Σχέση με παρθένο (και οχι στο ζωδιο) - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 22 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 121 to 135 of 322
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Σεξ ήθελα μαζι του μόνο
    Κανονικά θελω κάτι σταθερό.Ειναι τι σου βγαζει ο αλλος.Μαζι του δε θα μπορουσα να κανω σχέση.Για μενα ειχε αποπνικτικο χαρακτηρα...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Τι αλλη να βρει;λιγες μερες πριν είχα ξενυχτήσει σε ενα νοσοκομείο.εκεινος στη κοσμαρα του κοιμοταν
    Οταν την αλλη μερα του ειπα τι εγινε ξεκίνησε να λεει οτι ειναι σε ολα δίπλα μου.και τοβ ρώτησα πως το εννοει αφού για ολα τρεχω μονη μου σαν την τρελη πανικόβλητη.και θίχτηκε οταν του είπα οτι δεν τον χρειαζομαι.λες και με βοηθουσε καπου ο δον ζουαν
    εγώ για έμπειρο μαλάκα τον κόβω έτσι όπως μας τα λες! δεν ξέρεις και αν ήταν όντως παρθένος ή σε δούλευε.....ξερεις ποσες ψαχνουν εναν ησυχο να τον κανουν οτι θελουν; Ισως νομιζε θα πιασει το κολπο ή σε αλλες να εχει πιασει πριν τον καταλαβουν

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by little View Post
    εγώ για έμπειρο μαλάκα τον κόβω έτσι όπως μας τα λες! δεν ξέρεις και αν ήταν όντως παρθένος ή σε δούλευε.....ξερεις ποσες ψαχνουν εναν ησυχο να τον κανουν οτι θελουν; Ισως νομιζε θα πιασει το κολπο ή σε αλλες να εχει πιασει πριν τον καταλαβουν
    Δυστυχώς φαινόταν ότι ήταν παρθένος απο χιλιόμετρα.και το κύριο δε το πήγε καθόλου στο σεξ.φαντασου οτι εγω εκανα πρώτη κίνηση να τον φιλησω.εκεινος ήταν φουλ αμήχανος.Τον γνώρισα και στη παρέα μου και καθόταν μουγγός.ουτς καν μιλούσε.αλλο ενα ρεντ φλαγκ
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Εν τω μεταξύ το πιο σύνηθες με τους αντρες παρθένους είναι πως έχουν τρομερά υψηλά στανταρτς και δεν βλέπουν τον εαυτό τους στον καθρέφτη και θελουν τις κουκλαρες....και δεν θελουν και μετριες με καμία δυναμη. Ενώ βλεπεις αλλοι ωραιοι τα φτιαχνουν και με μετριες ή χαλια γυναίκα να βρουν τους νοιαζει. Οποτε ναι οκ ειναι ενα θεμα αυτο σαφως......και ισως για αυτο και αυτος σε ειχε χεσμενη στο μυαλο του ίσως έκανε μεγαλο συμβιβασμό να τα φτιαξει μαζί σου αλλα ειδε δεν του καθοταν καμια καλλονή.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εν τω μεταξύ το πιο σύνηθες με τους αντρες παρθένους είναι πως έχουν τρομερά υψηλά στανταρτς και δεν βλέπουν τον εαυτό τους στον καθρέφτη και θελουν τις κουκλαρες....και δεν θελουν και μετριες με καμία δυναμη. Ενώ βλεπεις αλλοι ωραιοι τα φτιαχνουν και με μετριες ή χαλια γυναίκα να βρουν τους νοιαζει. Οποτε ναι οκ ειναι ενα θεμα αυτο σαφως......και ισως για αυτο και αυτος σε ειχε χεσμενη στο μυαλο του ίσως έκανε μεγαλο συμβιβασμό να τα φτιαξει μαζί σου αλλα ειδε δεν του καθοταν καμια καλλονή.
    Ειμαστε και οι δυο αρκετά εμφανίσιμοι δε νομιζω οτι τον χαλουσα εμφανισιακά...αλλωστε το τονιζε συνέχεια πόσο του αρεσα.απλα ήταν κότα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ειμαστε και οι δυο αρκετά εμφανίσιμοι δε νομιζω οτι τον χαλουσα εμφανισιακά...αλλωστε το τονιζε συνέχεια πόσο του αρεσα.απλα ήταν κότα
    και στο dating app τι έψαχνε αν ηταν κοτα ; δεν θα χε βρει καμια αλλη απο τα 22 ως τα 30 αν ηταν τοσο ωραιος; ......δεν ξερω ισως ηταν γκει ή ασεξουαλ ! πολλα μπορει δεν ξερουμε τι απο ολα
    αστο αφου δεν σου εκανε κατα τα αλλα ....απλα το θεμα δεν ηταν οτι ηταν παρθενος....καφροι, μαλακες και εγωιστες ειναι πολλοι !

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by little View Post
    και στο dating app τι έψαχνε αν ηταν κοτα ; δεν θα χε βρει καμια αλλη απο τα 22 ως τα 30 αν ηταν τοσο ωραιος; ......δεν ξερω ισως ηταν γκει ή ασεξουαλ ! πολλα μπορει δεν ξερουμε τι απο ολα
    αστο αφου δεν σου εκανε κατα τα αλλα ....απλα το θεμα δεν ηταν οτι ηταν παρθενος....καφροι, μαλακες και εγωιστες ειναι πολλοι !
    Ήταν γυμναστης και ειχε τρελο σωμα...και το πρόσωπο ήταν αρκετα όμορφο,οκ δεν τον ελεγες κούκλο αλλα ηταν ενα ομορφο παλικάρι.το θέμα ειναι οτι ήταν τελείως άπειρος σε ολα ξαι δεν ήξερε πως να συμπεριφερθεί
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Για όλους τούς ανθρώπους θεωρω είναι σημαντικό.Εννοειται οτι έκρυβε θεματακι...
    Αναλογα την φαση που εισαι !

    Ολα στην ζωη μας δεν μετριουνται συμφωνα με το σεξ και κατα την ταπεινη μου γνωμη το σεξ μπορει να ερθει σε εποχες που μπαινει σε δευτερη μοιρα γιατι στην ζωη σου κυριαρχει καποιο αλλο προβλημα πολυ πιο σημαντικο ..
    Οποτε πολυ πιο σημαντικο για εναν ανθρωπο πιστευω ειναι η συντροφικοτητα ,η συμπαρασταση και η δυναμη που μπορει να κρυβει εκεινος μεσα του ωστε να μπορει να στην μεταδώσει και να ειναι διπλα σου στιγμες που γνωριζει οτι δεν θα του δωσεις ΜΟΝΟ αυτο ..

    Αλλωστε το σεξ μετατρεπεται και γινεται πιο ηδονικο οταν μεσα σε αυτο συμπεριλαμβανεται η αγαπη, ο θαυμασμος και πολυ περισοτερο η ενσυναισθηση ...Δυσκολα στις μερες μας καποιος μπαινει στην θεση του αλλου και θελει να τον κανει να νιωσει το διο καλα οπως και εκεινος !

    Δυστηχως σεξ χωρς ολα αυτα που προανεφερα ειναι απλα μια ακομη σαρκικη επαφη χωρις να αγγιζει καν το συναισθημα αλλα και την απολυτη ηδονή που σου προσφερει ο αληθινος ερωτας !

    Περαστικα σου και ευχομαι να βγεις τελείως αλώβητη απο το θέμα της υγεια σου !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ήταν γυμναστης και ειχε τρελο σωμα...και το πρόσωπο ήταν αρκετα όμορφο,οκ δεν τον ελεγες κούκλο αλλα ηταν ενα ομορφο παλικάρι.το θέμα ειναι οτι ήταν τελείως άπειρος σε ολα ξαι δεν ήξερε πως να συμπεριφερθεί
    δεν ειναι θεμα απειριας το να ειναι αναισθητος και αδιαφορος για τα προβληματα σου, ενω παριστανει οτι σε σκεφτεται και παιρνει 25 φορες τηλεφωνο οταν δενε χεις προβληματα..
    εχει χοντρα θεματα ο τυπος και φαινοταν σε καθε του αντιδραση...
    εξακολουθω να θεωρω μεγαλη πιθανοτητα το να ειναι γκει σε αρνηση...

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αναλογα την φαση που εισαι !

    Ολα στην ζωη μας δεν μετριουνται συμφωνα με το σεξ και κατα την ταπεινη μου γνωμη το σεξ μπορει να ερθει σε εποχες που μπαινει σε δευτερη μοιρα γιατι στην ζωη σου κυριαρχει καποιο αλλο προβλημα πολυ πιο σημαντικο ..
    Οποτε πολυ πιο σημαντικο για εναν ανθρωπο πιστευω ειναι η συντροφικοτητα ,η συμπαρασταση και η δυναμη που μπορει να κρυβει εκεινος μεσα του ωστε να μπορει να στην μεταδώσει και να ειναι διπλα σου στιγμες που γνωριζει οτι δεν θα του δωσεις ΜΟΝΟ αυτο ..

    Αλλωστε το σεξ μετατρεπεται και γινεται πιο ηδονικο οταν μεσα σε αυτο συμπεριλαμβανεται η αγαπη, ο θαυμασμος και πολυ περισοτερο η ενσυναισθηση ...Δυσκολα στις μερες μας καποιος μπαινει στην θεση του αλλου και θελει να τον κανει να νιωσει το διο καλα οπως και εκεινος !

    Δυστηχως σεξ χωρς ολα αυτα που προανεφερα ειναι απλα μια ακομη σαρκικη επαφη χωρις να αγγιζει καν το συναισθημα αλλα και την απολυτη ηδονή που σου προσφερει ο αληθινος ερωτας !

    Περαστικα σου και ευχομαι να βγεις τελείως αλώβητη απο το θέμα της υγεια σου !
    Δε κυνήγησα το σεξ μαζι του.Ειναι ναι μεν σημαντικό αλλα συμφωνώ ότι δεν ειναι το παν.Το θεμα ειναι οτι στο τελος είχε απαισια συμπεριφορά και δε συμβαδίζει με τα λόγια που ελεγε.οπως και να χει εληξε..σε ευχαριστώ πολύ για Την ευχή σου κοριτσι μου.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειναι θεμα απειριας το να ειναι αναισθητος και αδιαφορος για τα προβληματα σου, ενω παριστανει οτι σε σκεφτεται και παιρνει 25 φορες τηλεφωνο οταν δενε χεις προβληματα..
    εχει χοντρα θεματα ο τυπος και φαινοταν σε καθε του αντιδραση...
    εξακολουθω να θεωρω μεγαλη πιθανοτητα το να ειναι γκει σε αρνηση...
    Ρεμεντι ούτε αυτός ξέρει τι ειναι.Σιγουρα πάντως τα ειχε τα θεματακια του και ευτυχώς ειμαι ψωρουπερηφανη και τον σουταρα νωρις
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #132
    Honorata
    Guest
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 16-08-2022 at 16:26.

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Honorata View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Εμένα αποκαλέσες ξεπετα;
    Last edited by Aeon; 16-08-2022 at 16:26.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    γιατι παρεξηγήθηκες τωρα; εσυ δεν εισαι απελευθερωμένη οπως λες; Τι σε πειράζει αν σε λενε ξεπετα που το κακο;
    Last edited by Aeon; 16-08-2022 at 16:32.

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Μην τραζεσε είναι ατάκες αντρών..
    Άλλωστε δηλώνεις ξεκάθαρα ότι ψάχνεις σεξ οπότε γιατί να σε ενοχλεί..

    Έπειτα ναι ξεπέτα να το αποδεκτείς..
    Ξεπέτα όμως που μάλλον γι αυτους εσύ κάνεις παιχνίδια άρα αυτό ειναι που ενοχλεί καλή μου !!!

    Οταν μια γυναίκα έχει την ευχέρεια της επιλογής και το πότε θα τελειώσει κατι ,συνήθως εισπρατει και την αλλαζωνια ορισμένων αυτών ,η την μη αποδοχή πως αυτό τον ρόλο τον έχουν και εκείνες χαχα!!!

    Άστους να λένε ότι θέλουν εσύ απολάμβανε την ζωή σου !!
    Last edited by Aeon; 16-08-2022 at 16:32.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 9 of 22 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καρκίνος... (όχι το ζώδιο)
    By Θεοφανία in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 24-08-2017, 19:59
  2. Τι ζώδιο είστε;;;;
    By Lamya in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 146
    Last Post: 21-07-2014, 23:02
  3. τι ζωδιο ειστε?
    By secretly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 03-02-2012, 22:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Τι λέει το κάθε ζώδιο μετά το σέξ ?
    By erwtokritos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 100
    Last Post: 19-08-2010, 17:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •