηγω και παλι δεν καταλαβαινεις ή κανεις πως δεν καταλαβαινεις. Αφου ξερω περιπτωσεις παρθενων με τρελή λίπανση και που ταν αναμμένες και παλι δεν εμπαινε το μικρο τους δαχτυλο μεσα. Μπορεις αυτο να το κατανοήσεις;
    Οποτε οχι δεν παιζει να ναι το ίδιο μια παρθενα με μια που δεν ειναι ! Αφού δεν θα μπαίνει ο αλλος θα το καταλάβει.

  9. #204
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by little View Post
    Ε προφανώς αυτο λεω και εγω ! Πως δεν ειναι το ιδιο στενη καποια που ειναι παρθενα με καποια ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
    Δεν διαφωνούμε καπου. Και προφανως θελει προκαταρτικά αλλα τα προκαταρκτικά δεν αρκούνε για να μπει ο αλλος ...θελουν πολλες προσπάθειες μεχρι να ανοιξεις συνηθως. Αλλα εξηγώ το απλο οτι δεν γινεται καποιος να μην καταλαβει πως εισαι παρθενα αφου ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ. Και αντε του λεει καποια εχω καιρο να κανω σεξ, θα δει και το αιμα μετα. Ποσες συμπτωσεις; Και αν ειναι και πλημμύρα από αίμα οπως σε μια φίλη μου πως δεν θα του κόψει; Δεν γινεται πρεπει να ναι ΧΑΖΟΣ και οι αντρες δεν ειναι χαζοι ! Ολα τα καταλαβαίνουν, ελπίζω τουλαχιστον να μην νομίζουν πως στις παρθένες μπαίνει μεσα τα παντα ολα ξερω γω. Εγω απο γυναικες να μην εχουν ιδεα δεν το περίμενα παντως και επεσα απο τα συννεφα.
    Πως εισαι σιγουρη οτι εσυ γνωριζεις; Απο που αντλεις αυτη τη σιγουρια;

  10. #205
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εσυ πρεπει να τα μαθαινες στο σχολειο γιατι σου τα εξηγω και παλι δεν καταλαβαινεις ή κανεις πως δεν καταλαβαινεις. Αφου ξερω περιπτωσεις παρθενων με τρελή λίπανση και που ταν αναμμένες και παλι δεν εμπαινε το μικρο τους δαχτυλο μεσα. Μπορεις αυτο να το κατανοήσεις;
    Οποτε οχι δεν παιζει να ναι το ίδιο μια παρθενα με μια που δεν ειναι ! Αφού δεν θα μπαίνει ο αλλος θα το καταλάβει.
    Εξηγησα το λογο παραπανω.
    Δηλαδη θεωρεις οτι δεν εμπαινε λογω στενοτητας και.πως μπηκε, τελικα; Την ανοιξε το πεος; τι ειναι το πεος κομπρεσερ κι ανοιγει κολπους; Δηλαδη μεχρι τα 40 με 3 φορες την εβδομαδα σεξ, θα θες πεος υπεργιγας για να καταλαβεις.κατξ.

  11. #206
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by little View Post
    Ε προφανώς αυτο λεω και εγω ! Πως δεν ειναι το ιδιο στενη καποια που ειναι παρθενα με καποια ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
    Δεν διαφωνούμε καπου. Και προφανως θελει προκαταρτικά αλλα τα προκαταρκτικά δεν αρκούνε για να μπει ο αλλος ...θελουν πολλες προσπάθειες μεχρι να ανοιξεις συνηθως. Αλλα εξηγώ το απλο οτι δεν γινεται καποιος να μην καταλαβει πως εισαι παρθενα αφου ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ. Και αντε του λεει καποια εχω καιρο να κανω σεξ, θα δει και το αιμα μετα. Ποσες συμπτωσεις; Και αν ειναι και πλημμύρα από αίμα οπως σε μια φίλη μου πως δεν θα του κόψει; Δεν γινεται πρεπει να ναι ΧΑΖΟΣ και οι αντρες δεν ειναι χαζοι ! Ολα τα καταλαβαίνουν, ελπίζω τουλαχιστον να μην νομίζουν πως στις παρθένες μπαίνει μεσα τα παντα ολα ξερω γω. Εγω απο γυναικες να μην εχουν ιδεα δεν το περίμενα παντως και επεσα απο τα συννεφα.
    οχι, δεν θελει πολλες προσπαθειες μεχρι "ν ανοιξεις", αν εχεις κανει σεξ και δεν εισαι παρθενα.
    η σεξουαλικη επιθυμια και τα προκαταρκτικα, αρκουν.

    κι εγω σου εξηγω, οτι δεν το ξερεις αν θα εχεις αιμα, ουτε αν θα ειναι πολυ το αιμα, ουτε αν θα φανει αιμα την πρωτη φορα. μπορει να φανει μια απο τις επομενες φορες αιμα, η και ποτέ. κι οτι μπορει καποιος να δυσκολευεται να μπει, χωρις να εισαι παρθενα!
    αλλα στην τελικη, ακομα κι αν το καταλαβει, τι τον αφορα αν ησουν παρθενα;;; δικο σου θεμα ειναι. δεν ειναι δικο του. λογαριασμο θα του δωσεις;. εσυ τον ρωτας αν ηταν παρθενος; μπορει να ειναι κι εκεινος. που το ξερεις;

  12. #207
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Εξηγησα το λογο παραπανω.
    Δηλαδη θεωρεις οτι δεν εμπαινε λογω στενοτητας και.πως μπηκε, τελικα; Την ανοιξε το πεος; τι ειναι το πεος κομπρεσερ κι ανοιγει κολπους; Δηλαδη μεχρι τα 40 με 3 φορες την εβδομαδα σεξ, θα θες πεος υπεργιγας για να καταλαβεις.κατξ.
    εσυ αυτο καταλαβες πως ειπα; εισαι οτι να ναι
    και γιατρο να ρωτησεις σε παρθενες δεν κανουν πολλες εξετασεις αν ηταν θα τις καναν !

  13. #208
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, δεν θελει πολλες προσπαθειες μεχρι "ν ανοιξεις", αν εχεις κανει σεξ και δεν εισαι παρθενα.
    η σεξουαλικη επιθυμια και τα προκαταρκτικα, αρκουν.

    κι εγω σου εξηγω, οτι δεν το ξερεις αν θα εχεις αιμα, ουτε αν θα ειναι πολυ το αιμα, ουτε αν θα φανει αιμα την πρωτη φορα. μπορει να φανει μια απο τις επομενες φορες αιμα, η και ποτέ. κι οτι μπορει καποιος να δυσκολευεται να μπει, χωρις να εισαι παρθενα!
    αλλα στην τελικη, ακομα κι αν το καταλαβει, τι τον αφορα αν ησουν παρθενα;;; δικο σου θεμα ειναι. δεν ειναι δικο του. λογαριασμο θα του δωσεις;. εσυ τον ρωτας αν ηταν παρθενος; μπορει να ειναι κι εκεινος. που το ξερεις;
    Σου εξηγω πως ξερω και απο αλλη κοπελα και απο μενα πως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ποσο αναμμένη εισαι και ποσο υγρη....και παλι ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ !!!!!! Για να ανάψεις δεν θες σώνει και ντε συντροφο. Συν οτι ξερω και τοσες κοπελες που ανεφερα που δεν εμπαινε και η μια δεν ηταν καν παρθενα και ειχε επιθυμία, κουκλος ηταν ο γκομενος της και ειχε ΤΡΕΛΟ κολλημα μαζι του. Υποθετω πως θα χε επιθυμία λογικα. Σιγα μην πηγαινε με το ζορι, αυτη μας ΖΑΛΙΖΕ με αυτον με τετοιο ερωτα που χε.
    Δεν θες να το πιστεψεις επειδη εσυ ισως εισαι πιο ανοιχτη απο την φυση σου και δεν το εχεις βιωσει.
    Εγω δεν θα το έκρυβα προσωπικά ! Απλα λεω πως δεν ισχυει οτι ειναι τοσο ευκολα οσο τα λενε. Εκτος αν καποια ειναι πολυ ανοιχτη...μονο μια τετοια παρθενα ξερω ομως.

  14. #209
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    δεν εχει σχεση το ποσο ερωτευμενη εισαι, με το ποσο θες να κανεις σεξ την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ. αλλο το ενα, αλλο το αλλο. μπορει να τον θελεις πολυ, να τον ονειρευεσαι, να τον φαντασιωνεσαι και την στιγμη που θα βρεθειτε για σεξ, να κομπλαρεις και να στρεσαρεσαι.

  15. #210
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by little View Post
    Κανεις λαθος και εγω οταν δεν ειχα κανει σεξ οπως και στενη μου φιλη ΟΣΟ υγρες και να μασταν γιατι το χαμε συζητήσει δεν εμπαινε μεσα ουτε το μικρο μας δαχτυλακι!!! Δεν θα δει ο αλλος πως ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ουτε το δαχτυλο του μεσα;
    Και οσο αφορα το αιμα ξερω κοπελα που χε τρομερα πολύ αιμα την πρωτη της φορα.
    Και ξερω και κοπελα απο την σχολη μου που για να κανει σεξ με το αγορι της καναν ΠΟΛΛΕΣ προσπαθεις γιατι δεν εμπαινε. Αρα ηταν πολυ κλειστη...αφου δεν ειναι παρθενα πια δεν ειναι κλειστη και μπαινει. Πως ειναι το ιδιο στενή με πριν σύμφωνα με τα λεγόμενα σου;

    Ε πολλες συμπτωσεις δεν θα πέσουν μαζι και να μην μπαινει ουτε δαχτυλο και να χεις αίμα αν εχεις. Πόσο χαζος να ναι καποιος; Αν και εγω προσωπικα δεν το θεωρω ντροπή, αλλωστε λογικο αν καποια ψαχνει καποια σχεση της προκοπης να ναι παρθενα με τοσους μαλακες που κυκλοφορουν. Και οσες εχουν σχεσεις την ωρα τους περνανε για 1-2 μηνες και αντε παλι μονες ειναι. Σπανιες οι εξαιρέσεις. Αν ο αλλος δεν το κατανοεί αυτο καλύτερα να μένει μακρυα!
    οταν διεγειρεται ερωτικα μια γυναικα εκτος απο οτι υγραινεται ο κολπος επισεις ΔΙΑΣΤΕΛΛΕΤΑΙ.
    απο το πεος αποκλειεται με καποιον τροπο να ανοιξει παρα μονο απο την γεννα
    εαν προσεξαν καποιες φιλες σου οτι δεν εμπαινε τιποτα μεσα προφανως δεν ειχαν πληρη διεγερση κοινως δεν ξερουν το σωμα τους οπως κανοιυν πολλες γυναικες. ευτυχως εχετε εμας τους αντρες να σας τα μαθαινουμε!!

Page 14 of 22 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •